|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Zasto muskarci vise vole da imaju sinove?
27.6.2009 14:57:44   
sneza24
Zasto?
Znam dosta muskaraca koji vise vole da imaju sinove kao i moj brat.On jos nije ozenjen ali bi on jako voleo da ja rodim sina i ako tako bude znam da se nece trezniti tri dana.
Mm kaze da mu je svejedno.
Direktna veza do poruke: 1
   [Obrisana poruka]
27.6.2009 15:00:51   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu sneza24)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: Zasto muskarci vise vole da imaju sinove?
27.6.2009 15:01:15   
Anoniman
Neznam...moja tata je zeleo tjerku....i dobio tjerku...a i moj dragi je izrazio zelju da dobijemo devojchicu....
Ali znam i mushkarce koji zele sina...i shto ti kazesh slavitje 3 dana...a zashto....ko tje ih znati....moratju da pitam nekog kad sretnemuser posted image

(odgovor članu sneza24)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Zasto muskarci vise vole da imaju sinove?
27.6.2009 15:07:44   
sneza24
Pa i moj tata je uvek vise voleo devojcice.Kad sam se ja rodila on se napio a kad se rodio moj brat nije se napio.
Na primer znam ih dosta koji su spremni da prave decu sve dok ne dobiju sina user posted image Po meni je to malo bezveze.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   [Obrisana poruka]
27.6.2009 15:09:56   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu sneza24)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Zasto muskarci vise vole da imaju sinove?
27.6.2009 15:18:27   
sneza24
IZVORNA PORUKA: gagi

Na primer znam ih dosta koji su spremni da prave decu sve dok ne dobiju sina Po meni je to malo bezveze.


to je moja sestra ima tri curice a sin cetvrtiuser posted image

Onda je u takvim situacijama sin razmazen,sve mu je dozvoljeno,sve mu ugadjaju.

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 6
   [Obrisana poruka]
27.6.2009 15:29:52   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu sneza24)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: Zasto muskarci vise vole da imaju sinove?
27.6.2009 19:03:23   
Rina
IZVORNA PORUKA: sneza24

Kad sam se ja rodila on se napio a kad se rodio moj brat nije se napio.

user posted image

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Zasto muskarci vise vole da imaju sinove?
27.6.2009 23:38:26   
Sneža
Ovo je bolna tematika u mojoj familiji!
Moj tata-dve ćerke
Jedan stric-tri ćerke
Drugi stric-četiri ćerke
Kao nije im ništa što sve popišulja do popišuljeuser posted image


_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu Rina)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Zasto muskarci vise vole da imaju sinove?
28.6.2009 8:56:33   
simke
Eh...zashto vishe vole sinove?Pa da nastave porodichnu lozu!Balkanciuser posted image Da ste samo videle ovog mog kad je chuo da ce biti sin-do rodjenjauser posted image se svima hvalio da ce biti sinchina,a kad sam se porodila 3 dana se nije trezniouser posted image

(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Zasto muskarci vise vole da imaju sinove?
28.6.2009 9:30:41   
Lu
Ma to je danas čisti primitivizam i ja sam sigurna da sve manje muškaraca misli tako jer ipak neke stvari su se promijenile.
Prije su očevi više voljeli mušku djecu iz praktičnih razloga a ne iz emotivnih.
Smatralo se da će sin ostati kod kuće i pomoći mu oko poslova na zemlji i oko stoke i još će dovesti ženu koja je takođe još jedan radnik.
Žensku djecu su smatrali za teret,znači hranim ju uzalud ionako će se udati i nema od nje nikakve koristi,surovo ali je tako bilo prije.
E sad ako netko i u današnje vrijeme razmišlja da je sin bolji u bilo kom smislu od kćerke ili obrnuto onda je to obični primitivni debil.

P.S. Znam i da je mm bilo potajno draže što sam rodila sina ali ne smije to naglas da kaže.

< Poruku je uredio lu -- 28.6.2009 9:32:54 >

(odgovor članu simke)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Zasto muskarci vise vole da imaju sinove?
28.6.2009 11:00:22   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: lu

Ma to je danas čisti primitivizam i ja sam sigurna da sve manje muškaraca misli tako jer ipak neke stvari su se promijenile.
Prije su očevi više voljeli mušku djecu iz praktičnih razloga a ne iz emotivnih.




Potpisujem.

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 12
   RE: Zasto muskarci vise vole da imaju sinove?
28.6.2009 14:23:36   
Brand new mama
Mene je moj dragi ubio u pojam kad su nam na uzv videli da je deckic. Bio je veseo jer je sa bebicom sve OK, a onda je odvalio: " A sto nije princeza? " Nije da nije balkanacuser posted image ... On bi hteo sina, ali bi radije devojcice... A mislim da su inace tate vezanije za kcerke. Ja sam tatina kcerka, a brat je mamina maza(i dan danas)

_____________________________

Steh auf, wenn du am Boden bist

https://www.youtube.com/watch?v=I3z-gqLGIKU

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Zasto muskarci vise vole da imaju sinove?
28.6.2009 17:13:24   
afrodita
Moja sestra ima tri devojcice
(nek su zive i zdrave)
i muza crnogorca
obozavam ovo da dodam
ne znam zastouser posted image

(odgovor članu Brand new mama)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Zasto muskarci vise vole da imaju sinove?
28.6.2009 17:31:31   
simke

IZVORNA PORUKA: afrodita

Moja sestra ima tri devojcice
(nek su zive i zdrave)
i muza crnogorca
obozavam ovo da dodam
ne znam zastouser posted image


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu afrodita)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Zasto muskarci vise vole da imaju sinove?
29.6.2009 11:40:34   
mamanp
Moj muz je plakao kad je na UZ saznao da mu je musko (i od tad vise nije isao sa mnom na UZuser posted image user posted image ) zbog toga sto je on jedan u familiji i strahovali su da ce im prezime nestati. Moj brat ima dve cerke i uopste ne pati sto nema musko. Kod nas sa zaljenjem gledaju porodicu koja nema bar jednog sina.
Kad sam ja dobila devojcicu dosla neka svekrvina rodjaka i kaze: "Pa sta ces, nemoj da se sekiras, moze ti ona valjat vise nego sin." Ja gledam zenu i pitam se dal' je normalna jer je meni rodjenje devojcice bilo medju lepsim stvarima koje su mi se dogodile u zivotu i ja ne vidim 5 sinova spram jedne kcerke.

_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu simke)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Zasto muskarci vise vole da imaju sinove?
29.6.2009 11:44:19   
Anoniman
ebote da im naslijede prezimena...ko da su u najmanju ruku Kotromanići ili koji li već user posted image sve pleme do plemena



(odgovor članu mamanp)
  Direktna veza do poruke: 17
   RE: Zasto muskarci vise vole da imaju sinove?
29.6.2009 12:23:01   
Rivana
moj muz je hteo devojcicu a i ja kada nam na uy rekli da je decak on rekao e jeb.... dr nas pogledala belo, ma neka je ziv i zdrav nas decacic

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Zasto muskarci vise vole da imaju sinove?
29.6.2009 12:29:01   
oliveradj
Pa verovatno zbog toga da imaju naslednika. To mi je jako seljački valjda je najbitnije da je živo i zdravo, a najmanje šta je. Dobro da ne grešim dušu ima i mnogo žena koje samo žele sinove. Naše bake primetila sam mnoge vole sinove i sinovljevu unučad, a ćerkinu decu mnogo manje. To sam videla u svojoj porodici i u mnogima drugima. Da li će se nešto promeniti kod nas ili ćemo mi biti iste. user posted image

_____________________________

Adrijana moje zlato 26.05.2008.

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Zasto muskarci vise vole da imaju sinove?
29.6.2009 12:34:34   
Lu
IZVORNA PORUKA: oliveradj

Dobro da ne grešim dušu ima i mnogo žena koje samo žele sinove. Naše bake primetila sam mnoge vole sinove i sinovljevu unučad, a ćerkinu decu mnogo manje.

Da i ja sam se uvjerila u to,prije su jednostavno više cijenili mušku djecu a ženska djeca su služila za rađanje i rad na polju,to je živa istina.

(odgovor članu oliveradj)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Zasto muskarci vise vole da imaju sinove?
29.6.2009 12:40:19   
Buba76
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

IZVORNA PORUKA: lu

Ma to je danas čisti primitivizam i ja sam sigurna da sve manje muškaraca misli tako jer ipak neke stvari su se promijenile.
Prije su očevi više voljeli mušku djecu iz praktičnih razloga a ne iz emotivnih.




Potpisujem.



I ja mislim da je tako. Mm je bas hteo zensko,ali smo ipak dobili sina.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Zasto muskarci vise vole da imaju sinove?
29.6.2009 12:50:21   
tomic
Moj je jedan od tih koji je voleo sina a bice devojcica... Ih volela bih da ima 10 zenskih! Mada on to objasnjava time kaoKako ce da se izbori sa zenama oko sebe..user posted image Gluposti..

_____________________________

nadja, mamina lepotica!

(odgovor članu Buba76)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Zasto muskarci vise vole da imaju sinove?
29.6.2009 12:52:49   
branka10
Moj muz obozava devojcice i imavala dve. Bas smo srecni posto i ja obozavam devojciceuser posted image user posted image

_____________________________

Navika koja je u karakter ušla s mlekom, izaći će s dušom.

(odgovor članu tomic)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Zasto muskarci vise vole da imaju sinove?
29.6.2009 15:44:09   
afrodita
mm je prvi put zeleo devojcicu, cak je on
smislio i ime, a ja htela decaka i smislila ime za
decaka, pa ko pogodi ime daje. Niko nije bio
srecniji od njega. Drugi put mu je bilo svejedno.
Njegova poruka je:
Lako je napraviti "lopova" al' 'ajd balerinuuser posted image

(odgovor članu branka10)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Zasto muskarci vise vole da imaju sinove?
29.6.2009 15:45:27   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu afrodita)
  Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here