|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Kurs plivanja za bebe
11.7.2009 23:51:09   
Maya21
Zanima me da li kod nas  postoji kurs plivanja za bebe? Znam da u Sloveniji i Hrvatskoj postoje. Za ostale zemlje u okruženju nisam sigurnauser posted image
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Kurs plivanja za bebe
11.7.2009 23:55:35   
Anoniman
Nema.

Pre koji dan sam bila na Spensu (tj. drugarica bila), primaju tek decu od 4 ili 5 god. Mislim da reče 5. user posted image

(odgovor članu Maya21)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: Kurs plivanja za bebe
11.7.2009 23:57:25   
Maya21
To znam, pitala sam i ja. Mateja provukla sa 4,5g jer znam trenera. Inače nikako pre 5 godina, što je meni glupo jer ima dece koja i bez trenera nauče da plivaju pre 5. godine...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Kurs plivanja za bebe
28.6.2010 13:18:01   
Maya21
nasla sam prelep video sa bebicama koje plivaju user posted image

http://www.facebook.com/video/video.php?v=109173545796968


(odgovor članu Maya21)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Kurs plivanja za bebe
28.6.2010 14:36:52   
*Alexx*
Kakvo je stanje sa ovim plivanjem za bebe u Bgd? I dalje ima samo na DIF-u ili?


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Maya21)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Kurs plivanja za bebe
29.6.2010 12:41:20   
Maya21
Vi bar imate i to, mi u NS nista, cak ni deca do 5 godina ne mogu da uce da plivaju, a znam da ima one dece koja bi i sa 3,4 proplivala user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Kurs plivanja za bebe
29.6.2010 12:47:30   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Maya21

nasla sam prelep video sa bebicama koje plivaju user posted image

http://www.facebook.com/video/video.php?v=109173545796968




Koliko su stare ove bebe? Kako se ne udave?

Sada ćete da mi kažete da su bile 9 meseci u plodovoj vodi, da, znam, ali onog momenta kada su udahnule vazduh, više nisu ribe, i ne razumem kako rone? user posted image

(odgovor članu Maya21)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: Kurs plivanja za bebe
29.6.2010 12:53:16   
Nena81
Instruktor Milina Stevanović, profesor fizičke kulture, prati svaki dečji pokret i navikava ih na novu sredinu.

- Do šestog meseca života kod čoveka je urođen instinkt brzog privikavanja na vodenu sredinu. Zato je bebama lakše da borave u vodi. One ne osećaju nikakav strah. Kada bebu pustite, neće potonuti, nego će plutati po vodi, a mahinalno će zatvoriti usta tako da je se neće nagutati. U starijem uzrastu nije tako jer deca razviju strah kojeg ih je teško osloboditi - objašnjava profesorka Stevanović uzimajući osmomesečnog dečačića za ručicu.

IZVOR


_____________________________

Love me, Hate me, either way you are thinking of me !!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Kurs plivanja za bebe
29.6.2010 13:01:01   
Nena81
Ja sam za sada nasla samo na DIF-u, termini su
utorkom i cetvrtkom od 16h
subotom od 12:15h

8 termina, u roku od 30 dana,cena 2.500
12 termina,rok 45 dana, cena 3.000




_____________________________

Love me, Hate me, either way you are thinking of me !!

(odgovor članu Nena81)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Kurs plivanja za bebe
29.6.2010 13:07:02   
Anoniman
Joj, ne znam. Snimak izgleda fenomenalno, ali mene to sve mnogo plaši. Nisam sigurna da bih pustila bebu da roni, kao na snimku. 

(odgovor članu Nena81)
  Direktna veza do poruke: 10
   RE: Kurs plivanja za bebe
29.6.2010 14:48:30   
*Alexx*
IZVORNA PORUKA: Nena81

Ja sam za sada nasla samo na DIF-u, termini su
utorkom i cetvrtkom od 16h
subotom od 12:15h

8 termina, u roku od 30 dana,cena 2.500
12 termina,rok 45 dana, cena 3.000





Hvala, Neno user posted image
Možda zvuči glupo, ali da sav taj hlor ne šteti bebama? user posted image


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Nena81)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Kurs plivanja za bebe
29.6.2010 16:14:20   
LillyT
A od kada mogu tamo da se vode bebe? Koja je starosna granica? I slazem se sa Alexx, ne znam kako ce da reaguju na sav taj hlor? Takodje, bebe gledaju u vodi, da li je to neki mali bazen koji je bas za bebe ili onaj standardni?

_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Kurs plivanja za bebe
29.6.2010 16:19:27   
buhla
hmm pa ja iz ovog teksta sto je ostavila Nena, sam skontala da je u pitanju deciji bazen, verovatno nama do struka, jer i mame su sa bebama u bazenu.
evo iz teksta delovi-

Već 13 godina škola plivanja za bebe na starom DIF-u uvodi najmlađe u svet zabave i omogućava im da na najlakši način savladaju ovaj „zanat". Bebe od samo nekoliko meseci naoružane svojim roditeljima hrabro ulaze u plavetnilo dečjeg bazena. Praćakaju ručicama i nožicama, vrište od sreće i ne plaše se da će potonuti jer one to i ne mogu!

Ovu školu plivanja pohađaju bebice od nekoliko meseci, pa do druge-treće godine života.

- Sve zavisi koliko brzo napreduju. Prošle godine sam imala trojicu dečačića koji su sa tri i po godine preplivali bazen i prešli u stariju grupu. Najmlađi polaznik je imao samo 31 dan - kaže uz osmeh Stevanovićeva.







_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Kurs plivanja za bebe
29.6.2010 16:24:46   
New Mom
IZVORNA PORUKA: Maya21

Vi bar imate i to, mi u NS nista, cak ni deca do 5 godina ne mogu da uce da plivaju, a znam da ima one dece koja bi i sa 3,4 proplivala user posted image user posted image user posted image

Zimus sam videla da ima kurs za decu od 3 do 5 godina, uz prisustvo roditelja "Tata, mama - plivajte sa nama".
ČLANAK o detaljima upisa za jun.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Maya21)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Kurs plivanja za bebe
29.6.2010 16:39:06   
LillyT
Meni se ovo bas dopada, prvenstveno sto ja obozavam vodu i plivanje. Pricam sada sa momkom kako bismo mogli da je odvedemo na bazen, ali cemo morati da cekamo sledecu kontrolu, koja je tek 19.7. 

_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Kurs plivanja za bebe
30.6.2010 12:09:30   
Anitaaa
Ja bi isto vodila Mateju ali mislim da bi se plašio.To za ronjenje NIKAKO!On se jadan toliko isprepada kad ga moram da mu isperem glavicu kad se kupamo da me muka hvata.Ne mogu ni da ga zamislim da zaroni.

_____________________________

"Before you were conceived I wanted you. Before you were born I loved you. Before you were an hour old I would die for you. This is the miracle of life."

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Kurs plivanja za bebe
30.6.2010 12:13:03   
Nena81
IZVORNA PORUKA: Anitaaa

Ja bi isto vodila Mateju ali mislim da bi se plašio.To za ronjenje NIKAKO!On se jadan toliko isprepada kad ga moram da mu isperem glavicu kad se kupamo da me muka hvata.Ne mogu ni da ga zamislim da zaroni.


Anita ja mislim da bi ga bas to oslobodilo.
Mi smo uzivali proslo leto na ADI malecki se tako oslobodio za 2 dana kupanja. Samo nista na silu, molim te,ja i posle 25 god imam traume od potapanja koje je moj tata nama radio kako bi sto pre naucile da plivamo user posted image


_____________________________

Love me, Hate me, either way you are thinking of me !!

(odgovor članu Anitaaa)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Kurs plivanja za bebe
30.6.2010 13:13:33   
Maya21
new mom znam za taj kurs, ali to je cista glupost! imas samo iznajmljen termin da se blesavis sa decom, to mogu i u obicnoj smeni na bazenuuser posted image a ja se ne osecam dovoljno kompententom za malu decu, tj bebe iako sam trenirala godinama plivanje.
starijeg planiram da naucim ovog leta da pliva, mogla sam to i na moru pre dve godine ali smo otisli taman kad je poceo da se opusta u vodi... na dunavu je malo teze a na bazen nije hteo da ide user posted image

(odgovor članu Nena81)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Kurs plivanja za bebe
17.12.2010 11:17:01   
Anoniman
Kuma moja je upisala bebu na ovaj kurs! 

(odgovor članu Maya21)
  Direktna veza do poruke: 19
   RE: Kurs plivanja za bebe
18.4.2011 11:55:28   
indy_25
Pogrijesila sam temu pa pisala u spisak mama. danas smo isli na prvi cas plivanja i bilo je fantasticno. Vec je pocela da roni . Mene je bilo strah da je spustim a uciteljica kaze da treba da je mirno ubacim u vodu i potopim a vec ce ona sama znati kako da izadje. I rekla mi je da bebe imaju refleks kako da zatvore usta prilikom spustanja u vodu. Bas sam srecna sto sam je upisala na plivanje. Jos smo se i slikali pod vodom jedva cekam da budu gotove slike. Ako imate i vi kurs za bebe upiste se jer se sigurno necete pokajati.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Kurs plivanja za bebe
18.4.2011 12:22:28   
jovicaa
ma u zru nista ne postojiuser posted image
a da li bih ja mogla na leto da ga pustim malo u moru da pliva? imace 7-8 meseci? kontam da je morska voda jos zdravija?

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Kurs plivanja za bebe
18.4.2011 12:23:36   
jovicaa
a tu si  snelleuser posted image hahahahaha i ja sam jos uvek  sorry za offuser posted image

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Kurs plivanja za bebe
19.4.2011 8:39:59   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: indy_25

Pogrijesila sam temu pa pisala u spisak mama. danas smo isli na prvi cas plivanja i bilo je fantasticno. Vec je pocela da roni . Mene je bilo strah da je spustim a uciteljica kaze da treba da je mirno ubacim u vodu i potopim a vec ce ona sama znati kako da izadje. I rekla mi je da bebe imaju refleks kako da zatvore usta prilikom spustanja u vodu. Bas sam srecna sto sam je upisala na plivanje. Jos smo se i slikali pod vodom jedva cekam da budu gotove slike. Ako imate i vi kurs za bebe upiste se jer se sigurno necete pokajati.

Ludilo user posted image
Jel to znaci da treba Petri da kupim masku za more user posted image
Super Indy user posted image

(odgovor članu indy_25)
  Direktna veza do poruke: 23
   RE: Kurs plivanja za bebe
2.5.2011 21:06:14   
indy_25
user posted image

< Poruku je uredio indy_25 -- 2.5.2011 21:07:34 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Kurs plivanja za bebe
2.5.2011 21:09:45   
indy_25
user posted image

Evo slika ovako mi ronimo user posted image

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praktična rešenja za miran san vaše bebe
Dolazak beba na ovaj svet predstavlja jedan od najlepših životnih trenutaka svakog roditelja. Pored toga što roditeljstv...
Šta određuje krvnu grupu bebe?
Roditelje često zanima koje će krvne grupe biti njihovo dete, naročito ako je jedan od roditelja Rh negativan. Pogledajt...



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here