|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: VTO - Klinika Medico S, Banja Luka
23.4.2020 11:57:53   
Acilim 87
Cao svima!
Dugo me nije bilo.
Hvala Anoniman sto je pitala za mene. :)
moj proces je poceo pocetkom marta i jako brzo se zavrsio.
Primljena samo znate vec kako, bez nalaza trombofilija i raznih drugih propusta.
Dr Ivanovic me primio, nakon dr Govedarovic, i bavio se samnom dva puta po 10 minuta.
Rezultat, ni jedna jajna celija. Nismo dosli ni dokle.
Bila sam jako razočarana i povrijeđena.
Činilo mi se da nije znao nista o mojim ranijim ginekološkiom probl (endometrioza, zapsuen jajovod, samo jedan jajnik funkcionise...).
To sam shvatila tek na kraju , jer je i on bio iznenadjen rezultatom.
Nisam se više vidjela sa njim. Ne znam ni da li ću vise ikada otići u Medico S.
Eto, ukratko moj zivot nepuna dva mjeseca. ..... :(
Trenutno pijem Microgynon 30, i totalno sam "luda". :D
Saljem vam puno pozdrava i zelim puno uspijeha!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: VTO - Klinika Medico S, Banja Luka
23.4.2020 12:02:35   
Acilim 87
Saljem ti puno pozdrava i zelim uspjeh.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: VTO - Klinika Medico S, Banja Luka
6.5.2020 17:09:26   
Anoniman
Jako mi je žao dušo. Tačno je da doktori ne izdvoje dovoljno vremena za pacijenta, nego više idu svako po petnaest minuta. Nema vremena ni da ih podsjetiš šta je rekao prošli put. Naša borba ne prestaje, daj sebi vremena pa budi još jača, sa jačom željom naprijed. Sve najbolje mila.

(odgovor članu Acilim 87)
  Direktna veza do poruke: 153
   RE: VTO - Klinika Medico S, Banja Luka
8.5.2020 22:10:55   
Nanananica
Nema odustajanja.Ja sam imala samo dvije celije na aspiraciji(a nemam ni jedan konkretan problem,svi nalazi uredni).Jedna celija oplodjena i nju su zaledili.Cekam da sve ovo prodje pa da je vracaju.Jesu li vama govorili za onaj embrio glue ili kako se vec kaze?😂

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: VTO - Klinika Medico S, Banja Luka
9.5.2020 23:10:53   
Acilim 87
Mene je psiholog pitala da li zelim Embrio G. Iznenadila se sto ne znam sta je to. 😆😆😆

Sjecam se da je spomenula da kosta 300,00 KM i da se licno pl. Nesto kao pomaze materici, da bude bolje spremna za.... tako nekako. Al sam objasnila.... 😅  Djevojka psiholog, u Medico S, je jako ljubazna i sigirno ce ti lijepo objasniti.Kako ste zene? Hocemo li krenuti u nove pobjede? 

(odgovor članu Nanananica)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: VTO - Klinika Medico S, Banja Luka
10.5.2020 9:23:02   
Nanananica
Ma i meni je ona rekla za to.E sad  da li to ima nekog znacaja ili je samo marketing?Citam po drugim forumima komentare i za i protiv.A ja se iakreno nadam da ce se ova situacija uskoro normalizovati pa idemo dalje

(odgovor članu Acilim 87)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: VTO - Klinika Medico S, Banja Luka
10.5.2020 9:36:12   
Acilim 87
Vjerovatno ne moze da skodi. Barem ja tako mislim. Za sta sve smo dale pare, bice i za to. Samo da dodjem do te faze. Ja trazim novu kliniku, ako neko ima neku preporuku, neka pise. Za sada , cini mi se, najbolji embriolog u Zagrebu, Repromed.


(odgovor članu Nanananica)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: VTO - Klinika Medico S, Banja Luka
11.5.2020 10:00:06   
Srcas_ta5577
Moja jedna poznanica je imala dosta raznih prepreka za začeće. U Medico-S su joj 2 puta radili proceduru. Jednom kraću, jednom dužu. Znali su za određenu prepreku (trebala je neku manju operaciju uraditi, ali su išli sa tim da probaju i bez nje). Nije ostajala trudna. Otišla sa svim nalazima u ZG u Podobnik na konsultacije, gdje joj je ljekar rekao da kod njih ne bi ni ušla u proceduru prije nego se obavi ta operacija. I obavila ju je na UKC. Poslije godinu ili nešto jače ostala je trudna na klinici u Sarajevu, neka Turska klinika u pitanju. Trenutno je 6.mjesec, mora čuvati trudnoću ali izguraće.
Nije daleko od Banja Luke, možda Vam tamo vrijedi pokušati. Njeno iskustvo sa osobljem i lejkarima je kaže divno. Oko 6.000,00 KM je procedura sa svim lijekovima.

(odgovor članu Acilim 87)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: VTO - Klinika Medico S, Banja Luka
11.5.2020 10:23:06   
Acilim 87
Hvala na odgovoru! Vidjecu kakvi su uslovi na toj klinici u Zg. Mnogo mi znaci Vasa preporuka. Inace, zivim u Trebinju. Ako sam dobro upucena, granice sa HR su zatvorene do 15.06. + treba placati Korona testove. Ovde kostaju 200 KM po osobi. Nisam vozac, tako da mi trebaju 2 testa, a to je 400 KM , pa jos toliko za povratak iz Zg. Bas je zakomplikovao situaciju i troskove ovaj virus. 😢


(odgovor članu Srcas_ta5577)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: VTO - Klinika Medico S, Banja Luka
11.5.2020 22:34:26   
Anoniman
Ćao drage moje. Meni je dr rekla da je embrio glu takoreći lijepak koji obezbjedi da se oplodjena jajna ćelija zalijepi na zid materice. Dobro za žene koje imaju " zavaljenu"  matericu.  Nadam se da će uskoro početi da rade, da krenu postupci.

(odgovor članu Nanananica)
  Direktna veza do poruke: 160
   RE: VTO - Klinika Medico S, Banja Luka
17.5.2020 13:45:01   
Anoniman
Nanananica želim ti puno sreće. Pročitala sam da klinika nastavlja sa postupcima. Srećno svima!

(odgovor članu Nanananica)
  Direktna veza do poruke: 161
   RE: VTO - Klinika Medico S, Banja Luka
18.5.2020 11:25:38   
Nanananica
Mene su malopre zvali iz klinike.

Kad dobijem da se javimKrece se sa postupcimaSrecno svimaaaa

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: VTO - Klinika Medico S, Banja Luka
18.5.2020 11:29:50   
Acilim 87
Srecno cure, u nastavku postupka. Drzim vam palceve. Nadam se da ce biti puno pozitivnih beta...  💜💜💜 


(odgovor članu Nanananica)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: VTO - Klinika Medico S, Banja Luka
26.5.2020 17:34:57   
Nanananica
Gdje stee
Ja sam juce bila na klinici,drugi dan ciklusa,Endometrijum tanak,pa dobila neke tablete,U petak kod mog doktora uz ,pa sledece sedmice embriotransfer...
Kakvo je stanje kod vas,kad idete...

(odgovor članu Acilim 87)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: VTO - Klinika Medico S, Banja Luka
26.5.2020 17:50:12   
Acilim 87
Sretno! Drzim palceve!!! Ja sam u fazi pripreme za naredni postupak vto. Dr cu prvi put vidjeti tek 02.06. Nadam se da ce se isplatiti ovoliko cekanje. Ne vjerujem da se vracam u MedicoS. Pozdrav svima! 


(odgovor članu Nanananica)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: VTO - Klinika Medico S, Banja Luka
26.5.2020 17:54:34   
Nanananica
Hvalaaa


Ako nisi zadovoljna sa njima,trazi ,raspituj se.
Malo jeste nezahvalno sto smo mi tako reci uslovljeni da idemo njima...Meni je ovo prvi postupak,i svakako sam cula razlicita misljenja.
A cinjenica jeste da je sve ubrzano...Mada sam ja sa dr Danijelom zadovoljna,pa cemo vidjeti sta ce biti

(odgovor članu Acilim 87)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: VTO - Klinika Medico S, Banja Luka
27.5.2020 19:22:51   
Anoniman
Evo i mene da vam se javim. Zvali su me sutra da odem kod doktorke na pregled i da ponesem nalaze. Vidjet ću šta će mi reći.  Želim vam puno sreće. Ovaj put nešto se i ne nadam, nemam povjerenja u doktore generalno.

(odgovor članu Nanananica)
  Direktna veza do poruke: 167
   RE: VTO - Klinika Medico S, Banja Luka
27.5.2020 19:26:06   
Nanananica
Je li tek treba da krenes sa postupkom?


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: VTO - Klinika Medico S, Banja Luka
27.5.2020 19:28:13   
Acilim 87
Samo pozitivno! Mislim na sve vas i javljam sta mi novi dr savjetuje. Strah me je, ali moram nastaviti dalje. Sve za potomstvo i najdraze zagrljaje. Zelim vam ih svima.... ❤❤❤


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: VTO - Klinika Medico S, Banja Luka
27.5.2020 19:29:50   
Acilim 87
Anoniman , ako dr ne ostavi utisak na tebe, ne moras da kreces u proceduru. 


(odgovor članu Acilim 87)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: VTO - Klinika Medico S, Banja Luka
27.5.2020 19:30:17   
Nanananica
Ja sledece sedmice zavrsavam,pa kako bude...


(odgovor članu Acilim 87)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: VTO - Klinika Medico S, Banja Luka
27.5.2020 19:32:01   
Anoniman
Da, tek treba da krenem u postupak. Hvala vam na lijepim riječima. Valjda bude ok sve. 😊

(odgovor članu Nanananica)
  Direktna veza do poruke: 172
   RE: VTO - Klinika Medico S, Banja Luka
27.5.2020 19:34:36   
Anoniman
Javljam šta će reći. Već smo nalaze sve uradili pa hajd da pokušam. Malo ste me ohrabrile. 💟

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 173
   RE: VTO - Klinika Medico S, Banja Luka
27.5.2020 19:35:38   
Anoniman
Želim vam puno sreće! 😊

(odgovor članu Nanananica)
  Direktna veza do poruke: 174
   RE: VTO - Klinika Medico S, Banja Luka
27.5.2020 19:36:52   
Nanananica
Mora biti svr dobro,

Ne pristajemo na drugacije🙊🙊🙊💗💗💗

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Ringerajina tabela za praćenje plodnih dana
Želite da zatrudnite, a ne znate kad vam je ovulacija? Volite prirodni metod kontracepcije? Pratite plodne dane pomoću R...
Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here