|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  65 66 [67] 68 69   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Facebook
1.8.2014 20:28:59   
Cakana84

IZVORNA PORUKA: Unina mama

Meni radi, ali sam negde citala da osnivac Mark Z. i njegovi radnici idu na odmor, i da ceo avgust nece raditi fb, jer on ne nosi neki laptop sa kojim pokrece fb!



Ha, ha, zato ekipa Njuz.net-a svugde sa sobom nosi laptop.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1651
   RE: Facebook
1.8.2014 21:29:01   
Milagros

IZVORNA PORUKA: Unina mama

Meni radi, ali sam negde citala da osnivac Mark Z. i njegovi radnici idu na odmor, i da ceo avgust nece raditi fb, jer on ne nosi neki laptop sa kojim pokrece fb!

Mora da ga i u snu tipka,pa nam u zoru radi.user posted image

_____________________________

Živim za moju dječicu i za bolje sutra!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1652
   RE: Facebook
2.8.2014 9:54:18   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Ana RR


IZVORNA PORUKA: Unina mama

Meni radi, ali sam negde citala da osnivac Mark Z. i njegovi radnici idu na odmor, i da ceo avgust nece raditi fb, jer on ne nosi neki laptop sa kojim pokrece fb!


Haha, crkoh od smeha user posted image



Ja vam ozbiljno pricam da sam procitala, samo ne mogu da nadjem link!

Cim nadjem postavljam!

E sada da li je bila zajebancija ili nesto drugo ne znam, morate pitati one koji pisu te teskoveuser posted image

< Poruku je uredio Unina mama -- 2.8.2014 9:56:01 >

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 1653
   RE: Facebook
2.8.2014 9:57:55   
Ana RR
UM, ma verujem ja da si ti pročitala ali ne mogu da verujem da je neko to napisao a da je bio ozbiljan user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1654
   RE: Facebook
2.8.2014 10:14:41   
bubulence
UM prvo da te user posted image , uopste se nesrecemo...
drugi, i ha verujem da si procitala ali je verovatno u pitanju Njuz.net kao sto je rekla Cakana... samo oni mogu da pisu takve stvari... iz pocetka nisam kontala da su u pitanju sale pa sam vak jednom komentarisala kada je drugar postavio na face... mislim da su mi se svi smejali user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1655
   RE: Facebook
2.8.2014 10:24:14   
Anoniman
Bubiuser posted image nisam sigurna mislim da li je njuz net ili s media, u svakom slucaju pisu glupostiuser posted image

Ne srecemo se, citam, ali slabo pisem, leti mi je uglavnom guzva po kuci, narocito avgust, pa se mimoilazimo! Kako si ti? Beba?

(odgovor članu bubulence)
  Direktna veza do poruke: 1656
   RE: Facebook
2.8.2014 10:42:45   
Cakana84

IZVORNA PORUKA: Unina mama

Bubiuser posted image nisam sigurna mislim da li je njuz net ili s media, u svakom slucaju pisu glupostiuser posted image


Ne pišu gluposti, pre svega mislim na Njuzovce, rade satiričan prikaz naše stvarnosti. Većina media lupeta gluposti, a pri tom su ozbiljni i pozivaju se na izvore.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1657
   RE: Facebook
2.8.2014 10:44:27   
Cakana84
http://www.njuz.net/zbog-cukerbergovog-godisnjeg-odmora-fejsbuk-nece-raditi-mesec-dana/

user posted image

(odgovor članu Cakana84)
Direktna veza do poruke: 1658
   RE: Facebook
2.8.2014 11:18:08   
Ana RR
A ko bi drugi user posted image lepo sam se nasmejala user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Cakana84)
Direktna veza do poruke: 1659
   RE: Facebook
2.8.2014 23:12:56   
Didy
Hihihihi, UM, nasmeja me do suza. user posted image

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1660
   RE: Facebook
11.8.2014 15:19:41   
Žapkić
Hajde i ovde da napišem svoj problem sa Messengerom, koji sam napisala u temi o mobilnim telefonima.
Devojke, da li neko zna kako mogu da isključim "Messenger" na mobilnom?
Naime, kada udjem na FB preko mobilnog, nisam mogla da vidim poruke koje imam, jer mi je stalno zahtevalo da instaliram "Mesenger". Jeno vreme sam imala opciju da to preskočim, medjutim, onda je te opcije nestalo i samo je stajalo da instaliram. Kada sam ga instalirla, više mi poruke ne izgledaju kao pre, a sam "Messenger" poziva moje prijatelje na koje kliknem da bih im poslala tekstualnu poruku.
A, inače, sve prijatelje koje sam "kliknula" na Chatu, "Messenger" mi sam izbacuje na Desktop telefona.
"Ladno ću da po++z++m od tog "Messengera".
Ako neko zna kako da ga obrišem sa mobilnog, bila bih mu veoma zahvalna, jer meni "Messenger" na telefonu zaista nije potreban.

Inače, imam telefon marke "Sony"

_____________________________

"BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 1661
   RE: Facebook
11.8.2014 16:10:55   
Ana RR
Žapkić, pa zar ne možeš da ga deinstaliraš? Koji sony imaš, ja imam xperiu miro. Kada hoću nešto da deinstaliram, kliknem na menu da se otvori sve, ovako KLIK onda kliknem na ove 4 kockice, tada sve ikonice budu lebdeće sa malim znakom x. Klikneš na x ono što hoćeš da obrišeš.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Žapkić)
Direktna veza do poruke: 1662
   RE: Facebook
11.8.2014 16:21:20   
Žapkić
Ana, imam "Sony xperia tipo" . Sad sam ušla u aplikacije i uspela sam da nađem neko deinstaliranje tamo, ali već mi predugo odradjuje, a ne vidim da ima pomaka. Sačekaću još neko vreme, neću da prekidam, pa ću videti preko ovoga što si mi ti poslala. Veliko ti hvala. Javiću šta se dešava.

< Poruku je uredio Žapkić -- 11.8.2014 16:24:50 >


_____________________________

"BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1663
   RE: Facebook
11.8.2014 16:56:28   
Žapkić
E, ovako-uspela sam da izbrišem "Messenger". Draga Ana, veliko ti hvala!!!!!
Medjutim, sada kad udjem na FB preko mobilnog, ne mogu da vidim poruke-već mi opet traži da instaliram "Mesenger". user posted image
E, nećeš ga, vala!!!user posted image
Da li neko zna kako mogu da to uklonim i da mi telefon normalno otvara poruke?

_____________________________

"BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Žapkić)
Direktna veza do poruke: 1664
   RE: Facebook
4.9.2014 7:47:26   
Anck Su Nmaun
Davno jos sam blokirala jednu osobu na FB .. i dalje smo prijatelji ali mi se ne pojavljuje na Wallu sad bih da je odblokiram ali nemogu, neznam kako..pomoc user posted image

(odgovor članu Žapkić)
Direktna veza do poruke: 1665
   RE: Facebook
4.9.2014 8:24:36   
lelaigor

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Davno jos sam blokirala jednu osobu na FB .. i dalje smo prijatelji ali mi se ne pojavljuje na Wallu sad bih da je odblokiram ali nemogu, neznam kako..pomoc user posted image


Nađi settings gore, skroz desno, poslednja u redu onakao strelica, pa settings, na trakicama sa strane izabereš Blocking i tu možeš da blokiraš i odblokiraš šta i koga hoćeš...

_____________________________

Always look on the bright side of life...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 1666
   RE: Facebook
4.9.2014 8:25:00   
mali_mis
Odes gore desno na onu strelicu, kliknes za padajuci meni, odes na settings, pa na blocking, i imas tamo imena i pored imena unblock, i na to, i gotovo. E sad, moze biti da opet moras tu osobu da ubacis kao prijatelja.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 1667
   RE: Facebook
4.9.2014 11:26:00   
Cakana84
IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Davno jos sam blokirala jednu osobu na FB .. i dalje smo prijatelji ali mi se ne pojavljuje na Wallu sad bih da je odblokiram ali nemogu, neznam kako..pomoc user posted image


Pored ovih upustava za unblock da dodam da kada nekoga blokiras automatski se brise iz liste prijatelja. Ubuduce, ako želiš da nekoga skloniš iz new feed-a, a ne želiš da brišeš iz liste prijatelja, na home stranici na kojoj ti izlaze objave pored svakog imena i ili stranice imas sledece: http://prntscr.com/4jjaml, klikni da ne želiš da ti izlaze objave dotične osobe.

< Poruku je uredio Cakana84 RR -- 4.9.2014 11:27:19 >

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 1668
   RE: Facebook
23.9.2014 11:08:51   
New Mom
Zasto su skoro sve osobe (bar kod mene na listi fb) skinule profilne slike?

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Cakana84)
Direktna veza do poruke: 1669
   RE: Facebook
23.9.2014 11:11:17   
wivern
Ko je mene sinoc dodao na fb, ja sam senilna trudnica uopste ne mogu da dokucim ko je. user posted image user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 1670
   RE: Facebook
23.9.2014 11:15:28   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: wivern

Ko je mene sinoc dodao na fb, ja sam senilna trudnica uopste ne mogu da dokucim ko je. user posted image user posted image


Ja sam wiv.

(odgovor članu wivern)
  Direktna veza do poruke: 1671
   RE: Facebook
23.9.2014 11:16:02   
Olga75
ne znam , moji uglavnom imaju profilne
je l ni moje nema ?

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 1672
   RE: Facebook
23.9.2014 11:18:28   
Klarita
Sad sam gledala, moji svi imajuuser posted image

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 1673
   RE: Facebook
23.9.2014 11:20:44   
lanajelena

IZVORNA PORUKA: New Mom

Zasto su skoro sve osobe (bar kod mene na listi fb) skinule profilne slike?

Nemam pojma,kod mene svi imaju

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 1674
   RE: Facebook
23.9.2014 11:20:45   
bubulence

IZVORNA PORUKA: mimahana


IZVORNA PORUKA: wivern

Ko je mene sinoc dodao na fb, ja sam senilna trudnica uopste ne mogu da dokucim ko je. user posted image user posted image


Ja sam wiv.


aaa ti li si ta misteriozna osoba user posted image ?
mislim ti si i moj novi frend?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1675
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  65 66 [67] 68 69   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  65 66 [67] 68 69   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here