|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  26 27 [28] 29 30   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoci ?2 deo
26.8.2013 0:36:59   
Sanjalicaaa
hvala Licko user posted image
ali stvarno ne razumem kad kazu da su se tokom cele trudnoce ugojile samo po 10-ak kilograma user posted image
pa ja nista ne jedem i gojim se vec sad user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 676
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoci ?2 deo
26.8.2013 0:46:15   
Azra_
Kod mene je bilo apsolutno netipično. Ugojila sam se više u prvih 4-5 meseci, nego kasnije. Od 5.do porođaja oko +3kg, ali zato do petog 10ak kg. Bila sam u apsolutnoj panici šta će biti do porođaja. Uguraću u +30kg, ali nije bilo tako. Ja nisam ni znala da sam trudna, stala na vagu, +3kg, i sve je počelo tako... Sreća, otišlo je sve...uglavnom...

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 677
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoci ?2 deo
26.8.2013 0:47:42   
Anoniman
Pisi dnevnik, pa ces da vidis...svaki put kad nesto pojedes zapisi, kad procitas uvece, slog ce da te strefiuser posted image i meni se tako cinilo, pa kad vratim film, Boga mi, jela sam, samo mnogo plazme i mleka, svaki dan, pa mnogo pistacija, pa sve drugarice bile privlizne trudnice, pa smo sedele do kasno, grickale, glupirale se, pa gazirano, pa zasladjeni sokovi, pa slatkisi...najmanje voce. Neko me ovde bese davno ( Minavb user posted image ) savetovala da ne jedem voce popodne, vec samo prepodne, da jedem povrce uvece itd ali to je bilo u svrsi mrsavljenja nakon porodjaja, ipak se toga pridrzavam sada. Ujutru cu bas da se izmerim, pa cu da javnem ovde, ali danas sam recimo imala napad gladi, pa sam kod majke najbolje drugarice smazala tri parceta nekog kolaca sa visnjamauser posted image

(odgovor članu Sanjalicaaa)
  Direktna veza do poruke: 678
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoci ?2 deo
26.8.2013 0:49:30   
Anoniman
Ja sam najvise dobila u osmom i devetom , do 5 meseca mi je kilaza stajala na 60 kg, od tada je pocela da raste...

(odgovor članu Sanjalicaaa)
  Direktna veza do poruke: 679
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoci ?2 deo
26.8.2013 0:53:52   
Sanjalicaaa
Od sutra vodim dnevnik user posted image
ja sam jedina trudnica u drustvu pa me svi nutkaju, trudnici ovo trudnici ono, a meni tesko da odbijem user posted image
a koja si nedelja Licko?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 680
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoci ?2 deo
26.8.2013 0:57:12   
Anoniman
Mene boli uvo kako izgledam, jer kasnije sve se vrati, sve se moze kad se hoceuser posted image nego me strah svega i svacega sto se dogadja i sto se moze dogoditi zbog prevelike tezine, a sto sam saznala kasno, mislim tek nakon porodjaja. Ipak je preveliki rizik i za majku i za bebu kad je majka prekomerne tezine.Ja sam na svojih 72kg (179cm) dodala vise od 30kg, ne znam tacno, nisam smela ni da se merim u zadnjoj nedelji, cini mi se, ili mozda i ne pamtim (ja sve sto je ruzno brisem iz glaveuser posted image ) onda sam skinula na porodaju ne znam koliko, uglavnom, kuci sam bila 88 kg nakon mesec dana, a vratila se na staro sa Klarinih nekih 7-8 meseci. S obzirom da meni kilaza stalno varira 2-3 kg gore, 2-3 kg dole, sad sam sa nekik 75-76kg ostala trudna...pa videcu bas. Trudim se da pazim...opet napominjem, samo zbog zdravstvenih razloga!

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 681
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoci ?2 deo
26.8.2013 1:02:56   
Sanjalicaaa
Tako i treba, samo ne znam kada cu se ja opametiti user posted image
Ma ja toliko razmisljam o svemu i svacemu i tripujem (ovo mi je prva user posted image ) da ramisljanje o kilazi dodje kao relaksacija user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 682
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoci ?2 deo
26.8.2013 14:50:28   
jelenazvezda
usla u 33 nedelju 6kg :)

_____________________________

kakve su ti misli,takav ti je zivot <3

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 683
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoci ?2 deo
28.8.2013 16:41:23   
Sanjalicaaa
user posted image zvezdice

(odgovor članu jelenazvezda)
Direktna veza do poruke: 684
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoci ?2 deo
29.8.2013 14:48:40   
Malecka074
6,5 kg - 30. nedelja

_____________________________

Sve se moze kad se hoce i kad se mora :)

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 685
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoci ?2 deo
30.8.2013 10:27:23   
dijana1*

IZVORNA PORUKA: dijana1 RR

Stigle su mi i prve kilice user posted image
21 n - 1.600 kg

Pune 24 n - 2.200 kguser posted image

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 686
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoci ?2 deo
30.8.2013 10:59:40   
Dani.kv
Ja sam peti mesec blizanacke trudnoce i nisam se ugojila ni gram. Nisam ponosna na to jer sam slabo jela zbog gorustice i povracanja sto je izazvalo pad imuniteta i hemoglobina. Sad jedem i vec mi je boljeuser posted image

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 687
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoci ?2 deo
3.9.2013 15:43:58   
Olgic
Da i ja dodam svoje iskustvo sa gojenjem u trudnoci... U prvoj sam smrsala citavih 7,5 kg povratila sam celu trudnocu svaki obrok, ni sama neznam na cemu sam zivela...u drugoj trudnoci sam se ugojila 5 kg na pocetnu tezinu (odnosno ostala sam trudna sa 64kg, povratila sam pola trudnoce pa smrsala do 61 kg, pa pred porodjaj sam imala 69kg), a sad u trecoj ( sa punih 19 nedelja) +1 kg, a do kraja cemo videti.....

(odgovor članu Dani.kv)
Direktna veza do poruke: 688
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoci ?2 deo
4.9.2013 21:50:10   
Biserce
26ned i jos uvek ni jedno kilce

_____________________________

Ako si bogat samo onim sto lopovi mogu ukrasti i moljci pojesti....sa cim ces ostati ako lopovi zbilja ukradu i moljci pojedu???

(odgovor članu Olgic)
Direktna veza do poruke: 689
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoci ?2 deo
4.9.2013 21:53:10   
Agripina
Biserce, kako ti to uspijeva? user posted image Ja 20-ta nedelja i +3 kg i još sam zadovoljna kad se sjetim koliko sam dobila u prvoj.

(odgovor članu Biserce)
Direktna veza do poruke: 690
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoci ?2 deo
4.9.2013 21:54:29   
dijana1*

IZVORNA PORUKA: Agripina

kad se sjetim koliko sam dobila u prvoj.


Ja ne smem i ni da se setim user posted image

(odgovor članu Agripina)
Direktna veza do poruke: 691
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoci ?2 deo
4.9.2013 21:58:35   
Agripina
Maloprije sam gledala slike s krštenja, cura je imala 8 mjeseci, a ja 6 kg više nego poslije poroda. user posted image Užas, užas! Ima da izradim jednu i da je stavim na frižider! user posted image

Nikako ne shvatam kako neke žene ne dobijaju skoro ništa tokom cijele trudnoće. user posted image

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 692
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoci ?2 deo
4.9.2013 22:12:06   
dijana1*
Agripina samo ishrana, Ja sam zivi primer. u Prvoj trudnoci do 32 ned sam dobila 24 kg a sada do 25 ned. 2.200kg. Ali skroz drugacije se hranim i jedem normalno. Slatkise, pice i te gluposti izbegavam koliko god mogu. Zgresim i ja ali ne svaki dan.

(odgovor članu Agripina)
Direktna veza do poruke: 693
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoci ?2 deo
4.9.2013 22:22:54   
Agripina
I ja pazim, pošto nemam izbora. Idem i kod nutricioniste, čisto da dobijem koji savjet o zdravoj ishrani. Ne jedem brzu hranu, izbjegavam pite i ostalu tjesteninu, mada kada ima slatkiša u kući, teško odolijevam. Prošli put sam radila i na poslu jela sve i svašta što nisam trebala, pa sam se baš usvinjila.

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 694
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoci ?2 deo
4.9.2013 23:08:24   
Biserce
Ja jedem normalno sve ali sam non-stop u pokretu. Sa V sam vise lezala i ugojila se 17kg...posle porodjaja ostalo 7i jos uvek su tu. Skala sa 65kg ne mrda vec 1.5god

_____________________________

Ako si bogat samo onim sto lopovi mogu ukrasti i moljci pojesti....sa cim ces ostati ako lopovi zbilja ukradu i moljci pojedu???

(odgovor članu Agripina)
Direktna veza do poruke: 695
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoci ?2 deo
9.9.2013 10:30:53   
Sitnolina
Pocetak trudnoce 69.5 kg
29 nedelja 68 kg

Ali napominjem da se jutarnja mucnina i ja druzimo jos uvek user posted image
P.S. Najvaznije je da user posted image napreduje kako treba

Cmokic za sve :)))

(odgovor članu Biserce)
Direktna veza do poruke: 696
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoci ?2 deo
20.9.2013 9:36:47   
anci kv
od onih mojih 9+ ne osta ni gram,u porodilistu osta sve.jos uvek tvrdim da sam bolje izgledala tad

(odgovor članu Sitnolina)
Direktna veza do poruke: 697
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoci ?2 deo
20.9.2013 10:43:24   
*Maki*
danas 36+1 - 17 kg (blizanci) sve u stomak i dalje ide user posted image

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 698
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoci ?2 deo
20.9.2013 11:30:39   
dijana1*
26+6 - 4 kg

(odgovor članu *Maki*)
Direktna veza do poruke: 699
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoci ?2 deo
20.9.2013 17:46:36   
dada951
nedelja 36+6 11 kguser posted image . I to sad u devetom dobijem tri kile za deset dana. Odlepicu jos tri nedelje do termina!

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 700
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  26 27 [28] 29 30   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  26 27 [28] 29 30   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Regenerativna medicina i matične ćelije
Matične ćelije su osnovne ćelije ljudskog organizma, od kojih tokom razvoja nastaju sva tkiva i organi (neuroni, kosti, ...
Pol deteta na osnovu oblika stomaka i drugog?
Može li se na osnovu oblika trudničkog stomaka ili nečeg drugog odrediti pol deteta? Imate stomak u obliku lopte, gadne ...



Anketa

odluka
ljubavce

Dali za ime svog deteta odlucujete vi (kao roditelji) ili vas kum?

mi kao roditelji (94%)

kum donosi odluku (2%)

kum donosi odluku uz nas predlog (4%)


Ukupan broj glasova: 129

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here