|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  96 97 [98] 99 100   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
12.12.2015 22:04:18   
nata11
Hahha kako sam se sada nasmejalauser posted image

_____________________________





(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 2426
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
12.12.2015 22:26:13   
Ivanka 75
Mama, onaj Deda Mraz danas nije bio pravi.
Rekla sam ti da Deda Mraz salje pomocnika.
Znam, ali on nije bio pravi, videla sam kesu i u njoj kostim Deda Mraza. On ima i kosu, nije uspeo da je sakrije. Mama, ja sam to videla.
Pa da, kazem ja, samo pravi Deda Mraz ima pravo odelo Deda Mraza ostali imaju kostime.
Mama, da li ti stvarno u to verujes?
Naravno da verujem.
Mama, ja verujem u caroliju Deda Mraza..... user posted image



< Poruku je uredio Ivanka 75 -- 12.12.2015 22:27:28 >

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 2427
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
13.12.2015 16:10:50   
nata11
ooo dusa user posted image user posted image

_____________________________





(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 2428
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
13.12.2015 17:23:18   
Trcosava
IZVORNA PORUKA: Zemunka85

E ali ona mene uvek hvali. Cak nekada baca neke komplimente koji nemaju veze sa mozgom - sto mi je lepo uvo, glas i sl ...


pa hahahahahahaha

DŽaba što te uvek hvali kad te jednom izblamira toliko da ni cela godina hvale ne pokrpi. I to još pre muževljevom rodbinom user posted image user posted image

Ivančicca duša jedna. Ona veruje u čaroliju user posted image

< Poruku je uredio Trcosava RR -- 13.12.2015 17:24:03 >


_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 2429
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
13.12.2015 17:34:25   
Zemunka85
Aaahaha pa znaaaam, sta cu 😂.
Malopre sa tetkom i deckom (tek se smuvali) i golicaju se nesto L joj zavuce ruku u nogavicu i kaze Jaaaoj fuj dlake 😂 kaze tetka malopre kad je nisam ubila 😂

Ali prosle NG tj kad je imala 2god i 3m pita mm "Deda mraz mi je kupio ovu kuhinju, a sta si ti?". A covek krvari da bi ona sve imala +++

A ima i nekod decka u vrticu rekao joj on da je njen muz kaze ona nije samo si mi momak, nemamo decu 😂.
I juce me pita sta je gospodjica a sta gospodja ja joj objasnim. Kaze ona onda sam ja gospodja. Imam muza Vanju. Nikako da se odluci 😛

< Poruku je uredio Zemunka85 -- 13.12.2015 17:38:12 >

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 2430
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
13.12.2015 17:42:36   
choopa choops
user posted image user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 2431
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
13.12.2015 17:58:13   
Anarunika
Hihihihi razume devojka šta je brak,ništa bez dece! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 2432
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
13.12.2015 18:57:56   
sneza24
bebi i zemunka su me podsetile na moj blam kad je D imao 4,5 god.
Sedim ja sa njim i L i igramo se, tu pored nas svekar gleda neku emisiju. Spominje se seks. Ja se sve nadam da D ne obraća pažnju na tv jer se bojim pitanja koje može postaviti, a neprijatno mi zbog svekra. Kad D me pita : Mama šta je to seks?
Svekar nekad ne čuje dobro pa se nadam da nije čuo.

_____________________________

Nije vazno sto ne cinimo dobro, vazno je da ne cinimo zlo. - Mesa Selimovic

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 2433
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
13.12.2015 22:52:45   
bubulence
Imamo dosta rodbine u Madjarskoj i E jako nervira kada dodju jer ih nista ne razume. A u vrticu ima Kineskinju Milicu.
I kaze ona meni juce ' mama ina Kineskinja Milica stalno bre prica na Madjarskom'user posted image . Kazem ja 'to je dete Kineski' . A ona 'alooooo Madjarski kada ti kazem, nista je ne razumem'user posted image .
Ali bar me nije osramotila...

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 2434
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
19.12.2015 14:27:36   
Rosita
D se zainteresovao za likove na novcanicama i za placanja, kusure i slicno. Opsti smeh nastaje u apoteci, prodavnici, radnji kad krene- Mama, ovo je Mokranjac, 50 dinara, mama ovo je Nadezda Petrovic, Tesla ... user posted image

Pre neki dan u punoj cekaonici kod dr, izlazi mama sa decakom iz toaleta, a D ce--- Ooooo, jeste li lepo piskili?user posted image

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 2435
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
19.12.2015 14:37:05   
Zemunka85
Jaoj Rosi pa gde za novcanice hehehe pametnica mala.

Sad se setih moje L sta je lupila prosle god bas pred novu godinu. Imala je sracku par dana pre i stalno slusa "stolica" .. i kaki taj dan. komentarisem ja "Kakvo li je" pogleda ona u nosu i kaze "Mekano kao stolica"user posted image

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 2436
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
19.12.2015 14:39:21   
Figaro88
user posted image
Tako je Andrea skoro u gradu,glavna ulica puna,mm nesto zastao a ona iz sve snage-Ajde tata,mami se piski!!!Niko ne ume da me izblamira kao ona user posted image

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 2437
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
19.12.2015 16:11:21   
branki*
Opet se ismejahuser posted image
Oooo,jesmo li lepo piskiliuser posted image user posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 2438
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
19.12.2015 16:30:18   
dddaca
O kako vesela tema, kako je samo ranije nisam primetila. Klinci su super, niko ne moze tako slatko da nas nasmeje. I da nas izblamira :) samo cekam da ova moja pocne da prica, osecam da ce biti veselo. Dotle, pratim temu i uzivam :)

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 2439
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
19.12.2015 17:20:23   
Anarunika
E pa kad ste već kod teme piškenja i kakenja ,ja se ne sećam dali sam ovo pisala. Kada je Arči imao recimo 4,5 godine,zvoni telefon a ja u wc-u. Kažem ja Akiju da se javi,i on posluša.Lepo on priča na telefon kad čujem ga da kaže:"Mama kaki". O Bože, kad u zemlju nisam porpala. Pitam ja posle ko je bio i dobro je bila je drugarica. Ali kad pomislim da su mogli da zovu sa posla ili neki "ozbiljni" ljudi...user posted image

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 2440
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
19.12.2015 17:31:58   
mila83
Anarunika,slicnu situaciju sam imala i ja user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 2441
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
19.12.2015 21:40:27   
dddaca
Ha, ha, a deci je to nesto najnormalnije. Zamisli samo da te je zvao sef sa posla user posted image

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 2442
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
19.12.2015 21:47:12   
eca89
A, jesam se slatko nasmijala Rosita on je extra, oooo jesmo li lepo piskiliuser posted image
?

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 2443
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
19.12.2015 22:32:38   
Rosita
Hahaha, e sto deca znaju da odvale :). Ma moram paziti sta objasnjavam user posted image . Malopre na kasi vise brijaci i on poce, jesu li plavi za tate a roze za mame, mislim se dete ne pitaj nista daljeuser posted image

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 2444
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
19.12.2015 22:44:39   
Ivanka 75
Mama, jel da je meni tata kao kratko ime da se ne mučim mnogo kad pišem? user posted image

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 2445
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
19.12.2015 23:09:26   
Mala Elena
Ahaaaahaaah ismejah se na ovo vase...user posted image
A vec pola sata se smejem Eleni, jer skace po krevetu kao da ima crve u gacama! Odjednom je pocela sama da se kikoce , da peva, da grebe, cupa, pa uhvati tatu za kosu pa se iznervira sto ne moze, pa krene onim pinceta hvatom...ma, ludilo jednooo user posted image

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 2446
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
4.1.2016 19:31:14   
veselicaa
S pre neki dan:
Mama pusti mi onu pesmu sto smo slusale juce veceras user posted image user posted image
Naravno,mislila je na juce uvece ili sinoc user posted image

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 2447
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
19.1.2016 18:07:20   
lesica
Mama, rešila sam da ne mogu da se odlučim ko će mi biti muž kad porastem, pa će mi svaki dan biti drugi taj ceo dan. user posted image

A zašto si se ti rešila samo za tatu? user posted image user posted image

< Poruku je uredio lesica RR -- 19.1.2016 18:29:34 >


_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 2448
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
19.1.2016 18:27:02   
IvanaSK RR
Hahaha, pametno dete :)

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 2449
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
19.1.2016 18:41:47   
vocicana
Moram samo da kazem da je Bubulence objavila vrhunski broj detetovih bisera, plakala sam malo pre od smeha, ali neverovatno! bravo mame za tako domisljatu i pametnu decicu!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 2450
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  96 97 [98] 99 100   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  96 97 [98] 99 100   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Ko su deca koja nemaju alergije i nisu bol...
Većina nas se sa radošću seća odrastanja, u kojem je igra u blatu i pesku bila svakodenvna aktivnost, a često i vrhunac ...
Pepeljuga ( srpska narodna bajka)
Bajke i pripovetke za decu na Ringeraja.rs



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here