|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  86 87 [88] 89 90   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pomoć bebi sa grčevima
17.7.2019 8:56:34   
nata11
Koju dozu Espumisana ste koristili? 



_____________________________





(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 2176
   RE: Pomoć bebi sa grčevima
17.7.2019 9:08:07   
MimaKos
Nama espumisan naxalost ni malo nije pomogao, ali zato plantax caj i gas kapi su spas.. 


(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 2177
   RE: Pomoć bebi sa grčevima
17.7.2019 9:37:08   
Filadendronka
Nato, Espumisan je najbolje da dajes kako pise na uputstvu, mada nama nista nije pomogao. Ja se kunem u Colief, pred svaki podoj po 4 kapi. Jeste skuplji, ali pomaze definitivno. I termofor na stomak. 

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 2178
   RE: Pomoć bebi sa grčevima
17.7.2019 10:09:25   
MimaKos
Eto, nama ni colief nije pomogao a dojena beba, ali ni malo, a nije bas najjeftiniji


(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 2179
   RE: Pomoć bebi sa grčevima
17.7.2019 10:19:16   
Filadendronka

Zavisi od cega beba ima grceve. Mi smo porucivali iz Madjarske i Grcke Infacol za prvo dete, ali slaba vajda. Probali jos gomilu toga dok nismo ustanovili da bebi smeta laktoza iz mog mleka. Tako da nam je Colief bas odradio posao. 
IZVORNA PORUKA: MimaKos

Eto, nama ni colief nije pomogao a dojena beba, ali ni malo, a nije bas najjeftiniji





(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 2180
   RE: Pomoć bebi sa grčevima
17.7.2019 10:36:30   
bubulence
Fili a gde porucujes te kapi? Da se mi pripremimo unapred..

Nato, mislim 5 kapi pre svakog podoja/flasice. Ali kazu da je espumisan dobar samo u kombinaciji sa nekim probiotikom, npr espumisan+biogaia. Imas kod Sladjane bas mnogo postova na tu temu, znam da je pratiš 😁

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 2181
   RE: Pomoć bebi sa grčevima
17.7.2019 10:37:56   
MimaKos


IZVORNA PORUKA: Filadendronka


Zavisi od cega beba ima grceve. Mi smo porucivali iz Madjarske i Grcke Infacol za prvo dete, ali slaba vajda. Probali jos gomilu toga dok nismo ustanovili da bebi smeta laktoza iz mog mleka. Tako da nam je Colief bas odradio posao. 
IZVORNA PORUKA: MimaKos

Eto, nama ni colief nije pomogao a dojena beba, ali ni malo, a nije bas najjeftiniji








To je tacno, treba naci uzrok, kod nas to nije bio problem i nisu imale nikakvog efekta.

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 2182
   RE: Pomoć bebi sa grčevima
17.7.2019 11:07:38   
doramar11
Kako si utvrdila da je beba alergicna na tvoje mleko?

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 2183
   RE: Pomoć bebi sa grčevima
17.7.2019 12:56:55   
nata11
Fil sve knjige kazu da u svetu nije zabelezen slucaj da bebi smeta majcino mleko ili da je alergicna na isto.


Pratim Bubulence. 
Dr nam je prepisao 2x25 kapi+ probiotik 1x7. Vidim na uputstvu da idu pre svakog hranjenja pa zato pitam. 

_____________________________





(odgovor članu doramar11)
Direktna veza do poruke: 2184
   RE: Pomoć bebi sa grčevima
17.7.2019 12:58:19   
Duškić
Svasta. Ni ja to nikad nisam cula.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 2185
   RE: Pomoć bebi sa grčevima
17.7.2019 13:29:56   
Filadendronka
Devojke, najpre detaljno procitajte post. Nije niko pominjao nikakvu alergiju, a kamoli na majcino mleko. Rec je o laktozi iz mleka koja mojoj bebi smeta. Espumisan razbija kolike, kao i Sab simplex i Infacol. Coliprev i Colief razlazu laktozu. Coliprev je jeftiniji, ali zbog razlicitog doziranja po nedeljama bebe je meni nepraktican i davao mi je u krajnjoj liniji slabiji ucinak. 

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 2186
   RE: Pomoć bebi sa grčevima
17.7.2019 13:32:07   
Filadendronka

Bubi draga, nadam se da vam nece trebati. Ipak, zlu ne trebalo, da znas da je u apotekama oko 3.000 din. A ako porucis direktno sa sajta New med-a izadje oko 2.000 sa dostavom na adresi. 
IZVORNA PORUKA: bubulence

Fili a gde porucujes te kapi? Da se mi pripremimo unapred..

Nato, mislim 5 kapi pre svakog podoja/flasice. Ali kazu da je espumisan dobar samo u kombinaciji sa nekim probiotikom, npr espumisan+biogaia. Imas kod Sladjane bas mnogo postova na tu temu, znam da je pratiš 😁



(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 2187
   RE: Pomoć bebi sa grčevima
17.7.2019 13:32:44   
Olga75

IZVORNA PORUKA: nata11

Fil sve knjige kazu da u svetu nije zabelezen slucaj da bebi smeta majcino mleko ili da je alergicna na isto.


Pratim Bubulence. 
Dr nam je prepisao 2x25 kapi+ probiotik 1x7. Vidim na uputstvu da idu pre svakog hranjenja pa zato pitam. 


Moja pokojna mama je tvrdila da sam bila alergična na njeno mleko ( valjda sam se osipala i imala grčeve pa je prestala da doji i to je prošlo) ali to je bilo pre 40+ godina. Sad dojilje idu na restrikciju i uvode oprezno namirnice. Možda su grčevi i od neke hrane koju si pojela.
Inače, Mariji je espumisan odgovarao, davala sam ga onako kako piše na uputstvu- pre svakog podoja onoloko kapi koliko piše. Samo jednom je imala baaaš one grčeve i to kad sam ja pojela dva velika parčeta pogače sa makom. To je bilo onako ukiselo testo i mak, ma kome ne bi stomak poremetilo a ne bebici.
Nadam se da će ti grozni grčevi što pre proći user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 2188
   RE: Pomoć bebi sa grčevima
17.7.2019 14:34:06   
bubulence
Fili porucicu za svaki slucaj, neka imam a ako nam ne budi trebale lako cemo nekom pokloniti. Hvala na info❤️. 

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 2189
   RE: Pomoć bebi sa grčevima
17.7.2019 14:47:57   
Filadendronka

Kazu da decaci imaju mnogo vise od devojcica. To je ono “rekla-kazala”, ali opet da ti pomenem. Mozda i ne moras unapred, stigne za 1-2 dana. A nabavi obavezno onaj termofor za grejanje stomaka, bez obzira sto je leto. Nama bas i on puno znaci. 
IZVORNA PORUKA: bubulence

Fili porucicu za svaki slucaj, neka imam a ako nam ne budi trebale lako cemo nekom pokloniti. Hvala na info❤️. 




(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 2190
   RE: Pomoć bebi sa grčevima
17.7.2019 15:24:07   
MimaKos
Ma kakva alergija, radi se o tome da neko lakse neko teze modnosi mamino mleki, colief razlaze laktozu i smanjuje grceve


(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 2191
   RE: Pomoć bebi sa grčevima
17.7.2019 15:46:02   
bubulence


IZVORNA PORUKA: Filadendronka


Kazu da decaci imaju mnogo vise od devojcica. To je ono “rekla-kazala”, ali opet da ti pomenem. Mozda i ne moras unapred, stigne za 1-2 dana. A nabavi obavezno onaj termofor za grejanje stomaka, bez obzira sto je leto. Nama bas i on puno znaci. 
IZVORNA PORUKA: bubulence

Fili porucicu za svaki slucaj, neka imam a ako nam ne budi trebale lako cemo nekom pokloniti. Hvala na info❤️. 






Jeste, dobro si me podset_ila, on je Emi bas pomogao. Uzecu vec danas

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 2192
   RE: Pomoć bebi sa grčevima
17.7.2019 15:47:24   
MimaKos
Mi smo imali onas to se polomi novcic i zagreje se odmah :)


(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 2193
   RE: Pomoć bebi sa grčevima
18.7.2019 6:23:34   
Duškić
I mi smo imali taj sa novcicem.

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 2194
   RE: Pomoć bebi sa grčevima
18.7.2019 7:57:47   
MimaKos
Intant se zagreje


(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 2195
   RE: Pomoć bebi sa grčevima
8.8.2019 9:12:35   
nata11
Od kog perioda ste bebi davali Plantex? 



_____________________________





(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 2196
   RE: Pomoć bebi sa grčevima
8.8.2019 9:13:30   
MimaKos
Caj u kesicama? Ja od mesec dana. I bas nam je pomogao. I to i Gas kapi


(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 2197
   RE: Pomoć bebi sa grčevima
8.8.2019 9:32:40   
Duškić
Colief je super. Caj od mesec dana.

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 2198
   RE: Pomoć bebi sa grčevima
16.8.2019 14:22:42   
Šmizli
Zenice potrebna mi je pomoc Imam bebicu od mesec ipo i pedijatar je rekla za grceve ne smeju nikakvi cajevi ali da ja mogu da pijem caj od komoraca.Suprug je kupio u apoteci neki caj u kesicama BIBILIBI se zove,rekli su da sme da pije a tako pise i na uputstvu.Smem li da joj dam,sta vi mislite? jel ima neko isjustva sa tim...?


(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 2199
   RE: Pomoć bebi sa grčevima
16.8.2019 14:53:07   
nata11
Ja sam mojoj davalanu tom periodu Baby fructus ali samo kapi su pomogle. 



_____________________________





(odgovor članu Šmizli)
Direktna veza do poruke: 2200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  86 87 [88] 89 90   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  86 87 [88] 89 90   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Praktična rešenja za miran san vaše bebe
Dolazak beba na ovaj svet predstavlja jedan od najlepših životnih trenutaka svakog roditelja. Pored toga što roditeljstv...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here