|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  45 46 [47] 48 49   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Strije
4.10.2018 2:22:58   
dunja RR
Krenula sam konačno juče da mažem Mella cosmetics krem za strije user posted image , na stomak. moraću i noge da počem, njih zaboravljam, sve se tešim da nije kasno jer se nisam ugojila.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 1151
   RE: Strije
4.10.2018 7:45:27   
Maraj
Ja sam u 2.trudnoci ispucala po stomaku. Nikad do sad nisam imala strije. Ni u prvoj trudnoci. Evo sad mi je malo ispicao stomak tj koža oko pupka.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1152
   RE: Strije
26.12.2018 21:24:42   
nata11
Strija imam jos iz puberteta kada sam mrsavila i gojila se tako da su mi one poslednja briga. Cela ledja i butine su u linijama. Moj problem je suvoca koze. Citam u knjigama o T da predlazu mazanje maslinovim uljem. Da li je neko probao?Ja ne bih nikakve hemikalije mozda bebi ulje ili pavlovicevu. 

_____________________________





(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1153
   RE: Strije
26.12.2018 21:32:38   
BubaBubica


Isti problem imam. Toliko suva koža da mi se peruta kao lagano paperje i ostaje na odeći kad skinem. I uveče kad se namažem ujutru imam masne ljuspice po koži. Dr mi kaže da pijem više vode, što se baš trudim ali meni i dalje suva kao barut. Strije imam toliko da mislim da više nema šta da ispuca, samo ako strije popucaju. Mazala se, ne redovno al eto, u poslednjem mesecu u svakoj trudnoći kad krene ubrzano da raste stomak pucala malo po malo i ispucala po čitavom stomaku. Ponekad stavljam u vodu za kupanje ulja al do ujutru ja opet sa suvom kožom.

_____________________________

*2009*
*2011*
*2016*
*2019*
*2021*

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1154
   RE: Strije
26.12.2018 21:34:51   
Maja1985

Drage moje, moram da podelim moje iskustvo sa vama. Nakon što sam pročitala komentar Lene1205, googlala sam i našla Biljnu sinergiju. Naručila sam melem pre mesec dana i prezadovoljna sam. Ožiljak od carskog reza, koji je veoma grozan polako bledi kao i strije koje mažem melemom. Juče sam poručila i melem protiv bubuljica, pa javljam rezultate.
IZVORNA PORUKA: Lena12050

Posle trudnoce sam probala sve sto su mi preporucili kako bi otklonila strije. Vecih rezultata nije bilo. Sada koristim neke prirodne meleme i bas sam zadovoljna . Citala sam komentare o ovim melemima raspitala se kod drugarica ,pa odlucih da probam. Ako mi je melem smanjio oziljak od carskog reza verujem da ce i strije. Melemi se zovu Biljna-sinergija .Samo me interesuje koliko je vremena potrebno da potpuno izblede? P.s. inace melemom mazemo i sve druge ogrebotine,i oziljkeuser posted image



(odgovor članu Lena12050)
Direktna veza do poruke: 1155
   RE: Strije
26.12.2018 21:43:32   
Maraj
Majo koliko je proslo od carskog, kada si krenula sa tim kremama?
Jel to neki veliki oziljak kod tebe bio?

(odgovor članu Maja1985)
Direktna veza do poruke: 1156
   RE: Strije
26.12.2018 21:46:00   
Maraj
Nato tebe sad uhvatio i ovaj zimski period, kada je koza suvlja i zbog garderobe...
Ja sam u trudnoci mazala dm losione za telo. Stvarno su super. Bas lepo hidriraju kozu. Nisu teski. Ja recimo ne mogu mleka da koristim. Tesko se upijaju u kozu. Ali losioni su super. Ja ti eto predlazem dm losione da probas. Ja njih volim. Mislim da nemci imaju proveren kvalitet. A imaš i njihovu bio liniju...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1157
   RE: Strije
26.12.2018 21:57:55   
nata11
Da zimi inace nadrljam jer sam lenja u mazanju. Nemam DM u gradu a zabranjena su skitanja tako da sam osudjena na ono sto mogu nabaviti on line ili ima u apotekama.Imam vec neku bio kremu potrosicu nju pa cu probati sa pavlovicevom. 



_____________________________





(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1158
   RE: Strije
26.12.2018 22:03:03   
Ana RR
Nato, ja sam mazala bebi ulje dosta dugo u trudnoći, posle sam prešla na Šaljića. Ja nemam strije ali bude mi suva koža i obavezno se mackam posle kupanja. Masl. ulje je super ali sva odeća će to biti zelenkasta od njega.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1159
   RE: Strije
27.12.2018 9:06:42   
AnaTamara
I meni je zimi suva koza, ali se mazem vazelinom! Takodje za pete koristim samo vazelin.
U trudnoci sam se mazala pavlovicevom i ad kapima, nemam ni jednu striju, mada mislim da tu ima i do genetike

< Poruku je uredio AnaTamara -- 27.12.2018 9:09:09 >


_____________________________

Za bolje znam ali mi bolje ne treba

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1160
   RE: Strije
30.12.2018 7:42:19   
branki*
nato,draga,jesi ti trudna?
da ne budem off ,mazala sam nivea teget mleko,svakodnevno,saljicev melem i mazala onu mella kremu protiv strija sa RR,odlicna je,nisu se pojavile strije nigde.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu AnaTamara)
Direktna veza do poruke: 1161
   RE: Strije
30.12.2018 9:20:52   
Maraj
O da branki user posted image nata nam je user posted image user posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1162
   RE: Strije
1.1.2019 10:15:12   
Maja1985
Maraj, ožiljak je popriličan. Počela sam da mažem tri meseca posle carskog. Bilo mi je važno da melem bude prirodan da bih mogla da dojim. Kao što sam napisala ožiljak je izbledeo i za sada sam zadovoljna.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1163
   RE: Strije
1.1.2019 12:53:49   
dunja RR
Nato, probaj Mella cosmetics, kolekcija za trudnice, njihovo je sve prirodno, tj prirodnije je od pavlovićeve ili bebi ulja.
Ja Mellu mažem i sada a mazala sam i u prošloj trudnoći, stomak mije oba puta ogroman, a nemam nijednu strju. Stomak mažem svako veče, krenula sm negde od 4. meseca, a noge i ruke, retko kada se setim, mada mi je isto suva koža.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Maja1985)
Direktna veza do poruke: 1164
   RE: Strije
25.1.2019 22:40:20   
BiljaFilip
Mazala sam Striet i standardne Avon i Dove kreme koje inace koristim. Nijedna dobijena (sem nekoliko na nogama, koje su tu malo vidljive od 8.razreda osnovne). Sada ponovo striet i opet standardno. :)Zavisi sve od elasticnosti koze, ali nikad ne mozemo bas tacno znati kakva ce nam koza u trudnoci biti. Evo npr.moja koza lica je normalna, koza tela relativno suva, a strije nijedne na stomaku. 😊💃

(odgovor članu MERYEN)
Direktna veza do poruke: 1165
   RE: Strije
23.2.2019 16:53:27   
Sanidej
Brsljan ulje, jaka masaza i molitva za dobru genetiku..

(odgovor članu BiljaFilip)
Direktna veza do poruke: 1166
   RE: Strije
23.2.2019 17:08:27   
BubaBubica
Ja bih mogla da pohvalim Eucerin losion sa Omega masnim kiselinama koji mogu da koriste i bebe. Za suvu kožu je i lagan, ja imam suvu kožu koja ne podnosi teške i masne kreme, odmah mi izađu bubuljice a ovog losiona ne. 



_____________________________

*2009*
*2011*
*2016*
*2019*
*2021*

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 1167
   RE: Strije
28.3.2019 13:09:40   
Filadendronka
Izgleda da cu uz trudnicku masku na licu da dobijem i strije po stomaku. Toliko me svrbi ceo stomak uhhh i nekako ima cudnu boju koja izgeda kao mozaik od vena i ruzicas_tih linija. Tokom ove trudnoce sam nakon tusiranja koristila na smenu dm losion za masazu trudnica i Happy mama ulje protiv strija. Da li jos nesto da ukljucim posto imam svega par dana do porodjaja? 

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 1168
   RE: Strije
28.3.2019 13:11:31   
vocicana
Filadendronka, pa nista duso draga, jednostavno se koza ili razvuce do pucanja ili prodje bez toga, ja ni jednu novu striju nemam od trudnoce, sve su dosle pre nje.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 1169
   RE: Strije
28.3.2019 13:13:33   
bubulence
Filadendronka mazi, nista ne gubis da probas...

Ja kao i Voci, ni jednu striju nemam od trudnoće, sve su od ranije. 

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1170
   RE: Strije
28.3.2019 13:32:26   
Misha i Ljisha
Filadendronka ako nije stomak do sad popucao cisto sumnjam da ces sad dobiti strije. Ja isto od trudnoca nemam nijednu

 No od prve ni od druge. Isto su sve stare

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1171
   RE: Strije
28.3.2019 13:39:06   
vocicana
Bas sam imala osocilacjije u kilazi, pa sam ih tako I dobila, na bokovima, I malo po guzi, ali su vec bele, stareuser posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1172
   RE: Strije
28.3.2019 13:43:22   
Rosita
Ovo me zaobišlo. Prezadovoljna sam kako mi stomak izgleda nakon 2 porođaja, nevežbanja i svaštojedstva.



_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1173
   RE: Strije
28.3.2019 13:55:31   
Misha i Ljisha
Rosi ti izgledas kao da nikad nisi ni bila trudna. Meni je i dalje opusten stomak al kupih steznik liscin pre neki dan 😂 dolijala sam mu


(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1174
   RE: Strije
28.3.2019 13:59:01   
Rosita
Vala ljišo negde sam morala imati sreće. Genetika me po mnogo čemu izrešetala, ovde bila milostiva ☺. Doakaj mu 💪💪💪



_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  45 46 [47] 48 49   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  45 46 [47] 48 49   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pol deteta na osnovu oblika stomaka i drugog?
Može li se na osnovu oblika trudničkog stomaka ili nečeg drugog odrediti pol deteta? Imate stomak u obliku lopte, gadne ...
Krvarenje u drugom i trećem tromesečju tru...
Pročitajte koji su najčešći razlozi zbog kojih u drugom i trećem tromesečju dolazi do krvarenja u trudnoći.



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here