|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zatvor
16.7.2010 11:07:25   
Natalie018
Ja za sada nemam problema, ali znam za odlican recept: kompot od suvih sljiva i to najbolje ujutru. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Zatvor
16.7.2010 18:34:40   
dacica
kad pijem gvozdje..ni to ne pomaze...sta sam danas sve pomesala..kaj,bres,sljiv,hladno mlek.na prazan stomak i nista...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

kakve su nam misli.......takav nam je zivot....!!!!!!!!!!

(odgovor članu Natalie018)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Zatvor
16.7.2010 18:44:49   
Anoniman
Kako sam grozna , čim vidim ovu temu "Zatvor" odma' se setim Dragane Katić i onog kako reklamira onaj preparat protiv zatvora na Pinku user posted image user posted image Ne se ljutite ... Laksobion , beše li ? user posted image Jako mi je smešna ta voditeljka , celu karijeru se mota oko guzice ... Il' priča o hemoroidima , il' o zatvoru user posted image

Inače , ja sam opet na suvim šljivama ... i tako ... user posted image

(odgovor članu dacica)
  Direktna veza do poruke: 128
   RE: Zatvor
16.7.2010 19:37:45   
ivaj
IZVORNA PORUKA: dacica

kad pijem gvozdje..ni to ne pomaze...sta sam danas sve pomesala..kaj,bres,sljiv,hladno mlek.na prazan stomak i nista...user posted image user posted image user posted image


A da probas malo kafe rano ujutruuser posted image Onako pre dorucka. Nije bas neki recept za trudnocu ali sta znam,ako vec nista drugo ne pomaze.

(odgovor članu dacica)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Zatvor
17.7.2010 12:45:22   
dacica
e,ivaj sutra ujutru kuvam kafu...i javljam...daj Boze da uspe..

_____________________________

kakve su nam misli.......takav nam je zivot....!!!!!!!!!!

(odgovor članu ivaj)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Zatvor
17.7.2010 12:48:47   
Jeca*
ja od ranije znam za hladno mleko na prazan stomak
skoro su mi rekli jos jedan recept: ujutru na prazan stomak kasicica meda i pola kasike cimeta u pola čaše tople vode, razmuti se i popije. google-aj malo...puno se o tome piše na netu. možda ti pomogne

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu dacica)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Zatvor
17.7.2010 13:02:53   
dacica
jao draga,probala i to...ali..nista..ma sta nisam probala,sve sto cujem...ja ko majmunceuser posted image user posted image ..ali..nema leka apoteka..aliii..ne odustajem!!!!!!!!!!!!!!!

_____________________________

kakve su nam misli.......takav nam je zivot....!!!!!!!!!!

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Zatvor
17.7.2010 13:35:22   
Trudnicica83
I ja u principu imam taj problem, cak i pre trudnoce zbog problema sa stitnom zlezdom, ali evo kako sam ga ja resila: ujutru ovsene pahuljice sa jogurtom, (posle doruckujem normalno, jer mi to nije dovoljno), obavezno jedna zdelica skuvane psenice u toku dana, 4 suve sljive i bar 2 kasike barenog kukuruza secerca uz rucak. Nema sanse da ne uspe, uspostavi ti se normalan ritam vec posle 1 dana!
Probajte...user posted image

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Zatvor
17.7.2010 13:38:59   
lothroniell
Aaaaa sve cu da probam samo da odem u wc vise, danas je 5 dan kako se nisam druzila s wc soljom. user posted image Ubija me stomak, kao 5 balona da sam progutala. I pre trudnoce i u trudnoci, i sad ceo zivot muku mucim s tim. user posted image

_____________________________

¸¸ja volim sve što se kreće jer sve što se kreće kreće se po zakonima mirovanja i smrti volim sve istine koje nisu obavezne jer prava istina je stidljiva kao miris.¸¸

(odgovor članu Trudnicica83)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Zatvor
17.7.2010 14:27:17   
dacica
loth.ja te razumem,i ja sam mucila muku pre trud.ali sam pila cajeve,a sad ne smem...jos me sad gvozdje zacementiralouser posted image user posted image user posted image tako da ga pijem tek drugi,treci dan..uzas...mislim da je porodjaj nista-naspram ovoga sta prezivim kad treba da idem u wcuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

kakve su nam misli.......takav nam je zivot....!!!!!!!!!!

(odgovor članu lothroniell)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Zatvor
24.8.2010 15:49:36   
guppy RR
IZVORNA PORUKA: Zoka81

Moj mali nije kakio vec 8 dana i dr kaze da je to normalno a ja vidim da njega to muci i da se stalno napreze ali nista. Davala sam mu neke kapi ali to je protiv gasova a ne protiv zatvora. Zna li neko neki domaci rezept za to, ne bi da mu dajem svasta.

(odgovor članu dacica)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Zatvor
24.8.2010 15:50:11   
guppy RR
Zoko, pogledaj prvi post u ovoj temi. Piše "domaći recept" za to.


(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Zatvor
24.8.2010 17:10:58   
Anoniman
ja u poslednje vreme jedem vocni jogurt ili sa kivijem ili sa sljivama (onaj sa probiotikom) i ima neko dejstvo...

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 138
   RE: Zatvor
24.8.2010 18:10:43   
SareniVrabac
ovigledno nisam jedina koja se pati... mislim da nikad u zivotu nisam isla redovno u 00,a ni u trudnoci nije bolje, desavalo se cak i po 6-7 dana, zato mi je stomak stalno naduvan kao da sam 5mesec... probala sam svasta, jogurte, razne vocke suve ili sveze, cajeve, ma ne znam ni sama sta sve...i sve je bilo privremeno, dan dva ok, a onda opet nista... ovde sam procitala za donat vodu i nista mi nije pomoglo, a i ne smem da je pijem jer mi naticu noge.... doktorka mi je prepisala laxomucil jer je bas dobar za trudnjace i sad je malo bolje... jedino sto mi je bas pomagalo, al jesam ga pila svaki dan, mozda cak i dva puta dnevno med i cimet u kljucaloj vodi, ali sam odustala jer mi se posle nekog vrena smucilo... pa ko ima zeludac nek proba, deluje....

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Zatvor
24.8.2010 18:36:40   
dacica
vrabcicu:))
kako med i cimet u kljucaloj vodi,objasni postupak,hvala!!!

_____________________________

kakve su nam misli.......takav nam je zivot....!!!!!!!!!!

(odgovor članu SareniVrabac)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Zatvor
24.8.2010 21:52:41   
Anoniman
kad kazes da je privremeno, razumem te, isti slucaj je i sa mnom, ne moze jedna stvar uspeti vise od tri dana zaredom, zato je bar meni potrebno naizmenicno da radim neke stvari. najveci uspeh je imao kuvani kukuruz na prazan stomak pa kafa, pisala sam negde o tome, probaj...

(odgovor članu dacica)
  Direktna veza do poruke: 141
   RE: Zatvor
24.8.2010 23:01:18   
SareniVrabac
skuvas vodu kao za caj, koliko da provri...vrucom vodom prelijes kasikicu cimeta, pustis da se prohladi, koliko da mozes da pijes i u to dodas veliku kasiku meda, sve promesas i probas da uzivas u napitkuuser posted image ... probaj pa javi jel deluje

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Zatvor
5.9.2010 8:15:37   
bojanica7
vrabac, ja sam upravo skuvala taj nadam se carobni napitam. cisto da ubrzam proces. javljam jel uspelo user posted image

_____________________________

Panta rei

(odgovor članu SareniVrabac)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Zatvor
5.9.2010 10:21:42   
Lilly*
Čitala sam da cimet nije preporučljiv u trudnoći jer može izazavati porođaj user posted image

_____________________________

Nemoj plakati, bata je tu

(odgovor članu bojanica7)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Zatvor
5.9.2010 10:45:37   
bojanica7
o boze, zasto to nisam procitala pre nego sto sam popila. jbga. popila, i stvarno resila problem. user posted image e sad, smislicu nesto drugo za sledeci put ako ne moze cimet. kapiram da mi nista nece biti od jedne solje. user posted image ma nece user posted image


_____________________________

Panta rei

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Zatvor
5.9.2010 11:06:58   
bluka
i ja sam se godinama ranije patila. probala sam sve, i kompote, i razne pahuljice sa jogurtom, i mekinje, i svakakve čajne i druge mješavine, i sve je bilo samo rješenje na kratke staze. onda sam se tjerala da pijem puno vode, više od 3 l dnevno, bukvalno tjerala i nalijevala vodom svaki dan, i to je počelo pomalo da daje razultate. onda sam uvela bananu ujutro nakon velike čaše vode i ta kombinacija djeluje već više od 5 godina. više ne pijem toliko vode, 1,5-2 l dnevno, ali mi je voda nakon buđenja i nakon toga banana obavezna. djeluje i kad sam van kuće (godišnji, kod nekog u posjeti i sl.).

(odgovor članu bojanica7)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Zatvor
5.9.2010 11:11:28   
yeeca
Ne znam da li ce pomoci, ali ja nemam tih problema, svako vece pred spavanje vocni ili obicni jogurt i cim se probudim isto, pre kafe 

(odgovor članu bluka)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Zatvor
5.9.2010 11:56:33   
bojanica7
bluka, yeeca, lili, hvala. nego, ja navikla da ne idem po nekoliko dana. i pre trudnoce tako... cas pomaze sve, cas nista. kako kad. u principu, kad se opustim i ne opterecujem se time, sve bude okej. user posted image a moram i ja uvesto tu vodu kad se probudim.

_____________________________

Panta rei

(odgovor članu yeeca)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Zatvor
5.9.2010 13:15:35   
SareniVrabac
e, stvarno nisam znala da cimet ne sme u trudnociuser posted image .... sad mi je zao sto sam napisala za to

(odgovor članu bojanica7)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Zatvor
6.9.2010 0:24:23   
bojanica7
ma kul, vrabac, nista nikom nece biti od jedne te mesavine. a ni od dve. nemoj biti user posted image
kazu samo da nije preporucljiv ali nde id a ne sme da se koristi. misli, da je bas tako da se zene poradjaju zbog cimeta, vec bismo znale za to user posted image
al eto ne moramo bas da izazivamo sudbinu

_____________________________

Panta rei

(odgovor članu SareniVrabac)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Krvarenje u drugom i trećem tromesečju tru...
Pročitajte koji su najčešći razlozi zbog kojih u drugom i trećem tromesečju dolazi do krvarenja u trudnoći.
Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here