|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pelene ...
16.7.2010 10:27:45   
SUPER MAMA
Mi smo koristili Evy Baby jedno par meseci dok Monika nije dobila ojed i gljivicnu infekciju i zbog njih smo i poceli da skidamo pelene.Evo zadnje koje sma uzela su Canbebe kupila u Hiper Cort-u 900 din 58 kom ono najvece pakovanje 12-25kg i sada mi je ostalo pola pakovanje posto smo skinuli pelene.
Inace pelene nemaju miris odlicno up[ijaju bar dok je Monika spavala nosila ih je i nije jedan put procurilo.

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 226
   RE: Pelene ...
16.7.2010 10:33:07   
Anoniman
e zene, samo da napomenem, ne znam da li to vazi za druige radnje, ali u rodi na auto putu daju snizenje na naredni jumbo pack pampers pelene od 20% ukoliko uzmete sada... vazi do cini mi se do septembra to! Tamo je pampers 1444 dinara od 70 komada, mislim na 4-ku, ali sva jumbo pakovanja imaju tu akciju.
Eto cisto da imate u vidu... ja sinoc kupila i dobila vaucer na info pultu, za narednu kupovinu JUMBO pakovanja.

(odgovor članu SUPER MAMA)
  Direktna veza do poruke: 227
   RE: Pelene ...
20.7.2010 9:12:36   
New Mom
Porasli smo (tj. zdebljali smo se user posted image ). Sada imamo dva meseca i 5 dana i preko 7kg, pa od danas prelazimo na br.4.
Kupila sam isto Pampers Premium Care, sve do sada su bile dobre.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 228
   RE: Pelene ...
14.8.2010 11:39:20   
ivaj
Htela bih da kupim pampers na vreme ali sam zaboravila koji broj se uzima na pocetkuuser posted image
Jana je na rodjenju imala 4kg pa tako pretpostavljam da ce i ovaj drugi bebac.

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 229
   RE: Pelene ...
14.8.2010 13:05:37   
liliana
Moja beba je nosila 1-inisu, ali ona se rodila sa 2kg i 4oogr. Koliko sam ja videla ovde na forumu, a i moje prijateljice, obično uzimaju dvojku.

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu ivaj)
Direktna veza do poruke: 230
   RE: Pelene ...
14.8.2010 13:16:04   
choopa choops
IZVORNA PORUKA: ivaj

Htela bih da kupim pampers na vreme ali sam zaboravila koji broj se uzima na pocetkuuser posted image
Jana je na rodjenju imala 4kg pa tako pretpostavljam da ce i ovaj drugi bebac.

Ja bih uzela vece, pa u slucaju da ne valjaju lako posaljes nekoga da kupi manje, a ove ce ti onda valjat za kasnije user posted image
A ako uzmes manje, pa bebi budu male onda ti bezveze ostanu...user posted image

Ja cu uzet Huggies...zna li neko kako se krecu te najmanje velicine sto se njih tice?


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu ivaj)
Direktna veza do poruke: 231
   RE: Pelene ...
17.8.2010 14:20:15   
Jele
IZVORNA PORUKA: choopa choops

IZVORNA PORUKA: ivaj

Htela bih da kupim pampers na vreme ali sam zaboravila koji broj se uzima na pocetkuuser posted image
Jana je na rodjenju imala 4kg pa tako pretpostavljam da ce i ovaj drugi bebac.

Ja bih uzela vece, pa u slucaju da ne valjaju lako posaljes nekoga da kupi manje, a ove ce ti onda valjat za kasnije user posted image
A ako uzmes manje, pa bebi budu male onda ti bezveze ostanu...user posted image

Ja cu uzet Huggies...zna li neko kako se krecu te najmanje velicine sto se njih tice?



Choopa, ja mislim da i kod njih imaš Newborn varijantu i to dve opcije: od 2 do 5 kg i od 3 do 6 kg (mislim da je ovo drugo veće pakovanje).

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 232
   RE: Pelene ...
17.8.2010 22:23:36   
choopa choops
Hvala Jele, pogledacu user posted image

Mada su kod nas bas slabo zastupljene, zato se i bojim hocu li ih naci...Pampers je na svakom koraku...


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Jele)
Direktna veza do poruke: 233
   RE: Pelene ...
17.8.2010 22:27:53   
Lu
IZVORNA PORUKA: ivaj

Htela bih da kupim pampers na vreme ali sam zaboravila koji broj se uzima na pocetkuuser posted image
Jana je na rodjenju imala 4kg pa tako pretpostavljam da ce i ovaj drugi bebac.

Dvojka, ništa manjeuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu ivaj)
Direktna veza do poruke: 234
   RE: Pelene ...
17.8.2010 23:35:48   
Anoniman
Luka je imao 2800gr, dr kaže da ni ovaj bebac neće biti veći, ja uzela 2ku, kao i sa Lukom. 

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 235
   RE: Pelene ...
17.8.2010 23:38:54   
Nensi*
Ja sam za Vuka prvo uzela jedinicu,iako je rodjen sa 4270g,odgovarala mu je...Potrosili smo dva pakovanja pa smo presli na dvojku...Mala je razlika,jedinica je od 2-5kg a dvojka od 3-6kg...

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 236
   RE: Pelene ...
27.8.2010 15:10:11   
liliana
Mamice, zanima me kakve su "Evy baby" pelene. Mi smo dobili jedan paket, ali ih nismo koristili, pa me zanimaju vaša iskustva...Hvala unapred

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 237
   RE: Pelene ...
27.8.2010 15:10:21   
bebablue
Meni su se Evy baby pokazale bolje nego Pampers, kroz pampers sve prodje, Evy baby su super, nema osipa, dobro upijaju i mirisu lepo.
Nikako da isprobamo Babylove iz Dm-a.


_____________________________

Emocija je teska bolest, izazvana izlivom srca u glavu!

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 238
   RE: Pelene ...
27.8.2010 15:14:50   
liliana
E, hvala Beba... 

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu bebablue)
Direktna veza do poruke: 239
   RE: Pelene ...
27.8.2010 15:16:54   
New Mom
IZVORNA PORUKA: bebablue

Nikako da isprobamo Babylove iz Dm-a.


Možeš da se prijaviš kod njih za paket za novorođenče, dobija se jedan paket trojke, pa taman da probaš.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu bebablue)
Direktna veza do poruke: 240
   RE: Pelene ...
27.8.2010 15:18:48   
bebablue
IZVORNA PORUKA: New Mom

IZVORNA PORUKA: bebablue

Nikako da isprobamo Babylove iz Dm-a.


Možeš da se prijaviš kod njih za paket za novorođenče, dobija se jedan paket trojke, pa taman da probaš.


Hvala na informejsn!user posted image Nisam to znala! Moracu, bas me zanima kakve su, mada sve je individualno od mame do mame i od bebe do bebe, treba isprobati pa videti!



_____________________________

Emocija je teska bolest, izazvana izlivom srca u glavu!

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 241
   RE: Pelene ...
27.8.2010 15:27:14   
Daca88

IZVORNA PORUKA: bebablue

IZVORNA PORUKA: New Mom

IZVORNA PORUKA: bebablue

Nikako da isprobamo Babylove iz Dm-a.


Možeš da se prijaviš kod njih za paket za novorođenče, dobija se jedan paket trojke, pa taman da probaš.


Hvala na informejsn!user posted image Nisam to znala! Moracu, bas me zanima kakve su, mada sve je individualno od mame do mame i od bebe do bebe, treba isprobati pa videti!



MM juče podigao u DM bebylove pelene.Mi smo dobili dvojku 3-6 kg,a dimenzije su mu kao kod pampersa trojke,mada ostajem pri pampersu.Noćas sam kao eksperimentisala da probam,prvi put stavila,nakon dva sata pelena procurila,on komplet mokar,ajd na komplet presvlačenje.Pa sam bila nedokazana,i stavila sam ih i po drugi put,rekoh možda se puno pomerao pa mu se smakle,kad ono i te brzo propustile,i za sat vremena probila mokraca do pola ledja.Tako da sam bilauser posted image i ja barem nisam zadovoljna,a i materijal mi se čini dosta krući nego kod pampersa,a i guza nam se počela crveniti za to malo vremena.U paketu bilo 42 kom,znači 2 sam potrošila,i ja lepo spopala preostalih 40 pelena i hajde u komsiluk.Komsinica ima za nedelju dana termin,pa ću joj dati ako je zainteresovana da nosi u porodiliste,ako nije nema frke nek radi sa njima sta hoce.Mi ostajemo pri nasem pampersu...i sve mi se čini da cemo vrlo brzo preci na četvorkuuser posted image

_____________________________

ovom prolaznom svetu,mi smo samo osobe vise,
a jedno drugom,mi smo citav svet!

(odgovor članu bebablue)
Direktna veza do poruke: 242
   RE: Pelene ...
27.8.2010 15:31:37   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: liliana

Mamice, zanima me kakve su "Evy baby" pelene. Mi smo dobili jedan paket, ali ih nismo koristili, pa me zanimaju vaša iskustva...Hvala unapred
Draga,ove pelene su super sto se tice upijanja i stvarno su prijatne,nema osipa,ALI kada se beba upiski,njihov lep miris prelazi u,da izvines na izrazu,smrad user posted image .Ja sam zato presla na Babylove i one su FANTASTICNE!Imali smo osip od Pampersa i nismo nikako mogli da ga koristimo,tako da vec mesecima uzimamo u DM-u pelene.

(odgovor članu liliana)
  Direktna veza do poruke: 243
   RE: Pelene ...
27.8.2010 15:32:01   
Snelle
Daco, već  četvorka? Pa koliko ti Alen ima kg? Mi smo u trećem mesecu još uvek na trojci.

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Daca88)
Direktna veza do poruke: 244
   RE: Pelene ...
27.8.2010 15:35:27   
liliana
Joj, i Pampers četvorka užasmo smrdi!!! Ove prethodne (1, 2 i 3)m mi nisu smrdele, ali četvorka!!!user posted image Izgleda da su kvalitetniji manji brojevi... A i propušta...

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 245
   RE: Pelene ...
27.8.2010 15:36:41   
New Mom
IZVORNA PORUKA: Snelle

Daco, već  četvorka? Pa koliko ti Alen ima kg? Mi smo u trećem mesecu još uvek na trojci.

C,c,c,c... Snelle, ima nas koji smo već mesec bar dana na četvorci. user posted image

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 246
   RE: Pelene ...
27.8.2010 15:38:07   
bebablue
Lepo ja kazem, sve zavisi od mame do mame i od bebe do bebe, treba isprobati sve. user posted image mamama

_____________________________

Emocija je teska bolest, izazvana izlivom srca u glavu!

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 247
   RE: Pelene ...
27.8.2010 15:39:44   
LillyT
Pampers su po meni krš teški. Lara nosi 4. već dugo, iako nema 7kg, više joj 4. prija. Koristimo Babylove i Libero


_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 248
   RE: Pelene ...
27.8.2010 15:55:05   
Snelle
IZVORNA PORUKA: New Mom

IZVORNA PORUKA: Snelle

Daco, već  četvorka? Pa koliko ti Alen ima kg? Mi smo u trećem mesecu još uvek na trojci.

C,c,c,c... Snelle, ima nas koji smo već mesec bar dana na četvorci. user posted image


De, de, a gde ste vi po'itali sa tom 4? user posted image Ja ne planiram još uvek sa Laninih 7 kg na 4.


_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 249
   RE: Pelene ...
27.8.2010 16:02:07   
Daca88

IZVORNA PORUKA: Snelle

Daco, već  četvorka? Pa koliko ti Alen ima kg? Mi smo u trećem mesecu još uvek na trojci.

Alen ima 5 kg,ali je drugacije gradjen.Ima debele butkice i hurkice pa mu se trojka vec dosta useca u butine i ostaju mu crvene linije koliko ga zatezu.

_____________________________

ovom prolaznom svetu,mi smo samo osobe vise,
a jedno drugom,mi smo citav svet!

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pol deteta na osnovu oblika stomaka i drugog?
Može li se na osnovu oblika trudničkog stomaka ili nečeg drugog odrediti pol deteta? Imate stomak u obliku lopte, gadne ...
Rh negativna krvna grupa - rizik za majku ...
Ukoliko u krvi imate Rezus protein onda ste Rh pozitivni (+), kao i većina ljudi, a ako ga nema onda ste Rh negativni (-...



Anketa

вртић.
пеперутка16

Који вртић похађа ваше дете?

Click Here