|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  69 70 [71] 72 73   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Facebook
22.1.2015 8:54:41   
Peace*
Kod mene je recimo varijanta, da imam odredjenu grupu, i namesteno je da friends ne mogu sve da vide, vec moram nekog novog da ubacunem u tu nevidljivu grupu, da bi imao pristup svemu sto delim, sto je malo komplikovano ako sam preko telefona.


To imam i ja. Imam grupu ljudi koji mogu da mi vide fotke. Ostali ne vide.

Ali mislim da je nata pitala kako da napravi grupu ljudi čije statuse ona ne želi da čita. Ja takve ljude obrišem jednostavno. To je moj fb, i ja biram ko će mi biti prijatelj a ko ne, koga ću da čitam, a koga ne.

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 1751
   RE: Facebook
22.1.2015 8:56:09   
mali_mis
E onda jedino svakom pojedinacno da otkaci sta zeli da vidi, sta ne.

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 1752
   RE: Facebook
22.1.2015 8:58:21   
Modessty
može pojedinačno da otkači svačiji post. Postoji ta opcija.

Ma živeo FB! Imam Trcin porođaj uživo! Bar dok može da kucka user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 1753
   RE: Facebook
22.1.2015 9:55:06   
nata11

IZVORNA PORUKA: Peace*


Ali mislim da je nata pitala kako da napravi grupu ljudi čije statuse ona ne želi da čita. Ja takve ljude obrišem jednostavno. To je moj fb, i ja biram ko će mi biti prijatelj a ko ne, koga ću da čitam, a koga ne.


Upravo to.
Znam ono da klikcem na svaki post koji objave da nezelim da pratim ali gde da formiram da ih ubacim da mi ne izlaze uopste obavestenja od pojedinih?

_____________________________





(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 1754
   RE: Facebook
22.1.2015 9:59:01   
Peace*
što ih ne obrišeš ako ništa od njih nećeš da čitaš?

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1755
   RE: Facebook
22.1.2015 10:00:20   
wivern

IZVORNA PORUKA: Peace*

što ih ne obrišeš ako ništa od njih nećeš da čitaš?

Slazem se, u najboljem slucaju uradim "hide"

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 1756
   RE: Facebook
22.1.2015 10:02:28   
Peace*
Ma više ni to. To je MOJ fb i ja na njemu imam koga JA hoću. Kad mi ponovo pošalju zahtev, samo ih ostavim, ono nit prihvatim nit odbijem, jer, dešavalo mi se da odbijem prijateljstvo i pošalju mi ponovo zahtev user posted image , što ne može ako ne odgovoriš na njega, i pravim se luda ako pitaju šta se dešava, kažem da je fb prolupao. user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 1757
   RE: Facebook
22.1.2015 10:09:00   
wivern
Ma jok, ako nastave sa slanjem zahteva ja ih blokiram. Te ljude ionako ni u real life-u ne zelim da vidim a kamoli na fb.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 1758
   RE: Facebook
22.1.2015 10:26:37   
QueenJ
IZVORNA PORUKA: wivern
Ma jok, ako nastave sa slanjem zahteva ja ih blokiram. Te ljude ionako ni u real life-u ne zelim da vidim a kamoli na fb.

user posted image
Ovih dana sam ja tragala za ženama sa RR, da znate. Poslala sam nekoliko zahteva. user posted image

_____________________________

Shvatio je da mu je ona ne samo bliska, već da sada ne zna gde prestaje ona, a počinje on.

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 1759
   RE: Facebook
22.1.2015 10:53:27   
degu

IZVORNA PORUKA: Peace*

Kod mene je recimo varijanta, da imam odredjenu grupu, i namesteno je da friends ne mogu sve da vide, vec moram nekog novog da ubacunem u tu nevidljivu grupu, da bi imao pristup svemu sto delim, sto je malo komplikovano ako sam preko telefona.


To imam i ja. Imam grupu ljudi koji mogu da mi vide fotke. Ostali ne vide.

Ali mislim da je nata pitala kako da napravi grupu ljudi čije statuse ona ne želi da čita. Ja takve ljude obrišem jednostavno. To je moj fb, i ja biram ko će mi biti prijatelj a ko ne, koga ću da čitam, a koga ne.


Ja imam tako neke klince među prijateljima, žao mi da ih obrišem, al guše sa statusima pa samo prestanem da ih pratim i danem dušom user posted image


_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 1760
   RE: Facebook
22.1.2015 12:12:55   
nata11
Pa imam neke klince rodjake nemogu da ih obrisem, zarad dobrih rodbinskih veza a smaraju statusima.
A imam i par ''pametnih'' komsinica koje se svaki dan 100x dnevno dive tome kako su one majke i znate one glupe statuse tipa ''ja sam detetu dala zivot i sada cu da pravim od njega debila''. Opet nemogu zarad dobrosusedskih odnosauser posted image

_____________________________





(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 1761
   RE: Facebook
22.1.2015 12:18:03   
Peace*
Ja sam ladno obrisala klinca svoje najbolje drugarice i poslala joj sms da mislim da nije ok da njen sin, koji je generacija sa mojim sinom (koji btw nema fb i dokle god se ja budem pitala ni neće ga imati) čita određene stvari koje ja delim na fb. A da prestanem da delim "masne" šale na fb jer imam njenog sina među prijateljima - neću.

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 1762
   RE: Facebook
22.1.2015 12:27:10   
mali_mis
Meni je i klincadija u posebnoj grupi onih ispod 18 user posted image i pola toga ne vide user posted image Niti ja vidim njihove statuse, jer odmah odstikliram da necu da gledam statuse.
Sto se mene tice ni A. nece imati fb.

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 1763
   RE: Facebook
27.1.2015 7:58:10   
mali_mis
Jos nekom ne radi fb? Nece sa kompa, nece sa telefona, pocetnu stranicu nece da otvori.

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 1764
   RE: Facebook
27.1.2015 8:03:01   
New Mom

IZVORNA PORUKA: mali_mis

Jos nekom ne radi fb? Nece sa kompa, nece sa telefona, pocetnu stranicu nece da otvori.

Isto.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 1765
   RE: Facebook
27.1.2015 8:04:01   
emicaa
Neće meni,mislila sam da nešto kod mene nije u redu.Noćas je savršeno radio.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 1766
   RE: Facebook
27.1.2015 8:06:40   
mali_mis
Evo mama mi kaze, da su na RTV Vojvodina javili da instagram i fb ne rade vec pola sata.
Ja sam mislila da nije kod mene neki problem na kompu, mada sve ostalo otvara super, pa sam probala sa telefona al nece ni on.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1767
   RE: Facebook
27.1.2015 8:07:00   
Sosa Mena
Ni meni ne radi. Izgleda da nesto rade na sajtu.

_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1768
   RE: Facebook
27.1.2015 8:08:12   
Sosa Mena
Radi zene. user posted image

_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu Sosa Mena)
Direktna veza do poruke: 1769
   RE: Facebook
27.1.2015 8:28:25   
Trcosava
Bez panike user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Sosa Mena)
Direktna veza do poruke: 1770
   RE: Facebook
12.3.2015 20:49:54   
Plavusa34
Kod nas svako ima svoj nalog na facebooku tako je fer sta da ja trazim preko njegovog ili on preko mog

(odgovor članu Buba76)
Direktna veza do poruke: 1771
   RE: Facebook
12.3.2015 21:35:33   
jabudic
Plavuša ničim izazvana user posted image

(odgovor članu Plavusa34)
Direktna veza do poruke: 1772
   RE: Facebook
12.3.2015 22:01:32   
QueenJ
Jabudić, baš... user posted image Ja mislila neko nešto pametno napisao.

_____________________________

Shvatio je da mu je ona ne samo bliska, već da sada ne zna gde prestaje ona, a počinje on.

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 1773
   RE: Facebook
13.3.2015 8:06:09   
emicaa
user posted image
IZVORNA PORUKA: jabudic

Plavuša ničim izazvana user posted image

user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 1774
   RE: Facebook
13.3.2015 8:07:05   
Modessty

IZVORNA PORUKA: QueenJ

Jabudić, baš... user posted image Ja mislila neko nešto pametno napisao.

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 1775
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  69 70 [71] 72 73   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  69 70 [71] 72 73   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here