|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  44 45 [46] 47 48   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Strije
29.3.2018 9:47:32   
Dragce86
Slazem se da je i genetika vazna, ali jaaako i prevencija...kad se vec pojave, mislim da je to to - cao, zdravo, posle mozemo mazati sta hocemo :(

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 1126
   RE: Strije
28.4.2018 0:36:34   
MimaKos
Ja sam se spasila suvim uljem, mazala u obe trudnoce i nijedna linija!

(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 1127
   RE: Strije
23.6.2018 15:35:29   
Lena12050
Posle trudnoce sam probala sve sto su mi preporucili kako bi otklonila strije. Vecih rezultata nije bilo. Sada koristim neke prirodne meleme i bas sam zadovoljna . Citala sam komentare o ovim melemima raspitala se kod drugarica ,pa odlucih da probam. Ako mi je melem smanjio oziljak od carskog reza verujem da ce i strije. Melemi se zovu Biljna-sinergija .Samo me interesuje koliko je vremena potrebno da potpuno izblede? P.s. inace melemom mazemo i sve druge ogrebotine,i oziljkeuser posted image

(odgovor članu MERYEN)
Direktna veza do poruke: 1128
   RE: Strije
23.6.2018 15:43:05   
pari
Ja sam koristilla neki body butter sa prirodnim sastojcima. Ipak mislim da je genetika u pitanju...posle 2 trudnoce,nemam nijednu...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Lena12050)
Direktna veza do poruke: 1129
   RE: Strije
23.6.2018 16:51:18   
MimaKos
Nije genika, ja imam stije od gojenja i mrsavljenja kada se nisam mazala, a sada u trudnoci nijednu ali sam se mackala od starta

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1130
   RE: Strije
23.6.2018 22:48:00   
mama Jo
Ata kod koga prevlada... nema pravila zaista. Ali zene generalno u pubertetu mogu da dobiju, od naglog rasta, od gojenja/mrsavljenj... retko koju zaobidju, neko samo dobije vise, neko manje... kod nekog su izrazenije kod nekog svetle pa se ne vide...
Saljicev striet mi je pomogao da mi se nekoliko, koliko ih imam, apsolutno ne vide.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 1131
   RE: Strije
23.6.2018 22:53:01   
MimaKos
Meni su noge popucale i kukovi od gojenja, i moja majka ima strije, a od mackanja i puno tecnosti u obe trudnoce ni jedna! Mora da se neguje koza, narocito u trudnoci..

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1132
   RE: Strije
24.6.2018 18:22:42   
Duškić
Imam par na butinama ali nije strasno. Mackala sam se u trudnoci bas.

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 1133
   RE: Strije
24.6.2018 18:26:52   
MimaKos
One na stomaku su najgore, videla ih u porodilistu, strasno, kad tako popuca..

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 1134
   RE: Strije
25.6.2018 10:52:57   
IvanaSK RR
Mazala se u obe trudnoće, i dobila strije. I mrzim ihuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 1135
   RE: Strije
28.6.2018 10:18:53   
mirana1
Za sad Saljic mazem i neku mama natura iz Akse. nemam ih, nadam se da ce tako i ostati

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1136
   RE: Strije
28.6.2018 11:57:42   
Anck Su Nmaun
Samo par oko pupka od trudnoce i jbg tu su pa su tu nema pomoci.

(odgovor članu mirana1)
Direktna veza do poruke: 1137
   RE: Strije
28.6.2018 12:17:40   
Maraj
E ja ih za sad nemam. Usla sam u 9. Nisam ih dobila ni sa L a ogromna sam.... otkud znam. Imam jos 2-3 nedelje do porodjaja. Za sad ih nema

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 1138
   RE: Strije
21.8.2018 22:55:11   
dunja RR
Kada ste pocele da se mazete? Ja sam prosli put mazala Mela Cosmetics protiv strija i nisam dobila nijednu , ali se ne secam kada sam krenula..

< Poruku je uredio dunja RR -- 21.8.2018 22:56:23 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1139
   RE: Strije
21.8.2018 23:08:35   
Rosita
Nemam ništa na stomaku osim bledeće negre, još malo. Skroz mi je fit stomakuser posted image

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1140
   RE: Strije
22.8.2018 8:30:29   
mama Jo
U drugoj trudnoci sam pocela negde oko 4.-5.meseca recimo, kada je meni stomak postao vidljiv, tj.kad je krenuo da raste. Bas sam ga neredovno mazala u drugoj trudnoci, ali hvala bogu nisam dobila strije, cak posle porodjaja kao da su i bile neke dve-tri oko pupka, ali se povukle....
Inace sam uglavnom mazala Saljica, a kada sam ovde na RR dobila paket za trudnice onda sam pocela da mazem i HappyMama onu u teglici. Odlicni proizvodi.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1141
   RE: Strije
22.8.2018 8:51:02   
Duškić
Rosita user posted image
Ja nemam strije na stomaku. Par na butinama ali salce..uhh

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1142
   RE: Strije
22.8.2018 11:55:23   
lesli
Ja sam tek nedavno pocela da mackam stomak tj. pocela sam kada je poceo da se primecuje, ali su mi sa pojavom kontrakcija zabranili da pipkam i mazim stomak pa sam prestala. Sada sam pocela ponovo jer me koza stomaka strasno svrbi. Za sada ne primecujem da sam popucala.
Prvo sam koristila mustelinu kremu, skupa kao djavo, koza nastavila da svrbi i posle nanosenja bude lepljiva. Na kraju citala malo po netu i nasla da zene hvale dm-ovo ulje i kremu. Kupila ulje koje je jedno 10x jeftinije od mustele i zadovoljna sam. Jeste da sve zamazem oko sebe, ali bar se vise ne drapam kao luda. A i sastav mu je skroz ok. Miris blag. Mislim i mustela mirise blago, ali dzaba sve kad je em skupa em ne radi posao...

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 1143
   RE: Strije
22.8.2018 12:57:39   
Rosita
Ja sam u prvoj trudnoci mazala kako sam šta stigla, a u drugoj dove mleko sve vreme.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 1144
   RE: Strije
22.8.2018 16:59:26   
emicaa
Ma uzmete maslinovo ulje i eto ga.posle samo neku staru potkosulju.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1145
   RE: Strije
22.8.2018 17:13:32   
lesli
Ja sam stvarno razmisljala o tome da uzmem maslinovo ulje, namazem, ostavim da se upije malo i da stavim gazu preko. Ali mi je ovo babylove ulje skroz prihvatljivo. Cena je cini mi se oko 300din za 150ml a u sebi sadrzi suncokretovo, maslinovo, ulje badema, vitamin e i jos neke stvarcice, ali Nema neke teske hemije. I uz to bolje mirise od cistog maslinovog ulja. A i malo bi mi bilo zao da koristim ono ekstra devicansko ulje koje koristimo za salatu da mackam stomak user posted image
Mada 150ml za 300 din, dodje skuplje kad preracunam cenu za litar nego litar maslinovog ulja :)

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1146
   RE: Strije
23.8.2018 22:29:11   
BuducaMilic
Strije user posted image ta ruzna pojava. Meni su se pojavile cini mi se za jedan dan. Stomak mi se do skora nije primecivao, naglo je narastao(sesti mesec pred ulazak u sedmi), i odmah strije. Kazu da kantarionovo ulje pomaze ali da se u trudnoci ne preporucuje. Da li je nekome pomoglo, bar da ublazi user posted image ?

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 1147
   RE: Strije
23.8.2018 23:08:25   
Misha i Ljisha
Ja mislim da mozes slobodno kantarionovo. Cak su nam ga preporucivali da uzmemo za unutrasnju upotrebu u skoli za trudnice da masiramo medjicu. Tako da ne vidim razlog zasto ne bi stomak mazala

Meni je i prvi i drugi put stomak bio kao sa reklame. Nijedna strija. Sve sto imam su stare. Inace nisam se mackala ni prvi ni drugi put. Drugi put sam se kupala bioderminim uljem za kupanje.

(odgovor članu BuducaMilic)
Direktna veza do poruke: 1148
   RE: Strije
23.8.2018 23:23:47   
mama Jo
Tako je, isto mislim da mozes slobodno da mazes, i u skoli za trudnice, a i nakon porodjaja su mi rekli isto ovo kao i Ljishi.
Mislim kod tih krema i preparata za strije najvaznije je da budu sto masniji.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1149
   RE: Strije
24.8.2018 11:11:47   
lesli
Mislim da je kantarion ok spolja. Verovatno se ne preporucuje da pijes caj, ulje...

Mozda da probas sa ovim babylove dm-ovim uljem. Meni se bas drasticno smanjio osecaj svraba od kada mazem. I to mazem samo uvece, nakon tusiranja (savetuju 2x dnevno)

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  44 45 [46] 47 48   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  44 45 [46] 47 48   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće je znak da postoji mogući problem.
Uobičajeni pregledi i analize u trudnoći
Pred vama je spisak svih uobičajenih pregleda i analiza koje se rade u trudnoći i približni period kada se oni rade.



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here