|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: HRONO ISHRANA
19.1.2016 12:40:09   
gagana83
Tako je Adulence. Isto vazi i za koren persuna, pastrnak...
Ja svesno gresim samo sa kafom. Pijem je kad god mi se pije.
I za vodu vazi pravilo da ne sme pola sata pre i posle jela. To ne postujem uvek.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 726
   RE: HRONO ISHRANA
19.1.2016 13:49:31   
adulence
Sto se tice vode ispostujem pola sata posle jela,ali pre pa i ne uvek,a za kafu iskreno ni ne znam koje je pravilo,pisi gagana,znam samo ono nikako ne zapocinjati dan kafom...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 727
   RE: HRONO ISHRANA
19.1.2016 13:54:51   
jekiki
Ni ja ne postujem to pravilo za kafu, i dalje pocinjem dan sa njom i pijem kad mi se pije
Sad je kao novo pravilo da se kafa pije 15min posle jela, jel navodno i ona podstice lucenje insulina, a ranije mislim da je bilo sat dva posle obroka, jedna eventualno dve dnevno. Nikada to nisam postovala

_____________________________

Ulazite u stomake !
To ulaganje daje brze i vidljive rezultate.
Ulaganje u glavu je dugorocno i neizvesno.
* Dusko Radovic*

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 728
   RE: HRONO ISHRANA
19.1.2016 14:12:40   
Figaro88
Meni to za kafu nema logike.Jos malo je godinu dana kako sam na hrono i nisam nikad pazila na to.Imam i ja tu knjigu,pa ako nekom treba rado cu je pokloniti,posto mi stvarno vise ne treba.A ima na kioscima hrono kuvar novine,kostaju 40 din a ima lepih recepatauser posted image

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu jekiki)
Direktna veza do poruke: 729
   RE: HRONO ISHRANA
19.1.2016 14:45:47   
gagana83
Nisam znala za te novine, bas cu da potrazim.
Meni su kg spadali iako nisam postovala to sa vodom i kafom. Ne mogu jos i da mislim kad vodu da pijem, pa nismo roboti.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 730
   RE: HRONO ISHRANA
19.1.2016 14:59:36   
dejana007
Ja sam mesecima bila na hrono i pridrzavala se pravila i bilo mi je super. Medjutim posle godinu i po pojacane ishrane opet dodala 15kg... Imam policisticne jajnike sto dovodi do brzog nagomilavanja kilograma. Inace dorucak i vecera mi ok, pijem pola limuna i vode mlake cim ustanem, posle 2h dorucak - najkasnije do 10h ali se trudim do 10h ili 09h. Kafu pijem 30 min nakon rucka i dorucka. Ne jedem 5.5 sati pa rucak. E tu je problem. Jedino me meso dovoljno zasiti i neko sveze povrce u vevim kolicinama a ne mogu to uvek sebi priustiti.vecera najlakse belanac il tunjevina il pilece grudi sa krastavicom, salatom il kupusom. Nije komplikovano ali da bi bilo raznovrsno treba visak slobodnog vremena i para. Mesim nanin hleb koji mi traje 5 dana jer ga jedem samo za dorucak. Sad da prodje jos sv. Jovan i bacam se na restrikciju.

_____________________________

Ponovo sam se rodila kad sam Nikolu rodila :)
A preporodila se kad sam Luku rodila :)

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 731
   RE: HRONO ISHRANA
19.1.2016 17:33:07   
jekiki
morala sam da postavim ovaj VIDEO
Samo kao podset_nik hehehehh

_____________________________

Ulazite u stomake !
To ulaganje daje brze i vidljive rezultate.
Ulaganje u glavu je dugorocno i neizvesno.
* Dusko Radovic*

(odgovor članu dejana007)
Direktna veza do poruke: 732
   RE: HRONO ISHRANA
19.1.2016 19:24:08   
adulence
Ahahahhaha presmesnoooo....
Evo da dopunim danasnji meni
Vecera: dinstan praziluk i sampinjoni i krastavac salata..

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu jekiki)
Direktna veza do poruke: 733
   RE: HRONO ISHRANA
19.1.2016 19:36:12   
suzi kju
Ahahaha ovo je hit user posted image user posted image

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 734
   RE: HRONO ISHRANA
19.1.2016 20:28:24   
milicicak
Moji su se navukli na hrono hleb user posted image jos je i mm poceo da izvoljeva: ajd napravi lepinjicu za sendvic aj malo vise ovoga aj malo manje onoga user posted image a mini buba obozava da ga ukrasava semenkama :) svaki dan ga mesim, neki recept sa kiselom vodom, odlican je :) ranije nam je hleb trajao po tri dana sad nam je vec knap za veceru user posted image

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 735
   RE: HRONO ISHRANA
19.1.2016 20:38:44   
Torbica
Kafa pravi kiselu sredinu u organizmu...zato limun koji pravi baznu je prava stvar za pocetak novog dana, a i kasnije naravno. Ja popijem dve, jednu posle dorucka kad stignem, jednu popodne.
Ja sam jutros bila gladna, jela sam u kolima, tacno sat vremena od limuna i posle toga caja....Mislim da cu ubudeuce doruckovati u kolima user posted image user posted image
D - Hrono hleb sendvic
R - Kao cezar salata - rostilj meso, sveza mrkva i zelena salata. Fenomenalno.
U - kruska
V - Cinija zelene salate i dve grilovane snicle

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 736
   RE: HRONO ISHRANA
19.1.2016 23:30:22   
superm
Osim voća, šta još da uzmem za užinu?

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 737
   RE: HRONO ISHRANA
20.1.2016 6:49:38   
suzi kju
Ja pročitah negde suve smokve da mogu zs uzinu....

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 738
   RE: HRONO ISHRANA
20.1.2016 8:29:56   
adulence
Ima toliko toga sto moze za uzinu treba malp da prelistate njihove blogove fb stranu,mene licno to ne zanima jer nisam neki slatkis fan voce je dovoljno...ali znam da su svasta izbacivali od slicica...
Dorucak:prepecen tonus,ostaci cevapa(2kom),jedan list slaninice,kiselo mleko sa lanom
Rucak:dinstan p.file u paradajz sosu sa kupus salatom
Vecera:corbica

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 739
   RE: HRONO ISHRANA
20.1.2016 8:41:21   
dijana1*
Adulence ako doruckujem jaje i npr preprzim malo suvog mesa tj. polu suvo i uz to ajvar da li sme da se kombinuje kiselo mleko?

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 740
   RE: HRONO ISHRANA
20.1.2016 8:49:14   
adulence
Ne,jaja i mlecno ne,izbaci ili jaja ili kiselo...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 741
   RE: HRONO ISHRANA
20.1.2016 8:53:49   
dijana1*
Ok. Hvalauser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 742
   RE: HRONO ISHRANA
20.1.2016 8:55:03   
jekiki
Dorucak : przena jaja sa mladim lukom, kselo mleko, lepinjice razane
Rucak : sladak kupus sa junetinom, ljutenica
Vecera zelena salata sa tunjevinom

_____________________________

Ulazite u stomake !
To ulaganje daje brze i vidljive rezultate.
Ulaganje u glavu je dugorocno i neizvesno.
* Dusko Radovic*

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 743
   RE: HRONO ISHRANA
20.1.2016 9:00:35   
dijana1*
Jekiki sutra ti kradem ideju za rucak.
Juce sam pravila svojima spagete bolonjez a sebi sam u vatrostalnu stavila tikvice, malo carske mesavine, bolonjez, pa preko tikvice i zapekla u rerni. Mljac, nadam se da tako moze.
Ostalo mi je dosta mesa pa cu danas ponovo nesto zbrckati.
A za veceru je bila sardina i przene crvene paprike kojih vise nemamuser posted image


< Poruku je uredio dijana1 RR -- 20.1.2016 9:02:44 >


_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu jekiki)
Direktna veza do poruke: 744
   RE: HRONO ISHRANA
20.1.2016 9:12:08   
mama krava
Ja nisam na restrikciji...

Ujutru odmah mlaka voda sa limunom
Doručak - pihtije i proja (spremljene sa jajima, brašnom i kis vodom) i kis mleko i sada pijem kafu u koju stavljam malo šećera (nema šanse da pijem bez ili sa bilo čim drugim)
Ručak - pasulj i mešavine salata (potočarka, rukola, endivija, zelena, cikorija)
Užina - pomorandža
Večera - potaž od povrća i salata sa tunjevinom od sinoć ostalo malko

< Poruku je uredio mama krava -- 20.1.2016 9:13:36 >

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 745
   RE: HRONO ISHRANA
20.1.2016 9:18:49   
Figaro88
Pre dorucka caj.
D-tostirane pogacice,puter,ljuta paprika,ajvar i prsuta
R-bice rostilj i salata
V-omlet od belanaca i spanaca
Za sutra cu da spremim podvarak ako nadjem lep kiseli kupus,nikad ga nisam pravila,valjda ce uspeti.

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 746
   RE: HRONO ISHRANA
20.1.2016 9:29:18   
dijana1*
MK i ja pijem kafu sa secerom. Popijem jednu dnevno, em sto je pijem u trku , em sto je hiljadu puta pomwrim od dece i jos da je pijem gorku ma nema sanseuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 747
   RE: HRONO ISHRANA
20.1.2016 9:36:20   
suzi kju
I j a pijem kafu sa šećerom, ne bi mogla da je popijem bez, nema sile user posted image

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 748
   RE: HRONO ISHRANA
20.1.2016 9:44:45   
superm

IZVORNA PORUKA: suzi kju

I j a pijem kafu sa šećerom, ne bi mogla da je popijem bez, nema sile user posted image


Copy pasteuser posted image
user posted image

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 749
   RE: HRONO ISHRANA
20.1.2016 9:50:19   
mama krava
Žene drage...sve vas razumen!

Ja pijem samo jednu kafu dnevno, ujutru i to je to. Tako i pre tako ću i uvek.

Ja koliko sam skapirala HRONO ishranu, a to je da nije robija i da oni sve preporučuju ili ne preporučuju, tj predlažu da se uzdržavaš od nekih stvari poodredjenim pravilima. Meni ta pravila VEOMA znače kako bih uvela red u svoju ishranu koja je počela da mi utiče na život u smislu da nije bilo reda i da sam non stpo žvakala sve i svašta, a pogotovo na poslu!

Ja za sada ne jedem ništa slatko osim te kafe i voćke ponekad u dozvoljeno vreme, tj u periodu 17-18h. Videću dokle izdržim. I neću se traumirati ako neko pravilo ne ispoštujem.
ALI!!! Ovo sam ja i ja nemam problem sa velikim viškom i nekim zdravstvenim problemom. Takodje, stvarno jako cenim sve koji uspevaju da godinama budu na restrikciji!

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 750
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
Neka ovo leto bude najsrećnije do sada!
Deca zaslužuju da imaju zamršenu kosu, stopala od peska, kolena zelena od trave, prljave ručice od igre. Ove stvari pune...
Karavan „Na putu kroz roditeljstvo“ dolazi...
Sledeća stanica karavana je upravo Novi Sad, gde će 25. maja u 11 časova u Kulturnoj stanici Eđšeg građani moći da sa st...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

вртић.
пеперутка16

Који вртић похађа ваше дете?

Click Here