|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Šta NE jedete u trudnoći?
27.10.2012 11:31:42   
bice devojcica
Ne jedem ajvar i crni luk jer mi uopste ne prijaju. Pocele su i nektarine da mi smetaju,a letos sam ih tamanila ko luda..user posted image

(odgovor članu Janncica)
Direktna veza do poruke: 251
   RE: Šta NE jedete u trudnoći?
27.10.2012 17:00:05   
jovicaa
meni se pola stvari gadi u poslednje vreme, otvorim tako frizider i ne znam sta cu..
ali zato slatko i kiseli sokovi i voce bez granica bih mogla...

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu bice devojcica)
Direktna veza do poruke: 252
   RE: Šta NE jedete u trudnoći?
14.11.2012 6:05:26   
junior2
Jutro drage mame!!!Evo javljam se uz solju kafice,za sada mi ne smeta(tek je pocetak)user posted image  Meni se strasno jede grejp i neopisivo mi prija posebno ujutro,pa me interesuje imate li kakve informacije o njemu...ja sam citala i neko ga hvali u trudnoci,a neki ipak da se izbjegava,pa vise nisam pametnauser posted image  U prvoj  trudnoci sam se jako udebljala,ali sam mela sve,a u ovoj je malo drugacije...Nekako mi sve smrdi,i muka mi je strasno i na samu pomisao na hranu,a tek setnja gradom to je tek mucenje user posted image  

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 253
   RE: Šta NE jedete u trudnoći?
19.12.2012 9:45:56   
Leptiric123
Meni još uvek niša ne smeta, ja sam svaštojed...

Samo me kopka jedno, dr mi je rekla da izbegavam suhomesnato zbog nitrita, a ja volim suvi vrat i pečenicu jel se to računa? Ili je mislila samo na salame i kobasice?

(odgovor članu junior2)
Direktna veza do poruke: 254
   RE: Šta NE jedete u trudnoći?
19.12.2012 10:03:44   
Olga75
pa ja mislim da domace nema nitrita ali moze da ima kojekakvih trihinela ako nije testirano
a i so bi trebalo da se smanji da ne bi pritisak isao gore
tako da ne znam sta da ti kazem user posted image
inace meni je u trudnicu pasteta i jogurt bio zakon , kakvi kavijari i ostale specije user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 255
   RE: Šta NE jedete u trudnoći?
19.12.2012 10:30:02   
bonita
Ja mucnine nemam i mogu sve da jedem,ne smeta mi nista.jeino eto izbegavam suhomesnato,obozavam ga inace,ali eto sada me uopste ne vuce.
Isto tako se trudim da zaobidjem meki,volim sve,ali i to me ne vuce.
Mleko inace slabo pijem,samo u kafi,a i kafu ne pijem previse,1 dnevno makimum 2.
Voce jedem dosta,salate takodje,a ostalo sto skuvam to i jedem.
Gazirano i slatko inace ne volim,jedino sam cipseve obozavala,ali eto sad mi se uopste ni to ne jede.
A vode pijem previse,vise od 3l dnevno.Mozda i 4l.user posted image
I da Pizza obozavam :)

_____________________________

verujem u ljubav za celi zivot

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 256
   RE: Šta NE jedete u trudnoći?
19.12.2012 10:37:50   
Olga75
evo jedna korisna tema TRUDNICKI MENI user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu bonita)
Direktna veza do poruke: 257
   RE: Šta NE jedete u trudnoći?
30.12.2012 4:04:53   
panonkinja
hne jesti ono sto je inace nezdravo i kad nismo trudne, bar ja tako gledam na stvari. sve umereno i sto manje slatkisa, grickalica, brasna, soli i ne previse voca. sve previse je stetno. umerenost je najjidealnije stanje user posted image

(odgovor članu bice devojcica)
Direktna veza do poruke: 258
   RE: Šta NE jedete u trudnoći?
30.4.2013 18:01:51   
dunja RR

Slatkiše ne jedem, jer ne smem, a i ne traže mi se. Kafu srknem dva, tri gutljaja, dalje mi se gadi. Riba mi se nešto sada ne jede, a inače je volem. Ali tek sam na početku, biće još toga user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 259
   RE: Šta NE jedete u trudnoći?
30.4.2013 18:07:05   
Figaro88
Ja u trudnoci sa Andreom nisam mogla da jedem smoki,cim bi pomislila na njega odmah bi mi bilo muka.Ja mislim da je to jedina stvar koju celih 9m i malo posle porodjaja nisam uopste jela.U pocetku mi je sve smetalo,a posle je to proslo....

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 260
   RE: Šta NE jedete u trudnoći?
30.4.2013 18:13:37   
Sanja90
U pocetku nista nisam mogla da jedem osim cvekle,nemam pojma kako sam zivela tih 4.meseca a sad sve jedem,bez izuzetaka,cak ono sto nikad u zivotu ne bih probala,sad me vuce da probamuser posted image Inace i u predhodne dve trudnoce sam isto sve jela,unosila raznovrsno itd.

_____________________________

Nije srecan onaj koji puno ima,vec je srecan onaj kome malo treba.

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 261
   RE: Šta NE jedete u trudnoći?
3.5.2013 11:04:15   
claudia
Pozdrav svima ,

Novi sam clan , cilj mi je naci sapatnicu:))...u trećem sam mjesecu , jedem sve , mučnine imam konstantne , ne povraćam , ali sam jaaaaaaaaaako nerovozna i depresivna ..imam osjecaj da cu likvidirati mm:)))

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 262
   RE: Šta NE jedete u trudnoći?
3.5.2013 12:45:01   
dunja RR

Claudia dobrodošla, potpuno te brazumem, iako ja sam ja drugi mesec. Ali toliko menjam raspoloženja da je neverovatno, a muž ispašta user posted image

Pridruži nam se i na ostalim temama user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu claudia)
Direktna veza do poruke: 263
   RE: Šta NE jedete u trudnoći?
13.5.2013 9:50:30   
dada951
Meni se potpuno odbila kafa, bilo kakava, isto kao i u prvoj trudnoci, i to od 6. nedelje. Cak mi se u pocetku gadio miris prilikom kuvanja kafe. Inace ni slatko, ni sokovi mi ne prijaju. Cim pojedem malo vise torte ili cokolade, bude mi muka, sto je za mene neobicno jer obozavam slatkise. Jedino sladoled mogu da pojedem. Ni kiselo testo ne mogu, jer mi izaziva nesnosnu gorusicu.A sto se tice voca i zelene salate, to bih mogla stalno da jedem. I kiselo uopste.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 264
   RE: Šta NE jedete u trudnoći?
3.7.2013 9:17:52   
lutkamala
najbolje je izbegavati previse slatkisa, secera, testa... zdrava ishrana sto vise voca i povrca.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 265
   RE: Šta NE jedete u trudnoći?
11.7.2013 10:00:56   
Kvrgi
Ja sam nova :) Ja imam potrebu da jedem stalno, stalno sam gladna :( Al hvala bogu slatko mi se ne jede a pre trudnoce sam preterivala i nisam mogla da odolim. Tek sam drugi mesec a ugojila sam se tri kile. :( Doktor mi je rekao da jedem voce i povrce kad sam gladna a koliko god da pojedem nekako nisam sita :( Ima li neko slicnih problema?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 266
   RE: Šta NE jedete u trudnoći?
11.7.2013 11:38:43   
Leptiric123
Imam ja ali ja svakog dana očekujem da se porodim, pre nisam imala baš stalno pojačan apetit...kako kad...:D

(odgovor članu Kvrgi)
Direktna veza do poruke: 267
   RE: Šta NE jedete u trudnoći?
11.7.2013 11:55:37   
Dani.kv
Meni je lekar odmah rekao da izbegavam slano a da ukljucim blitvu, spanac, papriku. Sve zeleno. Na zalost muka mi je od visanja i slatka od istih. Jogurt mi jako prija

(odgovor članu bice devojcica)
Direktna veza do poruke: 268
   RE: Šta NE jedete u trudnoći?
11.7.2013 12:01:46   
Kvrgi
Kako ce tek meni onda biti pred kraj :( Koliko si se ugojila u trudnoci? :) Trudim se da vise setam da potrosim malo kalorija :)

(odgovor članu bice devojcica)
Direktna veza do poruke: 269
   RE: Šta NE jedete u trudnoći?
11.7.2013 12:03:15   
Sanja90

IZVORNA PORUKA: Dani.kv

Meni je lekar odmah rekao da izbegavam slano a da ukljucim blitvu, spanac, papriku. Sve zeleno. Na zalost muka mi je od visanja i slatka od istih. Jogurt mi jako prija


Zasto da iskljucis sve zeleno?user posted image Zelenisi su bitni jer su puni gvozdja pogotovo za trudnice i njihovu krvnu sliku.

_____________________________

Nije srecan onaj koji puno ima,vec je srecan onaj kome malo treba.

(odgovor članu Dani.kv)
Direktna veza do poruke: 270
   RE: Šta NE jedete u trudnoći?
11.7.2013 12:05:15   
Olga75
koliko sam shvatila dr joj je rekao da iskljuci slano a ukljuci zeleno

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sanja90)
Direktna veza do poruke: 271
   RE: Šta NE jedete u trudnoći?
11.7.2013 12:10:22   
Kvrgi
Kako ce tek meni onda biti na kraju :( Koliko si se ti ugojila u trudnoci? Trudim se da setam sto vise da potrosim bar malo kalorija :)

(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 272
   RE: Šta NE jedete u trudnoći?
11.7.2013 12:16:18   
Dani.kv
Tako je Olga. A sto se tice kilaze ne opterecujem se. Znam da cu puno da se ugojim jer su blizanci. Zena koja vantelesno zabebi ima malo drugaciji pogled na trudnocu

(odgovor članu bice devojcica)
Direktna veza do poruke: 273
   RE: Šta NE jedete u trudnoći?
11.7.2013 12:16:29   
Sanja90

IZVORNA PORUKA: Olga RR

koliko sam shvatila dr joj je rekao da iskljuci slano a ukljuci zeleno

user posted image user posted image jesi u pravu si,pogresno sam procitalauser posted image

_____________________________

Nije srecan onaj koji puno ima,vec je srecan onaj kome malo treba.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 274
   RE: Šta NE jedete u trudnoći?
11.7.2013 18:07:18   
Leptiric123
14 kg ne znam kako tako malo...ali verovatno metabolizam. Uvek sam se bavila sportom, trudnoću sam aktivna celu ne treniram ali i ne stajem iskreno...i nije me mučio zatvor a znam da mnoge muči. Pritom nisam povraćala ni jednom.

(odgovor članu Kvrgi)
Direktna veza do poruke: 275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Pol deteta na osnovu oblika stomaka i drugog?
Može li se na osnovu oblika trudničkog stomaka ili nečeg drugog odrediti pol deteta? Imate stomak u obliku lopte, gadne ...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here