|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pavlikovi remenčići za kukove
13.9.2014 0:41:27   
lesica
Coka moja mila, kakve ja osmehe i razgovor dobih user posted image
Znaš dragec da će ubrzo kraj i tome user posted image

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Pavlikovi remenčići za kukove
13.9.2014 0:43:28   
dunja RR
E teta Lesice, jutros sam bio veseo kada si mi došla, volim ja trudnjače, i čekam drugara ili drugarku da se rodi da se igramo user posted image user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Pavlikovi remenčići za kukove
13.9.2014 0:45:50   
17 joka
Dunjice user posted image user posted image i Ljubi Savu od tete Joke

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Pavlikovi remenčići za kukove
13.9.2014 0:57:15   
dunja RR
Ljubimo te Jokče pa da nas i ti obraduješ uskoro, da se družimo i igramo user posted image user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Pavlikovi remenčići za kukove
13.9.2014 1:03:11   
17 joka
Bice nadam se za koju godinuuser posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Pavlikovi remenčići za kukove
13.9.2014 10:08:37   
Jeca.V

IZVORNA PORUKA: dunja RR

Mislila sam da odemo privatno kod Brdara u Bel medic, on je vrh u dečijoj ortopediji, i ne bi mi bilo žao dati 120 eura (tolikosu pregled i UZ), ali sam čula da se i on pokvario, posato drzak ..
Nas u Tiršovij vodi Bojan Bukva, mlađi doktor, fin je koliko mu onaj haos i gužva dozvoljavaju, dopada mi se za sada ..
Stupila sam u kontakt sa jednom divnom devojkom čiji je mališa takođe nosio Pavlika i lečio se kod Bukve, ona me ohrabrila i rekla da je doktor ok i da ne lutam dalje. Njen mališa je hvala Bogu super sada.
Videću kako ćemo proći na kontroli za dve nedelje, pa da vidim da li tražim još neko mišljenje ..

Dunja,mi smo isli kod Brdara u Bel medic zbog valgusa stopala i bas mi se dopao cikica.Skroz je opusten i onako drugarski nastrojen,pravi bosanac..Nama je pedijatar trazila njegovo misljenje i ako smo imali misljenje ortopeda iz Panceva koji je kao i Brdar smatrao da je sve ok.Platili smo samo pregled koliko mi se cini 6000.Nekako smo bas bili spokojni posle njegovog pregleda jer on vazi za najboljeg decijeg ortopeda kod nas u Srbiji.user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Pavlikovi remenčići za kukove
13.9.2014 10:37:17   
vonavoj
Macak mali,kako se navikao! A kako ga oblacite,svlacite,svaki put se skidaju,nista ne razumemuser posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Pavlikovi remenčići za kukove
13.9.2014 12:14:31   
dunja RR
Jeco, drago mi je čuti tvoje mišljenje. Videću posle kontrole sledeće nedelje da li da idemo i privatno. Znam da važi za najboljeg, ako bih išla privatno, onda bih svakako kod njega.

IZVORNA PORUKA: Jeca.V


IZVORNA PORUKA: dunja RR

Mislila sam da odemo privatno kod Brdara u Bel medic, on je vrh u dečijoj ortopediji, i ne bi mi bilo žao dati 120 eura (tolikosu pregled i UZ), ali sam čula da se i on pokvario, posato drzak ..
Nas u Tiršovij vodi Bojan Bukva, mlađi doktor, fin je koliko mu onaj haos i gužva dozvoljavaju, dopada mi se za sada ..
Stupila sam u kontakt sa jednom divnom devojkom čiji je mališa takođe nosio Pavlika i lečio se kod Bukve, ona me ohrabrila i rekla da je doktor ok i da ne lutam dalje. Njen mališa je hvala Bogu super sada.
Videću kako ćemo proći na kontroli za dve nedelje, pa da vidim da li tražim još neko mišljenje ..

Dunja,mi smo isli kod Brdara u Bel medic zbog valgusa stopala i bas mi se dopao cikica.Skroz je opusten i onako drugarski nastrojen,pravi bosanac..Nama je pedijatar trazila njegovo misljenje i ako smo imali misljenje ortopeda iz Panceva koji je kao i Brdar smatrao da je sve ok.Platili smo samo pregled koliko mi se cini 6000.Nekako smo bas bili spokojni posle njegovog pregleda jer on vazi za najboljeg decijeg ortopeda kod nas u Srbiji.user posted image



< Poruku je uredio dunja RR -- 13.9.2014 12:17:50 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Jeca.V)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Pavlikovi remenčići za kukove
13.9.2014 12:17:08   
dunja RR
Pelene mogu da presvlačim da ne skidam kaiševe, a kada se kupamo i presvlačimo bodić onda moramo da mu skinemo kaiševe, što nije problem. Problem je kasnije oblačenje, prevrišti. Jadničak se sav obraduje kada mu skinemo, da vidite te sreće, a onda opet oblačenje ... Sada ga stavim prvo na sisu, on spava i sisa uvek, sisa ga momentalno omami pa mu onda mm oblači Pavlika, to nam je sistem.

IZVORNA PORUKA: vonavoj

Macak mali,kako se navikao! A kako ga oblacite,svlacite,svaki put se skidaju,nista ne razumemuser posted image



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Pavlikovi remenčići za kukove
16.9.2014 22:07:50   
dunja RR
Znate šta mi je interesantno - kome god kažem da Sava nosi kaišiće, od rodbije, prijatelja, komšija, svi imaju nekoga ili više njih bliskih ko je isto nosio kaišiće ili čak gips (teži problem sa kukovima). Niko mi još nije rekao da to prvi put čuje / vidi. A ja nisam imala pojma da se to događa bebama uopšte, a kamoli tako često (relativan pojam, ali na mom uzorku eto, jeste često). I sada razmišljam da li je to stvarno samo u našem narodu tako ili je tako svuda u svetu?

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Doroty)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Pavlikovi remenčići za kukove
17.9.2014 9:23:12   
vonavoj
BItno da ste pronasli sistem!
Ja nisam imala u okruzenju bebe sa kaisicima,i prvi put vidim! Samo da odrade posao sad i da sve bude dobro,maleni je,zaboravice!
A sto se tice plakanja kad se oblaci,ima beba koja to ne vole uopsteuser posted image ,nevezano za kaisice!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Pavlikovi remenčići za kukove
31.10.2014 12:46:19   
dunja RR
Hvala Bogu, ide na bolje, jako se popravilo stanje i dr. je rekao da ne brinemo, da će sve biti ok. Još malo je ostalo da se koriguje, te nosimo još 4-6 nedelja, kao što sam i imala osećaj. U svakom slučaju sreća, sreća, radost user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Doroty)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Pavlikovi remenčići za kukove
31.10.2014 12:50:19   
Cakana84
Bravo, bravo. Baš lepe vesti. Brzo će i to da prođe.
Za Savu user posted image i user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Pavlikovi remenčići za kukove
31.10.2014 12:52:13   
milicicak
user posted image user posted image za Savu i hrabru mamu user posted image

(odgovor članu Cakana84)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Pavlikovi remenčići za kukove
31.10.2014 12:59:34   
isidora88
bravo za savuuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Pavlikovi remenčići za kukove
31.10.2014 13:02:49   
dunja RR
Hvala drage moje user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Pavlikovi remenčići za kukove
31.10.2014 13:04:04   
Modessty
Bravo Savo! user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Pavlikovi remenčići za kukove
31.10.2014 13:04:49   
mihi
Za mamu i Savuuser posted image

< Poruku je uredio mihi -- 31.10.2014 13:05:31 >

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Pavlikovi remenčići za kukove
31.10.2014 13:14:41   
mali_mis
Bravo za Savu user posted image
Tih par nedelja ce brzo proci user posted image

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Pavlikovi remenčići za kukove
31.10.2014 13:15:15   
serpica
Bravo Dunjci user posted image user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Pavlikovi remenčići za kukove
31.10.2014 13:20:34   
jess021
Bas lepe vesti, bravo za Dunju i veliko bravo za Savuuser posted image

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Pavlikovi remenčići za kukove
31.10.2014 13:57:55   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: dunja RR

Znate šta mi je interesantno - kome god kažem da Sava nosi kaišiće, od rodbije, prijatelja, komšija, svi imaju nekoga ili više njih bliskih ko je isto nosio kaišiće ili čak gips (teži problem sa kukovima). Niko mi još nije rekao da to prvi put čuje / vidi. A ja nisam imala pojma da se to događa bebama uopšte, a kamoli tako često (relativan pojam, ali na mom uzorku eto, jeste često). I sada razmišljam da li je to stvarno samo u našem narodu tako ili je tako svuda u svetu?

Dunjči prvo super što uskoro skidate user posted image user posted image

Drugo, ja sam prvi put to ovd čula i to kad si ti rekla za problem, do tad nisam ni videla temuuser posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Pavlikovi remenčići za kukove
31.10.2014 14:37:14   
Torbica
Čestitke i ovde user posted image Veliki poljubac oboma!

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Pavlikovi remenčići za kukove
31.10.2014 14:39:53   
dunja RR
Ljubi vas sve radosna mama user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Pavlikovi remenčići za kukove
31.10.2014 15:18:15   
mirkam
Divne vijesti Dunjice i bravo za Savu user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Tata "podojio" bebu dok se mama op...
POROĐAJ ponekad ne prolazi kako žene planiraju.
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here