|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  70 71 [72] 73 74   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Facebook
6.4.2015 7:52:10   
branki*
devojke,kad god sa lap topa hocu da udjem na fb,uvek mi bude automatski ukucana lozinka,cim pritisnem imeil adresu,odmah se ukucaju i tacke za lozinku.kako to da skinem?

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 1776
   RE: Facebook
6.4.2015 8:13:19   
Trcosava
Obrišeš cache i cookies, pa kad ponovo ukucavaš mejl adresu, otštikliraš ono da te ostavi ulogovanom i kada te chrome pita da li da pamti lozinku, ti kažeš ne.
Pri brisanju cache i cookies obrati pažnju da pobriše sačuvane lozinke

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1777
   RE: Facebook
6.4.2015 8:15:23   
branki*
jooj,trco,ja sam ti glupa za te stvari,a gde brisem te cookies?user posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 1778
   RE: Facebook
6.4.2015 8:25:38   
Trcosava
Ako koristiš chrome, ideš na settings, pa history, pa clear browsing dataImaš padajući meni, tu selektuj ''from the begining of time) i dole čekiraj da pobriše i lozinke
Ovakav prozorčić se pojavi
user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1779
   RE: Facebook
6.4.2015 9:12:51   
Buba Mira
E, ćao ženske. Imam pitanje. Nije vezano za Fb već za Whatsapp ali da sad ne otvaram temu, pitaću ovde.
Jutros sam, krembil, greškom, umesto kolege pozvala pogrešnu osobu, u frci, preko whtspp. Sreća pa sam skontala pa prekinula posle prvog zvona. Blam! E sad, kažite mi, da li postoji ikakva šansa da taj čovek nije ni video ili neće ni videti taj poziv, jer ne koristi tu aplikaciju mesecima, koliko sam tamo videla? Jako mi glupo, to mi neki bivši načelnik, ugledni lekar, a ja ga zvala, zove se isto kao kolega i ni jedan ni drugi nemaju sliku user posted image
Pliz recite mi da čovek neće videti poziv user posted image

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 1780
   RE: Facebook
6.4.2015 9:14:12   
branki*
trco,hvala puno,uspelauser posted image
bubamiro,ja mislim da ce videti,ipakuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 1781
   RE: Facebook
6.4.2015 9:18:33   
Buba Mira
user posted image user posted image

Ništa, šta sad, da kuliram? Koliko mi glupo da kuliram, još mi je gluplje da pošaljem čoveku poruku "izvinite, ja sam retard koji vas je zvao u 6, neću više".

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1782
   RE: Facebook
6.4.2015 9:41:04   
branki*
ja bih kulirala.ako ti se obrati,uvek se mozes izviniti.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 1783
   RE: Facebook
6.4.2015 10:08:00   
Trcosava
A bre Bubo, kažeš da je dete dohvatilo telefon. Ništa lakše user posted image

Branki, uvek draga user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1784
   RE: Facebook
6.4.2015 10:30:07   
nata11
BM meni se stalno desava na viberu, sigurno je shvatio covek da si pogresila.

_____________________________





(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 1785
   RE: Facebook
6.4.2015 10:37:33   
Buba Mira
Dobro je, nije se niko javio da me krpi user posted image

Ništa, ako bude, izviniću se. Bem ti watsapp.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1786
   RE: Facebook
6.4.2015 17:40:09   
wivern
Bubo ako mu je stara aplikacija nece ni videti. Stara nema mogucnost poziva.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 1787
   RE: Facebook
8.12.2015 20:46:51   
Trcosava
Elem, ja imam problem - kad sam na prenosu podataka ne mogu da otvorim fb. Problem se rešio tako da sam skinula aplikaciju, pa ponovo instalirala i radilo je do prvog kačenja na wifi. Posle toga opet ne mogu ni da postavim slikuu niti išta na mobilnom ako sam na prenosu podaka.

DA li je možda iko imao sličan problem i rešio?user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 1788
   RE: Facebook
8.12.2015 20:52:23   
nata11
E potpuno isti problem ima mm sa LG G3. Ja sam ga ubedjivala da mu je los signal- slab mobilni net. Koji tel imas?

_____________________________





(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 1789
   RE: Facebook
8.12.2015 21:57:28   
bojana92
Imam internet na mobilnom jer mi je takav paket jer placam racun.Ali mi je bolji interet na laptopu.Posto stalno ulazim na fb,visi volim kad ulazim preko laptopa,jer mi preko telefona nekad blokira.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1790
   RE: Facebook
8.12.2015 22:05:07   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: nata11

E potpuno isti problem ima mm sa LG G3. Ja sam ga ubedjivala da mu je los signal- slab mobilni net. Koji tel imas?

Xperia Z1
Ha, malo pre sam probala da uđem samo na prenosu i sad radi!? Doduše jutros je bio neki update softvera, moguće da je to rešeno. Probaću opet sutra.
Nije mu do interneta jer meni sve ostalo otvara, bez ikakvih problema. Ako ima problem sa otvaranjem i drugih aplikacija preko prenosa, onda može da bude slab net (loš signal).

Probam sutra opet, pa ću javiti situaciju user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1791
   RE: Facebook
8.12.2015 22:14:01   
New Mom
Trco, bas mi jedan prijatelj pre par dana isto komentarise. Sve smo probali, ne ide. A njegov je Samsung.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 1792
   RE: Facebook
8.12.2015 22:28:52   
Trcosava
Ne znam, evo sad sam rekla mm da proba on na prenos da li mu radi. Probao, radi.

Oboje imamo android 5

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 1793
   RE: Facebook
8.3.2016 8:30:22   
NadaR
Skoro sam se pozalila drugaricama modovima kako M zezaju drugari sto nema nnalog na fb.
Oni imaju 7,5 -8 god. Misliiiiim user posted image user posted image

Sad citam ovaj clanak i najezih se . user posted image

Klik

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1794
   RE: Facebook
8.3.2016 10:08:11   
Sanjalicaaa
Bacila sam pogleda na clanak i nisam mogla da ga procitam. To su strasne stvari koje se nazalost dogadjaju.

Ja sams e skoro obrisala sa fejsa. Uhvatim sebe da visim tamo, a ne znam ni sta gledam, nego navika. Dobra stvar je otkad ga nemam aktivna sam na RR. Obrnes okrenes, neku zanimaciju moram da imam user posted image

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 1795
   RE: Facebook
8.3.2016 11:46:30   
IvanaSK RR
Ja ipak necu da otvaram link....
Moj sin ide u drugi razred. Nalog na fb ima godinu dana, muz je napravio zbog nekih igrica. Na sinovljevom tabletu je, ali on na nalog fb ode jednom u mesec, dva, tri. Mozda je znao malo cesce dok je igrao neku igricu tamo.
Medju njegovim vrsnjacima fb nije toliko zastupljen, ali jeste viber i WhatsApp. Mog sina su zezali zato što ima samo viber, a nema i WhatsApp.
U suštini, njih desetak je napravilo grupu na viberu i WhatsApp - u i dopisuju se. Za sada to nije nista strasno, znaju da se dopisuju par dana, pa onda dosta ne. Sada nisu kucali mesec dana.
Moj sin je trenutno okupiran fudbalom, sto uzivo, sto igrice i Sony.

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 1796
   RE: Facebook
9.3.2016 0:28:30   
choopa choops
Pa ono, u principu im neću braniti da idu na FB, ili šta već bude popularno za koju godinu, ali ću ih potajno provjeravati. Upoznati ih sa lošim stranama interneta. Neću im dozvoliti dda kače slike, a naročito ne public. I da prihvataju prijatelje koje ne poznaju.

Recimo, znam roditelje koji imaju ćerku od nekih 17g. Ta djevojčica je već odavno stavljala na netu slike u polutangama, u kupaćem stisnutih sisa i tako dalje, sve public. Njeni roditelji nisu kompjuterski neobrazovani, naprotiv. I dan danas se pitam zašto to dozvojavaju? user posted image

Mislim da nije problem samo u djeci, nego i u roditeljima i načinu na koji im sve to predstave. Ne treba djeci braniti neke stvari, da ne bi otišli u drugu krajnost.

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1797
   RE: Facebook
9.3.2016 0:33:40   
aleksandrici
Da,i ja imam devolčicu i uopšte ne bih volela da vidim njenu sliku na fb u tangama.Ne smem ni da pomilsim,taman posla.Nadam se da to čini ali sa decom nikad nisi načisto.Sramno je šta devojčice ponekad dozvole sebi uz pomoć roditelja.Ali svi smo mi različiti,neko preferira neke druge stvari.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1798
   RE: Facebook
9.3.2016 8:12:38   
Trcosava
Čupo, ali ona je još malo pa punoletna. Tužno je što to devojke stavljaju, ali se to iz kuće donosi.

Nado što se tiče FB i dece - moja Ana ga ima od rođenja user posted image Jednog dana će ga i preuzeti, naravno. Kad i kako - videću.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu aleksandrici)
Direktna veza do poruke: 1799
   RE: Facebook
9.3.2016 8:26:41   
vikiveki
Ja mom srednjem sinu dugo nisam dala da napravi profil na FB smatrala sam da je suviše mali ipak tek je drugi razred,ali sam se šokirala kada sam se uverila da skoro svi drugovi i drugarice iz njegovog odeljenja imaju profil na FB.Rekla sam mu da ću mu napraviti FB profil kada u školi budu završili sa latinicom i tako sam i uradila,naravno povremeno kontrolišem šta radi. Starija ćerka ima isto prof na FB ali ona ga uglavnom koristi za kontaktiranje i dopisivanje sa drugaricama iz razreda ,napravili su grupu tj. njihov razred i u toj grupi traže informacije vezane za domaći i tako te stvari.Naravno No 1 stvar je igranje igrica

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 1800
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  70 71 [72] 73 74   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  70 71 [72] 73 74   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here