|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Strije
10.3.2009 15:49:39   
eugenija
Zna li neko možda šta prethodi strijma? Meni se peruta koža po stomaku, da li je to neki predznak za nastanak strija? user posted image

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Strije
10.3.2009 18:26:13   
sonja999s
meni se nije nista perutalo, samo su se pojavile jednog jutra oko 6meseca trudnoce

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Strije
10.3.2009 18:28:48   
prase
Ja sam uspela da se provučem kroz trudnoću bez strija, ali su mi žene koje to nisu uspele rekle da ih je dosta svrbelo tamo gde su se strije posle pojavile. Mene je u par navrata isto svrbeo donji deo stomaka (onaj što ne vidiš kada si u 9. mesecu trudnoće user posted image ) pa sam histerično mazala nekim melemom protiv strija i hvala Bogu nisu se pojavile...

(odgovor članu sonja999s)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Strije
11.3.2009 22:51:37   
eugenija
Mljackam se Striamentom celo vreme, ali svako jutro ista priča.. Već 10-tak dana budim se sa isperutanim stomakom koji svrbi. Ne češem ništa, samo tako mažem i nadam se da ovo sve nije znak da će se uskoro pojaviti strije... Hmmmm...

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu prase)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Strije
12.3.2009 0:21:12   
Verus
eugenija, probaj i nekakvo ulje, ne znam tacno sta tamo imaju i prodaju, mada sam citala da je i maslinovo jako dobro, jeste da ne mirise bas najbolje ali je super za kozu!

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Strije
12.3.2009 0:29:42   
Anoniman
Ali zašto strije kada kažeš da skoro pa nemaš stomak? user posted image

(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 56
   RE: Strije
12.3.2009 0:45:13   
Verus
Tasha ne znam jel si mene pitala? NIsam citala sve postove pre mog....ja pisala eugeniji za njen stomak..ja ga jos nemam user posted image al da konacno imam tu user posted image pa i za strije me bas briga, i onako ih imam po bokovima od naglog rasta, genetike, gojenja, ko ce ga znati...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Strije
12.3.2009 0:52:16   
Anoniman
Verus draga, znam da nemaš trbu. user posted image BIĆE!!!!

Odgovorila sam na poslednji post, a ustvari sam htea eugeniji da odgovorim. Žena kaže da jedva da ima stomaka, pa mi čudno da je tako svrbi. user posted image A mislim da je i otvorila posebnu temu o tom svrabu... da li je to bila ona? user posted image

(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 58
   RE: Strije
12.3.2009 1:03:03   
Verus
Ne secam se jel ona otvorila....ne znam za taj svrab, secam se da sam citala ako celo telo svrbi da je nesto u vezi jetre i kako dobro ne filtrira krv?  Ma svrbece i mene stomak jednog danauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Strije
12.3.2009 11:39:35   
Anoniman
Eugenija, pa mora da ste svrbi koza kad se rasteze. To nije obavezno i znak da ce ti se strije pojaviti. I mene svrbi stomak i bokovi, a strije se ne pojavljuju , iako mi je dosta velik stomak. Samo se ti mackaj i ne brini. A koza ti se peruta verovatno jer je to normalno za ovo godisnje doba, zar ne?

(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 60
   RE: Strije
13.3.2009 12:16:23   
eugenija
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Ali zašto strije kada kažeš da skoro pa nemaš stomak? user posted image


Eugenija je u temi Veliki stomak, mali stomak, 23.2.2009. napisala:

Uh uh, počeo je, počeo je.. Ima ga, ima, samo da javim, raste laganiniuser posted image

Počeo je, počeo Tasho, ali nije i dalje veliki i nije okrugli trudnički..
Ovo perutanje kože na stomaku javlja mi se i na čelu lica, pa pretpostavljam da je ili do hormona ili do suhog vazduha.. Mada i dalje pazim da ne budu strije, pa se trackam i mackam momačkiuser posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Strije
13.3.2009 12:30:04   
Anoniman
Propustila sam... da ne poveruješ... user posted image user posted image

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 62
   RE: Strije
13.3.2009 12:31:38   
eugenija
Heheheheuser posted image user posted image user posted image  

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Strije
13.3.2009 12:59:54   
Jeca*
IZVORNA PORUKA: eugenija

Ovo perutanje kože na stomaku javlja mi se i na čelu lica, pa pretpostavljam da je ili do hormona ili do suhog vazduha..



Verovatno je zbog vazduha, vode, hormona...ko će ga znati. Nikad još nisam čula da neko ima strije na čelu....so relax user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Strije
13.3.2009 13:09:15   
eugenija
IZVORNA PORUKA: Jeca RR

Nikad još nisam čula da neko ima strije na čelu....so relax user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Strije
13.3.2009 23:38:59   
taya
Mene je na momente stomak svrbeo kao lud, al' eto za sad(da ne ureknemuser posted image ) ne dobih ni jednu striju...mazem se ja nekom kremom, al' nista specijalno...kazu da ima veze i sa genetikom..moja mama za tri trudnoce nije dobila ni jednu jedinu striju. Eto, mozda i sa tim ima neke veze user posted image

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Strije
25.3.2009 23:49:46   
eugenija
Mene je prošlo perutanje i svrab stomaka, i nije se pojavila niti jedna strija za sada.. Nadam se da će tako i ostati..



_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu taya)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Strije
25.3.2009 23:54:43   
Lilly*
mene uopste nije svrbeo stomak u trudnoci, i "drzao" se sve do 8 meseca kada je sav ispucao user posted image  i dzabe sam se mackala svakakvim kremama i pre da se ne pojave i posle da se povuku, ostale su

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Strije
7.4.2009 10:09:35   
ludica
ja sam se mazala od pocetka trudnoce sa pavlovicevom ali onom original to mi je preporucila doktorka i bademovim uljem i saljicevim melemom ali imaih vise vrsta samo onaj original sto proizvodi saljic podgorica  bela boca sa roze poklopcem kosto sesto dinara ali je super 

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Strije
8.4.2009 22:38:56   
Anoniman
Mene zanima postojili nek odredjeni period kad bi stomak trebao da pocne da puca? I da li ima veze ako je stomak mali ili veliki? 

(odgovor članu ludica)
  Direktna veza do poruke: 70
   RE: Strije
8.4.2009 22:43:12   
Verus
Imam dve prijateljice koje su bile trudne.  Jedna ima kozu sklonu strijama, ali joj stomak nije bio jako veliki i mazala se uljem redovno, i nije dobila strije. Druga ima elasticnu kozu (gojila se i mrsavila po 20 kila vise puta i NIGDE nema strije).  Zbog toga nije mazala stomak u trudnoci jer je racunala na to da nece dobiti strije jer im prirodno nije sklona.  Stomak joj je bio bas veliki i pred kraj je ispucala sa strane po stomaku....Samo se mazi redovno

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Strije
8.4.2009 23:05:33   
Anoniman
mENI NIJE VELIKI STOMAK I TRUDIM SE DA SE NE UGOJIM NAGLO. MAZEM SE, ALI NE TAKO REDOVNO KAO U PRVIM MJESECIMA, NESTO SAM IZGUBILA VOLJU OOD KADA ODRZAVAM TRUDNOCU.  KOMBINUJEM PAVLOVICEVU I STRIJET SALJICEV MELEM

(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 72
   RE: Strije
29.4.2009 13:43:08   
Anoniman
Ja juce uzela ogledalce da pogledam onu tamnu liniju sto se pruza od pupka na dolje, i imam sta vidjeti!!! pojavile su mi se 2-3 kratke strije skroz dolje gdje pocinje tamna linija, bukvalno na "onu" stvar user posted image user posted image user posted image . Ustvari nije mi smijesno, ali zna li iko sta ce sada da bude? Hoce li se popeti jos gore? Ali nije mi jasno kako tu da pukne, tu mi cak nije stomak. Napominjem da sam se redovno mazala, ali tu se zaista nisam dohvacala, jer je prenisko dolje... nadam se da ste razumjele gdje je tacno user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu MERYEN)
  Direktna veza do poruke: 73
   RE: Strije
29.4.2009 13:45:15   
Anoniman
I ja imam striju na kuku, a nije mi tu bio stomak. user posted image  Ne znam da ti kažem šta će biti, ne razumem se u strije. user posted image
A ta tamna linija se zove linea negra, ima tema i o njoj. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 74
   RE: Strije
29.4.2009 13:47:49   
eugenija
IZVORNA PORUKA: Miljana_Hn

Napominjem da sam se redovno mazala, ali tu se zaista nisam dohvacala, jer je prenisko dolje...


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Meni i dalje nema strija, ali ima perutanja kože...

Pokušaj se ti mazati i tu, ko ga juser posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Sve što treba da znate o gestacionom dijab...
Gestacioni dijabetes je privremeni oblik dijabetesa koji se može javiti u trudnoći. To je stanje koje nastaje kada zbog ...
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće je znak da postoji mogući problem.



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here