|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Endometrijum
27.12.2010 23:52:38   
*Maki*
Kao sto Nina pise, folikuli su pukli, jer ih tvoja Dr vise nije videla. A to se jasno vidi na ultrazvuku. Odlicno!
Kada endometrijum pocne da se zadebljava, to je mozda ono cemu se nadas...necu ni ja nista da kazem da ne malerisem. Neko je ovde napisao da mu je sa 22mm ustanovljena trudnoca.

Ja sad ne znam, da li se pre dolaska vestice endometrijum smanjuje ?? Znam da je u toku menstruacije tanak...ali kada se istanji??
To mi samo nije jasno, a ovo tvoje je samo za navijanje user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nina26)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Endometrijum
28.12.2010 9:42:17   
caja 2
Hvala vam Nina i Maki puno,znate kako ja sam se sa svacim susretala al sa endometrijumom i jos tolikim nisam i kad mi je rekla i jos kad sam vidjela na ultrazvuku koooolikoooo je to a kao za vraga jos je mali ekran na ultrazvuku ostala sam kao u soku user posted image nisam znala sta da je pitam osim jel to dobro ili ne...ona kad kaze da je to odlicno i da nisam nikad imala toliki endometr...bilo mi je drago vjeruj te...

(odgovor članu *Maki*)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Endometrijum
28.12.2010 15:34:17   
nina26

IZVORNA PORUKA: caja 2

Hvala vam Nina i Maki puno,znate kako ja sam se sa svacim susretala al sa endometrijumom i jos tolikim nisam i kad mi je rekla i jos kad sam vidjela na ultrazvuku koooolikoooo je to a kao za vraga jos je mali ekran na ultrazvuku ostala sam kao u soku user posted image nisam znala sta da je pitam osim jel to dobro ili ne...ona kad kaze da je to odlicno i da nisam nikad imala toliki endometr...bilo mi je drago vjeruj te...



Sad samo navijamo da to bude TO user posted image

Kad radis betu?

(odgovor članu caja 2)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Endometrijum
28.12.2010 15:35:02   
nina26

IZVORNA PORUKA: *Maki*

Kao sto Nina pise, folikuli su pukli, jer ih tvoja Dr vise nije videla. A to se jasno vidi na ultrazvuku. Odlicno!
Kada endometrijum pocne da se zadebljava, to je mozda ono cemu se nadas...necu ni ja nista da kazem da ne malerisem. Neko je ovde napisao da mu je sa 22mm ustanovljena trudnoca.

Ja sad ne znam, da li se pre dolaska vestice endometrijum smanjuje ?? Znam da je u toku menstruacije tanak...ali kada se istanji??
To mi samo nije jasno, a ovo tvoje je samo za navijanje user posted image user posted image user posted image



Maki sta je sa tobom, u kojoj si ti fazi? Nije me bilo ovih dana pa ne mogu sve da pohvatam:)

(odgovor članu *Maki*)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Endometrijum
28.12.2010 16:06:59   
nina26
I da ne zaboravim, za sve devojke koje imaju problem sa endometrijumom, tj. tanak, neka svakodnevno piju/jedu svez ananas.
Negde sam procitala da je mnogim devojkama to pomoglo, pogotovu sredina ona tvrda od ananasa.

(odgovor članu nina26)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Endometrijum
28.12.2010 16:23:22   
*Maki*
Ninocka, 28 dc. Nadam se da ce vestica da se napije za Novu godinu i da ce da me zaboravi :) A jako me interesuje sta se desava sa mojim endometrijumom...Dr mi je rekao da ga obavezno zovem ako mi zakasni dan-dva pa makar to bilo bas za Novu godinu user posted image Mnogo je fin Dr user posted image
Ja sam gore postavila pitanje, ali mi niko nije odgovorio...znas li ti Nina kada to endometrijum pocne da se istanjuje?? Kako fto funkcionise pre vece ...da li se to izguli za vreme vece...kako...nije mi bas najjasnije? Da li je upravo to da tako nazovem guljenje endometrijuma - veca?? user posted image
Juce i danas osecam blagu mucninu ali mislim da je na nervnoj bazi, uzasno se osecam, plasim se jos jednog razocarenja...moj muz me samo gleda i pita me...boli li te nesto, boli li te nesto?? user posted image user posted image

(odgovor članu nina26)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Endometrijum
28.12.2010 17:12:16   
nina26

IZVORNA PORUKA: *Maki*

Ninocka, 28 dc. Nadam se da ce vestica da se napije za Novu godinu i da ce da me zaboravi :) A jako me interesuje sta se desava sa mojim endometrijumom...Dr mi je rekao da ga obavezno zovem ako mi zakasni dan-dva pa makar to bilo bas za Novu godinu user posted image Mnogo je fin Dr user posted image
Ja sam gore postavila pitanje, ali mi niko nije odgovorio...znas li ti Nina kada to endometrijum pocne da se istanjuje?? Kako fto funkcionise pre vece ...da li se to izguli za vreme vece...kako...nije mi bas najjasnije? Da li je upravo to da tako nazovem guljenje endometrijuma - veca?? user posted image
Juce i danas osecam blagu mucninu ali mislim da je na nervnoj bazi, uzasno se osecam, plasim se jos jednog razocarenja...moj muz me samo gleda i pita me...boli li te nesto, boli li te nesto?? user posted image
user posted image



Joj daj boze da uspeuser posted image
Kad si merila zadnji put endometrijum?

Ni ja nisam sigurna, ali mislim da se endometrijum stanjuje pred dolazak user posted image . Koji dan ciklusa tacno to pocinje ne znam, ali ako se user posted image ne zakaci posle O, onda verovatno ubrzo posle toga krene i kako si ti rekla da se guli endometrijum.

Ako mozes proveri jos jednom velicinu endom, i ako ti bude kasnilo malo, prvo izmeri temperaturu pa onda uradi test! To ti je moj prijateljski savet user posted image

Navijamo da uspe, bas bio bio lep poklon za NGuser posted image

(odgovor članu *Maki*)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Endometrijum
28.12.2010 18:05:41   
caja 2
Maki drzim ti i ja figeuser posted image user posted image za daljnju mucninuuser posted image user posted image i da ta mucnina bude sa jako lijepim razlogom,reci mi kad trebas praviti test da znas jesi liuser posted image ili nedaj Boze da bue negativno.........kad ces znati?????????????

(odgovor članu nina26)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Endometrijum
28.12.2010 21:35:34   
*Maki*
Treba da ne stigne bas 1.1.2011 :) Ako kasni dan dva treba da zovem Dr, ne treba pre jer sam relativno skoro bila. Bila sam 18 dc i endometrijum je bio blizu 12mm, rekao je da je to odlicno i da nece vise nista da mi kaze user posted image
Hvala vam drage moje, sve je lakse sa vama ovde user posted image

(odgovor članu caja 2)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Endometrijum
28.12.2010 21:42:00   
caja 2
ooooo lijep datumuser posted image user posted image to bi bilo jako veliko iznenadjenje za pocetak NOVE 2011 godine.........drzim ti fige ja se od sveg srca nadam da ce bitiuser posted image .......................

(odgovor članu *Maki*)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Endometrijum
28.12.2010 22:39:05   
nina26

IZVORNA PORUKA: *Maki*

Treba da ne stigne bas 1.1.2011 :) Ako kasni dan dva treba da zovem Dr, ne treba pre jer sam relativno skoro bila. Bila sam 18 dc i endometrijum je bio blizu 12mm, rekao je da je to odlicno i da nece vise nista da mi kaze user posted image
Hvala vam drage moje, sve je lakse sa vama ovde user posted image




oxoxo, bice Marry Christmas and Happy New Year, i da izvolte jednu malu lepu slatku user posted image user posted image
Daj Bozeuser posted image

(odgovor članu *Maki*)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Endometrijum
29.12.2010 0:49:27   
*Maki*
Videcemo, po prvi put se mnogo nadam user posted image Hvala devojcice, ljubim vasuser posted image

(odgovor članu nina26)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Endometrijum
1.1.2011 10:43:47   
caja 2
Maki ima li ista novooooouser posted image SRETNA TI NOVA GODINA...................

(odgovor članu *Maki*)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Endometrijum
1.1.2011 14:41:47   
nina26

IZVORNA PORUKA: caja 2

Maki ima li ista novooooouser posted image SRETNA TI NOVA GODINA...................


Xaxaxa, i ja sam svratila bas to da je pitam user posted image

SRECNA VAM SVIMA NOVA GODINA I PUNO PUNO user posted image U 2011!! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu caja 2)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Endometrijum
2.1.2011 0:55:50   
*Maki*
Drage moje, srecna vam Nova godina i znate sta vam od srca zelim user posted image
Necu jos nista da pricam, uvek izmalerisem. user posted image
Cuce se do Beograda ako bude imalo kod mene nesto novo user posted image

E da, sto se tice endometrijuma, negde sam procitala ali zaista ne znam da li je to tacno, da se endometrijum pre user posted image pocne --tanjiti-- da bi za vreme user posted image bio najtanji. Znaci na osnovu toga lekar zakljucuje da li je doslo do trudnoce ili ne...

(odgovor članu nina26)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Endometrijum
2.1.2011 10:37:24   
nina26
IZVORNA PORUKA: *Maki*

Drage moje, srecna vam Nova godina i znate sta vam od srca zelim user posted image
Necu jos nista da pricam, uvek izmalerisem. user posted image
Cuce se do Beograda ako bude imalo kod mene nesto novo user posted image

E da, sto se tice endometrijuma, negde sam procitala ali zaista ne znam da li je to tacno, da se endometrijum pre user posted image pocne --tanjiti-- da bi za vreme user posted image bio najtanji. Znaci na osnovu toga lekar zakljucuje da li je doslo do trudnoce ili ne...






Ajde, pozuri cekamo vesti user posted image
Jeste, ako ne daj boze treba da dodje user posted image endometrijum postaje sve tanji, u slucaju user posted image jako je zadebljan, ne znam koji je maksimum, ali znam da su vrednosti preko 18mm fantasticne.





< Poruku je uredio nina26 -- 2.1.2011 10:38:40 >

(odgovor članu *Maki*)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Endometrijum
2.1.2011 11:08:27   
caja 2
auuuu maki ti nas bas drzis na leru user posted image user posted image user posted image ajd nema veze oprastamo ti al nam javi......obavezno

(odgovor članu nina26)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Endometrijum
2.1.2011 11:11:03   
caja 2
JEL TI MUKA,POVRACALI TI SE SVE NAM PISI KAKO SE OSJECAS SVE,SVE....

(odgovor članu caja 2)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Endometrijum
2.1.2011 14:06:11   
*Maki*
Nije mi nista, sto je najcudnije. Malo me strecao stomak 30.12. i evo jutros. I da, plakala sam 2 dana ko neka ludaca, sto uopste ne lici na mene... to je sve user posted image Iskreno da vam kazem, nemam dobar predosecaj...ali videcemo... Da ne offtopujemo u ovoj temi, dodjite u crticama, ljubim vas puno, vi ste mi velika velika podrska i olaksanje. user posted image

(odgovor članu caja 2)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Endometrijum
2.1.2011 20:01:54   
caja 2
ma malo smo otputovli od teme na drugu temu.....naci cu te tamo....user posted image

(odgovor članu *Maki*)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Endometrijum
7.1.2011 0:21:49   
Suncicabg
Meni je danas 27 dc (vreme za user posted image ), a endometrijum je 8,5 mm...jel to ok?

(odgovor članu caja 2)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Endometrijum
7.1.2011 12:16:30   
nina26

IZVORNA PORUKA: Suncicabg

Meni je danas 27 dc (vreme za user posted image ), a endometrijum je 8,5 mm...jel to ok?


Kad ti je bila O ? Rekla bih da je tanak...user posted image

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Endometrijum
7.1.2011 13:29:35   
*Maki*
Cule, jesi merila jos koji put u toku ovog ciklusa?? I ako jesi, koliki je endometrijum tada bio?
Ako je bio deblji, a sada tanji, onda se vestica sprema. Isto kao i Ninocka mislim da je ovo tanak endometrijum, jer mora da bude od 0,9 pa navise... Nemoj da se razocaras, bice bolje naredni put! Evo i ja sam se toliko nadala da cemo uspeti ovog meseca, a nismo. Sve je bilo u redu, a nista od trudnoce. Ljubim te puno i dace Bog svima nama jednog bebca uskoro. Samo se ne nerviraj! 

(odgovor članu nina26)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Endometrijum
7.1.2011 13:42:13   
nina26

IZVORNA PORUKA: *Maki*

Cule, jesi merila jos koji put u toku ovog ciklusa?? I ako jesi, koliki je endometrijum tada bio?
Ako je bio deblji, a sada tanji, onda se vestica sprema. Isto kao i Ninocka mislim da je ovo tanak endometrijum, jer mora da bude od 0,9 pa navise... Nemoj da se razocaras, bice bolje naredni put! Evo i ja sam se toliko nadala da cemo uspeti ovog meseca, a nismo. Sve je bilo u redu, a nista od trudnoce. Ljubim te puno i dace Bog svima nama jednog bebca uskoro. Samo se ne nerviraj! 


Maki, pa jel dosla user posted image ?
izvini ako si vec napisala ne mogu sve da propratim, ima nas nazalost puno :)

(odgovor članu *Maki*)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Endometrijum
7.1.2011 17:43:09   
*Maki*
Dosla je na vreme, tacna kao svajcarski sat user posted image U utorak idem na HSGuser posted image . Navijajte za mene user posted image Razmisljam i o vantelesnoj oplodnji posle HSG-a, za to sam pisala i tamo. Ljubim teuser posted image

(odgovor članu nina26)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako prepoznati implantacijsko krvarenje?
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje i po čemu se ono razlikuje od menstruacije?
Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...



Anketa

Ime za bebu
LJuBiP

Ko je vašoj prvoj bebi dao ime?

Muž (38%)

Ja (55%)

Neko drugi (7%)


Ukupan broj glasova: 110

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here