|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  67 68 [69] 70 71   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Facebook
4.11.2014 0:09:28   
Mala Elena
Da Kato,ali fb je fb ...ako nisi "in" onda si "out "..mislim tad tek ispadnes iz komunikacije. user posted image

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 1701
   RE: Facebook
12.11.2014 9:37:36   
Klarita
Ja vec danima ne mogu uopste da "udjem" na FB...kad god pokusam, pojavi se "Untrusted Connection" i kad ipak prihvatim rizik, pojavi mi se bezveze nesto i ne mogu da se ulogujemuser posted image

Je l'' treba da ponovim da sam duduk za kompjutere i spremanje ruckovauser posted image pa, molim neku zenicu koja se razume da mi priobjasni, mislim ovo oko FB, za rucak sam se snaslauser posted image

< Poruku je uredio Klarita -- 12.11.2014 9:39:06 >

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 1702
   RE: Facebook
12.11.2014 10:08:40   
Buba Mira
Dobila sam 3 zahteva na fb, sve od žena, a ne poznajem ni jednu. Ako je neka od vas ringerajki nek mi napiše poruku da znam.

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 1703
   RE: Facebook
12.11.2014 10:10:38   
Klarita
Ce da mi neko odgovori? BM nisam ja, ja ne mogu ni da udjem na fbuser posted image a, moram zbog radi neke narucene gaNderobe za cerku miuser posted image

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 1704
   RE: Facebook
12.11.2014 10:17:32   
Buba Mira
Sa kojeg pretraživača ulaziš? Probaj da promeniš, pa da uđeš preko chroma, opere ili trećeg.

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 1705
   RE: Facebook
12.11.2014 10:32:02   
Klarita
Neceuser posted image probala sa explorer-a i opere, a imam moziluuser posted image

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 1706
   RE: Facebook
12.11.2014 10:32:29   
Modessty
Klari navukla si neki virus! user posted image Imaš li instaliran neki antivirus uopšte?

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 1707
   RE: Facebook
12.11.2014 10:34:15   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: Modessty RR

Klari navukla si neki virus! user posted image Imaš li instaliran neki antivirus uopšte?

slažem se sa citiranim

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 1708
   RE: Facebook
12.11.2014 10:41:26   
Klarita
Vec se dopisivala sa Mod, ali da napisem je l' te..ukljucila sam Avast...sad cekamuser posted image 'bem ti zenu nepismenuuser posted image mislim na sebe, da ne bude zabuneuser posted image

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 1709
   RE: Facebook
12.11.2014 10:43:14   
mali_mis
A mozda ti je i antivirus na fb prepoznao virus i blokirao stranu. To onda cackas u antivirusu ako ga imas.
Sad videh da imas avast, oce djubre jedno avastovsko da blokira stranu user posted image

< Poruku je uredio mali_mis -- 12.11.2014 10:44:36 >

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 1710
   RE: Facebook
12.11.2014 10:45:26   
Modessty

IZVORNA PORUKA: mali_mis

oce djubre jedno avastovsko da blokira stranu user posted image

user posted image user posted image user posted image
e jes vala istina

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 1711
   RE: Facebook
12.11.2014 10:46:28   
Modessty
Klari jel imaš Skype? Lakše mi tamo da ti kuckam

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 1712
   RE: Facebook
4.12.2014 8:12:59   
lanajelena
Ko je od vas pod imenom masne masnice,vidim da su nam prijatelji zajednicki sa RRuser posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 1713
   RE: Facebook
4.12.2014 8:16:48   
Trcosava
To je ja mislim UM user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 1714
   RE: Facebook
4.12.2014 16:22:00   
emicaa
Zna li iko ko je Mirjana Dragan Somborac,znam da je sa RR al nikako da skontam ko user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 1715
   RE: Facebook
4.12.2014 16:26:56   
lanajelena
Miximana ako ne gresim user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1716
   RE: Facebook
4.12.2014 16:30:08   
bubulence

IZVORNA PORUKA: Trcosava RR

To je ja mislim UM user posted image


jeste user posted image

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 1717
   RE: Facebook
4.12.2014 16:31:34   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: bubulence


IZVORNA PORUKA: Trcosava RR

To je ja mislim UM user posted image


jeste user posted image

ja samuser posted image Vonavoj predlagala prijatelje, vecina sa RRuser posted image

(odgovor članu bubulence)
  Direktna veza do poruke: 1718
   RE: Facebook
4.12.2014 16:39:07   
lanajelena
Divna ti je cerkica,mislim da je nisam do sada videla a masnice su prva liga user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1719
   RE: Facebook
4.12.2014 16:44:54   
Anoniman
Hvala ! Lana saljem ti sa privatnog profila zahtev!

(odgovor članu lanajelena)
  Direktna veza do poruke: 1720
   RE: Facebook
4.12.2014 16:45:39   
lanajelena
user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1721
   RE: Facebook
4.12.2014 16:45:56   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: emicaa

Zna li iko ko je Mirjana Dragan Somborac,znam da je sa RR al nikako da skontam ko user posted image

To sam jauser posted image

(odgovor članu emicaa)
  Direktna veza do poruke: 1722
   RE: Facebook
4.12.2014 16:49:22   
emicaa
Ooo pa ćao ćao user posted image
IZVORNA PORUKA: mimahana


IZVORNA PORUKA: emicaa

Zna li iko ko je Mirjana Dragan Somborac,znam da je sa RR al nikako da skontam ko user posted image

To sam jauser posted image



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1723
   RE: Facebook
4.12.2014 16:49:39   
lanajelena
Malo sam omanula nick user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1724
   RE: Facebook
4.12.2014 20:48:47   
Didy
IZVORNA PORUKA: lanajelena

Ko je od vas pod imenom masne masnice,vidim da su nam prijatelji zajednicki sa RRuser posted image


Eureka! user posted image Taman sam htela da otkačim, mislila neka prodaja mašni. user posted image


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 1725
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  67 68 [69] 70 71   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  67 68 [69] 70 71   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here