|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  30 31 [32] 33 34   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoci ?2 deo
5.1.2014 10:29:45   
dunja RR
15+1, i dalje sam na +3kg

IZVORNA PORUKA: dunja RR

Ja prvi put skupih hrabrosti da se izmerim, kod sebe na vagi (digitalna, a na njima piše da ne smeju da se mere trudnice). Mene dr. isto meri na digitalnoj, pa kontam, smem valjda neki put i na svojoj. Elem, 3 kg, nije strašno (11+2), s'obzirom da jedem kao mećava.



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 776
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoci ?2 deo
5.1.2014 10:54:58   
subotičanka
31.nedelja 18 kguser posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 777
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoci ?2 deo
5.1.2014 12:09:42   
dijana1*
Posle prvog porodjaja 20 kg viska a sada mi je ostalo oko 2-3 kg user posted image . Samo u poslednjih par dana jedem kao luda. Svaki put kada nahranim bebu osetim veliku zedj i glad.

(odgovor članu subotičanka)
Direktna veza do poruke: 778
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoci ?2 deo
5.1.2014 12:15:50   
wivern
Mene ova tema jako plasi, jer sam za obe neuspele trudnoce za prvih 7 nedelja uspela da se ugojim po 7 kg..
Vi ste sve zene sjajne, i svaka vam cast

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 779
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoci ?2 deo
5.1.2014 12:29:39   
ivaMark
Dijana, svaka cast user posted image
Suboticanka i ja se u prvoj ugojila 20kg, od kojih 10kg viska imam i posle osam meseci od porodjaja user posted image , na porodjaju otislo 5kg a beba je imala 4kg.

_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 780
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoci ?2 deo
5.1.2014 12:32:08   
Sanjica26 RR
Ugojila sam se prvoj i drugoj trudnoci 11 kg. Ostalo mi je 2 kg viska. Imam 54 kg.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 781
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoci ?2 deo
5.1.2014 13:22:53   
degu
za sad sam na +1kg u 14+1 i zadovoljna sam, s obzirom da nisam imala mučnine, da imam apetita, ovo je odlično user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 782
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoci ?2 deo
5.1.2014 14:35:10   
Jole84
23 nedelja,+3kg user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu mamica 91)
Direktna veza do poruke: 783
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoci ?2 deo
10.1.2014 20:17:59   
dani81
zasto zene lazu o kilazi pa cak i kada su trudne, i to na forumu gde ih niko niti vidi niti poznaje. uglavnom citam o nekim savrsenim trudnicama koje su se kao nesto malo ugojile. oko mene je zadnjih par godina mnogo trudnica, bar njih 15 se porodilo, i samo jedna se ugojila onih savrsenih 12 kg koliko se preporucuje. ja sam u 33 nedelji,i vec sam se ugojila 18, jedem vise, ali se ne prezderavam, nisam sklona gojenju i nemam u familiji punijih osoba. pa eto ugojila sam se, i nije mi ni krivo ni zao, smrsacu kad bude vreme

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 784
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoci ?2 deo
10.1.2014 20:33:33   
Lepterija
Mislis da lazu? Pa sta imaju od toga?! Ja se stvarno tim ne opterecujem. Samo da lepo iznes bebice, a Bog zna kolika cu biti na kraju. Ja, zene, uopste nemam trudnicke prohteve za hranom. Cak se pre najedem nego ranije, tj. obroci su mi manji. Ugojila sam se 3kg za prva 4 meseca. Mislim da to kasnije uzurbano raste, ali mnogo me ne zanima.

(odgovor članu dani81)
Direktna veza do poruke: 785
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoci ?2 deo
10.1.2014 20:44:19   
mamica 91
Takodje, nikad se nisam tim zamarala ali i nemam prohteve vise nego kad nisam trudna... i da prosle sedmice sam se vagala kod sveki ( na nuli je bila vaga) imala 54, a danas u DZ 57.. nesto mi tu ne stima user posted image neka vaga treba na bazdarenje user posted image ali kako god nije mi previse...i ne vidim potrebu da neko leze jer ima zena koje su dobile 20 kg i vise pa ovde napisu i to je skroz ok... ja nisam jedna od njih ali ni moja gradja ne bi mogla to da podnese, jer sam i inace mrsava.. meni je i 12kg u prvoj bilo previse i jedva sam hodala zadnjih 20ak dana...

(odgovor članu Lepterija)
Direktna veza do poruke: 786
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoci ?2 deo
10.1.2014 20:55:07   
ANDJEELA
19+5nd -ugojila sam se 4kg,tj sada imam 52.5kg u ponedeljak u dz se merila..
Jedva cekam da se jos ugojim,mnogo sam bila mrsava pre trudnoce!

(odgovor članu mamica 91)
Direktna veza do poruke: 787
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoci ?2 deo
10.1.2014 21:54:57   
blesavko
Dani81 ne verujem da neko ovde laze, ja sam upravo na ovom forumu jer osecam iskrenost kod svih devojaka.
Sta bi onda rekla za mene koja sam smrsala sa 51 na 48kg zbog mucnina. A kao Andjela bas bih volela da dobijem na kilazi, i bas bih bila ponosna na to, pa tako mislim i da se sve cure ovde ponose a ne stide svojih kg dobijenih u trudnoci. user posted image

_____________________________

Sve bitke u zivotu sluze da nas necemu nauce, cak i one koje gubimo!

(odgovor članu ANDJEELA)
Direktna veza do poruke: 788
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoci ?2 deo
10.1.2014 22:00:15   
pandina
Mislim da koliko sam ispratila ja držim rekord na ovoj temi. +27 kg. Juče se izmerih i imam prvi put posle trudnoće staru kilažu. Eto, posle 19 meseci sve je otišlo bez ikakve dijete.

(odgovor članu blesavko)
Direktna veza do poruke: 789
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoci ?2 deo
10.1.2014 22:08:42   
Sanchy
Blago tebi,ja sam se ugojila 13 kg u trudnoci i evo sada 19 meseci kasnije imam svega sest kg manje,a da ne pricam sad koliko malo jedem i inace..nesto mi se poremetilo u organizmuuser posted image

_____________________________

Verujem u ružičasto. Verujem da smeh najbolje troši kalorije. Verujem u ljubljenje, u mnogo ljubljenja. Verujem da treba biti snažan kad sve krene po zlu. Verujem da su srećne devojke najlepše devojke. Verujem da je sutra novi dan. Verujem u čuda!

(odgovor članu pandina)
Direktna veza do poruke: 790
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoci ?2 deo
10.1.2014 23:10:28   
pandina
Eh, ne znam, ja sam imala mnogo stresova i jurnjave u poslednjh sest meseci i to me je ispilo. Ma, doći će sve to na svoje, ništa ne brni.

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 791
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoci ?2 deo
10.1.2014 23:46:18   
Sosa Mena
Sa Menom 13kg, a sad videcemo. user posted image

_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu pandina)
Direktna veza do poruke: 792
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoci ?2 deo
10.1.2014 23:49:02   
dunja RR
Pandi, moram da ti se javnem i pošaljem jedan veliki hug user posted image
Izvinjavam se na off devojke :)

IZVORNA PORUKA: pandina

Mislim da koliko sam ispratila ja držim rekord na ovoj temi. +27 kg. Juče se izmerih i imam prvi put posle trudnoće staru kilažu. Eto, posle 19 meseci sve je otišlo bez ikakve dijete.



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu pandina)
Direktna veza do poruke: 793
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoci ?2 deo
11.1.2014 11:16:45   
Lepterija
Ne, ne, nisi ti rekorderka. Nedavno sam lezala na gak-u i dosla mlada zenica na drugi porodjaj. U prvoj trudnoci se ugojila 48kg (ja za vise nisam cula), sad sa drugim nije mnogo ali joj ostala prethodna kilaza tako da izgleda kao burence.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 794
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoci ?2 deo
11.1.2014 11:33:54   
dunja RR
Većina žena koje pišu u ovoj temi, stavlja slike u temi Slike trudničkih stomaka, i nijednom nisam pomislila da neka laže, slike potvrđuju ;)

IZVORNA PORUKA: dani81

zasto zene lazu o kilazi pa cak i kada su trudne, i to na forumu gde ih niko niti vidi niti poznaje. uglavnom citam o nekim savrsenim trudnicama koje su se kao nesto malo ugojile.



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dani81)
Direktna veza do poruke: 795
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoci ?2 deo
11.1.2014 11:40:43   
Jole84
Ni ja ne razumem koja bi bila poenta laganja a ni zašto bi nekog toliko intrigiralo sve i da neko laže user posted image


_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 796
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoci ?2 deo
11.1.2014 12:04:23   
buba m
po kalendaru 32+5 a po uz 31+3, do sada +7kg

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 797
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoci ?2 deo
11.1.2014 12:06:14   
mama micki

IZVORNA PORUKA: pandina

Mislim da koliko sam ispratila ja držim rekord na ovoj temi. +27 kg. Juče se izmerih i imam prvi put posle trudnoće staru kilažu. Eto, posle 19 meseci sve je otišlo bez ikakve dijete.

Ipak mislim da ja držim rekord, u prvoj trudnoći +34kg, otišlo sve za godinu dana. U drugoj trudnoći 17+11 po izlasku iz porodilišta, znači 28kg i uspela da skinem samo 7kg i to sa sonoma dijetom, još dojim pa je verovatno zbog toga, nikako da smršamuser posted image
Mame drage, biće to sve ok, sve dođe na svoje, nekim ženama to brže pođe za rukom, nekim, kao meni na primer, sve ide sporo. Pozdrav!

(odgovor članu pandina)
Direktna veza do poruke: 798
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoci ?2 deo
11.1.2014 12:17:47   
Megi bg
Ja sam se u trudnoci ugojila ukupno 18kg, a vec sam imala 5-6kg viska,od 8 meseca sam pocela da oticem, tako da sam bila ogromna user posted image

Tek posle 5 meseci sam pocela malo vise da vodim racuna ,pa sam tako i gubila na kilazi..i eto posle god.dana, imam skoro devojacku kilazu..Ali sam se najvise ugojila od 7 meseca pa do porodjaja sam rasla kao kvasacuser posted image

(odgovor članu mama micki)
Direktna veza do poruke: 799
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoci ?2 deo
11.1.2014 12:20:08   
Megi bg
jedino sto se konstitucija nekako skroz promenila, da ne kazem grubo..raskokala sam se user posted image , a i celulit nikako da mi se smanji , to me vise nervira od tih par kg viska koje trenutno imam

(odgovor članu Megi bg)
Direktna veza do poruke: 800
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  30 31 [32] 33 34   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  30 31 [32] 33 34   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...
Engimengi: Moja porođajna priča
photo
Ctg je pokazao velike kontrakcije, doktor je rekao da me spremaju za 5 min u salu na carski rez! Ja sam samo stigla da j...



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here