|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: HRONO ISHRANA
27.5.2012 17:35:18   
mala buba
svi moji ukucani su na hrono ishrani, s tim da njima pripremam malo bogatiji i kaloricniji obrok. za mesec dana 4 kg manje,moj uspeh. user posted image user posted image

_____________________________

Lako mi je s nemirom,
ne mogu da umirim mir.

(odgovor članu peca)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: HRONO ISHRANA
27.5.2012 21:37:09   
Cecana
Neko je rekao da ne zna sta bi za veceru.Ja uglavnom jedem kiselo mleko-ono sa 6% masnoca i jos nesto(paradajz ili krastavac,ili kuvano jaje,ili kajganu od 2belanca i mladog luka,ili samo sunku i salatu,ili tunjevinu).
U zadnje vreme sam pocela da mesam za rucak ugljene hidrate i proteine,i kilaza mi stoji.Moram da pripazim na kombinacije za rucak.

(odgovor članu mala buba)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: HRONO ISHRANA
28.5.2012 10:31:31   
tanjica85
cecana, ja to doruckujem.
za veceru parce belog mesa ili tunjevina, blitva ili neki zelenis (zelena salata, kelj, blitva...)

_____________________________

"...jer sve što ljubimo - stvorili smo sami "
Jovan Dučić

(odgovor članu Cecana)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: HRONO ISHRANA
3.7.2012 8:42:05   
Anoniman
Sutra imam zakazan pregled kod dr Ane Gifig pa ćemo da vidimo kako će da ide dalje.

(odgovor članu tanjica85)
  Direktna veza do poruke: 54
   RE: HRONO ISHRANA
3.7.2012 9:07:04   
minavb
Imaš li ideju koliko će da te košta?

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: HRONO ISHRANA
3.7.2012 9:19:25   
tanjica85
dr Ana Gifing je fenomenalna. Nije skupo, mislim da je pregled oko 3000- 4000 din. raspitacu se tacno,pa javljam

_____________________________

"...jer sve što ljubimo - stvorili smo sami "
Jovan Dučić

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: HRONO ISHRANA
3.7.2012 9:23:17   
mihi
Mislim da je osnovni 9500. Test intolerancije, biohemijski parametri, savet za dijetu i jedna kontrola.

(odgovor članu tanjica85)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: HRONO ISHRANA
3.7.2012 9:27:09   
minavb

IZVORNA PORUKA: mihi

Mislim da je osnovni 9500. Test intolerancije, biohemijski parametri, savet za dijetu i jedna kontrola.

Da, tako nekako. Jedna naša socijalna radnica je išla, i dobila je i par kutija suplemenata za dodatnih 5000dinara. Imaju odlične body skenere, ja sam baš gledala za sebe, ali su preskupi. Čekam neke subvencionirane kredite za male privrednike user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: HRONO ISHRANA
3.7.2012 9:44:52   
j o e
slucajno naleteh na ovu temu i odusevih se sto se prica o ovome user posted image

moj muz je pre neke tri nedelje poceo ovako da se hrani, dobio je fotokopiju knjige od neke poznanice, nije radio test tolerancije na hranu ni nista od toga, samo je ovako na svoju ruku krenuo da prati principe iz knjige i evo za tri nedelje je 8kg laksi, stomacic mu se topi i generalno se oseca super, ima vise energije nego ranije. ja planiram kad se porodim da mu se pridruzim, pokusavam i sad koliko toliko, ali mi se previse trazi voce ujutru a samo sto se nisam porodila, pa ne mogu da se obuzdam user posted image

inace ono sto se meni svidja kod ovog rezima ishrane je sto se izbegavaju vestacki zasladjivaci i hidrogenizovane biljne masti. sve ostalo je dozvoljeno i nijedna druga namirnica nije sama po sebi nezdrava ako se konzumira na pravi nacin. zdravorazumski gledano to mi pije vodu.

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: HRONO ISHRANA
3.7.2012 9:46:45   
minavb
Meni se ne sviđa to što ta naša socijalna radnica sme za ručak da pojede dva bataka i dva karabataka, plus prilog.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu j o e)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: HRONO ISHRANA
3.7.2012 9:51:46   
tanjica85
nije svima isto, ja jedem uglavno piletinu (belo),prelive od povrca, salatu i nisam kolicinski ogranicena. u sustini jedem sve osim svinjetine i junetine jer ne volim. izbacila sam mesne prepradjevine, namirnice koje imaju vestacke aditive u sebi, industrijske prehrambene koncentrate (kecap, majonez, instant supe...)

< Poruku je uredio tanjica85 -- 3.7.2012 9:52:14 >


_____________________________

"...jer sve što ljubimo - stvorili smo sami "
Jovan Dučić

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: HRONO ISHRANA
3.7.2012 13:08:18   
Anoniman
posto pominjete ovde onaj test na intoleranciju, ono sto me zanima kako je moguce da taj test osobi koja ima celijakiju pokaze da moze da jede sve? user posted image

(odgovor članu tanjica85)
  Direktna veza do poruke: 62
   RE: HRONO ISHRANA
3.7.2012 13:23:48   
Anoniman
Kao što je rečeno, voće nije poželjno jesti ujutro, jer osim što naš organizam nema od njega nikakvu korist ujutro, zbog slabog izlučivanja enzima koji učestvuju u varenju voća, teško ga i varimo. Iako mnogi nutricionisti i dalje preporučuju unos voća ujutro, ako ovo činite, promenite navike danas! Nova preporuka Svetske Zdravstvene Organizacije je da se u dijetetskim režimima voće zabrani u jutarnjem obroku!


Eto ti sad! user posted image

(odgovor članu Shishica)
  Direktna veza do poruke: 63
   RE: HRONO ISHRANA
3.7.2012 13:33:09   
isidora88
kada je najbolje jesti voce i koliko lubenice sme da se pojede?

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: HRONO ISHRANA
3.7.2012 13:34:27   
minavb
Ja ne preporučujem voće ujutru iz drugih, mnogo važnijih zdrvstvenih razloga. Iz istog razloga ne preporučujem ni med. Voće se jede za prvu užinu.
Ne bih ovde da mračim ženama, ali kad je ova vrsta testa na intoleranciju u pitanju, većina stručnih lica se slaže da je to komercijalna šarena laža na točkiće.

< Poruku je uredio minavb -- 3.7.2012 13:35:03 >


_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: HRONO ISHRANA
3.7.2012 13:35:09   
tanjica85
vec sam napisala da voce sluzi kao uzina. ja bar tako radim, tako mi je receno. user posted image

9000 din jeste kompletan pregled, ali mozes da trazis da ti odrade samo test tolerancije na hranu ili body test



_____________________________

"...jer sve što ljubimo - stvorili smo sami "
Jovan Dučić

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: HRONO ISHRANA
3.7.2012 13:37:37   
Figaro88
Mina meni rece na nekoj temi jedna kriska dnevno:)


_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: HRONO ISHRANA
3.7.2012 13:39:48   
minavb
Koliku krišku moj tata odseče user posted image
Ne više od 300g.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: HRONO ISHRANA
3.7.2012 13:57:20   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: minavb
Ne bih ovde da mračim ženama, ali kad je ova vrsta testa na intoleranciju u pitanju, većina stručnih lica se slaže da je to komercijalna šarena laža na točkiće.


ocigledno, ovo mi je bio najocitiji primer.

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 69
   RE: HRONO ISHRANA
3.7.2012 14:18:40   
tanjica85
Gae, javi kako je bilo. user posted image

_____________________________

"...jer sve što ljubimo - stvorili smo sami "
Jovan Dučić

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: HRONO ISHRANA
3.7.2012 20:02:50   
Anoniman
95 evra je osnovni pregled koji uključuje i jednu kontrolu, ja zbog pritiska i veeeelikog viška idem na sledeći paket koji ima jedan pregled i jednu kontrolu više. I ima još jedan paket koji je oko 150 evra. Pisaću sutra kad se vratim, zakazala sam za 16:30.

(odgovor članu tanjica85)
  Direktna veza do poruke: 71
   RE: HRONO ISHRANA
3.7.2012 23:37:23   
minavb
Jel to onaj od 120? Obrati paznju na analizu strukture tela, mene ona sprava odusevljava. Mislim da ces biti zadovoljna.user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: HRONO ISHRANA
3.7.2012 23:48:37   
Anoniman
Je, je taj od 120. Nije jeftino, ali ako radi kao što očekujem da radi onda nije ni mnogo. Kad sračunam na šta mi sve odu pare, ako će mi ovo rešiti najveći problem koji imam, onda to nisu neke pare. user posted image

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 73
   RE: HRONO ISHRANA
4.7.2012 7:57:21   
minavb
Zdravlje je najvažnije, a sama ne možeš da se izboriš sa problemom koji te muči. Neka si krenula, samo napred user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: HRONO ISHRANA
4.7.2012 8:18:38   
mala buba
Svaka cast user posted image Slazem se sa Minomvb. user posted image

_____________________________

Lako mi je s nemirom,
ne mogu da umirim mir.

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here