|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Nokti u trudnoći
3.5.2013 13:45:51   
Trcosava
Ej ja uopšte nisam gledala datum user posted image
A znam da je Macaki opet trudna.. sorči ljudi

Dunjče, ja to ne šljivim ni dva posto, mislim da je to preterivanje. No, to je stvar izbora. user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Nokti u trudnoći
3.5.2013 13:59:39   
Jole84
Dunjči jedino što je potencijalno štetno u farbama za kosu je amonijak,koliko ja znam,tako da možeš slobodno da uzmeš onu Lorealovu farbu bez amonijaka,poslaću ti na pp kako izgleda ako hoćeš. Pokušaj da se ne zamaraš tim stvarima,ali radi kako osećaš da treba user posted image
Moje mišljenje je da i bebe vole da im mama bude lepa user posted image


_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Nokti u trudnoći
3.5.2013 14:01:55   
Figaro88
Da,imaju sad te farbe bez amonijaka,pa mozes sa njima.Ja sam nokte lakirala normalno,i farbala sam se ali farba iz nekog razloga nije htela najbolje da se primi,bila sam svo vreme sva sarenauser posted image

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Nokti u trudnoći
3.5.2013 14:32:50   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: Jole84

Dunjči jedino što je potencijalno štetno u farbama za kosu je amonijak,koliko ja znam,tako da možeš slobodno da uzmeš onu Lorealovu farbu bez amonijaka,poslaću ti na pp kako izgleda ako hoćeš. Pokušaj da se ne zamaraš tim stvarima,ali radi kako osećaš da treba user posted image
Moje mišljenje je da i bebe vole da im mama bude lepa user posted image



Hvala Jolče, probala je dan pre transfera, ma ni jednu sedu mi nije pokrila user posted image

A Verka mi napisala da su te bez amonijaka još štetnije, Verka javi seee :)

Kako god, ne pomažu mi. Morala bi običnu da stavim .. jer se farbam samo zbog sedih ..

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Nokti u trudnoći
3.5.2013 14:41:41   
Dada81
Dunja,ganjam te po temama,da vidim novosti..bio nam komp na popravci,a od skoro mi net preko wirelss-a,apa mi bas cesto veza pucauser posted image Ali vidim leepe vesti user posted image necu previse da se radujem,a nemas pojma kako je lepo cuti da ne smes da se farbasuser posted image Prebices me.. Necu vise u off oprostite mi,nisam par dana bila tu,pane znam gde pre. Nego,ja se ,ne znajuci da sam trudna ofarbam bas u prva tri meseca,ne bih da sa znala,nekako covek se pribojava ipak da ce to kasnije d apokaze te negativnosti,mada do sada nije se niko zalio,hvala Bogu..nadam se da ce tako i ostati..Ja bih Dunja neke prelive boje,nesto prirodnije,bez amonijaka..mada si ti svetla,ja tamna,meni bilo lakse,prirodnije tipa kane i tako...

_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Nokti u trudnoći
20.11.2013 12:15:35   
viking
Da vas pitam, da li neko zna od čega mogu da se pojave bele fleke na noktima? Jutros sam slinula lak s noktiju na nogama (priznajem da je baš dugo stajao, dva meseca možda jer kako slabo izlazim pa retko nosim cipele, uopšte se nije iskrzao) a na palčevima sve bele fleke...

Dunja, nama u pkolici za roditelje rekoše da je farbanje dozvoljeno.

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Dada81)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Nokti u trudnoći
20.11.2013 12:24:50   
dunja RR
Vik i meni tako kada dugo stoji lak na nogama. Negde sam čitala da se kao gljivice razviju ispod laka ako dugo stoji, i meni te fleke tako ostanu dok nokat ne preraste, ali kasnije nemam problema. Ne bih rekla da su gljivice jer one obično izjedu ceo nokat, i nemoguće ih se rešiti, a meni eto, problem nestane kako nokat prerate fleku.

Hvala ti za farbanje, nisam još, trpim, možda sačekam još te tri-četiri nedelje, pa čim pređem u drugo tromesečje, farbanjac user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Nokti u trudnoći
20.11.2013 12:28:51   
jole82
Vik i ja sam imala te bele fleke isto na nogama, al što kaže DUnja..nestanu kako nokat raste..
Da i meni je dugo stajao lakuser posted image inače meni su (ne znam da li je tako svima) nokti na nogama izuzetno sporo rasli u trudnoći...valjda priroda tako uredila, jer ne možemo puno da se bakćemo od stomakauser posted image
Na rukama bili nikad jači i normalno rasli...al na nogama kažem...ako su 1mm mesečno i to je mnogouser posted image

< Poruku je uredio jole82 RR -- 20.11.2013 12:29:27 >


_____________________________

Enyoj the silence!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Nokti u trudnoći
20.11.2013 12:31:58   
viking
Ja se samo pitam da li da idem kod doktora zbog toga ili ne? Izgleda jezivo...

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu jole82)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Nokti u trudnoći
20.11.2013 12:33:55   
dunja RR
Vik jel onako po celom noktu ili po ivicama, ka koži? Ako je ka koži, moguće da su gljivice, onda bolje otići kod dr. dok ne zahvati ceo nokat ..

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Nokti u trudnoći
20.11.2013 12:37:00   
viking
Po celom noktu, ali tačno ispod površine laka za nokte... Otićiću onda sutra ili prekosutra.

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Nokti u trudnoći
20.11.2013 12:38:39   
jole82
Pa ako izgleda jezivo onda otiđi...ja sam shvatila da su mestimično flekice..user posted image
Ako je ceo nokat zahvaćen ili deo uz zanokticu, onda nesto nije kako treba...verovatno gljivice...
Meni se desilo jdnom na kažiprstu ruke da je kao nokat počeo da se odvaja od mesa...samo belo je bilo uz zanokticu i počelo je da se širi i bile su glupe gljivice...
Pa sad kako to izgleda?

_____________________________

Enyoj the silence!

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Nokti u trudnoći
20.11.2013 12:40:40   
viking
I kod mene su flekice ali ih ima dosta, pa pokrivaju veću površinu. Nalaze se samo na noktu, ne i na zanoktici.

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu jole82)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Nokti u trudnoći
20.11.2013 12:50:06   
Trcosava
Vik to je od laka. To se meni redovno dešava kada mi lak dugo stoji. Zadnji put sam imala isto tako, negde 2 meseca, lak na nogama i posle skinem lak i odem kod pedikira da mi iskasapi one moje urasle. I ona mi je skrenula pažnju na to belo - to nam se pojavljuje zbog toga što ne stavim podlak prvo, pa onda lak.
Još ako je bio neki tamniji lak.. Ja imam skoro uvek opijev 'got the blues for red' i ostavlja mi te bele fleke. Ako ćeš biti mirnija, otiđi, ali ovo ti je moje iskustvo. Nije povezano sa trudnoćom

p.s. kada se na rukama pojave te bele fleke, onda kao nam fali neki vitamin (dešavalo mi se ranije)

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Nokti u trudnoći
20.11.2013 13:02:50   
viking
I ja mislim da je od laka je se flekice nalaze isključivo ispod površine laka (tj. gde je lak bio). Na delovima nokta koji su porasli pa nisu bili pod lakom nema ničega. Nije mi se to nikad desilo, sad ne znam da li je jedini način da pustim da nokat izraste ili postoji neko sredstvo/lek koji se koristi u takvim situacijama?
I da, bio je tamno crveni.

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Nokti u trudnoći
20.11.2013 13:08:20   
Trcosava
Heheh crvena nas dokrajčila. Ničim se ne tretira, pustiš samo nokat da izraste. Meni je već skoro izraslo to belo. Za sledeći put da znaš - uvek podlak (ja od tad nisam ni mazala nokte, sve danas sutra i ne namazah)

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Nokti u trudnoći
20.11.2013 13:13:43   
jole82
Znači crveni lak je krivuser posted image

_____________________________

Enyoj the silence!

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Nokti u trudnoći
27.10.2014 17:50:06   
Kata90
Bas su mi cvrti nokti,i brzo rastu u trudnoci.....o noktima volim da vodim racuna i uvek su mi nalakirani......

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu jole82)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Nokti u trudnoći
27.10.2014 18:19:28   
choopa choops
U početku su mi bili vrhunski user posted image a sad kako vrijeme odmiče javila se moja stara boljka, a to je listanje user posted image A ja karakter po tom pitanju nisam, pa ne mogu da izdržim nego povučem i....ode mas' u propast user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Nokti u trudnoći
27.10.2014 18:38:35   
Mala Elena
Uvek sam mrzela one ostatke crvenog laka na noktima ... meni su jaki bili isto kao tebi Kato.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Nokti u trudnoći
27.6.2018 22:35:43   
debeljuca87
Devojke ja sam sada u 10-j nedelji trudnoce pa me zanima jel je stetno da se lakiraju nokti?!

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Nokti u trudnoći
28.6.2018 8:03:41   
Maraj
Debeljuco ja ne znam sta da ti kazem... ja sam pre user posted image mazala non stop nokte. Kako zatrudneh i ne bas... s vremena na vreme namazem. Mislim, strtno je ko i farba za kosu.... neko kaze da je stetno neko ne. Meni mozda smetaju samo isparenja dok se lak ne osusi

(odgovor članu debeljuca87)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Nokti u trudnoći
28.6.2018 8:30:15   
IvanaSK RR
Ja sam i lakirala nokte i farbala se u obe trudnoće sasvim normalno.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Nokti u trudnoći
28.6.2018 8:51:24   
debeljuca87
Ja sam ih redowno lakirala,ali sada procitala da ne walja,pa se uspanicila!!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Nokti u trudnoći
28.6.2018 8:54:26   
IvanaSK RR
To je vec stvar licnog izbora, ali ja nisam obracala paznju. A i ofarbala sam i sredjivala masu trudnih zena.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu debeljuca87)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Krvarenje u drugom i trećem tromesečju tru...
Pročitajte koji su najčešći razlozi zbog kojih u drugom i trećem tromesečju dolazi do krvarenja u trudnoći.
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here