|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da li ste udarili muza nekad?
5.9.2012 13:00:38   
Snelle
Ja moram da hejtujem ovu temu. Strašno je glupa, sorry devojke, moje mišljenje.

< Poruku je uredio Snelle -- 5.9.2012 13:01:18 >


_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Meisje)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Da li ste udarili muza nekad?
5.9.2012 13:03:57   
Meisje
Ја не знам ко се овде фолира кад се цела Србија млати у најбољем случају,јер су пуне новине премлаћивања и убистава,само што нико неће да прича о томе јер је то СРАМОТА!

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Da li ste udarili muza nekad?
5.9.2012 13:04:11   
anajid
Snelle apsolutno se slazemuser posted image

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Da li ste udarili muza nekad?
5.9.2012 13:18:28   
Snelle
IZVORNA PORUKA: Meisje

Ја не знам ко се овде фолира кад се цела Србија млати у најбољем случају,јер су пуне новине премлаћивања и убистава,само што нико неће да прича о томе јер је то СРАМОТА!

Ja se ne foliram. Sa mm sam 14 godina. Niti je mene on ikada udario, niti ja njega. Žao mi je što ti je teško da poveruješ da još ima normalnih ljudi.

< Poruku je uredio Snelle -- 5.9.2012 13:19:10 >


_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Meisje)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Da li ste udarili muza nekad?
5.9.2012 13:21:40   
Meisje
Не сумњам ја да си ти нормална него да је се ово итекако дешава и не можеш да се правиш луда ко да живиш на Марсу,као "Боже свашта" а овамо сваки дан неко неког убије у породици...

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Da li ste udarili muza nekad?
5.9.2012 13:24:48   
Snelle
Draga moja, iako mi hormoni luduju, neću se raspravljati ili svađati. Da odgovorim ipak moram user posted image
Niti se ja pravim luda, niti se ponašam kao da živim na Marsu. Odlično znam šta se u Srbiji dešava, i to bez sumnje u bilo šta od toga. Pričam o samoj temi, koja je sve samo ne ozbiljna. Napravljena je prava sprdačina od nje. Ne vidim da je ovde iko napisao da ima problem u porodici ili nešto slično. Sve se svelo na zezanje. O tome ja pričam.

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Meisje)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Da li ste udarili muza nekad?
5.9.2012 13:27:02   
Meisje
Нема шта да се свађамо,ја тебе не знам.

Ок,тако реци...

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Da li ste udarili muza nekad?
5.9.2012 13:29:59   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Snelle

Ja moram da hejtujem ovu temu. Strašno je glupa, sorry devojke, moje mišljenje.

Tema nije glupa i treba da postoji a trebalo bi da postoji i ona druga u kojoj bi zene pisale da li muz njih udara.Nije ovo tema za zezanje,ovse bi mozda neko mogao da podeli svoju muku.Hvala Bogu da neko to ne doziljava,ali bi bilo lepo da saslusa one druge koji sa tim zive.

(odgovor članu Snelle)
  Direktna veza do poruke: 83
   RE: Da li ste udarili muza nekad?
5.9.2012 13:35:10   
Snelle
Već sam objasnila zašto mislim da je glupa. Ako imaš problem, slobodno napiši, rado ću "saslušati" i posavetovati ako mogu user posted image

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Da li ste udarili muza nekad?
5.9.2012 14:47:38   
vukosava

IZVORNA PORUKA: Modessty

da više puta na treningu user posted image .... i jednom u napadu ludila prošle godine kad mi je hipotireoza od mozga napravila kašu pa sam bila malko luda. zvuči smešno ali bilo je zasta gadno i ozbiljno. Mislim da sam imala nervni slom. U trnutku sam ga videla kao pretnju i napala sam ga sa sve deteom u rukama.... Bio je u šoku. Mislim da od šoka nije ni osetio koliko sam ga jako tresnula!



Sta je "hipotireoza"?

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Da li ste udarili muza nekad?
5.9.2012 14:51:26   
*Alexx*
Smanjen rad štitne žlezde.

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Da li ste udarili muza nekad?
5.9.2012 18:46:02   
vukosava

IZVORNA PORUKA: Snelle

Draga moja, iako mi hormoni luduju, neću se raspravljati ili svađati. Da odgovorim ipak moram user posted image
Niti se ja pravim luda, niti se ponašam kao da živim na Marsu. Odlično znam šta se u Srbiji dešava, i to bez sumnje u bilo šta od toga. Pričam o samoj temi, koja je sve samo ne ozbiljna. Napravljena je prava sprdačina od nje. Ne vidim da je ovde iko napisao da ima problem u porodici ili nešto slično. Sve se svelo na zezanje. O tome ja pričam.


Da li ima tema: "Da li vas je muz udario nekad?"

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Da li ste udarili muza nekad?
6.9.2012 10:18:17   
red3lilu

IZVORNA PORUKA: vukosava
Da li ima tema: "Da li vas je muz udario nekad?"


Sigurna sam da nema pod ovim naslovom jer bi ostala prazna...ima ova NASILJE U PORODICI kao što se vidi baš je napredovala za prethodnih tri godine...

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Da li ste udarili muza nekad?
6.9.2012 10:27:48   
indy_25

IZVORNA PORUKA: Modessty

da više puta na treningu user posted image .... i jednom u napadu ludila prošle godine kad mi je hipotireoza od mozga napravila kašu pa sam bila malko luda. zvuči smešno ali bilo je zasta gadno i ozbiljno. Mislim da sam imala nervni slom. U trnutku sam ga videla kao pretnju i napala sam ga sa sve deteom u rukama.... Bio je u šoku. Mislim da od šoka nije ni osetio koliko sam ga jako tresnula!


Isto tako sam bas ove godine izmasakrirala muza svojim noktima. U napadz bjesa cupala sam ga i udarala koliko sam imala snage sve mi je bilo crno pred ocima. Kad sam pocela da se smirujem i kad sam vidjela sta sam mu uradila pocela sam da vristim. Bio je sav krvav od ogrebotina koje nisu bile bas povrsne. Uzasno sam plakala i bilo mi je tako krivo. Na licu sam mu napravila dva oziljka koja ce imati do kraja zivota i jedan ispod rebra. Bas je bio jadan ali vidio je da ustvari to nisam bila ja nego neka druga osoba. Mod i ja mislim da je sve to od stitne zlijezde.

Nikad sebi necu oprostiti sto sam mu to uradila. Kasnije sam mu lijecila rane i ljubila ih. Jaooo kako sam grozna zena isto kao i oni muskarci sto tuku zene pa im se poslije izvinjavaju.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Da li ste udarili muza nekad?
6.9.2012 13:03:02   
Modessty

IZVORNA PORUKA: indy_25


Isto tako sam bas ove godine izmasakrirala muza svojim noktima. U napadz bjesa cupala sam ga i udarala koliko sam imala snage sve mi je bilo crno pred ocima. Kad sam pocela da se smirujem i kad sam vidjela sta sam mu uradila pocela sam da vristim.
Bas je bio jadan ali vidio je da ustvari to nisam bila ja nego neka druga osoba. Mod i ja mislim da je sve to od stitne zlijezde.



iskustvo je stvarno strašno. Ja sam se zaista osetila ugroženo i kako se svadja nastavljala ja sam se pretvorila u nešto što nikad nisam bila. U trnutku sam ga mrzela najviše na svetu i bila besna. Oči su mi bile toliko mutne da nisam mogla ni lepo da vidim. Skočila sam s kreveta sa Danilom u rukama i udarala ga i gurala iz sobe najjače što sam mogla. Evo sad kad pišem o tome kao da pričam o nekom filmu ili nečemu što se deilo nekome drugome a ne meni. Posle sam se plašila same sebe

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Da li ste udarili muza nekad?
17.9.2014 17:56:42   
bubulence
hahaha ladno postoji tema user posted image .
naravno user posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Da li ste udarili muza nekad?
17.9.2014 17:59:36   
17 joka
ko ima problem sa štitnom zna koliko nekad nisi sam svoj tako i ja

mislim nedaj boze da me ko vidi kad poludimuser posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Da li ste udarili muza nekad?
17.9.2014 18:00:32   
Ipokrisia
hahah citam gore i ne veurjem, zene su ladno grebale i udarale muzeve user posted image ja mislila iz zezanja, ali iz gornjih postova mi ne lici tako, pa kako su ti muzevi to dopustili, zar ne mogu da joj drze ruke da to ne radi? user posted image to je neka histerija rekla bih...

ja najgore sto mm uradim, trcim za njim da mu iscedim neku bubuljicu jer ga to strasno boli i ne da mi nikad i poludi kad to uradim user posted image

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Da li ste udarili muza nekad?
17.9.2014 18:03:01   
nata11
user posted image user posted image neverujem kakva glupa tema.

_____________________________





(odgovor članu Ipokrisia)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Da li ste udarili muza nekad?
17.9.2014 18:03:33   
7marii
Haa,ha evo mi je tema user posted image user posted image

(odgovor članu Ipokrisia)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Da li ste udarili muza nekad?
17.9.2014 23:55:44   
Mala Elena
Ne svidja mi se tema....naravno da ne, mi se tu da se mazimo a ne da se bijemo.

(odgovor članu 7marii)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Da li ste udarili muza nekad?
18.9.2014 1:25:01   
Klarita
Ja mog bijem svaki dan, al' ne krsti se. Dobije si porciju kako ottvori oci i miran je do spavanja. Naviko covek da ga bijem i to ti je. Predlagali u drugovi da se prijavi u sigurnu kucu, ali on je radoholicar, pa ne moze. I tako...
(ovo "i takoooo..." sam pokupila od Olgu)

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Da li ste udarili muza nekad?
18.9.2014 7:55:26   
mali_mis
Dobije po guzici, tokom sexa, i dosta mu je user posted image

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Da li ste udarili muza nekad?
18.9.2014 8:05:04   
big mum

IZVORNA PORUKA: Klarita

Ja mog bijem svaki dan, al' ne krsti se. Dobije si porciju kako ottvori oci i miran je do spavanja. Naviko covek da ga bijem i to ti je. Predlagali u drugovi da se prijavi u sigurnu kucu, ali on je radoholicar, pa ne moze. I tako...
(ovo "i takoooo..." sam pokupila od Olgu)



Jadnik šta će,pomirio se sa sudbinomuser posted image

_____________________________

Neko iz djetinjstva ponese samo uspomene, a neko sačuva u očima, ušima, u srcu još malo one radoznalosti i nemira, pa umije da se igra i raduje malim stvarima.
DUŠKO RADOVIĆ

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Da li ste udarili muza nekad?
18.9.2014 8:13:22   
Ivanka 75
I da `oću da ga bijem ne mogu ga do`vatim user posted image Ima 2 metra, trebaju mi merdevine user posted image

(odgovor članu big mum)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here