|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   [Obrisana poruka]
10.6.2012 20:43:00   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 26
   RE: Razlike u cenama po gradovima Srbije
10.6.2012 20:43:37   
Anoniman
Slagala sam start u taksiju je 140 dinara ravno. Ja od Skadarlije do kuće koja je kod Autokomande (3 autobuske stanice od Hrama Svetog Save za one koji nisu iz Beograda) platim preko 700 dinara.

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 27
   RE: Razlike u cenama po gradovima Srbije
10.6.2012 20:44:45   
Anoniman
Ovde za 200 evra možeš mislim garsonjeru, doduše zavisi gde, može i stan ali baaaaaaš na periferiji. Bez režija i nenamešten, naravno.

< Poruku je uredio gae_gr -- 10.6.2012 20:45:02 >

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 28
   RE: Razlike u cenama po gradovima Srbije
10.6.2012 20:45:07   
mamamikka
baš mi se sviđa ova tema, a nadam se da neće biti prepucavanja, da i mojih 2000 mesečno za komunalije je bez grejanja, struje i ostalog.a i kod nas je isto ako presedaš u busu naravno nova karta se kupuje ponovo a bus na svakih pola sata(vikendom na sat).

_____________________________

Aleksa, 13.10.2008.
David, 29.07.2011.
Mamine sreće najveće!

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 29
   [Obrisana poruka]
10.6.2012 20:46:03   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 30
   RE: Razlike u cenama po gradovima Srbije
10.6.2012 20:47:00   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: gae_gr

U Beogradu ni start nije 140 dinara a isto su taksisti nevaspitani. user posted image


Da, mislim da je start taksija sigurno preko 150, moguće i 200.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Razlike u cenama po gradovima Srbije
10.6.2012 20:47:56   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: gae_gr

Slagala sam start u taksiju je 140 dinara ravno. Ja od Skadarlije do kuće koja je kod Autokomande (3 autobuske stanice od Hrama Svetog Save za one koji nisu iz Beograda) platim preko 700 dinara.


Proverih na sajtu taksi udruženja

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 32
   RE: Razlike u cenama po gradovima Srbije
10.6.2012 20:49:11   
cockic
nama je za stan od 70 kvadrata potrebno za info stan bez grejanja od 3000-5000 din sve zavisi jos ne znamo od cega kazu velika potrosnja vodeuser posted image onda struja oko7000 sad bez etaznog a zimus nam je dolazila i do 22000 din(mesecno),telefon fix oko 2000 tu su dve linije samo jednu koristimo a ovu drugu placamo predplatu,ADSL 1500,kablovska ja mislim da je sad 1200 ikom.katastrofa
a tu nam je jos i vrtic koji je 8500 din u bg-u,mada to vredi svaku paru user posted image

a plus za decu sve zivo skupo mi na mesecno nivou samo za pelene dajemo oko 8000 din user posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Razlike u cenama po gradovima Srbije
10.6.2012 20:52:39   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: gae_gr


IZVORNA PORUKA: gae_gr

Slagala sam start u taksiju je 140 dinara ravno. Ja od Skadarlije do kuće koja je kod Autokomande (3 autobuske stanice od Hrama Svetog Save za one koji nisu iz Beograda) platim preko 700 dinara.


Proverih na sajtu taksi udruženja


Ma mnogo, u svakom slučaju, to nije nikakva razdaljina a 7 eura.

Mene taksista u Bosni (Foči) tu razdaljinu preveze za 2km (1e) user posted image

< Poruku je uredio dunja RR -- 10.6.2012 20:53:09 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 34
   [Obrisana poruka]
10.6.2012 20:52:42   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu cockic)
  Direktna veza do poruke: 35
   RE: Razlike u cenama po gradovima Srbije
10.6.2012 20:53:13   
Jeca*
iznajmljivanje stana na Vračaru, znači centar grada, iznajmljivanje stana od 70m2 bar 400e

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 36
   [Obrisana poruka]
10.6.2012 20:53:49   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu dunja RR)
  Direktna veza do poruke: 37
   RE: Razlike u cenama po gradovima Srbije
10.6.2012 20:54:29   
minavb
IZVORNA PORUKA: Jeca*

Manji grad ima manje plate, slične cene po prodavnicama (manje više), možda za nijansu jeftinije pijačne cene, ali je sam život jeftiniji.

Medicinska sestra u Kraljevu i Beogradu imaju iste plate. Stan u Kraljevu skoro na]e jedna poynanica ya 100 evra, uracunati racuni, sto ovde nije moguce. Cuvanje deteta u Kraljevu je 100evra, u Beogradu najmanje 250evra...
Cisto da uporedimo neke cene i neka primanja. Ima i onih drugih naravno.
Taxi u Vrnjackoj banji od mog stana do centra kosta 30 dinara, u beogradu oko 350 a peske skoro ista razdaljina.

< Poruku je uredio minavb -- 10.6.2012 20:57:18 >


_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Razlike u cenama po gradovima Srbije
10.6.2012 20:55:59   
cockic
evo u evricima user posted image

oko65- 70 eura struja leti bez etaznog onda je 200eura,voda od 25-50e,telefon 20,kablovska 11eura,ADSL 15 eura.valjda sve napisa.

vrtic oko 85eura kao i pelene 85eura,valjda ja napisa ok odokativno ako nije sto posto u dinar tacan iznos.ali to je to.

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 39
   [Obrisana poruka]
10.6.2012 20:56:07   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 40
   RE: Razlike u cenama po gradovima Srbije
10.6.2012 20:56:32   
Jeca*
mozda medicinska sestra ima istu platu, ali u privatnim firmama su inzinjeri manje placeni u manjim gradovima u odnosu na Bg, sigurno!

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Razlike u cenama po gradovima Srbije
10.6.2012 20:57:39   
Anoniman
Da, u NS je i jeftinije čuvanje dece, da ne spominjem državne i privatne vrtiće. Koliko znam za 150e žene čuvaju decu, državni vrtić je max 2500, ostalo dotira grad, privatni vrtići su od 140-200e, zavisi gde i koji.
ŽMesečna pretplada u ženskoj teretaniuser posted image 2200 full pristup, 1800 do 15h svaki dan, 1800 3x nedeljno u bilo koje doba.

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 42
   RE: Razlike u cenama po gradovima Srbije
10.6.2012 20:58:42   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: gagi

Kod nas medicinske sestre imaju platu od 350 eura ne znam kako je kod vasuser posted image


Moja zaova je medicinska sestra sa 8 godina staža, ima platu u Foči blizu 500 eura, u Srbiji su manje mlate sestrama. I ranije smo poredili, uvek su u Srbiji bile manje za med.sestre.

Razišljala je da dođe ovde da živi, pa je ukapirala da joj se ne isplati user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Razlike u cenama po gradovima Srbije
10.6.2012 20:58:43   
minavb
Pa rekoh ima i onih drugih. Mada, mamine kume cerka je arhitekta u jednoj firmi u banji. Fiksna plata joj je 600 evra.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Razlike u cenama po gradovima Srbije
10.6.2012 20:59:15   
Jeca*
Ja bih svakako uvek pre birala zivot u manjem gradu jer je humaniji za decu i mnooooogo laksi za organizaciju. Moje i Lukino detinjstvo ne moze da se uporedi. Ali realno, ziveci u Bgu mogu mnogo vise da mu priustim, a i ja ostvarujem licni napredak u struci. No ovo je off topic, izvinjavam se


_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Razlike u cenama po gradovima Srbije
10.6.2012 21:00:48   
Jeca*
IZVORNA PORUKA: minavb

Pa rekoh ima i onih drugih. Mada, mamine kume cerka je arhitekta u jednoj firmi u banji. Fiksna plata joj je 600 evra.


Da, to je vrlo pristojna plata, pogotovo za nebeogradsku sredinu. Premda kad bih ti rekla koliko je prosecna plata u mojoj struci u Bgu..neuporedivo sa 600e

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 46
   [Obrisana poruka]
10.6.2012 21:03:47   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu dunja RR)
  Direktna veza do poruke: 47
   RE: Razlike u cenama po gradovima Srbije
10.6.2012 21:05:48   
Anoniman
Moja plata je 255 eura i kasni 4 meseca u sred Beograda odoh u off

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 48
   RE: Razlike u cenama po gradovima Srbije
10.6.2012 21:09:16   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: gagi


IZVORNA PORUKA: dunja RR


IZVORNA PORUKA: gagi

Kod nas medicinske sestre imaju platu od 350 eura ne znam kako je kod vasuser posted image


Moja zaova je medicinska sestra sa 8 godina staža, ima platu u Foči blizu 500 eura, u Srbiji su manje mlate sestrama. I ranije smo poredili, uvek su u Srbiji bile manje za med.sestre.

Razišljala je da dođe ovde da živi, pa je ukapirala da joj se ne isplati user posted image



Velika je razlika R.Srpske i Federacije nisu iste cijene ,mi smo kao R.S definitivno propala drzavauser posted image



Ne znam za Federaciju, Foča je isto u Rep.Srpskoj.

Znam da mi je med. sestra u Frontu (Beograd) rekla da ima platu oko 30.000 koliko se sećam (manje od 300 eura).

A zaova u bolnici u Foči ima skoro 200 eura više, baš je velika razlika.







< Poruku je uredio dunja RR -- 10.6.2012 21:15:47 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Razlike u cenama po gradovima Srbije
10.6.2012 21:09:31   
Anoniman
Još jedan off, Banja Luka možda jeste skuplja ali je Bijeljina daleko jeftinija od Srbije. Moja sveki je iz Mačvanskog Prnjavora, tamo se svi snabdevaju tako što odu u nabavku u Bijeljinu, ko mi u Dis ili Rodić.

< Poruku je uredio gae_gr -- 10.6.2012 21:10:20 >

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here