|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Posteljina za decu
14.5.2014 16:37:15   
dunja RR
Meni rekoše da Textil važi za najkvalitet trenutno u Srbiji, i još jedna firma im je tu blizu po kvalitetu, ali zaboravih ime ..

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Posteljina za decu
14.5.2014 16:37:15   
madre
dunja, ne zna se koja je lepsa!

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Posteljina za decu
14.5.2014 16:38:55   
dunja RR
Joj madre, da znaš user posted image

Nikako da se odlučim ;)

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Posteljina za decu
14.5.2014 16:39:35   
Sanjica26 RR
Dunjice mislim na textil. Valjalo bi posteljinu obnoviti I sigurno cemo opet njihovu da kupimo.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Posteljina za decu
14.5.2014 16:42:40   
dunja RR
Super Sanjice, uzimam sigurno, samo da se odlučim za dezen :)

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Posteljina za decu
14.5.2014 16:50:39   
pari
Dunja,baš su lepe! Meni se sviđa prvi dezen najviše. Koliko koštaju i gde na bulevaru?

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Posteljina za decu
14.5.2014 16:59:25   
dunja RR
Pari na Bulevaru kod Đerma, ali nije njihova radnja, i dosta su veće cene nego na sajtu. Na sajtu, prilikom online kupovine je cena 3.320 KLIK, a u ovoj radnji je bila 6.000, mnoooogo. A imaju svoju radnju u Svetogorskoj, nisam bila tamo, ali ću nazvati da vidim kakve su tu cene, da li kao kada online naručujem ili niže. p.s. i meni se izgleda najviše dopada taj prvi, verovatno sam ga zato prvog i stavila user posted image , a rekoši mi da im je taj i najprodavaniji.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Posteljina za decu
14.5.2014 18:01:32   
dunja RR
Proverih, u radnji u Svetogorskoj kompleti sa prekrivačem, kao ovi što sam stavila su 3.000, jeftinije nego na sajtu.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Posteljina za decu
14.5.2014 18:10:28   
mika79
Dunja mi imamo 2 posteljine za bračni krevet Textil odlične su, boja im ne bledi, lepo se održavaju, ja planiram i za bebu da kupim kod njih, jedino neznam kakvi su im peškiri? Treba da ih obnovim pa razmišljam koje da uzmemuser posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Posteljina za decu
14.5.2014 18:36:35   
isidora88
meni bi trebala 200x200, ona je skoro 5000user posted image , to mi je puno sada.
uzela sam od nekog iz novog pazara, on radi veleprodaju, platila sam oko 1500 din.zajedno sa dostavom carsav, jorgansku navlaku i 2 jastucnice, pamuk je deblji, bas mi se svidja, jedino sto nemaju lastis na carsavu

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu mika79)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Posteljina za decu
14.5.2014 18:49:13   
dunja RR
Meni i peškiri deluju ok, videla sam ih u ovoj radnji na Bulevaru. A i za bebana već rekoh, uzesmo kod njih :)

IZVORNA PORUKA: mika79

Dunja mi imamo 2 posteljine za bračni krevet Textil odlične su, boja im ne bledi, lepo se održavaju, ja planiram i za bebu da kupim kod njih, jedino neznam kakvi su im peškiri? Treba da ih obnovim pa razmišljam koje da uzmemuser posted image



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu mika79)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Posteljina za decu
14.5.2014 18:52:00   
isidora88
evo ovu imam, samo je carsav istog dezena kao i navlaka za jorgan
KLIK

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Posteljina za decu
14.5.2014 18:53:24   
mika79
Mislila sam da uzmem par komada za probu, prošli put kad sam kupovala posteljinu imali su popust za gotovinsko plaćanje, a jednu sam posteljinu kupila samo jastučnice i navlaka za jorgan a navlaku za dušek sam kupila posebo onu sa lastišem tako mi je više odgovaralo.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Posteljina za decu
14.5.2014 21:29:31   
degu

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Ja sam narucivala od njih i foteljicu i dve posteljine.
Posteljina je onako malko grublja znaci nije onaj bas mekani pamuk, ali nije losa, ja sam zadovoljna.
Uzela sam pre dve godine.


E hvala puno na odgovoru, bitno mi je da su korektni.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Posteljina za decu
15.5.2014 1:14:54   
Klarita
Mislim da je Textil Jagodinska firma. Imam i ja njihovu posteljinu , prezadovoljna sam. OVA je nasa

< Poruku je uredio Klarita -- 15.5.2014 1:16:17 >

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Posteljina za decu
15.5.2014 10:30:46   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: degu


IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Ja sam narucivala od njih i foteljicu i dve posteljine.
Posteljina je onako malko grublja znaci nije onaj bas mekani pamuk, ali nije losa, ja sam zadovoljna.
Uzela sam pre dve godine.


E hvala puno na odgovoru, bitno mi je da su korektni.

Narucivala sam i od ovog tipa.. isto je sve ok
KLIK

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Posteljina za decu
15.5.2014 10:40:57   
Lepterija
Degu, ja nisam kupovala, ali pratim ih dugo i imaju pozitivne komentare. Ja inace kod internet kupovine samo citam misljenja kupaca. Tamo gde ih nema, tu je prevara, kao npr. ona cuvena grupa na fejsu sa na oko, divnim posteljinama, a u njima ni p od pamuka.
Ja sam ogradice za krevetac kupovala Hajdi Aleksinac, kao i vecinu bebi opreme. Imate gotovo po svim gradovima nesto njihovo za kupiti. Ogradice se lepo peru, ne svidja mi se carsaf, guzva se, ali ja sam i onako za krevetac kupila frotirne na gumu. Hajdi ima jako dobre peskire za bebe. Klar, u Leskovcu sam videla njihovu radnju. A sto se tice posteljina za nas, ja opet najvise volim frotirne, zimi nisu hladne, leti prijatne, jos ako je dobar frotir pa se ne mora ni peglati user posted image

< Poruku je uredio Lepterija -- 15.5.2014 10:43:20 >

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Posteljina za decu
15.5.2014 12:00:44   
vonavoj
Anck,ovde su posteljine jos jeftinije 1300..da li su ok? Da probam te,deluju mi isto kao one od 1600!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Posteljina za decu
15.5.2014 12:30:11   
Anck Su Nmaun
Daa, ovde su jos jeftinije. A isti je pamuk. Od njih sam uzimala Sundjer Boba. Lik je skroz ok!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Posteljina za decu
15.5.2014 19:00:13   
vonavoj
A kakve su im step deke? Da kompletiram!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Posteljina za decu
25.10.2014 1:53:02   
Azra_
Mi bismo uskoro trebali d akupimo dečaku posteljinu, ali mi je nekako dimenzija 200x150 (kako sam viđala po sajtovima) prevelika za onaj singl dečiji krevetac. Šta vi mislite?

A rado bih mu kupila neki čaršaf za dušek, lepu jednostavnu jastučnicu i neko kvalitetno ćebence. Po meni ništa ne može biti prijatno i toplo kao ćebe. Samo, gde naći lepo i kvalitetno ćebence za decu, da nije ono tanko kao krpa?user posted image

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Posteljina za decu
25.10.2014 7:05:59   
Trcosava
Azra, Ana ima sada krevet 160x70, ali za pokrivanje ima klasičan jorgan, tako da ta dimenzija je sasvim ok. Meni je veći problem jastučnica koja je 60x80! Pa bre znate li vi koliko je to jastuk?!?!?! Čaršave imam isto za onaj veći krevet, pa onda 'vezujemo čvorove' na ćoškovima da ne klizi, a drugi nam je taman ta dimenzija sa lastišom, pa ta dva menjam. Ja ovde posteljine uzimam ili u Lidlu/Hoferu kad kako gde naleti ili u Jysku ili kako se već piše.
Doduše, vidim da u Srb ima dosta tih posteljinica po Fb koje se prodaju i izgledaju mi sasvim pristojno.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Posteljina za decu
25.10.2014 10:29:34   
Azra_
Meni nekako deluje da je ta dimenzija 200_x_150 baš ogromna za taj dečiji krevetić i da ne bi mogao da se mrdne, da bi mu padalo. Dete će uskoro 3 godine. Mi sada imamo neko ćebence, ali će ga prerasti uskoro.

< Poruku je uredio Azra_ -- 25.10.2014 10:30:23 >


_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Posteljina za decu
26.10.2014 12:37:06   
mati
Azra moja sveki je kupila sad za Mitu bas lepo cebence, nije ni tanko ni debelo... Bas je mekano, narucila od neke zene da joj donese iz Turske posto i ona radi na pijaci... Uglavnom duze je od ovih Matinih dosta,i sad razmisljam da ih trampe... Ali Mata tesko ustupa svoje.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Posteljina za decu
26.10.2014 13:19:50   
Didy
Pisala sam negde, mislila sam da sam ovde - Poručila sam pre neki dan deci preko fb posteljine i baš sam zadovoljna. Komplet jastučnica, plahta i jorganska navlaka su 1200 dinara. Naša domaća proizvodnja, 100% je pamuk i boje su prelepe, baš su intenzivne. I ono što mi s eposebno sviđa - i plahta je šarena, nije jednobojna, kao kod većine tih dečjih posteljina.
Piše da se pere na 60 stepeni, ja sam prala na 40 prvi put, sledeći put ću probati na 60. Poručila sam preko fb OVDE. Žena mi je odmah sutradan poslala.
Sofiji sam uzela roze Mašu i medu, Stefanu zelenu Cars. Oni su presrećni, to mi je najvažnije.
Moji se pokrivaju štep-dekama, Sofija ima i neki dormeo pamučni pokrivač koji joj je dovoljan jer i dalje je stavljam u džak, tako me manje boli glava. user posted image

< Poruku je uredio Didy -- 26.10.2014 13:21:19 >


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







HOROSKOP: Kako se slaže tvoj, sa znakom tv...
Može li kompatibilnost znakova zodijaka odrediti odnos majke i deteta? Kažu da su ovo kombinacije koje se najbolje slažu...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here