|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Primolut Nor
28.2.2010 17:47:52   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: little_one

Yasmin sam koristila 4 godine bez prekida, do novembra 2009 godine.


AAAAAAA, ja nisam shvatila da si ga koristila 4 godine. Sorry

(odgovor članu little_one)
  Direktna veza do poruke: 26
   RE: Primolut Nor
28.2.2010 17:55:31   
little_one
Vjerovatno je ta informacija dovela do zabune...inace, sve sto sam napisala su cinjenice i iako zvuci nelogicno, takva je situacija. I mene je jako zbunjivalo zasto kiretaza nije potrebna (mada mi je potajno bilo drago sto necu morati prolaziti kroz taj horor), a i sam izostanak user posted image strasno nervira. Sta se to desilo u mom organizmu da ja ne mogu da dobijem sama od sebe, ne znam, ali je strasno frustrirajuce. Koliko god sam puta prezirala dane kad dobijem, toliko ih sada prizeljkujem. :)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Primolut Nor
28.2.2010 17:57:44   
Anoniman
Kiretaža nije uvek neophodna kada dođe do spontanog, često sam ovde pročitala da su dr rekli da ne treba jer se materica sama očisti krvarenjem. Ali kod tebe nema krvarenja, ustvari je to ono što me buni.
No, ja nisam lekar, tvoj dr sigurno zna šta radi. user posted image

(odgovor članu little_one)
  Direktna veza do poruke: 28
   RE: Primolut Nor
23.6.2010 0:43:58   
dunja RR
Da li ga je neko skoro koristio?
Zanimaju me propratni efekti, da li stvarno ima nadutosti, bolova u grudima?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Primolut Nor
23.6.2010 9:18:21   
Lu
Dunja ja sam koristila prošlog ljeta za odlaganje M,  nisam imala nikakvih popratnih simptoma, e sad naravno da to ne znači da sve žene neće imati kao i na kontracepcijske pilule.

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Primolut Nor
23.6.2010 9:49:51   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: Lu RR

Dunja ja sam koristila prošlog ljeta za odlaganje M,  nisam imala nikakvih popratnih simptoma, e sad naravno da to ne znači da sve žene neće imati kao i na kontracepcijske pilule.


hvala dragauser posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Primolut Nor
23.6.2010 14:48:52   
liliana
Dunja, ja sam ga koristila u maju kada sam zaglavila u bolnicu zbog preobilnog krvarena i primala sam transfuziju. Nisam imala nikakvih  propratnih efekata... Joooooj, kak sam ja ovo konfuzno napisala-nadam se da si razumela.

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Primolut Nor
23.6.2010 14:49:41   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: liliana

Dunja, ja sam ga koristila u maju kada sam zaglavila u bolnicu zbog preobilnog krvarena i primala sam transfuziju. Nisam imala nikakvih  propratnih efekata... Joooooj, kak sam ja ovo konfuzno napisala-nadam se da si razumela.


razumela sve, hvala user posted image

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Primolut Nor
28.7.2010 10:22:59   
dacca
Meni je sinoc moja doktorka dala ove tablete da pijem 7 dana, dok bi trebalo da dobijem regularno. Ne znam sta hoce time da postigne, cista mi je poraasla na 4,2 i dala mi je Ca sandoz i sant E gal. Inace se pripremam na HSG!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Primolut Nor
28.7.2010 10:31:36   
choopa choops
Ja sam ga pila poslije spontanog pobacaja, kad mi se pojavila velika cista (5cm). ne sjecam se sad tacno kako je bilo, ali nakon sledece menstruacije ciste nije vise bilo user posted image
Nisam imala nikakve bolove i sl.


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu dacca)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Primolut Nor
28.7.2010 10:38:47   
dacca
Hvala Ti puno, sada sam mirnija! user posted image Citam na upustvu i nikako ne mogu da nadjm kako meni odgovara!

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Primolut Nor
28.7.2010 11:02:19   
choopa choops
Dacca nema na cemu. Ja sam to shvatila tako da mi je on dao lijek da bi kao malo odlozila mestruaciju i da bi ona onda bila jaca i da bi mogla da 'povuce' tu cistu. Tako je i bilo. Samo se ne sekiraj . Sretno sa HSG user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu dacca)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Primolut Nor
29.7.2010 12:58:10   
dacca
Vec dva dana imam temperaturu prosjecno 38, a sinoc sam citavu noc pjevala Cecinu pjesmu, samo 39 sa 3. Sada sam bila kod ljekar opste prakse i dala mi je eritromicin jer mi je grlo masu upaljeno. Ona mi je rekla da mogu biti antibiotik jer P.n je hormonska tableta tako da ne skodi. Sta mislite vi, iskusne?

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Primolut Nor
16.11.2010 9:13:15   
kokoloko
čitam vaša iskustva, i kao i obično, puno znače. sinoć mi je lekar dao da pijem rimolut nor 3x1. nije me upozorila na nikakve nuspojave. pijem ih da bi mi izazvale mens, koju ne dobijam ni skoro dva meseca nakon spontanog. trebalo bi da ih pijem 5 dana, pa da čekam user posted image .

(odgovor članu dacca)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Primolut Nor
1.6.2011 12:56:41   
suki
Molim vas da mi napisete ako imate iskustva sa uzimanjem Primolt-Nor -a u svrhu odlaganja m. Usla sam u apoteku i apotekarka mi je predlozila bas taj lek, da ga uzmem 3 dana pred ocekivanu m., da ga pijem 2x1 tabletu i da cu nakon kutije za 2-3dana dobiti. Jer uzimao neko ovaj lek ili sta ima da preporuci posto cu dobiti bas na letovanju user posted image

(odgovor članu kokoloko)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Primolut Nor
2.7.2011 16:14:59   
katarince
I mene zanima isto. treba da dobijem dva dana pred odlazak na more, s obzirom da imam jaku M, hocu da je odlozim. Apotekarka mi je preporucila ovaj lek. Pa me zanima kakva su iskustva imali drugi,  i da li smeju da se imaju odnosi pri koriscenju ovih tableta?

(odgovor članu suki)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Primolut Nor
2.7.2011 18:05:45   
Lu
Ja sam već pisala da sam pila prije odlaska na more, 3 dana ako se ne varam, uglavnom pročitajte uputstvo.
Pila sam pet dana i prestala, 3. dan sam dobila sasvim normalno.
Mogu se imati i odnosi zašto da ne, pa zato sam uglavnom i pila tablete, mogu ja da se kupam i sa tamponimauser posted image

Suki, ne moraš popiti cijelu kutiju, pij onoliko dana koliko ne želiš da dobiješ, čim prestaneš dobićeš za 2-3 dana.

< Poruku je uredio Lu RR -- 2.7.2011 18:07:06 >


_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu katarince)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Primolut Nor
2.7.2011 23:18:05   
lidija 011
Prije uzimanja primoluta, ipak, preporucujem pregled kod ginekologa. Da se vidi debljina endometrijuma, stanje jajnika itd. Ipak su to hormoni.

_____________________________

When you cry ,I''''ll wipe away all of your tears, when you scream ,I''''ll fight away all of your fears...

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Primolut Nor
3.7.2011 11:58:24   
nina26
Ovaj lek ne uzimajte na svoju ruku. Ja sam ga pila pred VTo posto od stresa mi je prvi put kasnilauser posted image pa su mi dali uz uputstva lekara. Ne secam se tacno koliko sam dana pila, znam da je bilo nesto ako mi je svetla krv da nastavim da pijem a ako je braon da prekinem, pricala sam sa dr svaki dan na tel.
Ako procitate nus pojave nije uopste naivan lek, znam 100% da povecava nivo hormona FSH.

Kao sto je Lidija rekla, prvo proverite hormone i endometrijum pa tek onda da vam daju odredjenu terapiju.

(odgovor članu lidija 011)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Primolut Nor
5.7.2011 18:25:47   
mmml
Pozdrav, svima na forumu!
Interesuje me da li je moguće pomoću primolut nor-a izazvati menstruaciju malo ranije a ne odlagati je? Npr. da se pije od 20. dana ciklusa 5 dana 2x1 pa da se očekuje meca do 29.,30. dana user posted image Treba da dobijem 1.8. a na more idemo 3.8., a ako ih pijem 14 dana opet bi me uhvatili najstrašniji prvi dani menstr. na moru i u putu tako da mi ta varijanta ne odgovara user posted image Inače, vrlo često mi "dobitak" kasni i po 5-6 dana i nikad ne znam šta mogu da očekujem user posted image

(odgovor članu nina26)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Primolut Nor
9.7.2011 16:44:00   
Majcy
Zdravo! Molim vas ako mozete da mi odgovorite na hitno pitanje.. Bila sam kod ginikologa,i ona mi je dala da pijem tablete Primolut Nor za odlaganje menstruacije,zbog odlaska na more. Posto mi menstruacije nije redovna pa nisam mogla da znam da li cu dobiti bas kao proslog meseca. Popila sam terapiju od 5 dana po 2 tablete dnevno. Medjutim,proslo je 4 dana i jos nisam dobila. Da li te tablete odlazu ili izazivaju,vidim po ostalim iskustvima da su dobile u roku od 2-3 dana. Hvala :)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Primolut Nor
26.7.2011 21:27:26   
nina26
Majcy, meni je terapija bila 10 dana po 2 tab. i po prestanku sledeci dan sam dobila.

Mozda ce ti malo kasniti, a mozda si trebala duze pitiuser posted image

(odgovor članu Majcy)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Primolut Nor
31.8.2011 16:04:44   
crna ruza
moze li mi neko reci ko zna
ovako, npr nisi trudna a ipak jesi i pijes ove tablete (primolut nor)za izazivanje mens jer neznas zbog cega kasni,e sad popila si 10 dana po 2 tablete i vec 3 dan po zavrsetku nema mens.jel moguce da je trudnoca u pitanju i da nedodje mens.ni od ove tablete user posted image ???

(odgovor članu nina26)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Primolut Nor
14.9.2011 16:53:20   
superwoman
pa ukoliko si trudna ne bi smjela ni da pijes Primolut. i naravno da ce menstruacija izostati u slucaju trudnoce i pored tableta. a ukoliko nisi onda ni tvoje tjelo trebalo reagovati 1-7 dana nakon prestanka uzimanja tableta i trebala bi da dobijes user posted image .

(odgovor članu crna ruza)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Primolut Nor
25.10.2011 0:27:02   
dunja RR
Ja ga pijem 10 dana, dok ne stigne PH nalaz, i kad/ako potvrdi endometriozu prelazim (trebalo bi) na dipherelin.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here