|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  30 31 [32] 33 34   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: STRIJE
2.2.2013 1:09:09   
buba.marica
a joj zenske mene od jutros počeo da svrbi i pecka stomak pri dnu i baš sam se prepala kad sam pogledala ... napale su me strijeeee iakos e mažem hidrantnim kremicama i uljima user posted image i danas sam kupila i Šaljića i počinjem sa njim ... haos sad me se svrbi i na nervnoj bazi dodatno user posted image user posted image

(odgovor članu hanic)
Direktna veza do poruke: 776
   RE: STRIJE
2.2.2013 8:53:40   
Shishica
Probaj odmah da koristis Saljicev protiv oziljaka.

Ja se i dalje nadam da necu dobiti strije ni ovaj put po stomaku. Od rasta ih imam na izvoz i na sisama i dupetu i tu gde su bubrezi i unutrasnja strana butina malo.. straaaasno. Samo bi mi falilo jos i na stomaku, ubila bi se.
Celulit mi se nakupio, kao da sam baba. Ali nagovoricu ja mm da kupimo sobni bicikli user posted image

(odgovor članu buba.marica)
Direktna veza do poruke: 777
   RE: STRIJE
2.2.2013 10:43:48   
buba.marica
haha Shish sobni bicikl je dobar ali mislim da će ti trčanje oko bebca mnogo više značiti a još jednog žabca imaš hvala Bogu pa će te trenirati zajedno ne sekiraj se user posted image user posted image

meni je sada vizuelno najmanji problem jer one nisu toliko ružne koliko me pecka i svrbi user posted image user posted image

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 778
   RE: STRIJE
6.2.2013 19:40:52   
Agripina
Shishica

Protiv celulita preporučujem steper, tj. orbitrek. Ja sam skoro sav skinula za 3 mjeseca, a bilo ga je baš puno. Što se strija tiče... Mazala sam se kao manijak, od početka trudnoće i opet mi je stomak sav prošaran, a otkako sam smršala 20 kg u kratkom periodu, imam ih i po grudima. user posted image

(odgovor članu buba.marica)
Direktna veza do poruke: 779
   RE: STRIJE
7.2.2013 10:24:46   
lady_b
Bas sam pricala sa svojom doktoricom u vezi strija.. Ona kaze da nema veze da li se mazem necim ili ne, da tu jednostavno veliku ulogu igra kakva nam je koza.. Ona se u trudnoci udebljala oko 30kg, nije se mazala, a nije dobila nijednu striju! Dok je neka njena kolegica, kupila neku kremu od 200evra i sva popucala..

(odgovor članu Agripina)
Direktna veza do poruke: 780
   RE: STRIJE
7.2.2013 15:31:00   
hanic
ma ja sam se mazala i mazala i mazala ali negdje sredinom osmog su se pojavile dvije-tri, sad u devetom sam sarena kao zebravuser posted image

(odgovor članu lady_b)
Direktna veza do poruke: 781
   RE: STRIJE
7.2.2013 18:19:19   
lady_b
i ja se mazem,mazem i mazem ali se nadam(citaj: tjesim) da necu dobiti strije user posted image

(odgovor članu hanic)
Direktna veza do poruke: 782
   RE: STRIJE
4.7.2013 16:23:23   
dijana1*
Poceo je stomak da me svrbucka. Cime da se mazem ?
U prvoj trudnoci sam koristila striet ali nisam nesto zadovoljna.

(odgovor članu lady_b)
Direktna veza do poruke: 783
   RE: STRIJE
4.7.2013 16:26:14   
Ivanka 75

IZVORNA PORUKA: dijana1 RR

Poceo je stomak da me svrbucka. Cime da se mazem ?
U prvoj trudnoci sam koristila striet ali nisam nesto zadovoljna.


Ja sam se mazala samo običnom Dove kremom i nemam nijednu striju na stomaku. Probaj, pa ako ne uspe promeni.

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 784
   RE: STRIJE
4.7.2013 16:31:09   
ivaMark
Koristila Striet od cetvrtog meseca a od pocetka, tj kada sam saznala za trudnocu bebi uljem... inace se time i mazem, samo sto sam tada bas natapala user posted image

imam dve strijice koje samo ja primecujem, nisu tamne... a nabacila sam 20kg u trudnoci.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 785
   RE: STRIJE
4.7.2013 19:37:38   
jelenazvezda
ja mazem striet saljicev od 2 meseca sad ulazim u 7 jos uvek mi je koza bas elasticna,mada mislim da to nema veze sa mackanjem nego od tipa koze,imam drugaricu koja je koristila najskuplje kreme i jedan dan je sva ispucala da to nije normalno,tako da ne trosite novac na skupe kreme,nema pravila

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 786
   RE: STRIJE
4.7.2013 19:57:05   
minnica
strije definitivno nemaju veze sa mazanjem, jer popucaju unutrašnji slojevi kože, a ne onaj koji mažemo. ja imam sreće, pa nemam ni jednu striju, a imala sam dve trudnoće. mazala sam se redovnim mlekom za telo i to kad se setim.

_____________________________

No need to run and hide
It's a wonderful, wonderful life

(odgovor članu jelenazvezda)
Direktna veza do poruke: 787
   RE: STRIJE
4.7.2013 20:25:53   
Leptiric123
Ja se nisam mazala do skoro, tj jesam kao nešto kad je počeo da se pojavljuje stomačić, ali kratko jer je bila zima i sva se ulepim u strijet i odeću...sad se mackam ali ne baš svaki dan, nekad svaki nekad svaki drugi isto strijetom ali počela sam pre mozda 3 nedelje, nemam strija za sad, nema ih ni moja mama posle dve trudnoće a kazu da je genetika čudo, tako da se nadam da ih neće ni biti...

Inace za Vichy kreme protiv strije i te prearate znam da se ne preporučuju trudnicama i dojiljama zbog nekog sastojka, pokazala mi je jedna apotekarka kada sam to htela da kupim, ima čak i upozorenje u uputstvu koliko se sećam...

(odgovor članu minnica)
Direktna veza do poruke: 788
   RE: STRIJE
4.7.2013 20:33:33   
Trcosava
JA se i jesam i nisam mazala - ali strije imam i to katastrofalno. Svaki ginekolog mi je rekao - ako ti je koža podložna strijama, tj ako nije elsstična - mazala se ne mazala - nema veze.
Moja sestra je koristila šaljića, tri trudnoće i ni jedna strija

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 789
   RE: STRIJE
4.7.2013 20:36:20   
Leptiric123
Meni su isto rekli da je on najbolji...a i kad znam kakav im je onaj melem za oziljke ne sumnjam ni u ovo...ja nisam sigurna mozda imam neke sitne na guzi ali skroz gore, ali ne mogu biti sigurna jer stalno tu budem sva nekako nazuljana od odeće pa ne znam od cega je...:D ali i ako ih imam verujem da su neke stare od pre vide se na nekom polusvetlu jedva samo ih ja vidim...

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 790
   RE: STRIJE
4.7.2013 20:39:00   
Trcosava
Na stomaku sam uvek bila šarpei, višak kože i mislila sam da imam elastičnu kožu jer nemam nešto puno strija na guzici (tu se sve prvo i najviše ugojimo user posted image ) ali šipak. Kad sam se pogledala u ogledalo - a ja sva išarana!!!

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 791
   RE: STRIJE
4.7.2013 20:47:46   
Leptiric123
ahahahahahaha ja ću sa guzom uskoro stići Kim Kardašijan šta da ti kazem...doje mi da sipam strijet u lavor i da sednem u njega i tako se osećam bezbedno od strija hahahaha

Ajde i to ću da preživim...ali sisići...kad posisa sve mali miš nadrljala sam, silikoni su rešenje user posted image

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 792
   RE: STRIJE
4.7.2013 20:52:59   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: Leptiric123

ahahahahahaha ja ću sa guzom uskoro stići Kim Kardašijan šta da ti kazem...doje mi da sipam strijet u lavor i da sednem u njega i tako se osećam bezbedno od strija hahahaha

Ajde i to ću da preživim...ali sisići...kad posisa sve mali miš nadrljala sam, silikoni su rešenje user posted image

user posted image user posted image

kako me sad nasmeja hahahahahah

Meni su sojke recimo sa keca skočile na jaku trojku!!! Ali ni jedna strija na sojkama nema, a da su se ispuvale i vratile na jedinicu - to jesu. Lepo ti kažeš- silikoni majka mara - još samo neku banku da opljačkam user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 793
   RE: STRIJE
4.7.2013 20:58:42   
Leptiric123
Cuti ti si srecna ja i ovako imam solidnu 4...kad narastu a jos nisu ima da doju do komsije u prizemlju....:-(

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 794
   RE: STRIJE
4.7.2013 21:00:48   
dijana1*
Zaklljucak- saljicuser posted image
Probacu pa cu videti. Samo ne znam kako ce to mackanje izgledati na +40user posted image

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 795
   RE: STRIJE
4.7.2013 21:01:35   
Moiraina
Dve trudnoće i ni jedna jedina strija (hvala genetici). Mazala sam samo obično mleko za telo, ali ni to redovno, onda kad se setim. U drugoj trudnoći sam imala ooogroman stomak (anesteziolog me je na porođaju pitala da li nosim blizance user posted image ) i nisam uopšte ispucala. Ali zato celulit, katastrofa user posted image

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 796
   RE: STRIJE
4.7.2013 21:04:45   
Leptiric123
Dijqna to izgleda masno i mokro...da nema stomaka rekla bih seksi klizavo...

Da celulit,ali mislim da ce nestati posle porodjaja jer je to voda....

(odgovor članu Moiraina)
Direktna veza do poruke: 797
   RE: STRIJE
4.7.2013 21:07:26   
Moiraina
Hoće sigurno, meni se skoro skroz povukao, ali tada je izgledalo baš user posted image

(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 798
   RE: STRIJE
4.7.2013 21:08:14   
Moiraina

IZVORNA PORUKA: Leptiric123
da nema stomaka rekla bih seksi klizavo...


user posted image

(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 799
   RE: STRIJE
4.7.2013 21:09:00   
Maslacak15
Leptiricu ne plasi narod (zene) user posted image Vichy protiv strija je skroz ok i naravno da je preporucljiv za trudnice, na zapadu se i zove protiv " strija u trudnoci". Ja sam kombinovala Vichy i Saljica, Vichy ujutro Strijet uvece zato sto se Strijet lose upija i prlja gardarobu. Ispucala nisam niti malo , a imala sam dve uzastopne trudnoce ( 7 meseci pauze samo) i ogromne stomake ( oba puta beba preko 4kg) a imam i 35 godina. Sto se genetike tice moja mama je bila skroz ispucala, zato sam bila i tako revnosna u mazanju. Ali imam ja i tatu naravno, mozda sam od njega nasledila elasticnost koze...

(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 800
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  30 31 [32] 33 34   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  30 31 [32] 33 34   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pol deteta na osnovu oblika stomaka i drugog?
Može li se na osnovu oblika trudničkog stomaka ili nečeg drugog odrediti pol deteta? Imate stomak u obliku lopte, gadne ...
Pregledi u trudnoći i njihov redosled
photo
Od trenutka kada se na testu za trudnoću pojavi druga crtica, posete ginekologu postaju mnogo češće.



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here