|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Plišane igračke
3.5.2017 13:15:02   
Vukovmamaa
Možda se kasno uključujem u priču ali vidim da je reč o plišanim igračkama, ja sam skoro bila u jednoj radnji i pronašla sam Jungle igračke, iskreno do sada nisam znala za njih, ali moja preporuka je svim mamama da pogledaju jer imaju jako veliki izbor i moja beba je odusevljena user posted image

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Plišane igračke
3.5.2017 15:58:24   
Duškić
Mojima plisane igracke nisu nesto zanimljive..D nosi sad neku bebu pa mi urnisa pampers, njena kaki stalno, a bata D jednom, dva puta.
A perem na 30 stepeni. Inace.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Plišane igračke
19.6.2017 16:56:20   
emicaa
Dorin krevet je pun plisanih igracki,ja se planiram jednog dijela rijesiti user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Plišane igračke
19.6.2017 17:03:45   
Sanjica26 RR
Moracu jedan dan da uslikam koliko imaju plisanih. Jedan deo je u fioci

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Plišane igračke
19.6.2017 17:44:41   
Anck Su Nmaun
Ja mislila.da pola podelim al.sve ne mogu da se odlucim kad razmisljam.koje bi se V svideleuser posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Plišane igračke
20.6.2017 18:13:17   
Dragce86
Mi mnogoo volimo plisane igracke jer V.je zivahna i uvek se plasticnom udari u glavu a ovako sa plisanim nema zime :)

(odgovor članu Vukovmamaa)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Plišane igračke
20.6.2017 18:20:12   
Ana RR
Skupljači prašine. Sve što je dobio odmah sam spakovala i sklonila.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Plišane igračke
8.7.2017 10:47:42   
Dragce86
Ma dajte detetu da se igra, redovno perete i nema zime! :)

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Plišane igračke
8.7.2017 21:12:30   
veselicaa
I ja sam sklonila sve,beba ima jednu njenu i to je to.Nikada nisam sigurna da su dovoljno ciste,zato ih ne zelim oko bebe.

(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Plišane igračke
9.7.2017 9:20:27   
vocicana
Mi ih dosta imamo, a ona od koje se ne odvaja je Lino medvedic i Tigger and Pooh, tata mu je doneo iz Holandije, redovno se peru i nisam imala problem do sada. Bas ih vopli i lepo se igra sa njima.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Plišane igračke
9.7.2017 11:09:06   
veselicaa
Voci nije problem kada su dve,tri ali nisam za vise.I ja Ninine stalno perem i znam da su ciste ali vise joj necu davati.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Plišane igračke
9.7.2017 23:29:38   
dddaca
Ni ja nisam bila ljubitelj tih plisanih igracaka, ali ima jednu koju ne stizem da operem. Svuda je nosi. I napolje i na igraliste i u setnju i u krevet. I jezila sam se u pocetku od pomisli koliko je prljava, ali vremenom sam postala popustljivija

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Plišane igračke
10.7.2017 16:45:47   
vocicana
Imamo dosta, ali nisu sve u opciji za igranje. Mada jesu skupljaci prasine.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Plišane igračke
10.7.2017 16:52:49   
veselicaa
Voci ja kada ih vidim kija mi seuser posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Plišane igračke
10.7.2017 17:10:58   
dddaca
Ja tek sad videh da sam napisala da imamo jednu - jednu koju je do pre neki dan vukla svud sa sobom. Inace imamo ih jos dosta, ali one su manje interesantne. A da su skupljaci prasine - jesu

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Plišane igračke
20.7.2017 11:17:28   
Anck Su Nmaun
Deca spremala sobu pre par dana, T rasciscava sve oko radnog stola user posted image i dodjosmo do toga da su sve plisane zavrsilw na brdu u jednom cosku. Meni sve zao da ih dam mislim volece V da se igra.... hmmm.
Trpam ih ave u dzak i kod bake... pa ako mu bidu interesantne nek ih tamo potrazi user posted image

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Plišane igračke
18.10.2017 8:08:10   
Anck Su Nmaun
Pisala bih peticiju protiv plisanih igracaka user posted image user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Plišane igračke
18.10.2017 8:13:46   
Mala Elena
Ja ih volim, mi svoju gomilicu dizemo na deciji ormaric .

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Plišane igračke
18.10.2017 8:40:04   
Dragica Draga
Moji isto vole plisane, tj.u periodima ih vole i igraju se sa njima 😊
Meni su jako lepi sad ovi popularni ukrasni jastuci u raznim oblicima, jastuk je kao ukras, moze naravno i da se lezi na njemu a deluje kao plisana igracka 😊
Ja sam resila to mojima da skupljam, da im ukrasim sobu sa tim 😊

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Plišane igračke
18.10.2017 9:24:15   
IvanaSK RR
Mi imamo one plisane Angry birds, par meda i Stefanovu zirafu. Ta zirafa je stara preko deset godina. Bila je od nase bivse cimerke. Sin je stavi u gornji deo pidzame i tako spava user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Plišane igračke
18.10.2017 9:30:19   
Sanjica26 RR
Mi imamo punu fioku plisanih. Sad sy neke rasporedjene po njivoj zelji na njihovim krevetima.

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 18.10.2017 9:41:02 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Plišane igračke
18.10.2017 9:36:54   
Mala Elena
Sanjice, nama plisanih ne fali, cak sam kupila za bebicu nekog slonica na akciji, fali mi samo fioka user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Plišane igračke
18.10.2017 21:13:51   
Sarav
IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Pisala bih peticiju protiv plisanih igracaka user posted image user posted image

Isto user posted image Pa zatrpaće nas igračke jednog dana. S nikad nije imala omiljenu plišanu igračku da je vuče svuda sa sobom. Ove velike smo naređali na njen krevet da je odvoje od zida dok spava jer nemamo onu zaštitu na krevetu, a drugi deo tih velikih je u dnevnoj sobi uz radijator jer se tu na podu na jorganu igra beba pa da ne lupi glavicu. Ove sitnije plišane su naređane u dečijoj sobi na ormaru pa ih samo perem u krug.
A ljudi i dalje kupujuuser posted image znači, peticija! user posted image

< Poruku je uredio Sarav -- 18.10.2017 21:15:11 >


_____________________________

Sreća prati hrabre.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Plišane igračke
18.10.2017 23:06:11   
isidora88
Nemamo nesto puno plisanih, mada ja ih volim, a i deca se igraju sa njima. Jedino ne volim sto lako skupljaju prasinu pa moram da ih perem cesto

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Plišane igračke
19.10.2017 7:28:47   
degu
Mi ih imamo puno, T ih voli, svaku noc bira s kojom ce da spava. Ne smetaju mi kad ih voli. Nista mi sladje nema nego kad ustane iz kreveta onako cupava sa igrackom koju grli user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Koji obrok mališani smažu BRZO, BRŽE ILI Z...
Nutrino Junior kaša u zip pakovanju je savršen izbor za doručak, užinu ali i laganu večeru jer ne samo da zadovoljava de...
Dete koje skače je dete koje raste
Skakanje nije samo zabavno, već ima i višestruku korist za psihomotorni razvoj deteta. A najbolji deo što je to jednosta...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here