|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Koja kolica za blizance?
23.8.2011 15:02:27   
Blagoslovena
A evo sada pronadjoh na internetu...ima ih u Adax prodavnicama po gradovima u Hrvatskoj, a uskoro i u Sarajevu....

(odgovor članu Blagoslovena)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Koja kolica za blizance?
23.8.2011 15:04:32   
Adriana83
Ja cu ih uzeti u Osijeku. Cena im je oko 3700 kuna. Na to ide popust 15% za gotovinu i ako se ne varam 23% povrat PDV. Ima ih jos u Zagrebu,Splitu,Zadru... A od skoro i u Sarajevu.

(odgovor članu smeskicTB)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Koja kolica za blizance?
23.8.2011 15:05:07   
Adriana83
Pisale smo u isto vreme user posted image

(odgovor članu Adriana83)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Koja kolica za blizance?
23.8.2011 15:13:26   
Blagoslovena
Adriana, u isto vrijeme smo pisale....ma ja bih i ova www.firstwheels.nl mislim da su dosta skupa i moraju se naruciti iz inostranstva,pa mi je malo zaouser posted image ...

< Poruku je uredio Blagoslovena -- 23.8.2011 15:15:38 >

(odgovor članu Adriana83)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Koja kolica za blizance?
23.8.2011 15:16:26   
Adriana83
Jaooo,ta su se i meni jako svidela!U pravu si moraju se narucivati,izadju duplo skuplja ...

(odgovor članu Blagoslovena)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Koja kolica za blizance?
23.8.2011 15:26:49   
Blagoslovena
Možda me jedino obraduje tetka iz Holandije, koja će svejedno doći čim se porodim...a ova marka je baš iz Nizozemske, citam po forumima do sve sa nosiljkama i ostalom opremom dodje oko 700 Eura, što je stvarno puno, bolje nabaviti polovna i očuvana....kada bi bila i takva...user posted image

Evo iskustvo jedne mame, ali pisano 2007 godine:
Nisu jeftina, ali su opravdala svaki euro. Sa svom dodatnom opremom su nas došla cca 700 EUr, a na to smo dobili i Mwts, tako da je u konačnici cijena bila prihvatljiva. Meni su bile jako bitne dobre košare da mogu šetati s klincima po svim vremenskim uvjetima, a da oni budu dobro zaštićeni, a ne da ih moram umotavati u hrpu deka.

Košare se posebno naručuju, a u osnovi kolica su konzola i sjedalice.
Zaboravih napomenuti da mi prolazimo s našim kolicima po skoro svim trotoarima i kraj automobila (osim ako se nisu sparkali baš totalno bezobrazno).Mi smo ih kupili preko Lutza u Grazu. Za isporuku im je trebalo dosta dugo.

(odgovor članu Adriana83)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Koja kolica za blizance?
23.8.2011 15:37:55   
bulka
Blagoslovena! Lepa su jako! I kvalitetna!

(odgovor članu Blagoslovena)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Koja kolica za blizance?
23.8.2011 15:43:02   
Blagoslovena
Joj....a vidite ovo http://youtu.be/YysNyKLT6q4
bar mogu da maštam....zavaljena uz internet i lap-top....puštam mojim bebama muziku za bebe....i svi uživamo....user posted image

(odgovor članu bulka)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Koja kolica za blizance?
23.8.2011 16:20:27   
Blagoslovena
http://www.bugaboo.com/twin jako zanimljivo...zaljubih se sada i u ova...user posted image

(odgovor članu Blagoslovena)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Koja kolica za blizance?
23.8.2011 16:26:54   
vonavoj
jaoj,divna su vam kolica!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Blagoslovena)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Koja kolica za blizance?
23.8.2011 16:33:14   
Blagoslovena
Hvala Bulka, Smeskic i Vonavoj.......zar nisu divna, samo jos kada bi postala naša........user posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Koja kolica za blizance?
23.8.2011 16:37:31   
Adriana83
Hvala,hvala,znamo da su divnauser posted image . Pa ja moja biram vec 5 meseci... Moraju da budu divnauser posted image . Blagoslovena,sigurna sam da ce biti nasa samo se moramo malo strpeti. Veliki su nam zalogaji. Moja su daleko a tvoja skupa...user posted image Bravo za ukus!

(odgovor članu Blagoslovena)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Koja kolica za blizance?
23.8.2011 16:46:39   
Blagoslovena
Da baš, uvijek mi se najviše sviđa ono što je skupo....malo si pustim mašti na volju....a onda postanem realna, pa uradim ono što mogu i moram....bojim se skroz i opustiti, ali eto....samo da user posted image user posted image stignu, pa makar bila i kineska kolica....koliko djece nema nikakva....user posted image

(odgovor članu Adriana83)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Koja kolica za blizance?
29.9.2011 21:18:28   
tvigi
ima li neko iskustva sa esprit kolicima

(odgovor članu Blagoslovena)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Koja kolica za blizance?
29.9.2011 21:20:17   
tvigi
http://www.bebino.rs/sites/default/files/imagecache/product_full/bebi_oprema/esprit_duo_crna.jpg
IZVORNA PORUKA: tvigi

ima li neko iskustva sa esprit kolicima


(odgovor članu tvigi)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Koja kolica za blizance?
29.9.2011 21:43:49   
Anoniman
Sa kolicima nemam...al sa tim tockovima imam...i ne preporucujem. Sto manje tockova to bolje, sa tezinom bebica u kolicima, racunaj da ce one imati i po 10 kg npr, ima da zapadnes u svaku rupicu na putu (dovoljno je i onaj slivnik od oluka u betonu). Ja imam chipolino duo, i prezadovoljna sam...vozili smo se po dubokom snegu, po ledu, pesku, po asfaltu mozes jednim prstom da ih guras, ja sam prezadovoljna, evo vec 15 meseci ih drndamo svaki dan i nista im ne fali user posted image

(odgovor članu tvigi)
  Direktna veza do poruke: 166
   RE: Koja kolica za blizance?
2.10.2011 19:33:22   
smeskicTB
Cupka, sta ti mislis o ovim kolicima?
klik

cini mi se da su odlicna..moja braticina ih ima..ali opet racunam da li su i za blizance ok..
mada su dosta hvaljna, vidjam ih kod parova..lagana su, vrlo se lako njjima upravlja..jaka su..

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Koja kolica za blizance?
2.10.2011 22:29:38   
Anoniman
Za te pare bolje uzmi cipolino twini, ima ih bokica, dati za ova kolica preko 40 hiljada je po mom misljenju bacanje para, chipolino su ista, mozda i bolja, a 3 puta jeftinija.

KLIK CHIPOLINO TWINI


(odgovor članu smeskicTB)
  Direktna veza do poruke: 168
   RE: Koja kolica za blizance?
2.10.2011 22:37:21   
Anoniman
Meni su i ova kolica bila u uzem izboru, jer ima jedan par tu u gradu koji ih voza, i nedavno sam ih srela, a njihove bebe su bile vec oko 5-6 meseci kad sam ja bila na pola trudnoce.... tada smo ih zaustavili na ulici i ispitali sve u vezi kolica....rekla bih da su prezadovoljni,.. ja ih nisam kupila samo zato sto ne volim tamna kolica...

KLIK Hauck kolica za blizance

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 169
   RE: Koja kolica za blizance?
3.10.2011 12:58:23   
Biki34
Evo da i ja malo pomognem...Moji bebci se voze u Maclarenovim kolicima i bas su zadovoljniuser posted image ...Kolica su stvarno odlicna prolaze kroz sva vrata,ulaze bez problema u lift,skuplalju se kao kisobran kolica i sigurno cemo ih koristiti do 2-3-ce godine(tako da se isplate)...a i meni su prelepa

(odgovor članu smeskicTB)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: Koja kolica za blizance?
3.10.2011 13:11:00   
Anoniman
I moja prolaze na sva vrata, generalno, sva kolica su prilagodjena tome, tako da ta stavka nije problematicna.

Ono na sta sam ja najvise obracala paznju prilikom kupovanja kolica su tockovi zbog okruzenja u koje zivimo, one su imale oko 6 meseci kad je bila najveca zima, kod nas je bilo snega meni do kolena...ali kolica su lepo prolazila kroz taj duboki sneg, isto je i sa blatom, peskom, shljunkom i slicnim groznim terenima, znaci nigde nikad nismo zapeli. Na mnogim mestima u gradu gde druge mame sa jednom bebom moraju da stanu i pridignu prednji deo kolica ne bi li prosle, ja predjem bez takvih akcija (bankine su izuzetak) ...Tako da su meni veliki tockovi, u sto manjem broju bili obavezni.

Naravno, pored toga je bilo obavezno da je bebi udobno, da je bezbedna, a sve to sam dobila u mojim kolicima...i evo, bebe od 16 meseci upravo sad spavaju u kolicima user posted image

Moram da dodam jos nesto, ukusi su drugaciji, meni su moja kolica odlicna, nekom drugom su mozda grozna, ruzna ili im deluju tesko ili ko zna sta, zato je najbolje otici u radnju i kolica pogledati uzivo, isprobati koji krug po radnji, i tek tada doneti odluku...preporucujem da se ipak kupovina obavi preko web shopova, posto su mnogo jeftiniji i pored dostave na kucnu adresu.



(odgovor članu Biki34)
  Direktna veza do poruke: 171
   RE: Koja kolica za blizance?
5.10.2011 9:36:20   
smeskicTB
Cupka, hvala ti!
biki34, takodje! znaci mi iskustvo!

meni su u uzi izbor usla maclaren i pegperego..ali za maclaren sma znala zbog braticine da su odlicna!

ova hauck su se i meni dopala, ali su teza od ovih koja sam stavila na uzi spisak.
a mozda jer nisam ranije cula , a ni koristila chipolino..skepricna sam..verovatno predrasuda..vidim da ih blizanacke mame bas lepo koriste..ova sto si postavila su mi bas lepa! i zaista jeftinija!
ne znam gde se u bg oni, tj njihov program moze uzivo pogledati..znate li?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: Koja kolica za blizance?
5.10.2011 9:41:04   
tvigi
chipolino sam ja neki dan uzivo gledala u enjubu na Novom Beogradu lepa su kostaju cini mi se 18900

(odgovor članu smeskicTB)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: Koja kolica za blizance?
5.10.2011 13:31:18   
Anoniman
Evo KLIK za listu distributera za Beograd

Juce sam u gradu srela par guraju blizanacka kolica chipolino, ova plava sto sam stavila link, prelepa su uzivo user posted image

(odgovor članu tvigi)
  Direktna veza do poruke: 174
   RE: Koja kolica za blizance?
5.10.2011 14:06:12   
smeskicTB
tvigi, kakvi su ti utisci?

Cupka, hvala punoo! bulevar mi je u blizini, pa cu ih pogledati bas!user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Uobičajeni pregledi i analize u trudnoći
Pred vama je spisak svih uobičajenih pregleda i analiza koje se rade u trudnoći i približni period kada se oni rade.
13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here