|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Poklon za vencanje
9.10.2012 14:27:31   
Jugoslavija
Jo gaegr, pa nemoj da kupujes tu sliku. Meni je grozomorna. Uzasna je. Jedinu poentu koju ja ovde vidim jeste da covek ubija iz zadovoljstva i to mnogo vise nego sto mu je potrebno. Za pocetak srecnog braka bas i nije najlepsa slika svinje koja lezi u lokvi krvi. Uzasno je, ali to je opet samo moje misljenje.user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Poklon za vencanje
9.10.2012 14:30:18   
Anoniman
Ne kupujem sliku, ovu sliku smo mm i ja dobili za venčanje od našeg druga koji je ilustrator. Na slici smo mm i ja. Iako su figure potpuno nerealistične, jako liče na nas, ko god nas poznaje odmah je skapirao i ko je ko i šta je poenta slike. Mi je mnoooogooo volimo, visi na zidu u dnevnoj sobi.

(odgovor članu Jugoslavija)
  Direktna veza do poruke: 77
   RE: Poklon za vencanje
9.10.2012 14:31:41   
Jugoslavija
Onda ok, ako ima takvu neku posebnu poentu.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Poklon za vencanje
9.10.2012 17:22:20   
PoisonEve
Hhahaha, luuuda slika skrozuser posted image


_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Poklon za vencanje
14.6.2013 12:52:32   
Maraj
koverta je najbolja stvar naravno puna user posted image

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Poklon za vencanje
16.5.2014 9:17:25   
Maryna1
da li mozete da pomognete, suprug je kum na vencanju, znam da njim treba pare, tako u obzir dolazi samo koverta, samo neznam koliko para poklanjaju kumovi, kada smo isli ranije na vencanja uvek poklanjali 100 eura, i to otprilike sve drustvo u nasem okroruzenju, e sada kao kum treba vise, ali koliko 200, 250, 300? mi nismo pravili vencanje tako ja nemam svog iskustva!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Poklon za vencanje
16.5.2014 9:21:54   
anci kv
ko koliko može
Niko neće zameriti na cifri,takva su vremena
Mi smo kumi dali 200e

_____________________________

"Osmehneš li se deci, ona uzvrate osmehom. Osmehneš li se odraslima, oni se pitaju: “Zašto se ovaj smeje?”Momo Kapor

(odgovor članu Maryna1)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Poklon za vencanje
16.5.2014 9:37:25   
Maryna1
Hvala Anci, znam da niko nece zameriti, i da svi imaju razlicitu finansijsku mogucnost, samo sam htela da saznam da li otprilike 250 eura ok, zato sto na nekim forumima citala da bez 500 eura nema sanseuser posted image a to za mene bas puno!

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Poklon za vencanje
16.5.2014 10:10:13   
tijatija
I ja mislim da je dosta 200 e . Nekako mi ti 50( 150.250.350) ne prilici darivanju isto kao ( 30.70...) Moje misljenje user posted image

(odgovor članu Maryna1)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Poklon za vencanje
16.5.2014 10:16:22   
anci kv
ko me hoće za kuma zbog para bolje da me zaboravi!!
Naš kum na svadbi dao nam 50e,čovek stvarno nema ,što se mene tiče mogao je da ne da ništa ali meni je mnogo drago što se odazvao kumstvu

_____________________________

"Osmehneš li se deci, ona uzvrate osmehom. Osmehneš li se odraslima, oni se pitaju: “Zašto se ovaj smeje?”Momo Kapor

(odgovor članu tijatija)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Poklon za vencanje
16.5.2014 10:21:02   
tijatija

IZVORNA PORUKA: anci kv

ko me hoće za kuma zbog para bolje da me zaboravi!!
Naš kum na svadbi dao nam 50e,čovek stvarno nema ,što se mene tiče mogao je da ne da ništa ali meni je mnogo drago što se odazvao kumstvu

Upravo tako user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Poklon za vencanje
16.5.2014 11:21:53   
Maryna1
Hvala devojkeuser posted image

(odgovor članu tijatija)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Poklon za vencanje
16.5.2014 12:06:52   
lanajelena
Zene pre dve godine sam kumovala na svadbi,e sad oni planiraju crkveno vencanje sta se onda nosi za poklon jer smo kovertu dali prosli put user posted image

(odgovor članu Maryna1)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Poklon za vencanje
16.5.2014 12:08:46   
anci kv
opet kovertauser posted image

_____________________________

"Osmehneš li se deci, ona uzvrate osmehom. Osmehneš li se odraslima, oni se pitaju: “Zašto se ovaj smeje?”Momo Kapor

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Poklon za vencanje
16.5.2014 12:10:41   
lanajelena

IZVORNA PORUKA: anci kv

opet kovertauser posted image

user posted image ako moze neki drugi predlog user posted image

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Poklon za vencanje
16.5.2014 12:11:51   
Klarita
Koverta u bojiuser posted image

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Poklon za vencanje
16.5.2014 12:20:34   
anci kv
ili na cvetićeuser posted image
Ako hoćeš poklon,bolje ih pitaj šta im treba

_____________________________

"Osmehneš li se deci, ona uzvrate osmehom. Osmehneš li se odraslima, oni se pitaju: “Zašto se ovaj smeje?”Momo Kapor

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Poklon za vencanje
16.5.2014 12:25:44   
minnica
Ako ste novac već dali, ja bih kupila neki simboličan poklon (ne mnogo skup), nešto što će im biti za uspomenu od vas kao kumova.

_____________________________

No need to run and hide
It's a wonderful, wonderful life

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Poklon za vencanje
16.5.2014 12:33:31   
Verolina

IZVORNA PORUKA: lanajelena

Zene pre dve godine sam kumovala na svadbi,e sad oni planiraju crkveno vencanje sta se onda nosi za poklon jer smo kovertu dali prosli put user posted image

Pa nesto simbolicno, poseti neku galeriju, imaju fantasticnih stvari-zidni satovi, cupovi, neko posudje za svetske kuhinje (cinije za tazin, ili nesto nase etno)..Ma imas fenomenalnih stvari. Samo zapamti da treba biti simbolicno, ne preskupo, 3-4 hiljade din max.

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Poklon za vencanje
16.5.2014 12:53:52   
lanajelena
Obzirom da zive u Dubaiju ne znam sta je za njih simbolicno user posted image ...salim se i meni je lepse da im ovog puta uzmemo nesto sto ce imati za uspomenu user posted image

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Poklon za vencanje
16.5.2014 12:55:14   
Verolina
Uzmi im slavsku ikonu i kandilo. To je super.user posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Poklon za vencanje
16.5.2014 12:58:15   
anci kv
auh,možda neki dobar escajg

_____________________________

"Osmehneš li se deci, ona uzvrate osmehom. Osmehneš li se odraslima, oni se pitaju: “Zašto se ovaj smeje?”Momo Kapor

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Poklon za vencanje
20.6.2014 22:19:58   
branki*
mm sutra ide na svadbu kod neke sestre od tetke ili slicno..ide on sam.dace novac.koliko se daje?100 e ili manje ili...user posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Poklon za vencanje
20.6.2014 22:24:34   
anci kv
sve zavisi koliko su bliski. Ako ide sam,možda je i 50-60e dovoljno?user posted image

_____________________________

"Osmehneš li se deci, ona uzvrate osmehom. Osmehneš li se odraslima, oni se pitaju: “Zašto se ovaj smeje?”Momo Kapor

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Poklon za vencanje
20.6.2014 22:29:43   
branki*
on kaze 100.ja kazem manje.e,sad pojma nemam..eto koliko su bliski kad ja i ne idem.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here