|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da li ste udarili muza nekad?
3.4.2012 15:08:07   
viking
Ha, ja mislim da bih se odbila od njega i odskočila dva metra da pokušam da ga udarim user posted image
Nisam, a iskreno, nešto ne mogu da se setim ni da sam poželela (mada verovatno jesam, nego sam izlapela).

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu anuksunamun)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Da li ste udarili muza nekad?
3.4.2012 15:13:56   
jance
svesno ne, nisam

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Da li ste udarili muza nekad?
3.4.2012 15:39:38   
vukosava
Ne. Nisam agresivna osoba niti imam sado mazo tendencija. Mene su ko malu roditelji umeli da tuku tako da sam protiv bilo kakve agresije, znam koliko to boli vise emocionlano nego fizicki. Kad sam besna ja se povucem u sebe, odem u drugu prostoriju i ignorisem drugu osobu. Vise volim da mirno raspravljam i debatujem (mirnim glasom koji obicno izbezumljuje one druge sa druge strane). Ne volim ni da vicem. Meni je sladje da recima i argumentima objasnim razloge besa nego da nasrcem fizicki. To mi deluje tako nezrelo i decije. Ljude koji tako reaguju smatram za potencijalne histerike i egocentrike sa nedostatkom samokontrole. Jedan bivsi momak me je udario (ziveli smo preko godinu dana zajedno). Tog momenta sam znala da nije covek za mene. Nek bije neku drugu lujku, mene vala nece.

< Poruku je uredio vukosava -- 3.4.2012 15:40:33 >

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Da li ste udarili muza nekad?
3.4.2012 16:00:27   
Lilla
Aha, u zanosu user posted image Salu na stranu, ne, nikad. I dijelimo misljenje, ako bi doslo do toga da udaramo jedno drugo, ne bi vise imali sta da trazimo zajedno.

_____________________________

"Divno je biti nekome nesto, divno je biti tebi sve...Sve dok te drzim cvrsto za ruku, nikog na svijetu ja se ne bojim!"

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Da li ste udarili muza nekad?
3.4.2012 16:01:14   
vukosava
A ako ste religiozne da vas podsetim da je Bog napravio zenu (Evu, Havu) od muzevljevog rebra (Adama, Adema) i da zena treba da pokori svom muzu a ne da ga bije.

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Da li ste udarili muza nekad?
3.4.2012 16:05:47   
mama kukunka

IZVORNA PORUKA: Olga RR

kad dobiljem zelju da ga udarim onda obicno razbijem nesto
i psujem kocijaski
ali ga jos nisam udarila

potpisujem..a kad razbijam , taj predmet nekako leti na stranu sobe na kojoj je on..Poslednji put je stradala cetka za kosu

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Da li ste udarili muza nekad?
3.4.2012 16:21:44   
indy_25
Bas zato sto sam bila tucena u djetinjstvu od strane mog tate ia kasnije i od muza postala sam agresivna u nekim momentima i ne dozvoljavam nikom da dize ruku na moje tijelo i da me ponizava. A tipa da me muz prevari iza ledja ili da me pokusa udariti vidjeo bi me u pravom smislu zle vjestice. Inace sam bas jako smirena i povucena ali kad poludim onda mi je mrak pred ocima i bas tako ne bi se mogla kontrolisati.

(odgovor članu mama kukunka)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Da li ste udarili muza nekad?
3.4.2012 16:25:02   
Lilla
E, ni ja ne garantujem da ga nikad ne bih udarila. Kada bi me toliko izludio necim da ne mogu da se kontrolisem, vjerujem da bih. Ali to bi onda moralo biti nesto stvarno krupno.

P.S. I mene su lemali kad sam bila mala i to kako i cim su stizali user posted image

_____________________________

"Divno je biti nekome nesto, divno je biti tebi sve...Sve dok te drzim cvrsto za ruku, nikog na svijetu ja se ne bojim!"

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Da li ste udarili muza nekad?
3.4.2012 16:29:35   
minavb

IZVORNA PORUKA: vukosava

A ako ste religiozne da vas podsetim da je Bog napravio zenu (Evu, Havu) od muzevljevog rebra (Adama, Adema) i da zena treba da pokori svom muzu a ne da ga bije.

Da, da se pokori i okrene drugi obraz.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Da li ste udarili muza nekad?
3.4.2012 16:33:27   
vukosava

IZVORNA PORUKA: minavb


IZVORNA PORUKA: vukosava

A ako ste religiozne da vas podsetim da je Bog napravio zenu (Evu, Havu) od muzevljevog rebra (Adama, Adema) i da zena treba da pokori svom muzu a ne da ga bije.

Da, da se pokori i okrene drugi obraz.


Jeste. Plus da kaze ko da li bi Bozovic u jednom filmu "Iiiii, tuko jedna!". A ona "Nemoj, muzu moj.".

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Da li ste udarili muza nekad?
3.4.2012 16:35:15   
indy_25
Jel ti to stvarno tako Vuko mislis ili se zezas user posted image user posted image

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Da li ste udarili muza nekad?
3.4.2012 16:43:15   
minavb
Vuki je dosadno pa pali vatru. user posted image user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Da li ste udarili muza nekad?
3.4.2012 16:44:40   
jovicaa
naravno da jesam, mora da se zna ko je adam u kuciuser posted image

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Da li ste udarili muza nekad?
3.4.2012 17:09:18   
vukosava
Ima ona pesma od Idola: "Imala je snaznije ruke nego ja, nije mi dopustila da je savladam... " klikni

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Da li ste udarili muza nekad?
3.4.2012 17:11:09   
NadaR
Nisam nikad a iskreno ako bi doslo do toga, ne bi imali vise o cemu razgovarati! user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Da li ste udarili muza nekad?
3.4.2012 17:15:40   
Verus
Tucem ga svaki danuser posted image

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Da li ste udarili muza nekad?
3.4.2012 18:06:29   
Alexis79
Šljepnem ga po du*etu s' vremena na vreme user posted image

_____________________________

25.09.2012 Ognjen,Emilija i Aleksa

Postali smo tata i mama !

Always look on the bright side of life....


(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Da li ste udarili muza nekad?
3.4.2012 18:10:07   
jovicaa

IZVORNA PORUKA: vukosava

Ima ona pesma od Idola: "Imala je snaznije ruke nego ja, nije mi dopustila da je savladam... " klikni


idoliuser posted image

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Da li ste udarili muza nekad?
3.4.2012 18:14:25   
Alexis79
Evo sad ozbiljno user posted image ,pre nego sto sam ostala trudna stalno smo se nesto "rvali" tj. jačili se što bi se reklo u mom kraju.
Iz čistog zezanja.
Iako je mm naravno jači od meni i ima skoro 2 m i 120 kg ,ja sam tvrdoglavi baksuz koji ne popušta user posted image .
Jednom prilikom mi je nekako nezgodno uhvatio ruke i počeo da me golica.
U tom otimanju i koprcanju jedna ruka mi je tako odletela da sam ga iz sve snage zveknula po licu.
E tad je sam bio kriv.user posted image
Samo je prokomentarisao da ga je baš zabolelo.
Ljubila sam posle da prodje.

_____________________________

25.09.2012 Ognjen,Emilija i Aleksa

Postali smo tata i mama !

Always look on the bright side of life....


(odgovor članu Alexis79)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Da li ste udarili muza nekad?
4.4.2012 10:04:45   
Anoniman
Mi smo se tabali nekad user posted image

(odgovor članu Alexis79)
  Direktna veza do poruke: 45
   RE: Da li ste udarili muza nekad?
4.4.2012 10:14:17   
Anoniman
Ja sam mm raspalila nogom u glavu da mu se 3 dama mantalo.user posted image Golicao me je do iznemoglosti, molila da prestane nije hteo i u otimanju je dobio preko nosa. posle se držao za glavu i cveleo: "sam sam kriv" user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 46
   RE: Da li ste udarili muza nekad?
4.4.2012 10:15:12   
Ognjenka
Mm je mnooooogo jaci od mene, pa i sve da pozelim da ga ponekad tresnem, ne bi ni mogla. Ponekad mu u zezanju pretim da cu da udariti, on samo stegne misice, i nista ne oseca user posted image i uredno mi kaze da prestanem da ga golicam. I uvek kaze "Jao, udarila bi coveka sa naocarima?" (posto je jel'te potpuno corav bez njih).
Ali, volim da ga u prolazu sljepnem po guzi user posted image

_____________________________

Mame, radjajte deci sestre, jer sestre postaju tetke, a tetke su najlepsi, nezamenljivi dar svakom detinjstvu.
Dusko Radovic

-Tetka, ja te VOLIM! 5. 2. 2013.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Da li ste udarili muza nekad?
4.4.2012 10:50:51   
tanjica85

IZVORNA PORUKA: gae_gr

Ja sam mm raspalila nogom u glavu da mu se 3 dama mantalo.user posted image Golicao me je do iznemoglosti, molila da prestane nije hteo i u otimanju je dobio preko nosa. posle se držao za glavu i cveleo: "sam sam kriv" user posted image


slatko si me nasmejala user posted image user posted image

_____________________________

"...jer sve što ljubimo - stvorili smo sami "
Jovan Dučić

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Da li ste udarili muza nekad?
4.4.2012 11:20:12   
bebać
Jesam ga gadjala laptopom i pepeljaromuser posted image

često mi dodje da ga zveknem, ali se suzdržim jer bi mi vjerovatno vratio i to bi otišlo u porodično nasilje il' šta već

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu tanjica85)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Da li ste udarili muza nekad?
4.4.2012 11:36:49   
Lilla

IZVORNA PORUKA: Ognjenka

Ali, volim da ga u prolazu sljepnem po guzi user posted image


Isto user posted image

_____________________________

"Divno je biti nekome nesto, divno je biti tebi sve...Sve dok te drzim cvrsto za ruku, nikog na svijetu ja se ne bojim!"

(odgovor članu Ognjenka)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here