|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Klomifen II deo
18.3.2013 15:31:18   
luda od pokušaja
ne znam zašto nije...Pitala sam,ali je rekao da nije potrebno i da se javim idući mjesec da se vidi jeli trudnoća ili nije....Nisam koristila ni taj pregnil koji vi spominjete....Stvarno sam luda od svega...user posted image user posted image

(odgovor članu gale77)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: Klomifen II deo
18.3.2013 15:36:46   
gale77

IZVORNA PORUKA: gale77


Hvala drage moje, da sacekam jos tri danauser posted image (valjda se nesto od klomifena ciklus nije poremetio) pa da vidimo kako cemo dalje da delujemo.
`luda od pokusaja` nije mi jasno zasto tvoj dr ti nije pratio rast folikula,jer tu ima mnogo kombinacija: mozda pucaju folikuli suvise rano, ili suvise kasno ili prerastaju u ciste ili pak ih ima mnogo a ni jedan nije dovoljno veliki i zreo za dobru jajnu celiju i sl....


Ja sam cetrnaesti dan od pocetka pijenja klomifena pocela da osecam bol.

(odgovor članu gale77)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: Klomifen II deo
18.3.2013 15:39:38   
gale77
Meni je doktorka dala pregnil jer tokom pracenja je zakljucila da folikul nece da pukne pa da ga malo pogura , kako kaze.
Ako vise dana jace bolove mislim da bi bilo pametno da se javis doktoru, a mozda imas dosta folikula pa prave `guzvu` pa se zbog toga javlja bol.

(odgovor članu gale77)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: Klomifen II deo
18.3.2013 15:42:07   
gale77
`luda od pokusaja ako imas jace bolove par dana mislim da je pametno da se javis doktoru

(odgovor članu gale77)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: Klomifen II deo
18.3.2013 16:58:22   
luda od pokušaja
Ništa ne boli,samo ta konstantna mučnina,umor,učestalo mokrenje,boli me glava,puno jedem i sva sam nikakva! Jajnici me ne bole,grudi su mi osjetljive...To je to! Menga bi trebala doć 25. a ja ću do tada poludjet!

(odgovor članu gale77)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: Klomifen II deo
18.3.2013 21:17:33   
zmajče
Luda od pok.Promeni doktora ne znam da je neko pio od 5 dana klomifen valjda se pije od 2 dana-6 dana i jako je vazno da se prati foliklulometrijom rast folikula i posle se primi pregnil za pucanje ili se pusti da puknu sami

(odgovor članu luda od pokušaja)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: Klomifen II deo
19.3.2013 7:48:45   
blum
I ja imam bol u preponama a ovulacija je bila i prošla blagu malaksalost i bešika mi je baš osjetljiva

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: Klomifen II deo
19.3.2013 19:07:12   
zmajče
večeras završila sa klomifenom u sub. čekam UZ

(odgovor članu blum)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: Klomifen II deo
20.3.2013 7:49:10   
blum
zmajče sa srećom da budu user posted image
ja sam zabrinuta danas od sinoć imam jake grčeve u predjelu materice i jajnika ne stalno povremeno
bešika mi je osjetljiva moram često u wc a kad odem onda počnu ti grčevi sijevat
moželi to biti od lomifena i možda su ovi ostali folikuli manji popucali user posted image user posted image

(odgovor članu luda od pokušaja)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: Klomifen II deo
20.3.2013 9:26:56   
Zell
Zene, imam pitanje sto se tice klomifena: da li primate pregnil ukoliko ne pijete klomifen zbog iui, nego zbog prirodnih radova i da li idete na uz da se proveri da li su svi folikuli pukli? Hvala user posted image

(odgovor članu blum)
Direktna veza do poruke: 185
   RE: Klomifen II deo
20.3.2013 10:18:12   
jess021
zell, ne znam da li se prima pregnyl bez stimulacije, ali kontam da bi moglo, jer folikuli rastu i bez stimulacija.
A ja sam isla na uz posle, da bi videla da li su pukli, da ne bi slucajno prerasli u cistu.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Zell)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: Klomifen II deo
20.3.2013 10:25:52   
stidljivko
Ja pila Klomifen, 2X1, posto imam PCOS, isla na folikulometriju, i rasli folikuli ali nedovoljno, kad sam otisla 15.dan vise nije fol.koji prednjace, pa mi dr rekla "kao da sam pila vodu", sad opet na neke kontrac.pa da vidimo daljeuser posted image

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: Klomifen II deo
20.3.2013 10:29:42   
Zell
Jess, vidis meni uopste nisu na uz ni proveravali... sve je to individualno...
Ok sto se pregnyl ne prima bez stimulacije, nego me zanima ove zene sto piju stimulaciju a oslanjaju se na prirodne radove, da li one prime pregnyl i/ili idu kod nekoga na uz proveru da li su pukli i sl.
Imas PP user posted image

(odgovor članu stidljivko)
Direktna veza do poruke: 188
   RE: Klomifen II deo
20.3.2013 13:12:19   
blum
bolovi i grčevi su me popustili nadam se da je to od pucanja preostalih folikula a ne od cisti
ima li ko iskustvo koliko dugo traje bol koji izazivaju ciste
kod mene je to bilo od juče popodne do jutros user posted image

(odgovor članu luda od pokušaja)
Direktna veza do poruke: 189
   RE: Klomifen II deo
20.3.2013 13:35:22   
zmajče
piju napamet klomifen a meni je to baš rizik od dodbijanja cista da ne pratiš na UZ
hvala Blumuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu blum)
Direktna veza do poruke: 190
   RE: Klomifen II deo
20.3.2013 13:43:34   
blum
ma ispratili smo ovulaciju vodeći folikuli su popucali u nedelju ali je rekao da ima jos par manjih bila sam u ponedeljak kod doce

(odgovor članu zmajče)
Direktna veza do poruke: 191
   RE: Klomifen II deo
20.3.2013 15:16:52   
gale77
Moja dr kaze da bol moze da traje i par dana, ako tecnost iz puklog folikula polako istice.
Ja imam sve simptomeuser posted image i sukrvica je krenula, tako da nista ovaj mesec user posted image .

(odgovor članu blum)
Direktna veza do poruke: 192
   RE: Klomifen II deo
22.3.2013 8:01:15   
blum
Danas mi je 19dc i nemam vise nikakvo streckaje, grčeve ,bolove i td.
Samo me krsta malo bole grudi su mi se naduvale ali nisu bolne što je vjerovatno posledica klomifen+ utrogestan. veliki pozdrav za sve moje ringerajke

(odgovor članu gale77)
Direktna veza do poruke: 193
   RE: Klomifen II deo
22.3.2013 13:20:51   
zmajče
blum navijam da ovog puta uspe i klomifen donese jedno malo kovrdžavouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu blum)
Direktna veza do poruke: 194
   RE: Klomifen II deo
22.3.2013 14:53:11   
pozitivna
PoMozite mi!
proslog meseca sam uzimala 5.dana po jednu tabletu klomifena.Nisam jos dobila mengu...trebala je biti jos 14 marta.nisam trudna ..jeli nekoj od vas isto tako bilo. Puno pozdrava

(odgovor članu zmajče)
Direktna veza do poruke: 195
   RE: Klomifen II deo
22.3.2013 18:40:21   
zmajče
pozitivna imaš pp

(odgovor članu pozitivna)
Direktna veza do poruke: 196
   RE: Klomifen II deo
25.3.2013 13:02:00   
fiona2
bog ekipa zanimaju me vaša iskustva sa klomifenom ja popila 3 turu al nezna sam oće li bit išta jučer mi narasla temp za 0.3 muža je odsutan i sad sam opet na početku

(odgovor članu luda od pokušaja)
Direktna veza do poruke: 197
   RE: Klomifen II deo
27.3.2013 15:18:32   
ivkanica
Ja pijem klomifen od 5 dana ciklusa pet dana po dve tablete pa u petak uzuser posted image

(odgovor članu blum)
Direktna veza do poruke: 198
   RE: Klomifen II deo
30.3.2013 13:08:16   
Ksenija 33
user posted image Pozdrav svima....
Prvi put sam na forumu pa ne znam da li ga bas ispravno koristim user posted image  a citam vas vec dugo i vidim da ste dobro edukovane user posted image ...Ja cu a par dana poceti da pijem Klomifen pa me nesto interesuje...Da li se moze na UZV vidjeti da li u folikulu ima jajasce ili je prazno tj cista i sl.
Zelim svima puno srece i sto prije user posted image  

(odgovor članu luda od pokušaja)
Direktna veza do poruke: 199
   RE: Klomifen II deo
31.3.2013 12:08:23   
gale77
Moze se videti na uz rast folikula , ali ne i jajna celija unitar njaga, suvise je mala, a folikul raste do 2cm otprilike kad je zreo za pucanje i ispustanje jajne celije.
To je bar moj zakljuca.

(odgovor članu Ksenija 33)
Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praćenje ovulacije - telesna (bazalna) tem...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću merenja telesne (bazalne) temperature?
Praćenje ovulacije - iscedak iz vagine (ce...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću iscetka iz vagine?



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here