|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Strije
23.3.2010 21:13:16   
bratzz
Nemoj da se sekiras zbog toga najbitnije je da ste ti i beba dobro sve ostalo nije toliko vazno, ti si uradila ono sto je do tebe ali na kvalitet koze nemozes mnogo da utices i zbog toga ne vredi da se nervirasuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bojana87)
Direktna veza do poruke: 301
   RE: Strije
23.3.2010 21:48:52   
bojana87
ma znam,naravno najbitnie je da je user posted image dobro,samo covek poludi kad o necemu vodi toliko racuna a ne vredi. Ko zna mozda i nestanu user posted image ,nekad user posted image

(odgovor članu bratzz)
Direktna veza do poruke: 302
   RE: Strije
23.3.2010 21:51:03   
bratzz
IZVORNA PORUKA: bojana87

ma znam,naravno najbitnie je da je user posted image dobro,samo covek poludi kad o necemu vodi toliko racuna a ne vredi. Ko zna mozda i nestanu user posted image ,nekad user posted image

puste zelje,znam da te nisam utesila ali realnost je realnost

(odgovor članu bojana87)
Direktna veza do poruke: 303
   RE: Strije
28.3.2010 21:09:24   
ljubičica
Ja za sad nemam ni jednu i nadam se da je neću ni dobiti. U početku sam mazala Striet od Šaljićaa, ali s` obzirom da je on toliko masan da sam počela da postajem neurotična kad treba posle mazanja da se obučem prestala sam d aga koristim. Sad koristim Niveu Q10 sa AD uljanim kapima (sipaju se kapi u kremu i izmućka se) i sad povremeno se namackam sa običnom (onom plavom u kutiji) Niveom.

_____________________________

The day I will stop lovin you is the day I will close my eyes 4 ever!

(odgovor članu bratzz)
Direktna veza do poruke: 304
   RE: Strije
28.3.2010 21:26:41   
bebablue
Ja se mazem od pocetka trudnoce sa kremom iz DM-a Bablylove i Niveinim losionom, mislim da je bitno da koza nije suva, a ostalo je genetika, pa videcemo do kraja.

(odgovor članu ljubičica)
Direktna veza do poruke: 305
   RE: Strije
28.3.2010 21:30:13   
Tara
Ja mazem Saljicevu kremu i za sad nemam strije, jeste masna ali izdrzim nekako user posted image
Sad sam pocela i maslinovo ulje da mazem kako mi bude lepa koza posle user posted image
mekana , ma super . Jeste da smrdi ali vredi !!!

(odgovor članu bebablue)
Direktna veza do poruke: 306
   RE: Strije
9.4.2010 11:02:43   
Anoniman
Ja iznad pupka imam novost.... user posted image Naime...ja sam mislila da su trudnicke strije crvene....a ja imam jednu kratku belu iznad pupka user posted image

(odgovor članu Tara)
  Direktna veza do poruke: 307
   RE: Strije
9.4.2010 11:07:57   
usamljena
IZVORNA PORUKA: bebablue

Ja se mazem od pocetka trudnoce sa kremom iz DM-a Bablylove i Niveinim losionom, mislim da je bitno da koza nije suva, a ostalo je genetika, pa videcemo do kraja.


Ovo sam i ja kombinovala i malo je pomoglo. Strije sam imala i pre trudnoce jer mi koza i nije bas elasticna a sad imam osecaj da mi se opet pojavljuju kako se koza vraca na staro user posted image Sad me svrbi vise nego u trudnoci.


_____________________________

Hvala Vam
Sve ce jednom biti juce




(odgovor članu bebablue)
Direktna veza do poruke: 308
   RE: Strije
9.4.2010 11:13:31   
bebablue
IZVORNA PORUKA: usamljena

Ovo sam i ja kombinovala i malo je pomoglo. Strije sam imala i pre trudnoce jer mi koza i nije bas elasticna a sad imam osecaj da mi se opet pojavljuju kako se koza vraca na staro user posted image Sad me svrbi vise nego u trudnoci.


Ja se mazem, jer tako treba, da koze nije suva i nadam se da ce pomoci, ali to naravno nije nikakva garancija, videcemo, jos imam vremena.
Ja sam pre nekoliko godina dobila neke strije od naglog gojenja, pa mrsavljenjauser posted image

(odgovor članu usamljena)
Direktna veza do poruke: 309
   RE: Strije
9.4.2010 11:17:51   
Anoniman
Imam i ja strije od pre...od naglog rasta, mrshavljenja i gojenja.... al na stomaku nisam nikad imala... mazem se shaljicevim melemom...i mislim da bi puno vishe ispucala da nisam....jer ....chim imam strije na drugim delovima tela....znachi da nisam bash elastichna...user posted image

(odgovor članu bebablue)
  Direktna veza do poruke: 310
   RE: Strije
9.4.2010 11:21:05   
bebablue

IZVORNA PORUKA: Smeshkica

Imam i ja strije od pre...od naglog rasta, mrshavljenja i gojenja.... al na stomaku nisam nikad imala... mazem se shaljicevim melemom...i mislim da bi puno vishe ispucala da nisam....jer ....chim imam strije na drugim delovima tela....znachi da nisam bash elastichna...user posted image


Slazem se sa tobom i meni je tako, mada te od naglog rasta nekako mi se bas i ne vide toliko, a sad na stomaku, cekam... Drugarica ih nije imala, dok nije usla u 9.mes...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 311
   RE: Strije
9.4.2010 11:24:57   
Anchy_Ljuba
A meni su grudi ispucale samo tako. Mazala sam se svim i svacim od 2 meseca, ali dzabe...
Uzasne su, mada sam primetila da neki cak i nestaju. I porasle su za dva broja, sad sam ko krava muzara...

_____________________________

***Sreca, sreca, radost najveca***

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 312
   RE: Strije
9.4.2010 11:25:17   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: bebablue


IZVORNA PORUKA: Smeshkica

Imam i ja strije od pre...od naglog rasta, mrshavljenja i gojenja.... al na stomaku nisam nikad imala... mazem se shaljicevim melemom...i mislim da bi puno vishe ispucala da nisam....jer ....chim imam strije na drugim delovima tela....znachi da nisam bash elastichna...user posted image


Slazem se sa tobom i meni je tako, mada te od naglog rasta nekako mi se bas i ne vide toliko, a sad na stomaku, cekam... Drugarica ih nije imala, dok nije usla u 9.mes...


pa dobro...ja izgledam kao da sam ushla u 9-ti iako sam tek u 7-mi ushla user posted image

Mada...ova strija se nalazi na mestu gde najcheshtje osetim guranje, i pomeranje.... tako da mislim da su mi one u jednom trenutku jache rastegle kozu...user posted image

(odgovor članu bebablue)
  Direktna veza do poruke: 313
   RE: Strije
9.4.2010 11:27:49   
dijana1*
Ja se mazem striet melemom i po nekada koristim pavlovicevu mast. Sve mi je za sada super sem grudi e one su dobro nastradale mnogo strija user posted image a stalno se mazem. Mozda je to zbog toga sto su sa siromasne 2 narasle na bogartu 4 user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bebablue)
Direktna veza do poruke: 314
   RE: Strije
9.4.2010 11:28:10   
Anchy_Ljuba
Smeskice mi smo sa terminom iste, jedan dan razlika... user posted image user posted image user posted image
Izvinte zene sto sam ovde napisala

_____________________________

***Sreca, sreca, radost najveca***

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 315
   RE: Strije
9.4.2010 11:29:27   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Anchy_Ljuba

Smeskice mi smo sa terminom iste, jedan dan razlika... user posted image user posted image user posted image
Izvinte zene sto sam ovde napisala


Pa ima nas u istom terminu.... bitje guzva user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anchy_Ljuba)
  Direktna veza do poruke: 316
   RE: Strije
9.4.2010 11:29:40   
bebablue
IZVORNA PORUKA: Smeshkica

pa dobro...ja izgledam kao da sam ushla u 9-ti iako sam tek u 7-mi ushla user posted image

Mada...ova strija se nalazi na mestu gde najcheshtje osetim guranje, i pomeranje.... tako da mislim da su mi one u jednom trenutku jache rastegle kozu...user posted image


Ti imas 2 baby, mada na slikama ti stomacic bas lepo izgleda.user posted image
Nisam znala da moze da se pojavi strija gde bebice jace guraju, moja mrda svuda, mozda mi ujednaci rastezanje koze, pa ne dobijem strije user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 317
   RE: Strije
9.4.2010 11:31:57   
Mari86
Nada Diva klinika u Novom Sadu ima najsavremeniji laser koji otklanja strije i razne oziljke...
Potpuno bezbolno,potrebna su tri tretmana u razmaku 4 nedelje..
rezultati se vide odmah...
Ja imam strije iako nisam nikada rodila..od kada sam devojcurak bila..i to me bas nervira sada...
Imam ih sa unutrasnje strane butina user posted image nigde vise...
Kada sam pre tri godine u pomenutoj klinici skidala mladeze,pitala sam da li strije mogu da se otklone trajno,tada to jos nije moglo...tj.nista nije moglo da cini da skroz nestanu!
Sada,posto moja majka ide tamo redovno,dobili su neko cudo od lasera...koje sve skida...
Za cenu cu znati u narednih par dana pa vam javljam user posted image


_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 318
   RE: Strije
9.4.2010 11:33:36   
Anoniman
Pa meni je zategnuta koza na stomaku...sve mi se vene vide....tako da kad mi beba napravi ispupchenje na jednom mestu...bogami osetim kako mi se koza zategla...zato kontam da bash tamo imam striju.... jer na bokovima ili od dole na stomaku nemam...user posted image

(odgovor članu bebablue)
  Direktna veza do poruke: 319
   RE: Strije
9.4.2010 11:36:22   
lanajelena
moracu i ja da posetim tu Divu...prvo dete mi je napravilo strije do pola stomaka,a sa ovim drugim nemam nijednu novu

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 320
   RE: Strije
9.4.2010 11:37:31   
Mari86
IZVORNA PORUKA: lanajelena

moracu i ja da posetim tu Divu...prvo dete mi je napravilo strije do pola stomaka,a sa ovim drugim nemam nijednu novu


Do ponedeljka cu znati cenu....Sigurna sam da je sve sto kazu tacno,zato sto godinama idem tamo i uvek je bilo kako kazu..user posted image


_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 321
   RE: Strije
9.4.2010 11:45:15   
bebablue

IZVORNA PORUKA: Mari86

IZVORNA PORUKA: lanajelena

moracu i ja da posetim tu Divu...prvo dete mi je napravilo strije do pola stomaka,a sa ovim drugim nemam nijednu novu


Do ponedeljka cu znati cenu....Sigurna sam da je sve sto kazu tacno,zato sto godinama idem tamo i uvek je bilo kako kazu..user posted image



bas sam otvarala njihov sajt sada, super zvuci ako postoji resenje, steta sto nemaju naznacene ceneuser posted image

(odgovor članu Mari86)
Direktna veza do poruke: 322
   RE: Strije
9.4.2010 11:50:44   
Mari86
Da da i tamo mozete da procitate...javicu vam sve ..do ponedeljka cu znati cenu!!user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu bebablue)
Direktna veza do poruke: 323
   RE: Strije
9.4.2010 14:06:34   
strelitzia
Ja bih čini mi se probala bilo šta samo da se riješim strija.
mm sa vremena na vrijeme ima predavanje o strijama od mene i ja zahtjevam od njega da mi kaže da mu neće smetati i da će me voljeti iako ću ja biti do guše u njima! user posted image
Moje strije čovjek ne može a da ne primijeti... nikad nisam bila deblja ili naglo izrasla ili slično, da bih imala dobar razlog ili opravdanje za postojanje toliko strija...a opet imam ih tonu, i to od osnovne škole!!! Imam ih na koljenima, unutrašnja i spoljašnja strana butina, guza, donji dio leđa, grudi ( koje su jako male!? ali eto nije ih zaobišlo) Jedino mjesto na kom nemam strije je stomak...i to ne zadugo user posted image ali dobro, tad ću mati dobar razlog što su tu user posted image
Tako, žene , dajem vam dozvolu da se tješite sa mnom....
A za laser...idem tamo sve trčeći ako je istina user posted image

(odgovor članu Mari86)
Direktna veza do poruke: 324
   RE: Strije
9.4.2010 14:13:23   
Mari86
ja cu ci prva bicu zamorce...
Samo da saznamo cenu....user posted image user posted image user posted image
Verujem da je ovo super...user posted image


_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu strelitzia)
Direktna veza do poruke: 325
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće je znak da postoji mogući problem.
New Mom: Moja porođajna priča
Doktorka i sestra naležu na moj stomak i osećam kako se olakšanje širi telom. Gledam moju bebi kako se rađa. Plače. 11.3...



Anketa

spavanje :)
lepoticka

kad je vasa beba pocela da spava cele noci bez budjenja

odmah po rodjenju (16%)

do 3 meseca (27%)

sa 6 meseci (19%)

sa godinu dana (12%)

12-18 meseci (12%)

posle 18 meseci (13%)


Ukupan broj glasova: 164

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here