|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zatvor
16.5.2010 22:45:41   
Anoniman
dacice, jesi li nekada probala da jedes bamije? ja ih nikada nisam kuvala, nije neka mudrost, jela sam vise puta iz konzerve i svaki put je imalo odlican efekat :)

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 101
   RE: Zatvor
16.5.2010 22:50:53   
cipiripi
ja imam odlucnu kaku od kad pijem Centravit vitamine user posted image user posted image user posted image

_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Zatvor
17.5.2010 16:09:58   
dacica
ksena-mozda je glupo pitanjeuser posted image ali..sta su to bamije???

_____________________________

kakve su nam misli.......takav nam je zivot....!!!!!!!!!!

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Zatvor
17.5.2010 16:28:15   
Anoniman
nije glupo pitanje, ni ja nisam znala dok nisam dosla u grcku, a cula sam da se i u crnoj gori prave. to je povrce koje lici na boraniju, zeleno je i te duzine i sirine, a ako pogledas bolje lici na papriku. ovde se i boranija i bamije spremaju slicno - proprzen luk, paradajz sos, to povrce i voda i zacini. koliko vidim na konzervi oni stave i sirce i crveno vino. ako pronadjem neki link na netu poslacu ti.

(odgovor članu dacica)
  Direktna veza do poruke: 104
   RE: Zatvor
17.5.2010 16:33:22   
Anoniman

user posted image

< Poruku je uredio Lilly RR -- 28.5.2010 14:06:53 >

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 105
   RE: Zatvor
17.5.2010 16:33:55   
dacica
hvala,ali to nikad nisam videla,mislim da i nema kod nas....

_____________________________

kakve su nam misli.......takav nam je zivot....!!!!!!!!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Zatvor
17.5.2010 18:53:18   
Anoniman
evo clanak u novinama kaze da ima smrznuta u nekim supermarketim (verovatno u veru ima posto je grcki) ili na bolje snabdevenim pijacama KLIK


< Poruku je uredio Lilly RR -- 28.5.2010 14:08:12 >

(odgovor članu dacica)
  Direktna veza do poruke: 107
   RE: Zatvor
17.5.2010 18:55:04   
Anoniman
ksena, vidi: Kako se napravi lep link? KLIK

user posted image

(odgovor članu dacica)
  Direktna veza do poruke: 108
   RE: Zatvor
17.5.2010 20:01:33   
Anoniman
hvala :) isprobacu drugom prilikom user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 109
   RE: Zatvor
17.5.2010 23:32:36   
dacica
dr.mi je veceras rekla..postoji spas za nas user posted image sirup portolak-mislim da se tako zove!!!!

_____________________________

kakve su nam misli.......takav nam je zivot....!!!!!!!!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Zatvor
26.5.2010 19:36:06   
Daca88
Evo mene tuuser posted image
Celo prvo tromesecje sam patila od zatvora,pa mi je drugo tromesecje po pitanju toga bilo savrseno,kakila sam svaki dan,kada sam usla u trece tromesecje brige su se vratile,kakim svaki treci dan...ali...zadnjih nekoliko dana kakim kao kozica,one male tvrde klikereuser posted image bas ko kozauser posted image i jako me boli cmar,naprezem se ko blesava da mi kapilari na beonjaci popucajuuser posted image svaki put kad idem na wc ja se tamo satima poradjam-zta sta-za dva klikerauser posted image
Probala vrucu vodu na prazan stomak,suve sljive,kompot od sljiva,kompot od jabuka,kuvane kruske,sve moguce voce,balans jogurt,pa neznam ni ja kakve sve jogurte sa probiotskim kulturama,pa donat,pa caj od nane,musli,mekike,ovas,jecam,lan,pirinac,nakrkala se pasulja,graska...ma nista...
ima li nesto drugo?

_____________________________

ovom prolaznom svetu,mi smo samo osobe vise,
a jedno drugom,mi smo citav svet!

(odgovor članu dacica)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Zatvor
26.5.2010 23:12:40   
dacica
jooooj Daco,potpuno te razumem,tako je i meni,a ja sam u drugom trom.uzas,muka ziva...poradjam se svaki put,oznojim se od napinjanja,ma mislim da je porodjaj mala beba za ovo.user posted image user posted image ..meni je rekla dr.za ovaj sirup za trudnicePortalak,kupila,pa javljam

_____________________________

kakve su nam misli.......takav nam je zivot....!!!!!!!!!!

(odgovor članu Daca88)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Zatvor
26.5.2010 23:15:43   
mejra81
Probaj ujutro kad ustanes da popijes solju hladnog mleka ....
Direktno iz frizidera....
Vidim da si sve ostalo probala....mozda ti pomogne....
Nemoj da se ljutis ako ne pomogne....user posted image

(odgovor članu dacica)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Zatvor
27.5.2010 9:31:25   
VioletaPopadic
Imam ja par rešenja, ja ih kombinujem - kako koji dan, pa vidim da funkcioniše

U musli dodajem kašiku lana i dve kašike mekinja, pa sve to pomešam sa jogurtom i ujutru jedem, ako mi se baš to ne doručkuje uveče potopim u čašu vode par suvih šljiva pa ujutru na prazan stomak popijem vodu i šljive pojedem, jedem puno voća zbog vlakana, pijem min 2l vode, pijem jogurte koji regulišu probavu i svakodnevno šetam. Donat voda meni i nije baš pomogla, za portalak sirup sam čula da je ok, on eliminiše i gasove, a postoji i Laxomucil - od Ivančića, to su biljna vlakna i trebalo bi da mogu da ih koriste i trudnice, mada sam ja sve te apotekarske varijante ostavila kao krajnju opciju. A da, ubedljivo najbolji recept je puna činija trešanja uveče umesto večere, ja se otkidam od trešanja i super mi deluju.

Eto, tako sam ja rešavam svoju muku, od svega po malo, nadam se da ću nekom pomoći!

(odgovor članu mejra81)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Zatvor
27.5.2010 10:27:34   
dacica
jao violeta,ja sve to probala,i laksomucil,i laksobion,i sirup...ali,nista ne pomaze....ttttvvvvrrrdddooo-boli kao da se poradjamuser posted image user posted image

_____________________________

kakve su nam misli.......takav nam je zivot....!!!!!!!!!!

(odgovor članu VioletaPopadic)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Zatvor
28.5.2010 10:16:37   
dacica
ja sam juce htela da poludim,krenem u wc.posle 3dana,kad na pola-uzas-ni vamo ni tamo-tvrdo-50min.muke sta nisam radila,na kraju plakala,jer je sve pocelo da me uzasno boli-i stomak-pa sam se uplasila za bebu...uzas...htela sam da idem kod dr.da me klistriraju,ali nemogu ni da sednem u kola kad mi je na pola..uzas..nemogu da vam objasnim-nista gore me nije zadesilo u zivotu...ne znam da li da idem danas kod dr.ovo jos jednom nebi prezivela!!!

_____________________________

kakve su nam misli.......takav nam je zivot....!!!!!!!!!!

(odgovor članu dacica)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Zatvor
28.5.2010 10:27:31   
gagins
Draga,mi smo pre dve nedelje imali taj problem sa cerkom(3 godine).Odveli je u dezurnu,a Dr mrtav ladan kaze,nema tu leka izaci mora samo,dali nam neki gel sto se stavi u guzu(kao klizma),medjutim to nema efekta kod tako tvrde stolice(odnosno nju nije proteralo ni posle dve bocice).Izaslo jeste,posle 4 dana patnje i plakanja i njenog i mog,ali uz pomoc mm koji je u ovoj situaciji bio mnogo svesniji i prisebniji(on vadio kaku,a ja je drzala).Uzas,ovo ne bih ni najgorem neprijatelju pozelela,a ne detetu!Probaj da nazoves Dom zdravlja da pitas za savet,mozda ce ti nesto prepisati!Srecno!

(odgovor članu dacica)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Zatvor
28.5.2010 10:47:15   
Anoniman
Ja sam skontala da meni prijaju jabuke... obichne jabuke...ochishtjene od kore.... kad njih jedem ...imam svaki dan normalnu stolicu...a inache 2 puta nedeljno je meni normalno....i naravno...nimalo lako....

(odgovor članu gagins)
  Direktna veza do poruke: 118
   RE: Zatvor
28.5.2010 13:54:56   
mirks
evo i ja da se javim konacno nakon punih 5 meseci trudnoce i  isto toliko pracenja ovog sajta...i to oko zatvorauser posted image ...sve vas shvatam drage moje posebno ono kad stane na pola pa ni tamo ni vamo...pa sam ja u tu svrhu promenila rezim ishrane...ujutru cim ustanem prvo sto pojedem je porcija voca (najbolje mi prolazi jabuka) pa kafa fina turska pa onda jedem nesto konkretno....naravno izmedju svega toga napravim po pola sata pauze....i da ne cuje zlo sad mi dobro ideuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Zatvor
28.5.2010 14:03:24   
Lilly*
Mirks, dobro nam došla user posted image user posted image Prijavi nam se i na Spisak trudnica KLIK user posted image

(odgovor članu mirks)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Zatvor
28.5.2010 14:21:00   
mirks
hvala bolje vas sve nasla u zdravlju i veseljuuser posted image ...ja sam malo glupavauser posted image pa ne mogu da nadjem ja taj spisak...ajde me malo uputi

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Zatvor
28.5.2010 19:54:54   
dacica
tu muku ni najgorem neprijatelju nebi pozelela!!!!!

_____________________________

kakve su nam misli.......takav nam je zivot....!!!!!!!!!!

(odgovor članu mirks)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Zatvor
29.5.2010 10:54:22   
dacica
pomogle malo sljive....user posted image user posted image

_____________________________

kakve su nam misli.......takav nam je zivot....!!!!!!!!!!

(odgovor članu dacica)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Zatvor
4.6.2010 14:46:21   
dacica
da li je moguce da samo JAimam mukuuser posted image user posted image ...
jel imate jos neke savete,da probam....user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

kakve su nam misli.......takav nam je zivot....!!!!!!!!!!

(odgovor članu dacica)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Zatvor
16.7.2010 8:50:09   
Anoniman
sasvim slucajno otkriveno - kuvani kukuruz na prazan stomak ujutro, pa kafa user posted image

(odgovor članu dacica)
  Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Ne postoji trofej za prirodni porođaj ili ...
To su najbolje riječi koje mi je suprug mogao reći u rađaoni.



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here