|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kreme za lice
30.4.2019 17:41:44   
Filadendronka
Hvala Ivanka, bas su dzabe. Nadam se da su ok, meni se vise smucilo isprobavanje. Tako i sa samponima eksperimentisem godinama.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 501
   RE: Kreme za lice
30.4.2019 17:57:18   
Ivanka 75
Lala kreme su postojale i pre 30 godina, zato i znam za njih, kreme moje mladosti 😅
Na bazi nevena su. 
Ja sam duuuuugo isprobavala sta mi odgovara. 
Bubuljica i mitesera sam se resila pomocu Tami kreme protiv bubuljica pre nekih 20ak godina. Atoplo je preporucujem, ima da se naruci online, na bazi cinka je, bela kao kreme protiv ojeda. 

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 502
   RE: Kreme za lice
1.5.2019 6:46:49   
Filadendronka
Bubuljice nikad nisam imala, a lice mi je do ove trudnoce bilo bez ijedne tackice. Sad sam pegava i ten mi je skroz neujednacen. A oduvek tragam za kremom koja ce biti lagana, bez masnog traga i da dobro hidrira posto mi koza naginje ka suvoj. Planiram da probam sa tom Lala kremom, svakako je za mene novo otkrice. 

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 503
   RE: Kreme za lice
1.5.2019 6:49:00   
Ivanka 75
Ali pazi, Lala nocna je bas masna 😉

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 504
   RE: Kreme za lice
1.5.2019 7:03:44   
Filadendronka
Ok, hvala, bas mi ne treba nista masno cak ni nocu. Volim one koje dobro upijaju i ne ostavljaju trag. 

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 505
   RE: Kreme za lice
1.5.2019 11:42:10   
Bubamara14
Mozda nisam na pravoj temi, izvinjavam se ako je tako. 

U trudnoci mi se pojavilo crvenilo na obrazima. Evo, beba ima 8 mes, to ne prolazi. Koristila sam svasta, pantenol, novage protiv crvenila, sada vital activ. Rezultati 0. Da li je neka  mama imala slicnih problema?

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 506
   RE: Kreme za lice
1.5.2019 11:53:01   
Ana RR
Bubamara, ja sam imala crvenilo na levom obrazu. Posle porođaja mi je smetalo i sunce. Moja iskrena preporuka je krema Avene antirougeurs jour spf 20.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Bubamara14)
Direktna veza do poruke: 507
   RE: Kreme za lice
1.5.2019 11:53:25   
kamičak
Mozete probati Cortinat krem

(odgovor članu Bubamara14)
Direktna veza do poruke: 508
   RE: Kreme za lice
3.5.2019 13:35:57   
Rosita
Oko prvog u mesecu obavezno imam jedno 2 grozne akne 🙁. Kad bi trebalo da dobijem, ali ne dobijam, još dojim, bebac,13 meseci. Taman prođu lepo, stigne novi prvi. Dobila sam preporuku za kremu smešne cene :



Hedera vita
Fina je. Svašta ima ova firma.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu kamičak)
Direktna veza do poruke: 509
   RE: Kreme za lice
3.5.2019 14:18:17   
Filadendronka
Rosi, sigurno ima Hedera Vita u prodavnici zdrave hrane “Maslina” u Katanicevoj kod Hrama. Nisam koristila njihove proizvode, bas me zanima kakvi su. 

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 510
   RE: Kreme za lice
3.5.2019 14:28:27   
Rosita
Fil, kupils ja u lokalnoj zdravoj hrani. Fine je teksture, fino deluje, da l ima efekta ne znam. Imaju baš svašta.



_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 511
   RE: Kreme za lice
3.5.2019 14:28:54   
nata11
Bas finih proizvoda ima.


Sacuvala sam stranicu. Pise da se prodaje isključivo online. 

_____________________________





(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 512
   RE: Kreme za lice
3.5.2019 14:39:57   
dunja RR

Bubamaro, ja imam rozaceu, crvene obraze. Ne mora da znači da je i kpd tebe rozacea nego bi da opisem moju situaciju. Crveni obrazi su prvi stadijum rozacee. Drugi stadijum prate crvene papule, grozne bubuljice. Kod mene je drugi stadijum i te bubljice su pocele pomalo da se javljaju od pre dve godine. Broj im se povećavao po malo. Neposredno posle porođaja kada nisam jela 2,5 dana lice se dosza ocistilo da bi pre 10 dana buknule bubuljice po celom licu. Crveno skroz i grozno je izgledalo. Ne hranim se lepo plus hormoni. Jedna Ringerajka je prosla isto pre par godina i otisla sam kod dermatologa koji je njoj pomogao. Dobila sam svako vece naizmenicno metronidazol i klindamicin + laroche za rozaceu. Mada ja jos trosim Biodermu za rozaceu, ostalo mi malo pa da potrosim. Za mesec dana je kontrola, videcemo rezultate... 
IZVORNA PORUKA: Bubamara14

Mozda nisam na pravoj temi, izvinjavam se ako je tako. 

U trudnoci mi se pojavilo crvenilo na obrazima. Evo, beba ima 8 mes, to ne prolazi. Koristila sam svasta, pantenol, novage protiv crvenila, sada vital activ. Rezultati 0. Da li je neka  mama imala slicnih problema?




_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Bubamara14)
Direktna veza do poruke: 513
   RE: Kreme za lice
3.5.2019 14:52:37   
Ana RR
Dunja, ja i dalje mislim da bi ti Avene pomogla. Ja sam sve to imala ali samo na jednom obrazu. Ujutru me jako svrbelo, smetalo mi je sunce... Dobila sam losion za umivanje i Avene, losion se koristi 4 nedelje (po potrebi duže) a krema svakodnevno. Obraz se sredio nakon mesec dana.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 514
   RE: Kreme za lice
3.5.2019 15:05:35   
dunja RR
Anči, kod mene je drugi stadium rozacee, nije samo crvenilo već i te papule, to su upaljeni krvi sudovi, tako da je obavezan antibiotik. U drugom stadijumu se i oralno uzimaju antibiotici, dugo, dugo taje lečenje, ali s obzirom da ja dojim, dala mi je samo lokalno naizmenicno metronidazol i klindamicin, pa će i lečenje biti sporije jer ne smem te antibiotike jake oralno. Kreme mogu da pomognu kada je samo crvenilo, ali ovo je mnogo ozbiljnije stanje. Postoji i treći stadijum koji je užasan, i zato moram da se lečim da ne bi došlo do toga, mada r kaže da se retko javlja taj treći stadijum (deformiše se nos).
Ove bubuljice su strašne, tada, pre 10 dana kada su buknule, ni jedno mesto na licu mi nije bilo bez bubuljica (mesec i po nakon porođaja), i to se desilo u roku od sat vremena, nešto je izazvalo tu reakciju, ne znam šta. Ne mogu da opišem kako je moje lice izgledalo, rošavo skroz. Mozgali smo šta bi moglo, jela sam ribu tog dana, ali dr kaže da riba ne bi trebala da je okidač. To stanje je trajalo 3 dana, verovatno dok se organizam nije očistio od toga nečega, ali je ostao deo bubuljica, na centralnom delu lica. Nisu to onične bubuljice već crveni čvorovi.

Dr mi je pregledala i kožu po telu, kaže da imam divnu zdravu mekanu kožu (a ne mažem sada ništa, ne stižem). Takva mi ej koža i na licu bila do skora, dok se nije javila rozacea. Rozacea ne može nikada da se izleči, može samo da se drži pod kontrolom, i da se smanji crvenilo koliko toliko.

< Poruku je uredio dunja RR -- 3.5.2019 15:10:58 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 515
   RE: Kreme za lice
3.5.2019 15:12:24   
Maraj
Sad sam guglala i za Lala kremu i za Tamy i za tu Roso sto ti kazes.
Pa kremice fino deluju a jos finije mi deluju njihove cene.
Da znate da cu da porucim neku, samo da potrosim ovu moju Niveu

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 516
   RE: Kreme za lice
3.5.2019 16:22:09   
kamičak
Lep sastav ima Hedera vita krema, ulje psenicnih klica, ekstrakte aloje, kamilice. Lagano deluje.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 517
   RE: Kreme za lice
4.5.2019 10:35:53   
vocicana
Sada sam pogledala link, pa stvarno svacega imaju, svidja mi se ponuda ulja za negu lica, argan...badem, i onako mi je koza kao smirgla koliko je suva.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu kamičak)
Direktna veza do poruke: 518
   RE: Kreme za lice
4.5.2019 13:47:32   
Filadendronka
I ja sam bacila pogled, bas ima svega. Takodje za kosu ima odlican izbor. ‘Aj javljajte ako proba neko uskoro. 

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 519
   RE: Kreme za lice
4.5.2019 14:15:29   
kamičak
Za suvu kozu je odlican ekstrakt aloje, pitanje je koliko ga ima u kupovnim kremama

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 520
   RE: Kreme za lice
6.5.2019 12:18:29   
Peace*

IZVORNA PORUKA: Peace*

Odlučila sam.

Danas ću da kupim Mixa hialuron serum, i Mixa dnevnu i noćnu kremu, a nastaviću i Sebamed Q10 oko očiju.

Ma munja ću bre da budem! user posted image user posted image user posted image


Posle mesec dana mazanja svega toga redovno, imala sam utisak da su mi bore oko očiju još dublje, koža nekako sva suvo zategnuta ako preskočim mazanje, a s druge strane, krenule su potkožne bubuljice, i sva sam bila nešto u bubuljičicama.
Onda sam sve to batalila, trebalo mi je mesec dana da sredim lice, da se očisti. Svako veče sam čistila Octaniseptom, i kad se malo smirila, vratila sam se na umivanje vodom i sensitive Frosh tečnim sapunom za ruke, i mazanje Mustelom stelatopiom (bebećom) uveče pred spavanje. Povremeno stavim neku od Baleinih jednokratnih maski. Sad mi je opet koža super.

Toliko od mene i kremi! user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu mirana1)
Direktna veza do poruke: 521
   RE: Kreme za lice
6.5.2019 13:16:08   
Ivanka 75
Tasho, dobro si izdrzala mesec dana da vidis rezultate. 

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 522
   RE: Kreme za lice
6.5.2019 14:35:55   
Filadendronka
Na osnovu testiranja mnogih krema ustanovila sam jedino da mi bas, bas odgovara vitamin E. 

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 523
   RE: Kreme za lice
6.5.2019 18:27:32   
vonavoj
Uzela bi neku balea kremu,ima li neko iskustva? Ja volim dmove proizvode.

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 524
   RE: Kreme za lice
6.5.2019 18:52:53   
kamičak
Ima Balea krema sa ureom cini mi se, pakovanje svetlo plave boje

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 525
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Vrućina i teška šminka ne idu dobro zajedno
Postoji način da koži istovremeno pružite neophodnu hidrataciju i ujednačite ten, i tokom toplih letnjih dana, laganom f...
Kupaći kostimi za trudnice
photo
Dugo toplo leto je pred nama, i eto vam razloga da idete na plažu i pokažete vaš stomak u jednom od ovih prelepih modela...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here