|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Inhalacije
4.2.2015 0:47:15   
Ivanka 75
Nemoj ga buditi, pusti dete da spava. Kad se probudi inhaliraj ga. Jedino ako mu kasalj bas smeta nocu inhaliraj ga.

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 301
   RE: Inhalacije
4.2.2015 1:46:45   
Azra_
Ne, ne smeta mu. Zakašlje se u toku noći 2-3puta, ali ga ne budi. Danju kašlje. Dakle, šta kažete, da idemo 2x dnevno sa berodualom?

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 302
   RE: Inhalacije
5.2.2015 0:23:27   
Azra_
I da li da uz inhalacije berodualom, ostavim da pije Flavamed sirup koji je dr rekla da uzmemo kada je sve počelo???

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 303
   RE: Inhalacije
5.2.2015 1:32:27   
Ivanka 75
Ivi je Flavamed bas pojacao kasalj (mislim, to mu i jeste svrha, da pokrene slajm iz pluca,ali mene bio strah da kombinujem sa inhalacijama), mislim da sam prestala da joj ga dajem 3-4 dan. Poceli sa Berodualom i kasalj nestao za nekoliko dana.

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 304
   RE: Inhalacije
5.2.2015 1:41:26   
Azra_
I ja imam taj trip da će mu biti gore od njega. Možda samo da dodam Fluimucil, ili Broncamil uz inhalaaciju. Hvala Ivančice! Nisam samo ja noćna ptica. ;-)

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 305
   RE: Inhalacije
8.2.2015 18:31:21   
Azra_
Čime možemo da se inhaliramo da malo razbijemo sekret iz nosa? Dosta krklja, slinavi, a sekret providan, ali gust, sav se napne da izduva nos.

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 306
   RE: Inhalacije
8.2.2015 19:22:42   
Ivanka 75
Fizioloski?

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 307
   RE: Inhalacije
9.2.2015 0:20:20   
Azra_
Inhalirao se 7 dana berodualom. Kašlje i dalje, ali dr kaže da je ok i da prestanemo sa berodualom. U međuvremenu krene i nos da ga muči, i to taj gusti sekret koji će opet praviiti problem sa kašljucanjem. Kad će kraj zime, virusima i napastima?!user posted image Danas ga nisam uopšte inhalirala, a ne znam da li mu fiziološki ne bi štetio.user posted image

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 308
   RE: Inhalacije
9.2.2015 0:27:53   
choopa choops
Azra fiziološki ne može da šteti, to tii je kao slaana voda. Inhaliraj ga slobodno samo sa tim dok ne dobiješ neki konkretniji odgovor, ja se ne razumijem previše.

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 309
   RE: Inhalacije
9.2.2015 1:39:27   
Azra_
Hvala Ivanka, hvala Choopa... Ne razumem se ni ja, zato moram stalno da pitam.user posted image

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 310
   RE: Inhalacije
9.2.2015 2:16:20   
jovicaa
Ja bhih mu pre dobro ocistila nos, nego inhalirala. Navuces u spric 2 ml fizioloskog moze i vise, i pod.pritiskom onako brzo sipas malo u jednu malo u drugu nozdrvu, sacekas da malo odmekani sekret, minut, dva i onda izvuces pumpicom. Mi koristimo onu za usisivac, par puta dnvno ponovis ovo i na konju si, lepo se.iscisti i ispere. I izvodi ga napolje makar na 10,15 minuta, to je najbolji lek za zapusen nos.

< Poruku je uredio jovicaa -- 9.2.2015 2:19:22 >


_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 311
   RE: Inhalacije
9.2.2015 9:58:40   
Azra_
Jovice, čišćenje nosa sa po 5ml! za svaku nozdrvu obavezno! To nam je obavezna procedura. Tada i najviše sekreta izbaci. Mislila sam da mogu i nekom inhalacijom da poboljšam stanje.

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 312
   RE: Inhalacije
9.2.2015 14:09:06   
jabudic
Danas smo bili kod pulmologa, dobili Berodul 5x dnevno i Pulmocort 2x dnevno. Kako je to stanardna terpapija, ja sam već juče počela da ga inhaliram. A baš se pohvalih da je 2 mjeseca bio zdrav. I posle 4 dana vrtića- haos. Dobio je i Singular, to je kao neka vrsta zaštite za djecu sklonu opstrukcijama...

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 313
   RE: Inhalacije
9.2.2015 14:18:05   
Azra_
Jao bre jabudić... Možda će pomoći zaštita sada, a i koliko sam čitala , dobro reaguje na berodual. Oporavljajte se.

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 314
   RE: Inhalacije
10.2.2015 8:58:48   
Peace*
Dobio je i Singular, to je kao neka vrsta zaštite za djecu sklonu opstrukcijama...


Imaš temu. Ali ja je ne bih čitala.

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 315
   RE: Inhalacije
10.2.2015 9:02:57   
jabudic
Pročitala, a bolje da nisam. Ne znam šta da mislim.
Jeste li vi koristili Singular?

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 316
   RE: Inhalacije
10.2.2015 9:19:56   
Modessty
Ja sam koristila Singular, tj Danilu smo ga davali dva meseca.
Imaš sve u temi Singular KLIK

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 317
   RE: Inhalacije
10.2.2015 10:43:02   
minnica

IZVORNA PORUKA: jabudic

Pročitala, a bolje da nisam. Ne znam šta da mislim.
Jeste li vi koristili Singular?


Mi koristimo Singular granule već 4 meseca i odlično je odreagovao. Za sve ovo vreme nijedna opstrukcija.

Inače, danas smo bili kod dr i pošto je slinav, a nema nikakvih drugih simptoma, dobio je inhalacije 3 dana 3 puta dnevno 0,3ml adrianola i 1ml fiziološkog.

_____________________________

No need to run and hide
It's a wonderful, wonderful life

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 318
   RE: Inhalacije
10.2.2015 12:37:55   
Klarita
Ja sam pre za pulmicort nego za niripan (komentarisem sama sa sobomuser posted image ) jer je dr rekla ako ne bude boklje sutra, dace mu injekcije. Da li da mu na svoju ruku ukljucim pulmicort veceras i ujutru? Berodualom ga inhaliram vec 4 dana.

(odgovor članu minnica)
Direktna veza do poruke: 319
   RE: Inhalacije
10.2.2015 13:30:34   
Modessty
neznam šta je niripan pa ne mogu da ti pomognem user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 320
   RE: Inhalacije
10.2.2015 13:38:55   
Klarita
Kortiko, kortiko, ali u vidu injekcijauser posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 321
   RE: Inhalacije
10.2.2015 13:43:50   
mama krava
Ma daj mu Pulmikort, 1ml +1,5ml fiz I to 15 minuta pre inahalacije Berodualom!

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 322
   RE: Inhalacije
10.2.2015 13:43:58   
Modessty
pa uvedi mu pumikort ako niste još počeli sa injekcijama

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 323
   RE: Inhalacije
10.2.2015 13:48:10   
Klarita
I hocu vecerasuser posted image samo mi trebala podrskauser posted image
MK, kad je ranije K zaglavljivala, bilo je 15-20 min posle inhalacije berodualomuser posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 324
   RE: Inhalacije
10.2.2015 13:55:06   
mama krava
Ne znam...meni je logicnje ovako..

Jer je Pulmikort za gornje (bar su nama tako reklli) disajne puteve, pa da ih on otvori I oda kad se oni prošire Berodualč da očisti od sekreta.

Pozz

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 325
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.
Tata "podojio" bebu dok se mama op...
POROĐAJ ponekad ne prolazi kako žene planiraju.



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Дојење.
пеперутка16

Колико дуго сте дојили?

Click Here