|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Povracaj pdv-a na opremu i hranu za bebe
28.1.2013 19:07:29   
Sanchy
Da,ne treba nista od dokumenata osim fiskalnih i zahteva,ja vec skupljam samo ne znam ako sam kupovala vise stvari pa je polovina za bebu a druga nije na istom racunu sta se onda desava?Treba li da zaokruzimo te stavke za bebu pa ce oni onda racunati pdv samo za te stavke ili hmm?Nesto sumnjam da ce oni to obracunavati..taj deo me interesuje.,

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Povracaj pdv-a na opremu i hranu za bebe
28.1.2013 19:12:05   
jovicaa
i mene ovo zanima...

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Povracaj pdv-a na opremu i hranu za bebe
28.1.2013 19:14:27   
jovicaa
i da li vazi i za cucle, flasice, pavlovicevu, vlazne maramice? i sta od hrane?
aha sad sam procitala sisicin post.. znaci vlazne maramice i kreme ne ulaze u to, bzv! pa to je isto osnovna oprema..
bas me zanima da li ce primati kopije fiskalnih racuna, posto ce oni 100 posto izbledeti do sredine sledece godine!

< Poruku je uredio jovicaa -- 28.1.2013 19:19:15 >


_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Povracaj pdv-a na opremu i hranu za bebe
28.1.2013 19:32:45   
Shishica
Ali pazite, sve to sto ste nabrojale i jos odeca npr. Sta sa odecom, mogu goli da idu? To je sve stoka. Ima sad da skupljam sve i uzecu im makar i 200 dinara, ali cu da im uzmem.

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Povracaj pdv-a na opremu i hranu za bebe
21.5.2013 12:07:20   
Modessty
samo da vas podsetim da se zahtevi za povraćaj PDV na bebi opremu podnose od 1-15. jula!
kopirajte račune da imate za sebe i nek vam je bog na pomoći kad krenete da se mačujete sa službenicima user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Povracaj pdv-a na opremu i hranu za bebe
21.5.2013 12:22:04   
Modessty
evo linkova. Nadam se da je to taj obrrazac, ipak treba proveriti

korisnicko uputstvo

obrazac

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Povracaj pdv-a na opremu i hranu za bebe
24.6.2013 23:04:32   
Sanchy
Spisak brojeva fiskalnih isecaka,to nisam znala,dobro procitah..

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Povracaj pdv-a na opremu i hranu za bebe
3.7.2013 16:24:00   
Sanchy
Na RR ova tema mrtva a na svim drugim forumima opsti haos...na svim opstinama traze drugacije i dodatne papire a na Cukarici kazuu treba i potvrda o primanjima supruga i o imovinskom stanju,,,zvala sam im unutrasnju kontrolu ,covek kaze nemaju pravo to da traze i da se pozovem na njega..pa mislim stvarno,,ti sluzbenici su dno sna user posted image

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Povracaj pdv-a na opremu i hranu za bebe
3.7.2013 16:27:40   
Modessty
neznam koje je stanje u Nišu. Raspitaću se baš kod prijatelja.
Nije mi jasna jedna stvar. Jel mogu ja sada pre rodjenja bebe da kupujem i čuvam račune ili se važi tek kad se beba rodi. Taj deo mi nije baš jasan?!

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Povracaj pdv-a na opremu i hranu za bebe
3.7.2013 16:32:00   
Olga75
ma to sto je drzava sad ponudila da kao vraca je bezobrazluk , spradja , svinjarija
i ako bilo ko to trazi nazad ja mu skidam kapu
a drzava je jedna lesina raspala , sram ih i stid bilo i bogdo da udjuture nose pelene i partikle gnusobe pohlepne , bezobrazne , ogavne i sve sto komegod na um paden
da neko skuplja odreske , poreske kur*(e i ostalo
pa mama i tata im skupljli , ne naislo im sta im mislim lesine smrdljiveuser posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Povracaj pdv-a na opremu i hranu za bebe
3.7.2013 16:35:22   
Dani.kv
Sanchy molim te cuvaj taj broj unutrasnje kontrole jer ce mnogima trebati. U poreskoj svako tumaci sve kako mu je volja. Ja cu licno imati problem jer je moj muz stranac, nerezident a ja cu se poroditi ovde gde imam osiguranje. Nacice se neko pametan pa cisto da znam koga da zovem

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Povracaj pdv-a na opremu i hranu za bebe
3.7.2013 16:56:30   
Sanchy
Mislim dno dna user posted image ...eto kad sam iznervirana sta ispade

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Povracaj pdv-a na opremu i hranu za bebe
3.7.2013 16:58:50   
Sanchy
Ma strasno,videcu sutra sta ce biti,,,traze pored broja racuna,i datum i iznos sta je kupljeno pa da znate i to je proizvoljna njihova odluka..OLgauser posted image ...imam za povrat lepu sumu,tipa smestaj na moru ,eto zato trazim za manju ni ja ne bih toliko gubila zivce

< Poruku je uredio Sanchy -- 3.7.2013 16:59:55 >

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Povracaj pdv-a na opremu i hranu za bebe
3.7.2013 17:07:38   
Olga75
ma trazi im sve Sanchy , uf ja sam zgrozena tim uslovima sto su postavili , sramotno


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Povracaj pdv-a na opremu i hranu za bebe
3.7.2013 17:42:05   
anci kv
ma ja sam do sad pukla 1000e a beba se radja u avgustu.imam bar za polovinu racune.koliko je to retroaktivno?

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Povracaj pdv-a na opremu i hranu za bebe
3.7.2013 20:28:53   
adulence
mene zanima jedna stvar posto je moja Iva rodjena u decembru to znaci da ce oni nama da vrate parice za ovu polovinu godine,ono sto budem kupovala od jula do decembra to nikom nista jel tako???ako je tako stvarno su SLEPCI!!!!!

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Povracaj pdv-a na opremu i hranu za bebe
3.7.2013 20:48:55   
anci kv
ma slepci kako god da okrenes!!em sto udare cenu,em sto nam uvale krs.jedino sto su nam obezbedil4h su nalepnice sa natpisom da trudnice i majke sa malom decom imaju prednost,i sa tim mogu citava da se oblepim i niko me nebi primetio!!

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Povracaj pdv-a na opremu i hranu za bebe
3.7.2013 21:34:46   
adulence
e vala lepo si to napisala....uzas mene samo zanima zasto ne vracaju pdv na kozmetiku za bebe sta je to kao neki luksuz pa cime da negujem bebu ili to ne treba da se radi bas sam posizela sad...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Povracaj pdv-a na opremu i hranu za bebe
3.7.2013 21:40:27   
Janncica
Zar nije jednostavnije da skinu u startu,pri kupovini pdv na odredjene stvari,nego ovako da mlate bezveze. Ja imam nekoliko racuna,ali nemam zivce da se sada sa tim zezam... user posted image

_____________________________

Shvatite da ste roditelj kad kupanje u dvoje ne cine vise ljubavnicke ludorije,vec prskanje vode,mehurovi od sapunice i neobuzdana radost

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Povracaj pdv-a na opremu i hranu za bebe
3.7.2013 21:46:42   
adulence
sve u svemu debili ja sam skupljala ne mogu da kazem da nisam nije to neka cifra ali ima da im uzmem ...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu Janncica)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Povracaj pdv-a na opremu i hranu za bebe
3.7.2013 22:15:23   
Zemunka85
Ja citam ovo i jedem se. Mi smo brda, bas bas brda para dali za bebu. Ni jednu jedinu stvar nismo dobili, sve bas bas sve smo kupili. A kada smo imali para, nismo stedeli, bile su to bas skupe stvari. Slepica, nikada ni jedan racun nisam cuvala. Ni u Aksi i dr radnjama ne koristim karticu za popust. Grrrrr. ..

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Povracaj pdv-a na opremu i hranu za bebe
3.7.2013 22:26:53   
Ana RR
Ni ja nisam čuvala a isto smo sve sami kupili.. pa samo AS je bilo 30 hiljada..

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Povracaj pdv-a na opremu i hranu za bebe
3.7.2013 23:43:16   
Anoniman
anci, mi i da smo skupljale isto bi nam bilo, jer se racunaju samo racuni od 1.januara 2013.
jesam li u pravu? user posted image

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 48
   RE: Povracaj pdv-a na opremu i hranu za bebe
3.7.2013 23:51:00   
Ana RR
Macaki, nemam pojma, ali koliko sam pelena i mleka kupila samo ove godine, ihahaj.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Povracaj pdv-a na opremu i hranu za bebe
3.7.2013 23:59:50   
dijana1*

IZVORNA PORUKA: Janncica

Zar nije jednostavnije da skinu u startu,pri kupovini pdv na odredjene stvari,nego ovako da mlate bezveze. Ja imam nekoliko racuna,ali nemam zivce da se sada sa tim zezam... user posted image



Ne nije jednostavnije, onda nas ne bi ponizavali i pravili magarce od nas. Ovako se bas lepo sprdaju sa nama. Bas me zanima ko je indijanac kom je palo na pamet da neko cuva neki racun 6 meseci. Da li ih on prvi cuva !?!? Sve sami IDIOTI!

(odgovor članu Janncica)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







OVO JE ZA 5+! Pismeni rad malog Teodora (9)
Pismeni rad devetogodišnjeg Teodora Kovačevića iz Beograda o njegovom ocu Milanu, koji je vrlo brzo postao viralan, razn...
HOROSKOP: Kako se slaže tvoj, sa znakom tv...
Može li kompatibilnost znakova zodijaka odrediti odnos majke i deteta? Kažu da su ovo kombinacije koje se najbolje slažu...



Click Here