|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Putovanje u trudnoći
17.6.2009 15:39:31   
marince1
Cao Bince,dobro nam se vratila!!!Kazi mi molim te,posto se ja nisam vozila avionom jel osecas nesto u stomaku kad avion polece i slece,posto kazuda je to malo rizicno?

(odgovor članu BINCE)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Putovanje u trudnoći
18.6.2009 21:33:14   
BINCE
to je sve od ozobe do osobe,,ako tebi tvoj gin.odobri da ides nema problema..meni je sve bilo super,a osjecaj je isto kao kad lift stane da izadjes,pa malo ko pritisak  i osjecas se na trenutak lagano,al nikakvih problema sa stomakom i bebicom nije bilo..bas sutra akoBogda idem na pregled pa vam javim sta je bilo....

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Putovanje u trudnoći
18.6.2009 21:33:53   
BINCE
hvala Tasho...bilo mi je lijepo al,moj grad je moj grad..tako da sam jedva cekala da se vratim...hehhe

(odgovor članu BINCE)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Putovanje u trudnoći
19.6.2009 21:44:22   
marince1
Hvala ti Bince!

(odgovor članu BINCE)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Putovanje u trudnoći
21.6.2009 0:22:45   
BINCE
nema na cemu i drugi put....

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Putovanje u trudnoći
22.6.2009 8:52:30   
Anoniman
Evo jedan textić na ovu temu KLIK

(odgovor članu BINCE)
  Direktna veza do poruke: 56
   RE: Putovanje u trudnoći
22.6.2009 9:20:27   
marince1
hvala Tacha!user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Putovanje u trudnoći
2.7.2009 7:55:51   
Anoniman
Sta mislite o kracem putovanju u otprilike u 32-33 nedelji trudnoce ako je u sustini sve ok? Jel neko isao tada negde?

(odgovor članu marince1)
  Direktna veza do poruke: 58
   RE: Putovanje u trudnoći
2.7.2009 17:04:59   
sneza24
I ja imam u planu put otprilike cu biti 33-34 nedelja.Ali to jos uvek nije sigurno da li cemo ici pa jos nisam pitala dr.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Putovanje u trudnoći
2.7.2009 20:31:10   
Verus
Evo jos jedan clanak:

KLIK

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Putovanje u trudnoći
3.7.2009 8:57:51   
Anoniman
Aaaaa, Verus, pa to znaci da mooooguuuuuu... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 61
   RE: Putovanje u trudnoći
3.7.2009 11:39:12   
JOCAAAAA
Zanima me da li smem da putujem kolima do C.Gore s tim da sam ušla u 6 mesec i nisko nosim,a dr.mi je rekao da mogu ali da cesto stajemo i odmaramo?user posted image

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Putovanje u trudnoći
3.7.2009 11:46:00   
Anoniman
Ih, pa cim je dr rekao da mozes, onda mislim da treba da picis... samo bez zurbe i sa odmaranjem! ja sam malo procackala po netu i vidim da je ok, ako se vise odmara tokom puta...
samo napred, ja bar jedva cekam da odem malo iz Bg-a!

(odgovor članu JOCAAAAA)
  Direktna veza do poruke: 63
   RE: Putovanje u trudnoći
3.7.2009 11:58:19   
suziQ
Trinny,ja sam draga u 32 nedelji putovala kolima ,bili smo u Becu , Pragu , i nikakvih problema nije bilo .Cesto smo stajali . na svakih 2 sata , malo sam protezala noge , obavezno isla u wc i sve bilo bez ikakvih problema

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Putovanje u trudnoći
4.7.2009 20:03:50   
marince1
Ja sam se upravo vratila sa putovanja,24 nedelja,doduse avionom i sve je proteklo bez ikakvih problema.
Iako me par dana pred put boluckao stomak,tamo je bilo sve ok,izgleda da je i bebac u zivao!user posted image
Cak smo i kamilu jahali user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Putovanje u trudnoći
5.7.2009 17:18:32   
Anoniman
Oooo, Suzi svaka cast na tome... ja se bas ne bih usudila na toliki put... ovo je samo do Zlatibora. user posted image

(odgovor članu suziQ)
  Direktna veza do poruke: 66
   RE: Putovanje u trudnoći
12.7.2009 13:16:56   
dora_dora80
drage moje,
treba mi savet. trenutno sam u 10-oj nedelj trudnoce , nedavno sam se vratila iz CG, putovala sam vozom, uz odobrenje dr. i sve je proslo ok, bar se nadam jer mi dr. jos nije radila ultrazvuk, ali nemam nikakve tegobe. Suprug i ja smo planirali krajem avgusta na krf avionom ili kolima, kad sam pitala dr. nije mi zabranila da putujem , preporucila je avion, ali ona je protivnik da se ide u inostranstvo u trudnoci.
Nisam pametna sta da uradim. kakva su vasa iskustva i sta su vam dr. savetovali?

hvala puno na odgovorima.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Putovanje u trudnoći
12.7.2009 13:19:33   
vodolija 82
ja sam laik sto se tice ove teme,jer nazalost jos nisam bila trudna,ali ako ti je odobrila put u CG vozom,koji trucka kasni itd...ne znam zasto ne bi isla avionom na Krf?

< Poruku je uredio vodolija 82 -- 12.7.2009 13:20:02 >


_____________________________

Teskoce i borbe koje imamo danas,nisu nista drugo,nego cijena koju moramo da platimo za pobjede koje nas cekaju sutra...

(odgovor članu dora_dora80)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Putovanje u trudnoći
12.7.2009 19:40:32   
marince1
IZVORNA PORUKA: vodolija 82

ja sam laik sto se tice ove teme,jer nazalost jos nisam bila trudna,ali ako ti je odobrila put u CG vozom,koji trucka kasni itd...ne znam zasto ne bi isla avionom na Krf?


slazem se!user posted image
mmmm Krf....fantastican je!

(odgovor članu vodolija 82)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Putovanje u trudnoći
13.7.2009 8:09:39   
Anoniman
Vodolija, avatar ti je presladak... user posted image

(odgovor članu vodolija 82)
  Direktna veza do poruke: 70
   RE: Putovanje u trudnoći
13.8.2009 21:44:19   
Anoniman
Slična tema: Trudnica u avionu (Jat Airways) KLIK

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 71
   RE: Putovanje u trudnoći
25.12.2009 15:03:16   
buhla
uh, ja se dvoumim da li da idem autobusom 2 1/2 sata vožnje, za Božić kod svekrve. Trenutno stvarno nemam nikakvih problema, a i na poslu često sedim i duže na stolici, tako da mislim da samo sedenje nije problem. Uglavnom se ide auto putem. Mislim da je najveći problem da ne bude drndav autobus, star i bez grejanja. Jedino da gledam da idem Lastom, oni imaju OK busiće.
Ići, il ne ići... pitanje je sad! user posted image


_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Putovanje u trudnoći
25.12.2009 20:27:30   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: buhla

uh, ja se dvoumim da li da idem autobusom 2 1/2 sata vožnje, za Božić kod svekrve. Trenutno stvarno nemam nikakvih problema, a i na poslu često sedim i duže na stolici, tako da mislim da samo sedenje nije problem. Uglavnom se ide auto putem. Mislim da je najveći problem da ne bude drndav autobus, star i bez grejanja. Jedino da gledam da idem Lastom, oni imaju OK busiće.
Ići, il ne ići... pitanje je sad! user posted image



Draga, sedi kući u toplom i ne mrdaj nigde... ja sam išla u avgustu kolima (u ok stanju) do Aranđelovca.... na sledećoj kontroli je primetila da sam se maaalkice otvorila ( e tada ide ona situacija u kojoj je morala bolje da reaguje a ne samo da mi uvali vaginalete!)... nikad sebi neću dovoljno oprostiti taj put......

(odgovor članu buhla)
  Direktna veza do poruke: 73
   RE: Putovanje u trudnoći
25.12.2009 20:30:42   
buhla
kaliopi user posted image usvojen predlog



_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Putovanje u trudnoći
25.12.2009 20:33:31   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: buhla

kaliopi user posted image usvojen predlog





....user posted image user posted image

(odgovor članu buhla)
  Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pregledi u trudnoći i njihov redosled
photo
Od trenutka kada se na testu za trudnoću pojavi druga crtica, posete ginekologu postaju mnogo češće.
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće je znak da postoji mogući problem.



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here