|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  29 30 [31] 32 33   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: HRONO ISHRANA
20.1.2016 10:02:14   
vocicana
E pa volim kada mi dan pocne sa smehom a ti si draga Jekiki uspela da me dobro nasmejes.
Svidja mi se prica oko hrono ishrane, moja rodjena sestra se u drugoj trudnoci hranila po tom principu, ugojila se za 8 meseci 3,5 kg, beba se na zalost rodila mesec i nedelju dana pre.
Svidjaju mi se kombinacije za rucak, tako da cu se pozabaviti time u skorije vreme.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu jekiki)
Direktna veza do poruke: 751
   RE: HRONO ISHRANA
20.1.2016 10:40:42   
suzi kju
A moj meni za danas
Doručak-topli sendvič sa šunkom i trapistom i kiselo mleko
Ručak-svinjska šnicla sa lukom i paradajz sosom
Večera-tikvice i salata

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 752
   RE: HRONO ISHRANA
20.1.2016 11:37:54   
adulence
Suzi za veceru ti fali protein,a dorucak ne bi trebalo mesati dva mlecna...poljubac,kod mene slican rucak

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 753
   RE: HRONO ISHRANA
20.1.2016 12:56:17   
suzi kju
Pfff nmg ja to sve da "po'vatam" user posted image user posted image
Nekad mislim da je dovoljno izbaciti slatkiše, grickalice, ne jesti posle 18-19h i praviti razmak između obroka.
A ja sam juče išla kupila brašna razna, speltino, ražano i heljdino pa ću nešto da mućkam za doručak user posted image

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 754
   RE: HRONO ISHRANA
20.1.2016 13:22:47   
adulence
Suzi ma ja ovo vise pisem i da skrenem paznju a i da ako neko bude listao temu a hoce restrikciju,da ima sta i kako...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 755
   RE: HRONO ISHRANA
20.1.2016 14:16:20   
suzi kju
Si si draga, dobro dođu tvoji saveti i vas iskusnih što se hrono tiče. Samo nas ti ispravljaj, nema ljutnje...
Čime da dopunim večeru, šampinjone da dodam?

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 756
   RE: HRONO ISHRANA
20.1.2016 15:07:11   
superm
D: topli sendvič
R: juneće šnicle sa šampinjonima
V: pljeskavice i zelena salata
Između obroka jedem sirov badem. Ako kriziram uzmem i med.
Danas za užinu jedem tortu. Pa rođendan je mom sinu, valja se!user posted image

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 757
   RE: HRONO ISHRANA
20.1.2016 15:21:26   
mama krava
Ja pojedem badem ili voće ono predveče, kad krenem kući s posla....

Ali što mi je čudno ne kriziram....mislim drago mi je zbog toga!user posted image

I naravno da očekujem savete iskusnih! Ja i zato napminjem da sam ja na nekom SVOM HRONO načinu ishrane i nemojte mene da uzimate za reper. Ja nemam neki veliki višak i hoću da dovedem ishranu u reed. Ali delim jelovnike, jer mislim da sam po pravilima bar 90%user posted image

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 758
   RE: HRONO ISHRANA
20.1.2016 15:39:32   
suzi kju
MK i ja tako kao ti, neki svoj hrono režim guram user posted image s tim da se razlikujemo jer ja imam višak kilograma user posted image
No dobro, dovešću se u red...

Videh neki recept tj nije ni recept, tikvice jaja so i kašika ipo brašna pomeša se i proprži. Kad to smem da jedem, doručak ilo večera?

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 759
   RE: HRONO ISHRANA
20.1.2016 15:40:59   
adulence
Suzi mozes sampinjone slobodno,ja sam ih sinoc jela i bas su prijali...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 760
   RE: HRONO ISHRANA
20.1.2016 15:58:38   
mama krava

IZVORNA PORUKA: suzi kju

MK i ja tako kao ti, neki svoj hrono režim guram user posted image s tim da se razlikujemo jer ja imam višak kilograma user posted image
No dobro, dovešću se u red...

Videh neki recept tj nije ni recept, tikvice jaja so i kašika ipo brašna pomeša se i proprži. Kad to smem da jedem, doručak ilo večera?



Suzi, brašno samo ujutru! Eventualno za ručak do 13h.

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 761
   RE: HRONO ISHRANA
20.1.2016 16:26:43   
gagana83
Ala ste se raspisale!
moj danasnji meni
dorucak - hrono galete, dva jaja
rucak - svekar pravio svinjsku butkicu sa lukom i paprikom, odvadila sam samo sargarepu, sreca pa su bili velki komadi pa sam mogla da odvojim
vecera ce verovatno biti podvarak od juce
Ja sam inace na restrikciji, ali kad me uhvati kriza pojedem neku vocku.
A kupila sam dzak od 5kg spelte, narucila direktno od proizvodjaca i za dorucak uglavnom mesim pogacice ili galete, kad nemam vremena onda tostiran tonus (imam zalihe u zamrzivacu, za svakai slucaj)

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 762
   RE: HRONO ISHRANA
20.1.2016 16:37:45   
superm
Baci neki recept!
Gagana, od koga si naručila speltino brašno?
Zenske, da li je dobro da koristimo soju?


< Poruku je uredio branki RR -- 20.1.2016 20:52:36 >


_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 763
   RE: HRONO ISHRANA
20.1.2016 20:05:56   
adulence
Soja se ne koristi uopste....ja upravo odradila i svoju veceru ipak su bila belanca i praziluk sa krastavac salatom,brzinski...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 764
   RE: HRONO ISHRANA
20.1.2016 21:09:53   
superm
Prošla i moja večera. Pljeska i zelena salata.

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 765
   RE: HRONO ISHRANA
20.1.2016 21:15:16   
adulence
Joj ja tako ne podnosim veceru sve mi je nesto bljaks,mislim bezukusno...i bukvalno je samo odradim,ali dobro prezivi se do dorucka....
Ja cu sada da stavim sladak kupus sa junetinom da se kuva,jede mi se nesto kasikom...user posted image

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 766
   RE: HRONO ISHRANA
20.1.2016 22:54:21   
superm
Sutra ću za doručak da napravim pitu sa sirom. Ne mogu opet sendvič.user posted image

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 767
   RE: HRONO ISHRANA
21.1.2016 1:04:41   
gagana83
Superm, Spelta Jevtic, kucaj tako na fb-u. Pakovanje od 5kg je 700 din, ima i manjih i vecih pakovanja. To je cena za speltu od celog zrna, ima i meko brasno, ono je skuplje.
Salju brzom postom.
Adulence, vecera je i meni najgora. Uglavnom okrecem isto. Najvise volim pilece pljeskavice ili tunjevinu, mada ona ne bi trebala cesto.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 768
   RE: HRONO ISHRANA
21.1.2016 8:44:15   
superm
Hvala Gagana!
Zanimljivo je da kako koji dan prolazi, sve je lakše prilagoditi se novom režimu ishrane, naročito zbog toga što sam uglavnom kod kuće i imam mogućnosti da jedem u isto vreme. Juće sam pojela parče rođendanske torte. Da li mi verujete da mi je smetalo? Imala sam osećaj kao da jedem šećer kašikom.
Držala sam ovu dijetu pre 4-5 godina i osećala se i izgledala fenomenalno. Malo sam zaboravila po neko pravilo ali uz vas se prisećam.

Današnji meni
D: pita sa sirom
R: pileći batak i grilovano povrće( plavi patlidžan, paradajz, paprika)
V: čorbica od komorača( najverovatnije) i tunjevina

< Poruku je uredio superm -- 21.1.2016 8:46:47 >


_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 769
   RE: HRONO ISHRANA
21.1.2016 9:06:38   
mama krava
Ujutru naravno mlaka limunada...
D- hrono hleb, ajvar, 2 listića šunke, 2,5 kuvanih jaja (ponela 3  i nisam mogla da pojedem jednu polovinu), krastavac i rukola
R - podvarak sa slaninicom i krmendalom
V - salata od tunjevine koju sam htela sinoć da pojedem, ali nisam... sinoć sam uz potaž pojela 2 kuvana belanca koja deca nisu htela user posted image . Moram da napomenem da potaž i nije bio baš od dozvoljenog povrćauser posted image

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 770
   RE: HRONO ISHRANA
21.1.2016 9:16:06   
Figaro88
D-tonus,pavlaka i sunka
Mrzim ovaj tonus,uopste me ne zasiti kao onaj hleb koji sama napravim,pojela sam skoro celo pakovanje i mogu josuser posted image
R-krmenadle,salata,corbica
V-nesto cu smisliti
Adulence zar se trapist jede u hrono?JA sam ubedjena da moze samo mocarelauser posted image

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 771
   RE: HRONO ISHRANA
21.1.2016 10:14:42   
superm
Potopila sam bademe, danas pravim mlekce od istog. Moj stariji sin voli uveče da popije mleko pa bolje da pije biljna mleka nego kupovno kravlje. A i meni treba za kafu.

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 772
   RE: HRONO ISHRANA
21.1.2016 12:15:59   
gagana83
Kakvog je ukusa bademovo mleko? Nikad ga nisam pila.
Ja sam za dorucak jutros pravila sendvic od nekog hleba iz Maxi-ja (Tain se zove, super mu je sastav), suvog mesa i mocarele.
Za rucak ce biti pastrmka uz neku salatu.
Je l bese ne bi trebalo da jedem isto za rucak i veceru? Taj deo sam zaboravila.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 773
   RE: HRONO ISHRANA
21.1.2016 12:40:28   
adulence
Figaro pa nisam rekla da sme,ja jedem mozarelu,
Dorucak:tonus,ajvar,grekos i cureca prsa
Rucak:idem na slavu pa cu videti sta ima,nadam se da cu uspeti neko meso i salatu da iskombinujem...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 774
   RE: HRONO ISHRANA
21.1.2016 13:55:00   
Figaro88
Znam da nisi,proveravam,retko udjem u grupu na fb,a oni stalno menjaju nesto.Kada sam ja pocela moglo je mnogo vise stvari,sada vise ne.Ja sam sad napravila hleb za sutra iz onog hrono kuvara i lep je,ali malo gorak,mozda zbog ovsenog brasnauser posted image

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 775
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  29 30 [31] 32 33   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  29 30 [31] 32 33   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
Neka ovo leto bude najsrećnije do sada!
Deca zaslužuju da imaju zamršenu kosu, stopala od peska, kolena zelena od trave, prljave ručice od igre. Ove stvari pune...
Karavan „Na putu kroz roditeljstvo“ dolazi...
Sledeća stanica karavana je upravo Novi Sad, gde će 25. maja u 11 časova u Kulturnoj stanici Eđšeg građani moći da sa st...



Anketa

вртић.
пеперутка16

Који вртић похађа ваше дете?

Click Here