|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bolovi u donjem delu stomaka - POMOĆ
23.4.2010 21:26:12   
goda
Jako je neprijatno. Sinoć sam stavila jastuk ispod stomaka i malo mi je bilo bolj. U prošloj trudnoći sam spavala kao top ništa mi nije smetalo,niti sam morala ovako često u WC,pa neznam jel to normalno ili ne. Lepo je kada ima neko da nas uteši. Hvala vam trudnice moje drage.user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Bolovi u donjem delu stomaka - POMOĆ
23.4.2010 21:34:50   
stasha77
ja imam 2 velika jastuka. jedan stavim delom izmedju nogu, ali najvaznije mi da mi bude ispod stomaka. a drugim poduprem ledja... krevet nam je 1.80 sirok, a ja zauzmem 2/3 user posted image
mislim da to sa besikom najvise zavisi kako ti se beba namesti, meni prvi put da sam trudna, ali sam primetila da sam u 5.mesecu tako trckala pa sad opet.. ma sve nenormalno je normalno user posted image

(odgovor članu goda)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Bolovi u donjem delu stomaka - POMOĆ
23.4.2010 21:36:52   
Verus
goda! Ja sam bukvalno ustajala jedno 7-8 puta na noc da idem u wc....vise sam piskila nego spavala!  I odmah posle porodjaj se sve vratilo u normalu...sve mi sada cudno sto prodje cela noc a ja ne moram da piskim!

(odgovor članu goda)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Bolovi u donjem delu stomaka - POMOĆ
23.4.2010 21:42:57   
Ivanka 75
Jao Verus kako su sjatki mali prstici....
Pozdrav za bebicu-srecicu....

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Bolovi u donjem delu stomaka - POMOĆ
23.4.2010 21:50:04   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Verus RR

goda! Ja sam bukvalno ustajala jedno 7-8 puta na noc da idem u wc....vise sam piskila nego spavala!  I odmah posle porodjaj se sve vratilo u normalu...sve mi sada cudno sto prodje cela noc a ja ne moram da piskim!
Isto ovako sam i ja provodila noci ceo deveti mesec i pola osmog user posted image

(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 105
   RE: Bolovi u donjem delu stomaka - POMOĆ
23.4.2010 22:45:22   
goda
Najgor je to što ja kad zaspim tako tvrdo spavam, ništa ne čujem nit se pomeram, a kada se probudiom sve me boli i leđa i stomak  ukočila se........ Sve to u redu i ništa me nije plašilo samo taj probadajući bol. Pošto vidim da je i to normalno,nema razlpoga za brigu.
Moj muz gotovo je usao u zid,ja se lepim uz njega (navika) a on se plaši da me ne udari u stomak slučajno u snu i tako dok ga ne steram u ćošak.user posted image user posted image user posted image user posted image Pored nas može bez problema spavati još jedan bračni par user posted image user posted image .   

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Bolovi u donjem delu stomaka - POMOĆ
19.5.2010 20:01:31   
isidora88
pomagajte molim vas.
pre nekih sat 45 minuta sam imala odnose sa mm user posted image i posle toga je stomak krenuo da me boli,dodnji deo stomaka tacno u sredini,nije ostar bol ali ipak boli i jako se brinem sada. inace sam trudna 9+3 i nismo imali odnose mesec ipo dana jer sam se ja plasila i sada kada sam se nakanila mi se ovo desi.jako se brinem za bebu user posted image
sta mislite jel nesto ozbiljno user posted image sada me polako popusta bol ali ne znam sta da radim user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu goda)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Bolovi u donjem delu stomaka - POMOĆ
19.5.2010 20:05:09   
Anoniman
Draga polako.. inače bi trebalo da izbegavaš odnose tu na početku ... (a u narednim mesecima samo onako kako ti lekar kaže)
Bebče se još formira pa nije baš pametno da ga neki glavonja ometa ... user posted image

Moguće da je u pitanju samo obično širenje materice koje se tako i manifestuje - blago grčenje kao pred  user posted image
Krvi nema ...?
Čisto da bi bila mirna izbegavajte odnose i posavetuj se sa lekarem .. i naravno ako se bol produži ... obavesti ga.

(odgovor članu isidora88)
  Direktna veza do poruke: 108
   RE: Bolovi u donjem delu stomaka - POMOĆ
19.5.2010 20:07:53   
cipiripi
Ako si svrshila user posted image zato te boli...
Ne brini...
Procice za sat vr user posted image




_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Bolovi u donjem delu stomaka - POMOĆ
19.5.2010 20:10:22   
isidora88
nema krvi hvala bogu samo je krenuo da me boli,sada se smiruje bol na svu srecu,valjda ce sve biti ok. dr mi je rekla da mozemo imati odnose ali sam izbegavala do sada i danas me mm toliko molio da sam popustila a i meni je falio sex ali posle ovoga nema sanse da ce mi prici user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Bolovi u donjem delu stomaka - POMOĆ
19.5.2010 20:16:40   
cipiripi
jel si dozivela orgazam..ne kuliraj pitanje? user posted image

_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Bolovi u donjem delu stomaka - POMOĆ
19.5.2010 20:19:28   
bebablue
cipi, je mislim da ne boli stomak kada se dozivi orgazam u ranoj trudnoci, jos je mala materica, da bi se toliko osetilo grcenje zbog orgazma.
Mene je povremeno boleo donji deo stomaka, ali to zato sto raste materica, bilo je to tako povremeno po par dana, pa onda nista, kao neki "skokovi" u rastu materice.


_____________________________

Emocija je teska bolest, izazvana izlivom srca u glavu!

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Bolovi u donjem delu stomaka - POMOĆ
19.5.2010 20:22:03   
cipiripi
ja sanjam cesto..i budim se mokrih gaca...dozivim ga u snu...i posle boli tiba user posted image user posted image user posted image
a inace samo jednom sam za ovih 14 nedelja imala odnos i to skoro...sa ulaskom od 2 cm (nisam dala vise) user posted image user posted image


_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu bebablue)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Bolovi u donjem delu stomaka - POMOĆ
19.5.2010 20:22:35   
isidora88
nisam user posted image ali zato jutros jesam i to za 30 sekundi user posted image mm me samo pipnuo a ja kao da nisam u zivotu osetila muski dodir svrsila u momentu user posted image jutros nije bilo sexa samo smo se malo mazili user posted image a sada nisam stigla da svrsim jer sam se uplasila zbog bebe pa se nisam ni opustila a i mm je svrsio za par minutauser posted image ,ipak nije jadnicak mesec ipo dana smeo ni da me pipne jer mu nisam dala pa je danas bio kao da nam je prvi put i da ima 15 god.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Bolovi u donjem delu stomaka - POMOĆ
19.5.2010 20:30:32   
bebablue
IZVORNA PORUKA: cipiripi

ja sanjam cesto..i budim se mokrih gaca...dozivim ga u snu...i posle boli tiba user posted image user posted image user posted image
a inace samo jednom sam za ovih 14 nedelja imala odnos i to skoro...sa ulaskom od 2 cm (nisam dala vise) user posted image user posted image



ja sanjam i nastavicu da sanjam, zbog kontrakcija, nadam se da mi se u snu nece nista desitiuser posted image user posted image user posted image , a imam zeljuuser posted image


_____________________________

Emocija je teska bolest, izazvana izlivom srca u glavu!

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Bolovi u donjem delu stomaka - POMOĆ
19.5.2010 20:33:14   
cipiripi
sve dok se ne probudis sa rukom u gacama..nista strasno..a onda sledi pitanje "jojjj sta sam ja to radila ?" user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

p.s.- al je bilo lepo user posted image


_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu bebablue)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Bolovi u donjem delu stomaka - POMOĆ
19.5.2010 20:36:23   
bebablue
IZVORNA PORUKA: cipiripi

sve dok se ne probudis sa rukom u gacama..nista strasno..a onda sledi pitanje "jojjj sta sam ja to radila ?" user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

p.s.- al je bilo lepo user posted image

hahahahahaha, ciiiiiiipiiiiiiiiiiiiii, juuuuuuuuuuuuuuuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Emocija je teska bolest, izazvana izlivom srca u glavu!

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Bolovi u donjem delu stomaka - POMOĆ
19.5.2010 20:43:39   
cipiripi
E nemoj da se pravis fina user posted image user posted image user posted image

A sad ozbiljno..kako je meni dr rekla... blovi u donjem delu stomaka:

1. od kontrakcija koje se javljaju usled nedostatka progesterona
2. orgazam
3. sirenje same materice, tetiva..ligamenata itd...

sve je dobro dok ne krenu bolovi na 30 min...
tad treba ici kod lekara..


_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu bebablue)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Bolovi u donjem delu stomaka - POMOĆ
19.5.2010 20:48:14   
isidora88
prolazi me stomak,skoro da vise nista ne boli user posted image
hvala vam na odg,bas sam se lepo nasmejala,cipi luda si skroz,ruka u gacama user posted image user posted image user posted image
i ja cesto sanjam sex a ponekad i svrsim u snu i to mi je takoooo dobrooo user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Bolovi u donjem delu stomaka - POMOĆ
19.5.2010 21:05:16   
sunce ***
IZVORNA PORUKA: cipiripi

ja sanjam cesto..i budim se mokrih gaca...dozivim ga u snu...i posle boli tiba user posted image user posted image user posted image
a inace samo jednom sam za ovih 14 nedelja imala odnos i to skoro...sa ulaskom od 2 cm (nisam dala vise) user posted image user posted image

joj cipi nisam ovo ocekivala od tebe ne maltretiraj muza zeno breuser posted image ja sam imala odnos noc pre porodjaja i to sasvim normalno kao i svih devet meseci,virni molim te u crtice ako mozes da protumacis moj kolposkopski rezultatuser posted image

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Bolovi u donjem delu stomaka - POMOĆ
19.5.2010 22:25:59   
jelena038
isidora, ja sam imala takve bolove u trudnoci, na samom pocetku, nisam bila usla jos u 3. mesec, ili na pocetku treceg, rano je bilo skroz. ubrzo mi se pojavilo braonkasto krvaruckanje, i zadrzali su me preventivno u bolnici, par dana pratili i ustanovili da jako nisko nosim, dali mi dabroston da pijem uz strogo lezanje do 5. meseca, kad cu moci da predjem na ginipral. lezala sam, do 9. meseca, iako sam od 5. bila otvorena. ti bolovi su se redovno javljali, jer je plod pritiskao grlic. odnosi su mi bili zabranjeni, ali smo mi isli na alternativu, tako da potvrdjujem da orgazam ne steti user posted image idi obavezno kod dr, cisto da iskljucis lose varijante, a ovo sto sam ti napisala je toliko cest slucaj, da se cak ni ja nisam zdrala i uzivala sam u bolnici, dok su me mazili i pazili, jer svi zavrse drekavcem user posted image

_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu sunce ***)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Bolovi u donjem delu stomaka - POMOĆ
19.5.2010 22:45:14   
isidora88
prosao me je stomak user posted image nadam se da ce sve biti ok.kod dr idem u utorak pa cu pricati sa njom user posted image
hvala vam puno na odgovorimauser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu jelena038)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Bolovi u donjem delu stomaka - POMOĆ
20.5.2010 9:13:53   
pahulja76
IZVORNA PORUKA: isidora88

prosao me je stomak user posted image nadam se da ce sve biti ok.kod dr idem u utorak pa cu pricati sa njom user posted image
hvala vam puno na odgovorimauser posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Bolovi u donjem delu stomaka - POMOĆ
20.8.2010 20:18:42   
LelaH
Drage moje,sto se tice odnosa ja sam ih imala sa mm do skora,a sada sam u 35-oj nedelji trudnoce.Iskreno da vam kazem,ja sam i mogla bez toga,ali nisam htjela da budem okrutna prema njemu user posted image user posted image user posted image ,posto ga maltretiram na druge nacineuser posted image user posted image user posted image .
Sto se tice bolova i njih sam imala od onih menstrualnih,pa do bolova kada sam mislila da imam napad slijepog crijeva.
Posto mi je prva trudnoca,a i imala sam jedan spontani pobacaj, cesto sam panicila i za svaku sitnicu bih isla kod doktora ili u bolnicu.
Sreca sve je bilo uredu i sa mnom i sa bebom.Ali mislim da je bolje u svakom slucaju otici doktoru nego cekati i razmisljati sta se moze desiti.
Cesto mi se znalo desavati da poslije odnosa imam tupe bolove u stomaku,ali to je valjda normalno,jer se velike promjene desavaju.A sto se tice menstrualnih bolova u pocetku trudnoce,ukoliko nisu praceni krvarenjem ili da su toliko jaki da ne mozes da hodas,oni su normalni.
Kod mene su se sada poceli javljati jaki menstrulni bolovi praceni bolovima u ledjima,jer sam se pocela otvarati,pa sam primorana da lezim.
Nadam se da ce sve biti super i da ce 9. mjesec brzo doci.
Zelim vam puno srece i vrlo laku trudnocu.

(odgovor članu pahulja76)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Bolovi u donjem delu stomaka - POMOĆ
22.8.2010 20:41:01   
marac
Zdravo,
ja sam u petom mesecu trudnoce imala bolove u donjem delu stomaka,ustvari,nisu to bolovi nego neprijatan osecaj koji strasno nervira i jako sam se uplasila,posto mi je ovo prva trudnoca. Na pregledu mi je doktorka rekla da mi je jako napet stomak zbog punih creva,jer mi je stolica bila jako neredovna i da mi se skratio grlic. Prepisala mi je gynipral i bilo mi je puno bolje. Sada sam usla u sesti mesec i ponovo su mi se javili ti bolovi zato sto sam dugo stajala na nogama i receno mi je da sto vise odmaram. Ja se,naravno i dalje plasim,ali se trudim da ne razmisljam puno o tome. Najbitni je mi je da osecam bebu,jako je zivahna,po nekad pomislim da imam hobotnicu u stomakuuser posted image .

(odgovor članu LelaH)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?
Zašto morate skinuti lak sa noktiju pre po...
Jedno od najvažnijih pravila za trudnice koje dolaze na porođaj je da ne smeju da imaju lakirane nokte, gel ili trajne n...



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image
Click Here