|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Prvi ginekološki pregled nakon porođaja
18.4.2011 23:59:05   
Anoniman
Ja jesam , sve je super i rekao mi je da se vidimo za godinu dana .
A ipak imamo neki poslić sad u maju da obavimo.

(odgovor članu choopa choops)
  Direktna veza do poruke: 76
   RE: Prvi ginekološki pregled nakon porođaja
18.5.2011 22:37:32   
Sanjica26 RR
Danas sam bila prvi put nakon porodjaja. Konacno! Dr mi je rekla da je sve odlicno. I da dodjem kad bude beba ima 6 meseci da mi uradi briseve.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Prvi ginekološki pregled nakon porođaja
18.5.2011 22:41:04   
limunada
Sanjice a sto te briseve da ti radi?Ja sam nedavno bila na pregledu posle por.i sve je ok i rekla mi da dodjem po potrebi.

_____________________________

Nikola 25.02.2011 :)

Srecna vam svima 2012 god.neka se radja sto vise bebica :)))

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Prvi ginekološki pregled nakon porođaja
18.5.2011 22:43:05   
Sanjica26 RR
limunado meni je logicno da treba da se urade brisevi da bi videla kakvo je stanje posle porodjaja. Mozda nekim lekarima nije to bitno. Ja sam mislila da ce danas to da mi uradi. Samo me je pregledala.

(odgovor članu limunada)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Prvi ginekološki pregled nakon porođaja
18.5.2011 22:45:04   
isidora88
ja planiram uskoro da odem na pregled,da li su vam radili ultrazvuk ili samo pregled?

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Prvi ginekološki pregled nakon porođaja
18.5.2011 22:45:54   
limunada
ja to nikad nisam radila pa zato pitam al kad budem otisla pitacu pa da i ja to uradim,a ne planiram ici pre 6 mes.

_____________________________

Nikola 25.02.2011 :)

Srecna vam svima 2012 god.neka se radja sto vise bebica :)))

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Prvi ginekološki pregled nakon porođaja
18.5.2011 22:47:17   
Sanjica26 RR
Meni je samo obavila pregled. Ali kad budem otisla sledeci put zakazacu ultrazvuk. I nesto razmisljam i ultrazvuk dojki.

(odgovor članu limunada)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Prvi ginekološki pregled nakon porođaja
18.5.2011 22:49:22   
limunada
e dojke i ja planiram da pregledam i to cu uskoro jer mali mi ne sisa a u poslednje vreme kad legnem zigne me preko grudiuser posted image

_____________________________

Nikola 25.02.2011 :)

Srecna vam svima 2012 god.neka se radja sto vise bebica :)))

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Prvi ginekološki pregled nakon porođaja
25.5.2011 14:22:35   
Gagabg
Cao devojke, uh pa mene je sa prvim detetom sve bolelo, svaki pregled, i kada su me primili, a oni u toku porodjaja nesnosno, dok sa drugim, odlucila sam da sebi olaksam...kada dodju da me pregledaju ja se opustim totalno i pomoglo mi je, cak i onaj prvi posle porodjaja nije bio strasan...e tako je sa prve dve trudnoce, a sa ovom trecom...pa valjda ce sve biti ureduuser posted image

< Poruku je uredio Ana RR -- 25.5.2011 14:24:02 >


_____________________________

Jos malo pa tri lutkice!!!!

(odgovor članu limunada)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Prvi ginekološki pregled nakon porođaja
1.6.2011 13:05:19   
MarijaBg
Ja ovih dana treba da idem na pregled. Nikad dosad nisam otisla na gin. pregled dlakava, a sad nemam ideju kako to da izvedem, prilicno sam secena i ne smem preko tog dela da predjem brijacem a depilacija i krema naravno ne dolaze u obzir user posted image
Kako ste vi??? Isle dlakave ili postoji neki trik user posted image

(odgovor članu Gagabg)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Prvi ginekološki pregled nakon porođaja
1.6.2011 13:15:33   
bokicans
Jaooo bre ja se ne secam,ali mislim da sam se nekako obrijala ,a isto sam bašššš bila isecena.A i verujem da tako odeš da neceš biti prvi slucaj a dr to nece biti nista strano.user posted image

(odgovor članu MarijaBg)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Prvi ginekološki pregled nakon porođaja
1.6.2011 13:16:47   
Sanjica26 RR
marija, nemoj onda da se brijes. Nije to toliko strasno. Barem ja tako mislim. A, dr nije to bitno.

(odgovor članu MarijaBg)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Prvi ginekološki pregled nakon porođaja
1.6.2011 13:48:37   
Crvenkapa85
svaki normalan ginekolog bi rekao da te dlake koje rastu na gospojici nisu dzabe tamo,i da sluze necemu.....stite gospojicu od bakterija...jeste da su gadne ni ja ih ne volim i uklanjam ih....al verujem da je njemu tako ravno dal je obrijana ili nije....ja sam posle prve trudnoce isla sva zarasla......a evo sad pred porodjaj cu opet da odem kao suma jer ne mogu da se obrije...i bas me brigauser posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Prvi ginekološki pregled nakon porođaja
1.6.2011 14:23:56   
MarijaBg
Ma ja dlake ne podnosim user posted image Na porodjaj sam otisla ocerupana i nisu mi ni rasle prvih 20 dana, ali sad su vec ohoho... Nije meni zbog Dr, vec sam ja navikla da ih nema user posted image ...
A i sta cu ako mi kaze da smem user posted image
Posle vise od 4 meseca bez sexa, e necu vala dlakava prvi put, nema sanse user posted image

(odgovor članu Crvenkapa85)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Prvi ginekološki pregled nakon porođaja
1.6.2011 14:26:16   
Crvenkapa85
ti polako al sigurno....ako je oziljak zarastao ne verujem da ce ti smetati,a i na njemu verovatno nema dlacica....za seks ces biti sama spremna....i znati kad mozes,meni nije nista govorila za seks....al ja nisam ni posle 6 nedelja.....boleloooooo

(odgovor članu MarijaBg)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Prvi ginekološki pregled nakon porođaja
1.6.2011 14:42:30   
MarijaBg
Meni se cini da ce mesecima jos boleti user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Crvenkapa85)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Prvi ginekološki pregled nakon porođaja
1.6.2011 14:52:03   
Crvenkapa85
meni se cinilo kao da mi je prvi put user posted image

(odgovor članu MarijaBg)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Prvi ginekološki pregled nakon porođaja
6.8.2011 20:03:49   
milia
Posle 6 nedelja. Jedva da je ugurala onaj spekulum, a i nije bas, suvo i usko, zatvoreno kao das je sve sraslo. Htela je da vidi da li se formirao grlic. Pita me dr da li se brijem za nju ili za muza? Za Vas, rekoh, kakav muz, kakav sex! Nema, kaze potrebe za mene, ne raste to do zemlje, malo osisaj i to je to, ima sve svoju ulogu, jedino ako muz hoce... A meni posle 6 nedelja nije bilo do seksa, a ni narednih 7 meseci jer sam bila suva kao barut mesecima, a kad i koristim lubrikant ipak boli kao neko trnje... Posle se sve promenilo. Imam tremu od tog prvog pregleda.

(odgovor članu Crvenkapa85)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Prvi ginekološki pregled nakon porođaja
7.8.2011 1:31:23   
vukosava

IZVORNA PORUKA: Sanjica26

Meni je samo obavila pregled. Ali kad budem otisla sledeci put zakazacu ultrazvuk. I nesto razmisljam i ultrazvuk dojki.


Sanjice, jel znas mozda jel se radi UZ dojki ako jos proizvodimo mleko?

Ja idem sledece sedmice, hocu da odradim pap test i mozda vidim da li moze UZ ako imam jos mleka u njima...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Prvi ginekološki pregled nakon porođaja
7.8.2011 18:32:20   
Anoniman
zene, meni su radili pri otpustu iz bolnice ginekoloski pregled, tj. treceg dana po porodjaju. zar vama nisu? user posted image
u sredu sam se porodila, u subotu sam bila ginekoloski pregledana.
doktor je bio maksimalno nezan, ali me je ipak bolelo i dosta sam krvarila posle pregleda. user posted image

(odgovor članu vukosava)
  Direktna veza do poruke: 95
   RE: Prvi ginekološki pregled nakon porođaja
7.8.2011 23:36:41   
milia
Ne, cak prvi put cujem. Svakog jutra tokom jutarnje vizite lekari gledaju u nasa medjunozja, nakon sto sestra ukloni ulozak onim makazama za gazu, da vidi kako napredujemo, ali niko nista ne pipa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Prvi ginekološki pregled nakon porođaja
8.8.2011 9:21:09   
Anoniman
da, kod nas se radi. doktor pri tome vrsi rucni pregled, opipava da li je grlic formiran, pa onda opipava stomak da nije negde nesto ostalo. stvarno je bolno user posted image meni je rana posle toga krvarila uzasno. 

(odgovor članu milia)
  Direktna veza do poruke: 97
   RE: Prvi ginekološki pregled nakon porođaja
8.8.2011 14:47:06   
vukosava
Ja sam do sad isla dva puta kod ginekologa:

1. put mi je samo gledao ranu od CR jel zarasla (poradjala sam se prirodno do 7 cm al nisu virili unutra)
2. put mi je pregledao (*) koja se bila zapusila

A ove nedelje idem na pap test pa ce da zavlaci ruke unutra

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Prvi ginekološki pregled nakon porođaja
8.8.2011 14:53:23   
Sanjica26 RR
vuko, tek sad vidim tvoje pitanje. Nisam sigurna da li moze da se ide na ultrazvuk dojke. Cini mi se da je neko pomonjao da moze.
Mene su odmah nakon drugog dana porodjaja pregledali.

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Prvi ginekološki pregled nakon porođaja
8.8.2011 14:58:35   
Snelle
Vuko, sumnjam da može da se radi UZ dojki ukoliko se još uvek doji, jer su mlečne žlezde uvećane, i nekako mi je logično da to ometa lekara pri posmatranju okolnog tkiva. Ne znam, možda grešim user posted image
Maco, i meni su radili pregled pre otpuštanja iz porodilišta. To je standardna procedura kojom se utvrđuje stanje materice i uopšte stanje reproduktivnih organa kod porodilje.

< Poruku je uredio Snelle -- 8.8.2011 14:59:12 >


_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Uobičajeni pregledi i analize u trudnoći
Pred vama je spisak svih uobičajenih pregleda i analiza koje se rade u trudnoći i približni period kada se oni rade.
Koliko carskih rezova možete imati i kolik...
Svaka žena je drugačija. Neke se oporavljaju na sličan način nakon svakog carskog reza, dok drugim ženama treba više vre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here