|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: HRONO ISHRANA
4.7.2012 19:40:57   
Anoniman
Jao, aparat je fenomenalan!!! Ja sam oduševljena! Bila, uradila sve preglede, dobila preporuke i raspored, nije tako teško, posebno što nema ograničavanja u količini, mogu čak i neke namirnice kojima se nisam nadala ni u snovima, kao što je feta sir... Dobila sam i neke suplemente da pijem, kontrola za mesec dana pa ćemo da vidimo kako dalje...

(odgovor članu mala buba)
  Direktna veza do poruke: 76
   RE: HRONO ISHRANA
4.7.2012 20:33:40   
Anoniman
U suštini, za početak ništa od voća, hleb ražani/heljdin/ječmeni ili bez kvasca ili tostiran samo za doručak i tad nešto masno tipa puter, kajmak, feta, pavlaka, mogi pileća/ćureća prsa, slanina, pečenica, jaja u bilo kom obliku (nikako salame, viršle i prateći program); za ručak, bareno ili pečeno meso i glilovano, bareno ili dinstano povrće (ništa od mahunarki i nikako krompir, korenasto samo sveže nikako kuvano), mogu punjene tikvice, paprike i sarme ali bez pirinča, musake od tikvica, patlidžana i paprika; večera riba ili piletina i zeleno povrće. Poslednji obrok može sat vremena pre leganja pa ko leže u 12 ože u 11 neometano da jede, količine su neograničene samo je bitno šta. Ono što sne može koliko god, ono što ne sme ne sme ni malo. Slikovito mi je objasnila: "u 11 uveče možeš da pojedeš celo pečeno pike i punu činiju salate i da sve bude ok, a ako pojedeš zalogaj hleba ode sve u propast" ne nameravam da jedem cele piliće, pa ćemo da vidimo kako ću da prođem...

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 77
   RE: HRONO ISHRANA
4.7.2012 20:48:47   
isidora88
koje suplemente si dobila da pijes ako nije tajna?user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: HRONO ISHRANA
4.7.2012 20:50:28   
minavb
Koliko imas visceralne masti? sapni miuser posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: HRONO ISHRANA
4.7.2012 20:50:47   
Anoniman
Omega 3, lecitin, hrom i neki hrvatski lek koga nema trenutno na tržištu, zaboravih mu ime.

(odgovor članu isidora88)
  Direktna veza do poruke: 80
   RE: HRONO ISHRANA
4.7.2012 20:59:38   
Anoniman
Taj kog nisam mogla da se setim je Silymarin viscelarne masnoće imam za izvoz, zato mi ga je i prepisala, 207,0

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 81
   RE: HRONO ISHRANA
4.7.2012 21:07:45   
minavb
Kanda imas masnu jetru.Dobro, sredices se i mislim i da ces i hipertenziju da sredis. Hrom je odlican u dijetoterapiji, a i omega 3. Ja pijem fish oil uz mlecne proteine.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: HRONO ISHRANA
4.7.2012 21:14:41   
Sesilija 83
bogami ovo izgleda super a i nije toliko srasno. moracu mm da posaljem tamo napregled jer ima viska i to bas bas... on je isao kod nutricioniste i nema sanse toga da se pridrzava jer je uglavnom na putu i sa radnicima po terenu i iskreno male su mu porcije 50gr mesa i nesto bezveze .. sta je to za coveka od 115kg i 2m nistauser posted image

GG posalji mi na pp adresu i broj da mu zakazem kad budes imala vremena...hvala

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: HRONO ISHRANA
4.7.2012 21:15:17   
Anoniman
Mina, predložila mi je Hepadijet kao zamenu. Je l on ok?

Sesilija, imaš PP.

< Poruku je uredio gae_gr -- 4.7.2012 21:19:15 >

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 84
   RE: HRONO ISHRANA
4.7.2012 21:20:53   
minavb
Ok je Hepadijet, i on potpomaze detoksikaciju. Svidjaju mi se preporuke koje si dobila, mnogo su bolje i logicnije od onih koje je dobila moja socijalna radnica. Ne svidja mi se samo to sto nema ogranicenja u kolicini, ali svakako neces jesti kilogram mesa po obroku.
Sesilija, porcije od 50g mesa su zaista smesne.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: HRONO ISHRANA
4.7.2012 21:29:19   
Sesilija 83
GG Hvala.
mina komedija ziva on poce prvi dan i od podne pocele da mu se tresu ruke... covek da se onesvesti na sred travnjaka.. a lepo joj je rekao da radi teske fizicke poslove a ona mu je rekla ma izdrzacete ovako...
ja reko aha oce do hitne...

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: HRONO ISHRANA
4.7.2012 21:48:11   
Anoniman
Mina, ja i inače ne jedem količinski preterano mnogo, ali mi je i to mi teta tamo danas reče metabolizam spoooooor i najbitnije je da izbacim slatkiše i pravilno raspodelim ono što jedem. Videćemo. I moja mama hoće da krene sa ovim režimom pa ću ići kod nje na dve nedelje dok je na odmoru, da se ona malo druži sa nevenom i da zajedno kuvamo, jedemo i šetamo, mislim da će mi ta podrška mnogo značiti.

(odgovor članu Sesilija 83)
  Direktna veza do poruke: 87
   RE: HRONO ISHRANA
4.7.2012 21:51:08   
minavb
Ma bices super zadovoljna kad ti kazem user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: HRONO ISHRANA
4.7.2012 22:01:25   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 89
   RE: HRONO ISHRANA
4.7.2012 22:01:27   
Sesilija 83
GG navijamo da uspesno topis salce... jedva cekam da mm krene ja nestrpljiva kao da cu ja da se dijetiram... mada jescu zajedno sa njim kad je kuci da vidi da ga podrzavamuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: HRONO ISHRANA
4.7.2012 22:06:18   
Anoniman
Hvala! user posted image

(odgovor članu Sesilija 83)
  Direktna veza do poruke: 91
   RE: HRONO ISHRANA
4.7.2012 22:35:51   
maslackic
gae user posted image izgleda mi sve jednostavno user posted image jedva cekam da vidim rezultate user posted image koliko znaci samo dobro ukombinovati namernice .

citam post sa pocetka teme, i ne mogu da verujem da od jogurta mogu da masne naslage na stomaku i bokovima, od kad znamza sebe jogurt obozavam i leti mi je jedina hrana (osim sada kada mi je zabranjen zbog dojenja) kada sam bila 9 ti mesec znala sam po 2 litre dnevno da popijem...i da naravno, imam masne naslage na bokovima i stomaku user posted image

_____________________________

"Sundjer Bobe, nista te ne cujem previse je mracno !"

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: HRONO ISHRANA
5.7.2012 9:10:47   
tanjica85
Gae, bas mi je drago, samo napred. da, istu kombinaciju namirnica sam i ja dobila. jesi li radila test intolerancije na hranu? videces, rezultati ce ti biti i vise nego ocekivani. dr Ana Gifing je odlicna.

_____________________________

"...jer sve što ljubimo - stvorili smo sami "
Jovan Dučić

(odgovor članu maslackic)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: HRONO ISHRANA
13.7.2012 11:44:25   
tanjica85
ujutru možemo da jedemo sve: ugljene hidrate i masnoće i proteine. Njihovo dejstvo traje najmanje 3h i ako unesemo opet nešto od hrane pre isteka ta 3h, ceo metabolički proces obrade hrane od doručka se remeti i najveći deo se ne pretvori u energiju, već se taloži kao masnoća
Zato, osnovno pravilo je da dok se ne postigne željena težina NEMA NIKAKVOG ALKOHOLA I UŽINE (sokova ili tvrde hrane) u toku dana (samo 3 obilna obroka). Za ručak ne treba apsolutno jesti krompir, mahunarke, pirinač, kuvanu šargarepu dok se ne približite na 1-2kg svojoj željenoj težini. Takođe, za večeru NIKAD (čak i kada se postigne željena težina) ne treba jesti:
- mlečne stvari, jer je u krvi jako mala koncentracija lipaze i uneta mlečna hrana loše deluje na organizam i opterećuje jetru i taloži se kao salo;
- šećere u bilo kojem obliku (čak ni mesne prerađevine i tunjevinu u ulju (stavljaju šećer). Zato, čitajte deklaracije na gotovim proizvodima.
- jogurt, jer, da bi bio gušći, dodaje se skrob, čega nema u kis. mleku, a bakterije iz jogurta lošije deluju na crevni sistem od bakterija u kis. mleku.

_____________________________

"...jer sve što ljubimo - stvorili smo sami "
Jovan Dučić

(odgovor članu tanjica85)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: HRONO ISHRANA
13.7.2012 13:27:42   
Anoniman
Ja samo da se prijavim da mi ide dobro, nisam gladna nemam potrebu za hranom, ne vuku me slatkiši... Ne znam kako se vlada kilaža jer se još ne merim ali se svakako osećam bolje nego do sad.

(odgovor članu tanjica85)
  Direktna veza do poruke: 95
   RE: HRONO ISHRANA
13.7.2012 13:30:08   
tanjica85
user posted image gae, samo tako nastavi. dr Ana Gifing i njen AAC su fenomenalni.

_____________________________

"...jer sve što ljubimo - stvorili smo sami "
Jovan Dučić

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: HRONO ISHRANA
25.7.2012 11:41:14   
Anoniman
Do sad sam smršala oko 4 kg i osećam se sjajno, nisam gladna, ništa mi se ne jede, ne traži mi se slatko, ma skroz mi je super. Ne pamtim kad sam se ovako dobro osećala ni psihički ni fizički a imam i više kondicije. Jedini je problem što mi je ciklus izostao a ne znam još da li je od toga ili nešto drugo nije ok. Sačekaću još koji dan pa ako do kraja nedelje ne dobijem idem sledeće kod ginekologa. Uradila sam test tako da znam da nisam trudna, a da li je od ishrane u šta sumnjam, videćemo.

(odgovor članu tanjica85)
  Direktna veza do poruke: 97
   RE: HRONO ISHRANA
25.7.2012 12:38:54   
tanjica85
user posted image user posted image Gae, samo napred. 4 kg za tri nedelje?
koliko ti kasni?

_____________________________

"...jer sve što ljubimo - stvorili smo sami "
Jovan Dučić

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: HRONO ISHRANA
25.7.2012 13:27:13   
Anoniman
4 kg za 17 dana. A kasni mi 11 dana.

(odgovor članu tanjica85)
  Direktna veza do poruke: 99
   RE: HRONO ISHRANA
25.7.2012 13:44:56   
bratzz
Meni se je od dijete kad sam imala 18 god poremetio ciklus nisam imala menstruaciju godinu dana sve dok se nisam vratila normalnoj, ne zdravoj ishrani, zato se sada ne usudjujem da drzim strogu dijetu.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here