|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  31 32 [33] 34 35   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: STRIJE
4.7.2013 21:13:21   
dijana1*
Ima li neka krema koja hladi i osvezava a da nije masna user posted image i po mogucnosti da ne ispucamuser posted image

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 801
   RE: STRIJE
4.7.2013 21:14:15   
Maslacak15
Vichy nije mastan uopste i mislim da je jako dobar samo kosta.....

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 802
   RE: STRIJE
4.7.2013 21:21:54   
branki*
mozda sam i pisala,koristila saljicev striet,mazala 2 puta dnevno,svaki dan...mada ja kozu oduvek mazem necim..nisam ispucala nigde,srecom,jer sam se jaaako puno ugojila u trudnoci.stomak je bio..masala!

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 803
   RE: STRIJE
4.7.2013 21:26:17   
Leptiric123
Maslacak ja kad sam htela da je kupim zena mi odnekud procita da se ne preporucuje....nisam izmislila....:-( ali nema veze i Saljic mi je ok...bar za sad nemam nista....:-)


I to sto kazes moze i od tate da se nasledi...meni niko nema problematicnu kozu tako da manje brinem...

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 804
   RE: STRIJE
4.7.2013 21:39:05   
Moiraina
A čudno mi je to što ja baš imam suvu kožu tela, i baš me je često svrbeo stomak u trudnoćama (onda bih se kao setila da namažem), a eto, nisam uopšte ispucala. Što se tiče grudi, uopšte mi nisu porasle u trudoćama, tek sada kako dojim skoro 9 meseci može se reći da imam grudi, moraću redovnije da mažem jer bih možda mogla tu da dobijem neku striju (za sada ih nemam).

(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 805
   RE: STRIJE
15.10.2013 9:11:43   
adulence
Zene da li znate nekoga ko je laserski uklanjao strije,ja sam cini mi se 2 dana pred porodjaj jako iapucala,celu trudnocu se mazala i stalno se mazem ali ne vredi,e sad moje strije po stomaku frontalno mi stvarno ne smetaju cak s mi i simpa,ali na bokovima uhhhhhh malo je reci da ih mrzim i pokusala sam da sse naviknem na njih ali ne ide,iskreno sam pocela da razmisljam o ovoj opciji....

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu Moiraina)
Direktna veza do poruke: 806
   RE: STRIJE
15.10.2013 9:14:09   
Janncica
IZVORNA PORUKA: adulence
moje strije po stomaku frontalno mi stvarno ne smetaju cak s mi i simpa,

user posted image Sta je tebi od jutros? user posted image user posted image
Sacekaj da rodis i drugo(trece,koliko hoces) pa onda razmisljaj o tome. Ja stvarno nemam pojma o laseru.Znam da je drug mm isao da mu laserski skidaju one oziljke od bubuljica po licu i da je pukao velike pare,a nikakav rezultat dobio nije.

< Poruku je uredio Janncica -- 15.10.2013 9:16:05 >


_____________________________

Shvatite da ste roditelj kad kupanje u dvoje ne cine vise ljubavnicke ludorije,vec prskanje vode,mehurovi od sapunice i neobuzdana radost

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 807
   RE: STRIJE
15.10.2013 9:16:37   
adulence
Ahahahha...vidis da sam prsla...ali nekako su se stopile uz mene...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu Janncica)
Direktna veza do poruke: 808
   RE: STRIJE
15.10.2013 9:17:42   
adulence
Da svakako bih sacekala,ali eto razmisljam...da jeste skupo,ali mi ne bi bilo zao da znam da ce da ima efekta...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 809
   RE: STRIJE
15.10.2013 9:19:33   
isidora88
meni strije najvise smetaju sa unutrasnje strane bokova, grozne suuser posted image
na ostalim mestima mi za sada ne smeta, samo da se ne pogorsa stanje sledecu trudnocu, onda cu odlepiti, sramota me u sortsu da idem kako su grozneuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 810
   RE: STRIJE
15.10.2013 9:27:58   
Anck Su Nmaun
Ja cu sad da lupim nesto jer neznam kako se to zove ali znam da postoji skidanje tj. uklanjanje strija ali je jeako bolno.
Tom metodom se uklanjaju bore i oziljci gde u principu spadaju i strije . Moja drugarica je isla da radi uklanjanje nekih oziljaka na licu.
Al neznam naziv te metode... user posted image
Znam da to rade u salonu gde sam ja isla na kavitaciju.

Ja srecom samo imam malo po stomaku oko pupka i to je sve user posted image

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 811
   RE: STRIJE
15.10.2013 10:00:47   
adulence
Moracu dobro da se raspitam...mada ima vremena ...svakako to ne bih radila dok ne zavrsim sa radjanjem dece...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 812
   RE: STRIJE
15.10.2013 10:07:34   
big mum
Ja ih HB nemam niti jedne,nemam čak ni celulitauser posted image

_____________________________

Neko iz djetinjstva ponese samo uspomene, a neko sačuva u očima, ušima, u srcu još malo one radoznalosti i nemira, pa umije da se igra i raduje malim stvarima.
DUŠKO RADOVIĆ

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 813
   RE: STRIJE
15.10.2013 10:41:47   
Janncica
BM da ti nisi moja mama? user posted image Zena troje dece rodila,ni jedne strije.I u svoji 55 godina izgleda kao avion,bez grama celulita. A ja... user posted image user posted image

_____________________________

Shvatite da ste roditelj kad kupanje u dvoje ne cine vise ljubavnicke ludorije,vec prskanje vode,mehurovi od sapunice i neobuzdana radost

(odgovor članu big mum)
Direktna veza do poruke: 814
   RE: STRIJE
15.10.2013 10:43:58   
Olga75
znate sta , treba se sa svojim strijama sroditi , druge nema user posted image
ja imam po donjem stomaku par komada al ja sam bila debela pre trudnoce pa mi se koza oklembesila na vreme user posted image
i kod se osuncaju pobele pa se manje vide

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Janncica)
Direktna veza do poruke: 815
   RE: STRIJE
14.11.2013 15:01:46   
viking
Juče sam bila u školici za roditelje, predavala je prof. sa Tehnološkog fakulteta u Beogradu i rekla da je Pavlović besmisleno mazati jer je ona napravljena tako da ostane na površini kože i spreči ojed, dakle ne upija se, a protiv strija je potrebno nešto što prodire u donje slojeve.
Rekla je da je Šaljiić ok ali ni on nije spektakularan, i da su u stvari najbolja biljna ulja (maslinovo ili bilo koje drugo koje imate) i mleka za telo sa dodatkom ulja (bademovog, masinovog itd). Kaže, bolja vam je i krema za lice i obično mleko za telo koji su napravljeni da proditu u kožu nego Pavlović, vazelin i sl koji daju samo površinski efekat meke kože a ispod se ništa ne dešava. Rekla je da možemo čak i biljno ulje da pomešamo sa svojim mlekom za telo i to mažemo.
Takođe je napomenula da je genetika najvažnija a što se mazanja tiče, rekla je ako možete, svaki put kad uđete u kupatilo vi nešto namažite. Čak i najbolja krema nema mnogo efekta ako se maže jednom u tri dana. I na kraju je rekla da se ne vodimo cenom jer se kod tih skupih proizvoda uglavnom plaća ime a ne sastav.

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 816
   RE: STRIJE
14.11.2013 15:19:04   
vikiveki
I ja mislim da se po pitanju strija ne može mnogo toga uraditi,tu je glavni faktor genetika....ja sam dokaz...non stop sam se mackala i mlekom i raznim uljima ali strije su se pojavile i ostale tu gde jesuuser posted image

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 817
   RE: STRIJE
14.11.2013 15:37:13   
Alexxa
Slažem se. Meni su se poljavile 2-3 pred krajj trudnoće, a mazala sam se stalno. Taman sam pomislila da nisam loše prošla, kad 5-6 dana po porođaju primetim ih milion. E, sad stvarno se nisam mazala posle porođaja odmah, imala sam stresan i težak porođaj, pa se nisam ni setila, možda sam mogla da zaustavim da jesam, ali ne verujem.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 818
   RE: STRIJE
14.11.2013 16:00:20   
viking


Rekla je profesorka juče da dok su strije crvene, ima pomoći, ali kada pobele onda više nema.

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Alexxa)
Direktna veza do poruke: 819
   RE: STRIJE
14.11.2013 16:08:51   
Milica cica
Tačno, meni su se crvene povukle.

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 820
   RE: STRIJE
14.11.2013 16:11:01   
New Mom

IZVORNA PORUKA: viking RR
Rekla je profesorka juče da dok su strije crvene, ima pomoći, ali kada pobele onda više nema.

Tačno tako.

Puno vode unositi jer je onda manje suva koža i manje svrbi (pa si manje u iskušenju da je češeš i da tako puca).

Ja u prethodne 2 nisam imala nijednu, sad ćemo videti.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 821
   RE: STRIJE
14.11.2013 16:11:07   
Milica cica

IZVORNA PORUKA: viking RR

Rekla je da je Šaljiić ok ali ni on nije spektakularan, i da su u stvari najbolja biljna ulja (maslinovo ili bilo koje drugo koje imate) i mleka za telo sa dodatkom ulja (bademovog, masinovog itd). Kaže, bolja vam je i krema za lice i obično mleko za telo koji su napravljeni da proditu u kožu nego Pavlović, vazelin i sl koji daju samo površinski efekat meke kože a ispod se ništa ne dešava. Rekla je da možemo čak i biljno ulje da pomešamo sa svojim mlekom za telo i to mažemo.


Obično maslinovo ulje?

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 822
   RE: STRIJE
14.11.2013 16:13:10   
viking

Najobičnije user posted image
Mada, ona je rekla da bilo koje biljno ulje radi radnju.

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Milica cica)
Direktna veza do poruke: 823
   RE: STRIJE
14.11.2013 17:35:20   
big mum
Obe trudnoće prošle bez strija.Mazala sam se Striet melemom.

_____________________________

Neko iz djetinjstva ponese samo uspomene, a neko sačuva u očima, ušima, u srcu još malo one radoznalosti i nemira, pa umije da se igra i raduje malim stvarima.
DUŠKO RADOVIĆ

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 824
   RE: STRIJE
14.11.2013 17:42:14   
Milica cica
E sad ću da krenem sa maslinovim, malo u salatu, malo na stomak user posted image

(odgovor članu big mum)
Direktna veza do poruke: 825
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  31 32 [33] 34 35   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  31 32 [33] 34 35   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Uobičajeni pregledi i analize u trudnoći
Pred vama je spisak svih uobičajenih pregleda i analiza koje se rade u trudnoći i približni period kada se oni rade.



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here