|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako izgleda dan sa blizancima ...
25.9.2009 23:08:21   
guppy RR
gina, KAKO SIIIII ženo? Znaš kako si mi nedostajala user posted image
Uopšte više ne mogu da vas pohvatam na forumu. Kako su dečica?

(odgovor članu gina)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Kako izgleda dan sa blizancima ...
25.9.2009 23:20:39   
gina
Super sam Guppy!!! Premoreno... jos se zezam i sa zimnicom, dzemovima...

Devojcice su super, rastu... imaju vec 6 meseci i prave zurke.
Bude se celu noc, muce ih zubi, a preko dana su dobre.
Sin je krenuo u III razred, pa sad domaci zadaci, sastavi...

Evo slicice da nas vidite user posted image

user posted image

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Kako izgleda dan sa blizancima ...
25.9.2009 23:24:33   
guppy RR
Joj srca mala mamina!!!!!
Gina, nama su kumovi u Zrenjaninu... ako odemo sledeći put, moramo da se vidimo, pa da se naša dečica upoznaju!

(odgovor članu gina)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Kako izgleda dan sa blizancima ...
25.9.2009 23:26:30   
gina
DAAA, Gyppy!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image

Obavezno!!! Deca moraju da se upoznaju user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Kako izgleda dan sa blizancima ...
25.9.2009 23:32:06   
sephora
gina, klinke su pravi šećeri...preslatke su...
user posted image

(odgovor članu gina)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Kako izgleda dan sa blizancima ...
25.9.2009 23:33:58   
2002m
bebe su PRESLATKEuser posted image user posted image user posted image svaka cast zeno

(odgovor članu gina)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Kako izgleda dan sa blizancima ...
25.9.2009 23:37:42   
gina
Hvala vam svima user posted image user posted image

(odgovor članu 2002m)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Kako izgleda dan sa blizancima ...
27.9.2009 16:23:05   
Berta
Joj kad čitam sve ovo molim boga da se što kasnije porodim!
I potpuno mi je jasno gde su mame blizanaca, pa bre nemaš vremena ni da se okupaš ko čovek a kamo li da skokneš na net. Kad se samo setim kako mi je bilo prvih mesec dana sa starijim sinom muka me uhvati kako ću sa dvoje.
Ne moram još mnogo da čekam pa da saznam, na žalost ili na sreću, nisam sigurna. user posted image

(odgovor članu gina)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Kako izgleda dan sa blizancima ...
27.9.2009 18:05:37   
guppy RR
Berta biće sve OK. Samo preskoči na forumu one teme tipa "ne idem nenašminkana nikuda" i "kad dođem kući doterana sam i za muža" user posted image

(odgovor članu Berta)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Kako izgleda dan sa blizancima ...
3.10.2009 13:54:06   
eleny
Ja sam tek u 22. nedelji pa mi je još rano da pričam na ovu temu! Da li negde mogu da nadjem kako izgledaju dani budućim mamama blizanaca?user posted image

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Kako izgleda dan sa blizancima ...
3.10.2009 14:02:43   
guppy RR
eleny, dobro nam došla, dupla mamika!!!
user posted image user posted image user posted image user posted image

Kako nam izgledaju dani pročitaj na 1. strani ove teme (sad smo na 2. strani).

Evo ti direktan link na prvu poruku:
KLIK

(odgovor članu eleny)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Kako izgleda dan sa blizancima ...
4.10.2009 10:50:08   
gina
Evo opisa jednog naseg ludog dana u Beogradu...

U 13.00 imam sastanak sa klijentima u Bgd, a u kolima dve bliznakinje i sin od 9 godina user posted image user posted image . Danilo ih kao pricuva dok ja zavrsim sa sastankom koji nece trajati dugo,oko 15 min. Sastanak se stvarno brzo zavrsi, ja se zurno priblizavam kolima na parkingu, a ono tresti muzika, sve se trese. One su pocele da se bune sto se nista ne desava, vezane u autosedistima, a Danilo opalio muziku da ih umiri. One cute kao zabunjene. Dobro, i to prodje...
'Ajd, sad u Usce, da prosetamo, McDonalds itd... Stgnem ja tamo, nekako vec kroz Bgd guzvu i konstantno zvocanje mojih cerki iza ledja. Raspakivanje, kolica, torba, flasice, kasicice, igrackice... Krenusmo u lift i jedva smo usli na vrata... nije predvidjeno za blizanacka kolica...
Danilo tamo, vidi mama ovo, gle ono, ocu ovo, ocu ono... one u dreku, gladne 'oce nesto konkretno, na kasiku a ja nisam ponela. Trc' dole do Idee da kupim kasice... one se deru. Danilo davi oce u McDonalds. I to prodje...
U McDonaldsu guzva, kupi Danilo sta kupi, ja stereo hranim devojcice da se ne bi derale. I to se zavrsi, odjednom mir... one zaspale, a on zvace. Ja u transu kao harekrisna, opustam svoj um i crpim novu energiju da krenem dalje u pohode user posted image .
Odatle, vec izgljavljena krecem prema Zrenjaninu kroz Beogradsku guzvu, i odlazim u Tempo (tamo smem da udjem u prodavnicu sa kolicima za razliku od Metroa) u veliki soping. Danilo vozi bebe, opet ono vidi mama ono, ovo, ocu ono, necu ovo... ja samo trpam u kolica po spisku u zurim. One posle 40 minuta odusevljenog gledanja u sarenilo i svetla pocinju da placu od dosade i gladi opet. Zavrsismo i to za sat vremena! Na parkingu, prvo strpam njih u autosedista i krece opet hranjenje na kasiku. Danilo se igra sa nekom puskom koju sam mu kupila a koja pusta odvratne zvuke. Pomislih, sad cu je razbiti, al' je prestao da puca kad sam ga "zamolila". Napakovala sam, prvo kolica, pa ono sto smo kupili, zalupila vrata prtljaznika i krenula kuci. One su na pola puta zaspale...
Stigosmo kuci, opet raspakivanje, cika, dreka samo ovaj put i tata je sa nama (nije mogao da ide sa nama jer je i on imao poslovnih obaveza user posted image ). Docekao nas je kuci i on raspakuje kola. Ja spremam njih dve za kupanje, skidanje... dobre su. Posle kupanja, opet cika, jednu nosi, drugu brisi, spremaj flasice sa mlekom... odnela sam ih u krevetac, uvalila flasice sa podmetnutim jastukom da ih drzi, naredila Danilu da utisa zvuk neke igrice na racunaru i sela. Bilo je 23.00... rekla sam samo UFFFF.... prodje ovaj dan!!

Ali opet, nikada se nisam pokajala niti pala u depresiju sto imam blizance... a kad bih se opet resila da rodim, volela bih opet blizance. To je izvanredan dozivljaj user posted image user posted image .
Ala sam se raspisala user posted image user posted image user posted image user posted image


Danas necu nista kuvati, imamo skuvano od juce.
Usisacu kucu na brzaka i idem da setam sa decom dok ne padnem s nogu!
Mora ovo suncano vreme da se iskoristi dok ga jos ima user posted image .



< Poruku je uredio gina -- 4.10.2009 10:53:48 >

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Kako izgleda dan sa blizancima ...
12.10.2009 16:01:58   
bubura
gina, ti si stvarno carica, ja nikako ne uspevam da se pomirim da u toku dana nemam apsolutno vremena za sebe. Kad to prihvatim bice mi lakse,ali ne znam kada ce se to desiti. Inace, bebice su kao secer na onoj slici

(odgovor članu gina)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Kako izgleda dan sa blizancima ...
12.10.2009 16:06:41   
Lu
Eh Gina...riječi su suvišneuser posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bubura)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Kako izgleda dan sa blizancima ...
30.11.2009 21:53:02   
Anoniman
hehe....ove savete shto je Guppy napisala.... ja tju da odshtampam i nalepim na vrata....user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 40
   RE: Kako izgleda dan sa blizancima ...
30.11.2009 22:57:33   
Pansophia
SVAKA VAM CAST!!! Divim vam se.user posted image
Natasajvc, bravo!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Stvarno si zena zmaj!
Ja sam bliznakinja i tek sam sad kad imam bebu u cudu kako su moji mama i tata to sve uspeli.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Kako izgleda dan sa blizancima ...
1.12.2009 9:32:43   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: gina

I to se zavrsi, odjednom mir... one zaspale, a on zvace. Ja u transu kao harekrisna, opustam svoj um i crpim novu energiju da krenem dalje u pohode user posted image .


user posted image

Fenomenalna si ženo! user posted image

(odgovor članu gina)
  Direktna veza do poruke: 42
   RE: Kako izgleda dan sa blizancima ...
15.4.2010 23:36:47   
sanji
Mi smo se već prilično uhodale pa mi dan i ne izgleda tako strašno ( osim kad je neka vanredna situacija user posted image )!
U 5 ujutru klopamo i onda nastave da spavaju. Bude se između 8 i 8:30, mazimo se, poigramo, presvlačimo pa u 9 opet klopa! Ujutru su super raspoložene pošto celu noć spavaju i odmorne su. Onda se igramo do 10:30 i onda im se obično prispava. Spavaju od 40min. do sat i po kako koji dan ali obe u isto vreme! Onda opet maženje, igranje, presvlačenje i klopa u 1! Posle klope idemo napolje! Nekad spavaju u kolicima a nekad tek oko 3 kad se vratimo! Onda spavaju od 1 do 2 sata! U 5 je opet klopa a tek onda kreće žurka! Do tad se već umore tako da oko 7 neće da spavaju a umorne su da se igraju!Nekad ih prevarim da odspavaju nekih pola sata i onda bude sve super a nekad ratujemo do pola 9. To mi je jedini stvarno naporan deo dana ali da se izdržati! U 8:30 se spremamo za kupanjac! Kupam jednu pa drugu (to je deo koji obožavaju pa tu nema nikakve frke! Oko 9:30 klopa i oko 10 su u krevetu! Mazim ih nekih 15 minuta i slobodna sam do 5 ujutru!user posted image Jedno vreme sam imala problem zbog "pomoći" drugih pa su htele da se uspavaju samo na rukama! To je bilo jako veselo! Čim im nešto zafali neće ni kod koga a urlaju kao sumanute pa ja kao nenormalna nošam obe po 10-15 minuta dok se ne uspavaju! Katastrofa! Sad smo se Hvala Bogu odvikli od toga pa nema drame i skičanja! Jedini je problem moje slobodno vreme - koga nema! user posted image Ali nema veze! Curice će brzo da porastu pa će sve to da se nadoknadi! Ne bih se menjala ni sa kim. Depresiju nisam imala, nisam stigla! user posted image Samo mame blizanaca znaju koliko su srećne čak i kad padnu na nos od umora! user posted image

< Poruku je uredio sanji -- 15.4.2010 23:38:06 >


_____________________________

DOBILI SMO PRINCEZE

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Kako izgleda dan sa blizancima ...
16.4.2010 8:47:53   
NadaR
Depresiju nisam imala, nisam stigla

user posted image user posted image


Eh zene ,svaka vam cast !
Svaki komentar je suvisanuser posted image



_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu sanji)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Kako izgleda dan sa blizancima ...
11.6.2011 22:45:24   
bokicans
Evo kako nas dan izleda ,dan nam pocinje(ustvari nikada se ne ne zavrsava)oko 5.6 ujutru kada ustaju da sisaju,zatim nastavljaju spavanjac do nekih devet sati,tada i Nađa ustaje,Tada se malo mazimo ,igramo,ruckamo,presvlacimo,u svoj toj guzvi dajem Nađi da doruckuje i stvari da se obbuce,zatim obicno izađemo u dvoriste ili napolje,malo prosetamo ,pa spremamo klopu za popodne i poslepodne  ,njima kasice,Nađi rucak,za to vreme oni obicno ponovo zadremaju ,a ako se to nedesi onda pevam,igram  ,imitiram domace zivotinje...i tako dok se rucak neskuva(ne znam sta ce biti kada budem cekala pasulj da se skuva)Onda ruckamo,pa setnja opet ,ako je lepo vreme,Dvoriste nam je spas ,,,Zatim poslepodne sisanje i spavanje,svo troje,u slucaju kada Nađa ne zaspi ,tada bojimo ,crtamo,nekada gleda crtace a ja za to vreme malo spremim kucu.Kada ustanu sve ispocetka presvlacenje,oblacenje,pevanje,igranje,plakanje,vristanjeuser posted image .pa opet napolje ,pa naravno opet klopa koju smo sva sreca ujutru napravili ,i tako dođe i vece....E tada moram izvuci mleko pumpicom da nebih bilo zureke,posto ne mogu da cekaju.Jedan se kupa,drugi skida,Okupani ide kod tate ili babe na oblacenje,drugi kod mene na kupanje ,pa zatim na oblacenje,Dok se drugi oblaci prvi jede,a zatim i drugi.Kda je klopa gotova oni u krevetic a ja Nađu na tusiranje i da jede ako nije,ranije.Nađa u krevet, ja u market po dorucak za sutra ujutru za muza,(koji radi od 6.30 do 5) i za njih i sve ostalo sto mi je potrebno za sutrasnji dan ,da ne bih morala da trcim.Obicno uvece ostavim i sudove i sve zivo u neredu ali sta da se radi...mora se na RR,user posted image to me strasno opušta.Nekada se i ujutru tusiram jer ne stignem uveceuser posted image Uglavnom to je to.Ma uglavnom,radim ili ne radim ,sta kada mogu da stignem,ustvari ja ni ne znam sta kada radim i kuca mi bude danima u haosu ,ali bitno je da oni imaju punu paznju,Ali zato svoju decu obozavam ,volim sto imam blizance,pardon Trizlanceuser posted image Pomoci imam puuuno i od mojih ,jeste da svi rade ali opet su tuuu kada treba.

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Kako izgleda dan sa blizancima ...
11.6.2011 22:51:10   
bokicans
IZVORNA PORUKA: bokicans




E da subotu koristimo i za kuvanje vise jela (za nas),pa i tu uštekamo na vremenu.A sada idem da spavam pošto sam jutros ustala u šest i išla na najlonuser posted image

(odgovor članu bokicans)
Direktna veza do poruke: 46
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here