|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bolovi u donjem delu stomaka - POMOĆ
11.10.2009 23:22:41   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: cicko

Od jutros imam bolove u donjem delu stomaka, kao pred menstruaciju(kao na samom pocetku trudnoce)user posted image . Jako sam zabrinuta, jer ne prestaju ni kad legnem. Bolovi nekako zrace i u butine. Plasim se za bebu.user posted image  user posted image  user posted image


DRAGA OPUSTI SE. .. MATERICA SE ŠIRI, TVOJA BEBICA RASTE... prati te bolove, ukoliko se baš pojačaju, zvrcni lekara user posted image

(odgovor članu cicko)
  Direktna veza do poruke: 76
   RE: Bolovi u donjem delu stomaka - POMOĆ
11.10.2009 23:24:38   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: ssanja

imam i ja blage bolove i to vrlo ceste i rekao mi je cika doca da je kao normalno ali molom was pomozite mi sto se sekreta tice da li je i u kolikoj meri normalno imati ga....


koliko ja znam,nešto pojačan sekret u trudnoći je normalan. prati boju i miris i kontroliši bris OBAVEZNO , draga.

(odgovor članu ssanja)
  Direktna veza do poruke: 77
   RE: Bolovi u donjem delu stomaka - POMOĆ
12.10.2009 11:33:17   
cicko
Hvala vam, bas sam celu noc bila u brizi. Danas svakako u 17h idem na kontrolu pa cu videti sta ce mi reci. Ja se samo plasim da mi se ne otvori grlic, i da zbog toga ne izgubim bebu. Puno sam ovih dana stojala, hodala... Bili su nam na rucku roditelji od mm, pa onda dok pripremis rucak i sve ostalo posle toga, ne stignes da odmoris.


IZVORNA PORUKA: kaliopi

IZVORNA PORUKA: cicko

Od jutros imam bolove u donjem delu stomaka, kao pred menstruaciju(kao na samom pocetku trudnoce)user posted image . Jako sam zabrinuta, jer ne prestaju ni kad legnem. Bolovi nekako zrace i u butine. Plasim se za bebu.user posted image  user posted image  user posted image


DRAGA OPUSTI SE. .. MATERICA SE ŠIRI, TVOJA BEBICA RASTE... prati te bolove, ukoliko se baš pojačaju, zvrcni lekara user posted image


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Bolovi u donjem delu stomaka - POMOĆ
12.10.2009 11:53:29   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: cicko

Hvala vam, bas sam celu noc bila u brizi. Danas svakako u 17h idem na kontrolu pa cu videti sta ce mi reci. Ja se samo plasim da mi se ne otvori grlic, i da zbog toga ne izgubim bebu. Puno sam ovih dana stojala, hodala... Bili su nam na rucku roditelji od mm, pa onda dok pripremis rucak i sve ostalo posle toga, ne stignes da odmoris.


IZVORNA PORUKA: kaliopi

IZVORNA PORUKA: cicko

Od jutros imam bolove u donjem delu stomaka, kao pred menstruaciju(kao na samom pocetku trudnoce)user posted image . Jako sam zabrinuta, jer ne prestaju ni kad legnem. Bolovi nekako zrace i u butine. Plasim se za bebu.user posted image  user posted image  user posted image


DRAGA OPUSTI SE. .. MATERICA SE ŠIRI, TVOJA BEBICA RASTE... prati te bolove, ukoliko se baš pojačaju, zvrcni lekara user posted image





čuvaj se draga, odmaraj, rasporedi aktivnosti kako tebi odgovara i ugađaj svojoj bebi i sebi!javi šta kaže doca user posted image


(odgovor članu cicko)
  Direktna veza do poruke: 79
   RE: Bolovi u donjem delu stomaka - POMOĆ
19.2.2010 9:06:32   
bebuska
Ja vec par nedelja imam bolove u vagini, tacnije imam osjecaj da me boli stidna kost i to samo kad se krecem dok lezim, sjedim, stojim dobro je al na bilo kakve pokrete makar i okretanje u krevetu osjetim bolove. To sam rekla i dr. na prosloj kontroli i juce kad sam bila i oba puta me je pregledala i rekla da je sve savrseno i da me to vjerovatno boli od sirenja materice i pomjeranja organa al nesto se pitam jel moguce da to bas tako jace osjetim user posted image jer stomak me uopste ne boli samo dole...

_____________________________

Pre nego sto krenete da trazite srecu, proverite - mozda ste vec srecni. Sreca je mala, obicna i neupadljiva i mnogi ne umeju da je vide!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Bolovi u donjem delu stomaka - POMOĆ
20.2.2010 20:25:37   
She Ra
Posto je tema o bolu u stidnom delu i preponama zatvorena, onda cu ovde napisati svoj primer..

Vec nedelju dana me povrsinski boli u predelu stidne kosti i tzv. medjice.. Boli me na pokrete i deluje kao neka upala misica.. Mislila sam da ima veze sa aktivnoscu tih misica, u smislu da za podizanje iz kreveta vise ne koristim stomacne misice, vec noge i ruke, pa cak i prilikom oblacenja imam specijalne polozaje pri dizanju nogu user posted image

Danas sam dr pitala o cemu je rec, da li je povezano sa aktivnoscu tih misica ili sa teretom od stomaka, a on mi kaze da se karlica priprema za porodjaj i da je to sasvim cesta pojava, da reaguju misici, tetive i sl...

Inace, za koji dan ulazim u 8. mesec, tako da znate da nije nista strasno ako vam se bolovi pojave.. user posted image


_____________________________

"Deca se prave od mame
i ne prave se od rode..
Ne veruj. To su priče!
Prave se od gotovih beba
da sama na sebe liče."
M. Antić

(odgovor članu bebuska)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Bolovi u donjem delu stomaka - POMOĆ
23.2.2010 20:27:52   
Netke
Draga Bebuska, sad sam u 17oj nedelji, i ja sam do pre dve nedelje imala maltene stalne bolove u donjem delu stomaka a nekad i u delu oko pupka...konsultovala sam razne lekare i svi su mi rekli da buduci da su mi nalazi urina i krvi u redu kao i bebci (nosim blizance) nema potrebe da brinem. sve je normalno jer se materica siri i organi pomeraju. ne bi trebalo nista od lekova protiv bolova da uzimas, najbolje istrpi ako mozes...ja sam uz te bolove imala jos i jake mucnine i stalno povracala pa mozes misliti kako mi je bilo...sad su se bolovi sami od sebe proredili i bolje mi je, sad se cak i setkam po gradu.
proveri sve nalaze i miruj, procice uskoro sigurno :-) svi simptomi imaju rok trajanja a nagrada na kraju ima neprocenjivu vrednost:-)
veliki pozdrav!


(odgovor članu bebuska)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Bolovi u donjem delu stomaka - POMOĆ
23.2.2010 23:01:08   
Snelle
IZVORNA PORUKA: She Ra
Inace, za koji dan ulazim u 8. mesec, tako da znate da nije nista strasno ako vam se bolovi pojave.. user posted image



She ra, jel tebi ticker u redu? Ja tek ušla u sedmi mesec, a u istoj smo nedelji trudnoće, kako ti ulaziš u osmi? user posted image

(odgovor članu She Ra)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Bolovi u donjem delu stomaka - POMOĆ
10.3.2010 16:36:09   
angelena
Vec nekoliko dana imam grceve od blagih do neverovatno bolnih u predelu donjeg dela stomaka.Usla sam u 14. nedelju a vec imam krvarenja od hematoma, o tome sam pisala na temi krvarenje u ranoj trudnoci.
Nocas sam imala bolove koji su me budili a danas blage grceve,javila sam lekaru koji kaze ako se ne pojave veceras da nije nista strasno.Da li da panicim ili ne?user posted image user posted image user posted image




(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Bolovi u donjem delu stomaka - POMOĆ
10.3.2010 17:31:41   
Snelle
Angelena, ako su ti grčevi kao bolovi za vreme menstruacije, možda imaš kontrakcije. Tako je i meni bilo, pa sam morala da počnem sa korišćenjem gyniprala. Meni su bolovi danima trajali, pa je na kraju sve bilo u redu, mislim dobila sam lekove i to je to. U svakom slučaju, nema potrebe da paničiš, sve će se to rešiti user posted image

< Poruku je uredio Snelle -- 10.3.2010 17:32:20 >

(odgovor članu angelena)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Bolovi u donjem delu stomaka - POMOĆ
10.3.2010 17:53:07   
Verus
Slazem se, ne panici, ali javi lekaru da ti ne prolaze (cak i ako ti bude bolje, ne znaci da se nece vratiti, a bolje je da on da neki lek ili nesto da ti pomogne).  Upamti: najbolji moguci lek je mirovanje i puuuno vode, znaci bar 2l na dan i vise ako mozes.  2l VODE plus ostalo sto pijes.  Nase telo je vecina voda a i plodova voda koja se sada formira se formira od unosa tecnosti od strane majke, tako da je kriticno da pijes sto vise.

Javi nam kako si....

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Bolovi u donjem delu stomaka - POMOĆ
11.3.2010 11:29:11   
bebuska
Eto ja jos uvjek imam te iste bolove a na svakoj kontroli je sve super tako da pocinjem da se navikavam na njih jer vjerovatno oni dolaze od sirenja i pravljenja prostora za bebana. Nek je on meni dobro a bolovi ce proc ako ne prije proci ce kad se porodim. user posted image .

_____________________________

Pre nego sto krenete da trazite srecu, proverite - mozda ste vec srecni. Sreca je mala, obicna i neupadljiva i mnogi ne umeju da je vide!

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Bolovi u donjem delu stomaka - POMOĆ
11.3.2010 11:38:32   
bebuska
A znate sta mi je najsmjesnije: Kad ustajem iz kreveta pa pocnu da pucaju kosti kao kod neke babe samo kod mene puckaju dole a ne u koljenima...user posted image

_____________________________

Pre nego sto krenete da trazite srecu, proverite - mozda ste vec srecni. Sreca je mala, obicna i neupadljiva i mnogi ne umeju da je vide!

(odgovor članu bebuska)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Bolovi u donjem delu stomaka - POMOĆ
11.3.2010 11:41:38   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: bebuska

A znate sta mi je najsmjesnije: Kad ustajem iz kreveta pa pocnu da pucaju kosti kao kod neke babe samo kod mene puckaju dole a ne u koljenima...user posted image


hej i meni se to desava..ustajem i pucketam user posted image user posted image

(odgovor članu bebuska)
  Direktna veza do poruke: 89
   RE: Bolovi u donjem delu stomaka - POMOĆ
11.3.2010 11:43:41   
bebuska
user posted image user posted image user posted image nisam sama a meni se mama smije kaze to je samo od mene cula user posted image

_____________________________

Pre nego sto krenete da trazite srecu, proverite - mozda ste vec srecni. Sreca je mala, obicna i neupadljiva i mnogi ne umeju da je vide!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Bolovi u donjem delu stomaka - POMOĆ
11.3.2010 11:48:18   
maslinica
IZVORNA PORUKA: OTI

IZVORNA PORUKA: bebuska

A znate sta mi je najsmjesnije: Kad ustajem iz kreveta pa pocnu da pucaju kosti kao kod neke babe samo kod mene puckaju dole a ne u koljenima...user posted image


hej i meni se to desava..ustajem i pucketam user posted image user posted image



i ja pusketam od karlicnih kostiju preko koljena, sve puckeata, skljocka i kad ustajem i kad se okrecem u krevetu...a mama mi je odavno rekla da kad mene slusa kao da nikad nije rodilauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Bolovi u donjem delu stomaka - POMOĆ
13.3.2010 21:20:50   
angelena
Cao drage moje,
ja sam od srede u bolnici jer sam preko noci dobila nenormalne bolove i dobila odliv sa vecim ugruscima krvi! :-( lekar koji me je primio kaze da ne ver uje da ce da se odrzi trudnoca do kraja :-(:-(:-( i cudi se kako se dosad odrzao plod. Bebac je super pliva ja trenutno nemam krvarenja ni bolove a za dalje videcemo...

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Bolovi u donjem delu stomaka - POMOĆ
13.3.2010 21:24:05   
bebuska
A koja si sad nedelja? Bas me nekad nerviraju takvi stavovi doktora... A zasto nezna kako se dosad odrzala trudnoca?

_____________________________

Pre nego sto krenete da trazite srecu, proverite - mozda ste vec srecni. Sreca je mala, obicna i neupadljiva i mnogi ne umeju da je vide!

(odgovor članu angelena)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Bolovi u donjem delu stomaka - POMOĆ
13.3.2010 21:24:52   
bebuska
A zbog krvarenja sad sam skontala...

_____________________________

Pre nego sto krenete da trazite srecu, proverite - mozda ste vec srecni. Sreca je mala, obicna i neupadljiva i mnogi ne umeju da je vide!

(odgovor članu bebuska)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Bolovi u donjem delu stomaka - POMOĆ
14.3.2010 4:04:52   
Verus
angelena koja si nedelja trudnoce?  Ja sam krvarila sa 5.5 pa negde sa 8 i zadnji put u 16oj sa par ugrusaka koji su mi ispali na nogu u kadi...I ja sam mislila gotovo-a evo, bebica je jos sa mnom draga mala....Javi se, drzimo fige da i tebi bude sve dobro i da lekar gresi-jer se to puno puta desiuser posted image
IZVORNA PORUKA: angelena

Cao drage moje,
ja sam od srede u bolnici jer sam preko noci dobila nenormalne bolove i dobila odliv sa vecim ugruscima krvi! :-( lekar koji me je primio kaze da ne ver uje da ce da se odrzi trudnoca do kraja :-(:-(:-( i cudi se kako se dosad odrzao plod. Bebac je super pliva ja trenutno nemam krvarenja ni bolove a za dalje videcemo...

(odgovor članu angelena)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Bolovi u donjem delu stomaka - POMOĆ
7.4.2010 11:15:45   
inataly
danas i ja imam neke bolove ( nisu ucestali ) nego tako povremeno me žigne bol sa desne strane ( oko jajnika ) :(((
a popodne inace idem i kod doktorice, pa cu da vidim i sa njom

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Bolovi u donjem delu stomaka - POMOĆ
23.4.2010 15:59:57   
goda
Mene u poslednje vreme budi probadajući bol u predelu stidne kosti,nekoliko probadanja i prestane.Obično moram da odem i ispraznim bešiku, čini mi se da mi bude malo lakše. Kontrolu imam tek za sedam dana a malo se plašim ovog probadanja. Budim se svako jutro u svitanje i tješim se da moram na pražnjenje zato što mi beba sjedi na bešici pa tako često idem u WC.Mnogo mi je lakše da sjedim nego da ležim jer nikao ne mogu da se namjestim da mi je udobno.Imam osjećaj da mi stomak visi a ako legnem na leđa ne mogu da dišem. Nikada lošije nisam spavala. Sada samu 30+4 nedelji trudnoće. Bol me zabrinjava,ne traje dugo,ali zašto svako jutro u određeno vreme mora da me probudi?????user posted image

(odgovor članu inataly)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Bolovi u donjem delu stomaka - POMOĆ
23.4.2010 20:13:31   
stasha77
Goda, i ja imam slicni osecaj, ali uvek kad ispraznim besiku prodje. AKo se slucajno zablentavim i zadrzim malo duze, jedva odem do wc-a. A svaki put skoro piskim simbolicno plus milion puta u toku dana.
Probaj spavanje na strani uz pomoc jastuka, meni malo pomaze. Na ledjima je najgore..

(odgovor članu goda)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Bolovi u donjem delu stomaka - POMOĆ
23.4.2010 20:17:18   
cipiripi
evo i mene...probudi me bol u stomaku ujutru..vise kao neki pritisak...u pocetku nisam shvatala da se meni ustvari pishki user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu stasha77)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Bolovi u donjem delu stomaka - POMOĆ
23.4.2010 20:20:31   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: cipiripi

evo i mene...probudi me bol u stomaku ujutru..vise kao neki pritisak...u pocetku nisam shvatala da se meni ustvari pishki user posted image user posted image user posted image user posted image
Uplasi me ludo jedna kad sam videla gde si pisala,tj. u kojoj temi... user posted image
Uh,sad mi je lakse kad sam procitala post user posted image

(odgovor članu cipiripi)
  Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







FOTO: Oproštaj mame od starijeg deteta, pr...
Emocije te razvaljuju. Ne možeš da ga/je pustiš, a znaš da moraš. Ta količina ljubavi prema starijem, i uzbuđenja jer je...
Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?



Click Here