|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Projekat kuće
6.8.2009 23:04:59   
Anoniman
Pare nisu problem...para nema user posted image user posted image user posted image

Joj....muka me hvata....u shta se upushtamo...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu 2002m)
  Direktna veza do poruke: 51
   RE: Projekat kuće
6.8.2009 23:07:18   
2002m
IZVORNA PORUKA: Smeshkica

Pare nisu problem...para nema user posted image user posted image user posted image

Joj....muka me hvata....u shta se upushtamo...user posted image user posted image user posted image

pare,pare,pare....pare ljude kvareuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Raspored prostorija
6.8.2009 23:08:02   
Leki 77
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Smatram jako neprakticnim da kuhinja bude vazana sa bilo kojom sobom, prosto jer mrzim kada mi soba smrdi na kuvanje.


Ja se u potpunosti slazem. Namucila sam se dok nisam nasla stan sa prozorom u kuhinji i prozorom u kupatilu. To je izgleda izaslo iz mode, posto vidim da se svima dopada shank, a meni je to prakticno za one koji ne kuvaju vec iskljucivo jedu porucenu hranu. Meni dnevna soba ponekad mirise na przeno (i kada ne zagori user posted image  ), iako u kuhinji imam i prozor i terasicu, i zatvorim vrata od trpezarije, i od dnevne sobe (koja se nastavlja na trpezariju). Nikada ne bi prevagnula estetika nad funkcionalnoscu kod mene.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Raspored prostorija
7.8.2009 17:34:11   
Anoniman
Grubo sam skicirala raspored prostorija...pa me zanima vashe mishljenje...

user posted image

(odgovor članu Leki 77)
  Direktna veza do poruke: 54
   RE: Raspored prostorija
7.8.2009 18:30:46   
Anoniman
E da....dal projekat treba da mi crta neka firma...ili mogu npr drugaricu koja je arhitekta unajmim da nacrta to? 

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 55
   RE: Raspored prostorija
7.8.2009 21:28:36   
Anoniman
Ovo je da ti mozak stane user posted image

KLIK

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 56
   RE: Raspored prostorija
7.8.2009 21:33:30   
NadaR
 Joj.. nema ni jedne da mi se ne svidjauser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Raspored prostorija
7.8.2009 21:36:08   
Anoniman
Stvarno je da ti mozak stane user posted image

Al meni su ovo kutje bash luksuzne...bar mi tako deluje...

A gledala sam neki americhki sajt sa kucama.... u projektu svaka soba ima kupatilo...plus ima main bathroom user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu NadaR)
  Direktna veza do poruke: 58
   RE: Raspored prostorija
7.8.2009 22:24:31   
Jeca*
Smeshkice, a u čemu se tvoja skica razlikuje od moje? Mislim ok je, nego si ti prvobitno rekla da hoces veci dnevni boravak. Ovde je, rekla bih, manji nego na mojoj skici, a sobe su vece. Takodje, mislim da je neprakticno da ti ovoliko prostora ode na hodnik. Onda...potrebno ti je da imas kupatilo i wc. Greh je na kuci od 100m2 gde imas 3 spavace i dnevnu sobu, da imas samo jedan sanitarni cvor. I jos jedna sugestija. Cini mi se da si nacrtala da se u kucu ulazi dole, na skici. Uvek se spavaca zona gura pozadi, a ulazi se u dnevnu zonu (kuh, boravak...). Eto...hajde sad da cujem odbranu user posted image user posted image user posted image  salim se, naravno.
p.s. projekat moze da ti radi bilo koji diplomirani inzenjer arhitekture koji ima licencu izdatu od strane inzenjerske komore srbije i pečat...uh al sam ovo sročila user posted image  ali to je to!

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Raspored prostorija
7.8.2009 22:54:39   
Anoniman
Pa meni ne odgovara da spavatji deo bude nazad, jer mi treba izlaz u dvorishte iz dnevne sobe...u zadnje dvorishte...user posted image

Nisam bash srazmerno nacrtala...sobe su 4x3m a dnevna je 6x4 m , kupatilo 2x4 , i 2 ostave od 2x2 (jedna kuhinjska ostava , i jedna za usisivach, peglu, dasku i ostale sitnice..)

Sad sam dobila josh jednu ideju...pa idem da crtam user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 60
   RE: Raspored prostorija
7.8.2009 22:59:34   
Lu
IZVORNA PORUKA: Smeshkica

Pa meni ne odgovara da spavatji deo bude nazad, jer mi treba izlaz u dvorishte iz dnevne sobe...u zadnje dvorishte...user posted image


Ali glupo je da se ulazi u kuću kraj spavaćih soba zar neuser posted image
One su uvijek nazad ili na katu ako ga imaš,jer to ti je ipak neka intimauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Raspored prostorija
7.8.2009 23:01:51   
Anoniman
Ma znam...nego kako da smislim da imam izlaz iz dnevne u zadnje dvorishte...a da ne prolazim pored soba prilikom ulaska...

Inache...ovu skicu sam ukrala sa nekog sajta...samo sam malo preradila onaj deo oko kuhinje i ostava...

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 62
   RE: Raspored prostorija
7.8.2009 23:04:29   
Jeca*
samo rotiraj resenje koje sam ti ja dala na prethodnoj strani user posted image  Evo ovako:

user posted image

iz dnevne mozes u dvoriste (strelica). Po ovome se u kucu ulazi bocno, sa leve strane, a moze da se preprojektuje malo pa da se ulazi na mestu gde je kupatilo (strelica), ali da i dalje postoji odvojena spavaca zona....a da se ulazi uz kuhinju. eto...igraj se malo sa tim

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Raspored prostorija
7.8.2009 23:06:30   
Lu
Još nešto,trebaš obratiti pažnju na to da ti je dnevni boravak na sunčanoj strani.
A zašto moraš da izlaziš iz dnevnog boravka u zadnje dvorišteuser posted image
Ja ne bi pravila kuću blizu ulice,radije bi ostavila ispred dvorište,naravno ako tako dozvoljava urbanistički planuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Raspored prostorija
7.8.2009 23:12:20   
Jeca*
IZVORNA PORUKA: lu

Još nešto,trebaš obratiti pažnju na to da ti je dnevni boravak na sunčanoj strani.
A zašto moraš da izlaziš iz dnevnog boravka u zadnje dvorišteuser posted image
Ja ne bi pravila kuću blizu ulice,radije bi ostavila ispred dvorište,naravno ako tako dozvoljava urbanistički planuser posted image


user posted image

inače, najbolje bi bilo ako je plac takav da je predbasta na juznoj strani! user posted image
spavace sobe na zapadnoj.
A sad...sve zavisi od katastarskog plana, urb. uslova....polozaja susednih objekata...

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Raspored prostorija
7.8.2009 23:20:44   
Anoniman
Plac je shirok 16 metara, a dugachak oko 40 ... kutja tje imati dvorishte i ispre i iza...

Ovo sam sad na brzinu nacrtala...al opet nije to to....

Sa te strane gde je kuhinja...taj deo kutje je na medji...pa moram uvutji kutju 3 metra ako mislim staviti niske prozore...a moram jer je ogromna prostorija...

user posted image

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 66
   RE: Raspored prostorija
7.8.2009 23:25:01   
Anoniman
Sad neshto o placu.... shirina 16 metara ... duzina 40... kutja mora da se nalazi na levoj medji (leva strana kada stojish na ulici i gledash prema placu)

Verovatno tje biti uvuchena oko 15 metara.
S obzirom da je leva strana kuce na medji, sa te strane smem imati samo male visoke prozore, jer nemam nameru da gubim 3 metra sa te strane...U to shto sam rekla ona moja prva skica se uklapa... druga bash i ne...

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 67
   RE: Raspored prostorija
7.8.2009 23:26:44   
Jeca*
nemoj molim te kupatilo, ostave, wc i sl da stavljas na ulicnu fasadu. Ne smes prozore pa ce ti kuca sa ulice izgledati kao bunker.

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Raspored prostorija
7.8.2009 23:28:40   
2002m
zasto lupas glavu oko plana kuceuser posted image user posted image user posted image ,zato postoji arhitekta.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Projekat kuće
7.8.2009 23:32:12   
Jeca*
IZVORNA PORUKA: 2002m

zasto lupas glavu oko plana kuceuser posted image user posted image user posted image ,zato postoji arhitekta.


user posted image

< Poruku je uredio Jeca RR -- 7.8.2009 23:33:04 >


_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu 2002m)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Projekat kuće
7.8.2009 23:32:16   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Jeca RR

nemoj molim te kupatilo, ostave, wc i sl da stavljas na ulicnu fasadu. Ne smes prozore pa ce ti kuca sa ulice izgledati kao bunker.


U pravu si... user posted image

Zato mi je ona prva skica bolja...jer su na ulichnoj fasadi prozori od soba...

Uf....videtju shta moj dragi kaze.... izgleda ga neko sad naprzio na montazne kutje...kad me cima da pogledam cene...

< Poruku je uredio Jeca RR -- 7.8.2009 23:33:50 >

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 71
   RE: Projekat kuće
7.8.2009 23:37:23   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: 2002m

zasto lupas glavu oko plana kuceuser posted image user posted image user posted image ,zato postoji arhitekta.


Ma neznam ni ja user posted image
Danas sam bila u zavodu za urabanizam...pa su mi rekli da napravimo neku skicu, po kojoj bi mogli da vidimo dal tje zeljena kutja da se ukopi u plac...pre nego shto arhitekta napravi projekat...

< Poruku je uredio Jeca RR -- 7.8.2009 23:38:48 >

(odgovor članu 2002m)
  Direktna veza do poruke: 72
   RE: Projekat kuće
7.8.2009 23:38:25   
Jeca*
rekoh ja da ce da ti traze idejno resenje user posted image

da bi ti izdali akt o urb uslovima, tj da bi ti rekli sta smes sta ne smes da radis na parceli. Ali moj savet ti je da i za to konsultujes arh...obavezno!!!

< Poruku je uredio Jeca RR -- 7.8.2009 23:39:44 >


_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Raspored prostorija
7.8.2009 23:40:19   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Jeca RR

rekoh ja da ce da ti traze idejno resenje user posted image


Pa da... nije ni htela da mi pricha dalje... samo kaze donesite zk, kopiju plana i skicu...pa tjemo dalje.... user posted image Cheka nas procedura od nekoliko meseci... user posted image

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 74
   RE: Projekat kuće
7.8.2009 23:45:18   
2002m
Nama je to sve arhitekta odradio(zato je placen), mi smo rekli koliko zelimo prostorija i koja da bude kvadratura.Covek posle 5 dana dosao i doneo  skicu,radili smo male prepravke  sto se tice prozora , velicine kupatila i to ti je sav posaouser posted image user posted image user posted image user posted image .

< Poruku je uredio Jeca RR -- 7.8.2009 23:48:43 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here