|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kultura vagine - zvuči smešno, al' je ozb...
10.9.2009 14:54:51   
Anoniman
Ajde u ovu drugu temu da ti napišem šta mislim, mada se slabo razumem u to, znam onoliko koliko sam ovde pročitala, i koliko mi je kuma pričala.

(odgovor članu samina)
  Direktna veza do poruke: 26
   RE: Kultura vagine - zvuči smešno, al' je ozb...
11.1.2011 14:42:42   
Jeca*
da li je neko koristio TANTUM ROSU?

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu samina)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Kultura vagine
18.2.2011 9:05:00   
Jeca*
kupila sam i irigator i prah i mogu vam reci da sam vrlo zadovoljna user posted image
user posted image

< Poruku je uredio Lu RR -- 18.2.2011 9:06:54 >


_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Kultura vagine
18.2.2011 9:13:56   
ksenija81
Zar u crevima i u vagini nisu razliciti sojevi lactobacila? To mi sad nije jasno sa tim jogurtom.
Koliko znam jogurt je dobar za creva kao i oni probiotici za creva. I zasto bi onda pravili posebno lactogyn tablete ako moze i jogurt da se koristi i ono redovni probioticiuser posted image

Postoje vaginalete normogin i gynoflor (ove imaju estrogen).

_____________________________

Bog ne stavlja prepreke za koje nije siguran da možeš da predješ...

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Kultura vagine
18.2.2011 9:19:39   
Jeca*
kakav jogurt user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu ksenija81)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Kultura vagine
18.2.2011 9:22:50   
Anoniman
Jeco, koristila je drugarica moja Tantum Rosu, prezadovoljna je. Koliko ona košta?

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 31
   RE: Kultura vagine
18.2.2011 9:25:40   
Jeca*
kesice su nesto dzabe, iskreno i ne secam se, ali recimo da su 2 kesice i irigator do 1000 dinara. Ne drzi me za rec, kupovah svasta nesto u apoteci

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Kultura vagine
18.2.2011 9:27:32   
majared
Zbog problema sa bakterijama (koje sam lecila i izlečila) sada preventivno koristim Lactogyn. Računam da nemože da odmogne. Tantum rosu sam koristila prosle godine kada sam lecila kandidu. Nemogu reći da mi je pomogla (lekovi su odradili svoje) ali mi je u svakom slucaju olaksala period lecenja.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Kultura vagine
18.2.2011 9:30:03   
Jeca*
ja sam opet pila antibiotik (panklav), a do nedavno me mucila candida. Nisam proveravala, ali sam imala sve simptome i tad sam koristila LOMEXIN...sve pohvale!
sad sam paralelno sa panklavom mazala canesten i stavljala polyginax, ali ipak sam osecala neki blagi svrab user posted image  pa sam od juce pocela da primenjujem tantum rosu i stavila sam opet lomexin. Valjda cu sad spreciti

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu majared)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Kultura vagine
18.2.2011 9:35:38   
ksenija81

IZVORNA PORUKA: Jeca RR

kakav jogurt user posted image

Tampon natopljen jogurtom

_____________________________

Bog ne stavlja prepreke za koje nije siguran da možeš da predješ...

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Kultura vagine
18.2.2011 9:39:15   
ksenija81

IZVORNA PORUKA: Jeca RR

ja sam opet pila antibiotik (panklav), a do nedavno me mucila candida. Nisam proveravala, ali sam imala sve simptome i tad sam koristila LOMEXIN...sve pohvale!
sad sam paralelno sa panklavom mazala canesten i stavljala polyginax, ali ipak sam osecala neki blagi svrab user posted image  pa sam od juce pocela da primenjujem tantum rosu i stavila sam opet lomexin. Valjda cu sad spreciti


Taj panklav meni nista nije pomogao, samo sam se trovala za dzabe.
Da kucnem u drvo, nemam problem sa gljivicama, pila sam neki caj ranije i mislim da mi je on pomogao. To je bilo pre 10tak i vise godina i nikad vise nisam imala gljivice, a nije da nisam pila antibiotike narocito u zadnjih par meseci i panklav, visiren, ampicilin, pa opet visiren.

_____________________________

Bog ne stavlja prepreke za koje nije siguran da možeš da predješ...

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Kultura vagine
18.2.2011 9:40:09   
ksenija81
E sad me zanima jos jedna stvar. Cula sam da devojke natapaju tampone i sa kantarionovim uljem pa me zanima koje ulje? Da li za spoljnu ili unutrasnju upotrebu?

_____________________________

Bog ne stavlja prepreke za koje nije siguran da možeš da predješ...

(odgovor članu ksenija81)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Kultura vagine
18.2.2011 9:40:13   
Jeca*
pa panklav sam pila zbog virusa, a on pogorsava stanje vaginalne flore. JEdno lecis drugo zeznes user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu ksenija81)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Kultura vagine
18.2.2011 9:47:33   
majared
Trebalo bi da dr. prepise i vaginalete koje sprecavaju kandidu posle antibiotika. Ja sam dobila Gynodaktonal vaginalete koje sam posle antibiotika stavljala 7 dana i nije mi se pojavila kandida, što je ravno čudu jer je imam s vremena na vreme

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Kultura vagine
18.2.2011 10:22:15   
ksenija81

IZVORNA PORUKA: Jeca RR

pa panklav sam pila zbog virusa, a on pogorsava stanje vaginalne flore. JEdno lecis drugo zeznes user posted image


Kako antibioik za virus? Mozda zbog one kiseline sto sadrzi?!?

_____________________________

Bog ne stavlja prepreke za koje nije siguran da možeš da predješ...

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Kultura vagine
18.2.2011 10:43:47   
Jeca*
moj sini ja smo imali mesovitu bakterijsku i virusnu infekicju i dr nam je prepisala panklav

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu ksenija81)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Kultura vagine
4.3.2011 2:34:25   
lidija 011
Evo da  malo drmnem temuuser posted image
Da lli je neka imala iskustva sa bakterijskom vaginozom?Simptomi su svrab, peckanje i sekret neprijatnog mirisa(na ribu), braon do zelenkaste boje...jedan od uzrocnika steriliteta...
Ja je hvala Bogu nemam, nego mi pade na pamet da pitam za iskustvauser posted image


_____________________________

When you cry ,I''''ll wipe away all of your tears, when you scream ,I''''ll fight away all of your fears...

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Kultura vagine
13.10.2011 13:18:44   
soni
da li mogu da koristim irigator u periodu pre ovulacije posto radimo na bebi pa ne bih da nesto zeznem???

za ispitanje je dobra jos i zalfija, soda bikarbona, kamilica.... tako mi je bar doktorica rekla user posted image

(odgovor članu lidija 011)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Kultura vagine
13.10.2011 13:21:33   
Anoniman
soni, ne bih ja tu nista dirala user posted image  naravno, sem ako dr ne prepise. je l' iz nekog posebnog razloga hoces da koristis irigator?

(odgovor članu soni)
  Direktna veza do poruke: 44
   RE: Kultura vagine
13.10.2011 13:21:57   
maca821
Soni ja ga koristim pre O, samo nemoj cesto da ne bi unistila normalnu bakteriolosku floru.

_____________________________

Umesto što bih davala sebi razloge zbog kojih ne mogu,dajem sebi sve moguće razloge zbog kojih MOGU…


(odgovor članu soni)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Kultura vagine
13.10.2011 13:23:51   
Ana RR
Mislim da možeš. Ja sam koristila baš u tom periodu kada sam ostala trudna. U stvari, nisam koristila irigator već mi je dr rekla da u 200ml mlake vode rastvorim malo sode bikarbone, kupim veći špric pa sa njim unesem.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu soni)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Kultura vagine
7.10.2014 22:51:12   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: soni

da li mogu da koristim irigator u periodu pre ovulacije posto radimo na bebi pa ne bih da nesto zeznem???

za ispitanje je dobra jos i zalfija, soda bikarbona, kamilica.... tako mi je bar doktorica rekla user posted image

Ja imam irigator ali sam uvek koristila multidzin tablete. Medjutim veceras osecam neko peckanje neprijatno a nemam vise tableta, da li je neko od mama pravio rastvor za ispiranje od npr sode bikarbone. Kolko sode na koliko vode?

Inace ja cim osetim dole "bilo kakvu neprijatnost" ja uzmem irigator i par dana ispiram i sve bude ok. ali eto trenutno nemam tableta a do sutra dok mm dodje s posla cu mozda izludeti.

(odgovor članu soni)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Kultura vagine
7.10.2014 22:53:06   
Klarita
Supena kasika sode bikarbone na 1/2 l mlake vodeuser posted image al' si sutra kupi tablete.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Kultura vagine
8.10.2014 6:48:30   
Misha i Ljisha
Klarita videh sinoc, hvala ti puno. Bas si ekspresna. (posramila si me fest ja nikako da napravim hleb da ti javim recept user posted image )

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Kultura vagine
7.3.2015 8:50:38   
MakiJ
ja se od trudnoce mucim sa pojacanim sekretom i peckanjem i stalno se vraca. Brisevi u redu ali posle ciklusa to se vrati. Izludjujeuser posted image

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here