|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
18.7.2015 12:00:14   
veselicaa
Choopo ja sam stavila dva sloja pa dobar nadlak(sada trenutno koristim essie) i evo vec treci dan mi traje,a ribam,perem,cistim sve normalno.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 651
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
18.7.2015 15:19:31   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: veselica

Sto sam nabasala na lepu boju laka,ja ni ne znam koja je to boja.Malopre sam namazala i samo se divim user posted image Moje dete kupilo u Liliju,marka je Malena platila sam ga 145 dinara a ovde kod nas su 0,50 e. Super jeftin lak a boje prelepe.
Evo,moj je broj 11 klik



Ovaj broj 11 nosim već dve godine (dvaleta) na nogama user posted image

Sada kada sam videla boju koju si stavila na sledećoj strani, otiđoh do mog ormarića da vidim koji je moja marka, kad ono malena 11, savršen user posted image

Ja ga još nisam stavljala na nokte na rukama, sli probaću.

Kupila sam ga prošle godine u Lillyju.



< Poruku je uredio dunja RR -- 18.7.2015 15:20:21 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 652
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
18.7.2015 16:06:23   
veselicaa
Hahha Dunja ti i moja A imate isti ukus za lakove user posted image Moja A ga je kupila pre jedno 15 dana u Liliju,kaze podseca je boja na more i sirene user posted image Ja ga slucajno namazala i odusevila se,Stavila sam sliku,jel si videla?Evo tek danas poceo pomalo da mi se skida ali nista strasno,mnogo skuplji lakovi su mi trajali mnogo krace.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 653
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
16.8.2015 12:32:56   
dunja RR
Pitanjce- nikada nisam stavljala gel, inače imam ok nokte, koje ponekada nalakiram (na rukama), na nogama su uvek leti nalakirani.

Razmišljam da pred mora stavim gel na nokte, i na ruke i noge, ali posle mora mi ne pada na pamet da idem po salonima to da popravljam itd. Znači samo bi da na moru budem mirna. Da li ja mogu znači da uradim gel pred more. i kasnije kada malo izrastu nokti to da skinem acetonom? Da li ću uništiti nokte tako ili ne bi trebalo od jednog puta?

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 654
   RE: Lak za nokte
16.8.2015 12:41:15   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: madre

ja sam za more ove godine prvi put odradila gel na svoje nokte i bila sam bas zadovoljna... isla sam na korekciju posle mesec i po dana, trebalo je i ranije, ali nismo mogle da se uklopimo.
znaci, mesec i po dana sam imala lepe nokte, ali mene dusa boli kad vidim sta mu radi, kako ga muciuser posted image pa se raspitujem malo za trajni lakuser posted image



E to me muči, ne bih da mi uništi nokte.


< Poruku je uredio dunja RR -- 16.8.2015 14:57:27 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 655
   RE: Lak za nokte
16.8.2015 13:09:37   
emicaa
Dunja gel se skida turpijanjem osim gel lak koji se lakše skida ali ne drži dugo kao pravi gel.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 656
   RE: Lak za nokte
16.8.2015 13:35:20   
wivern
Stavi gel lak, on se skida acetonom tj natopis vatu acetonom stavis foliju preko toga i pustis da odstoji desetak minuta. I onda skines. A duze stoji od obicnog laka.
Ako budes stavljala gel moraces na turpijanje jer izgleda bas ruzno kad nokat raste a gel se pomera unapred user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 657
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
16.8.2015 14:04:18   
Rosita
Ja nisam nikad isla kod manikira. Sta znam, imam jake nokte, dugu nokatnu plocu, mnogo raznih - uglavnom jeftinih lakova- i igram se kako mi kad dodje. Jednom mi je mm kupio sljokicas_ti lak, providan sa sljokicama. Njega kad namazem preko bilo kog laka, mogu da ribam 5 dana bice ok. Naravno, teze se skida, ali samo dobro pritisnem i nije problem.

Inace, volim da vidim lepe zenske ruke bez laka i sa "obicnim" noktima, nekako mi je to osvezenje u moru istih noktiju.

< Poruku je uredio Rosita -- 16.8.2015 14:09:17 >


_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 658
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
16.8.2015 15:00:54   
dunja RR
Rozi, pa to, ni ja nisam išla nikada kod manikira. A ne bi ni sada da idem, više od jednomuser posted image
Za mene je to sedenje po salonima, neizdrživo.

Sada tražim neku varijantu, eto da izdrži tih 10 dana na moru, jer mi se pored S ne da da još i nokte sređujem, u tih 10 dana.

Wiv, a gel lak moram kod manikira? mOže da idrži 10 dana, a neće biti pranja sudova, ribanja i sl?

Jednom na putu za Krf mi se prosuo aceton u koferu, i 11 dana smo smrdeli oboje na aceton user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 659
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
16.8.2015 17:38:09   
emicaa
Dunja možeš otići u salon da ti stavi gel lak da ne kupuješ i lampu i gel lak bez veze ali za skidanje ne moraš ići.Ja ga imam i radim sama sebi ali lampu imam već tri godine.
Mogu se sad kupiti i neki gel lakovi koji ne idu u lampu ali ne znam koliko oni drže.

< Poruku je uredio emicaa -- 16.8.2015 17:39:14 >


_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 660
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
16.8.2015 19:30:12   
wivern
Evo Emica je sve odgovorila. Ja se spremam da kupim tu lampu, 1200 dinara. Ali tih 15 minuta pesaka koliko mi treba da dodjem do te radnje nikako da stignu user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 661
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
16.8.2015 19:59:03   
emicaa
Ja sam svoju naručila preko interneta za neke baš sitne pare i još radi.
E sad,kupila sam novi gel lak,onaj baza i završni ujedno i platila ga oko 15 eura i bolje da sam te pare onako bacila,posle 4 dana se skroz oguli,ne trebam ga onako skidati.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 662
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
16.8.2015 20:04:18   
dunja RR
Hvala vam drage!

Nego, jel može da mi taj gel lak izdrži 10 dana?
Da mi se ne oguli posle 5 dana, a neću poneti aceton. Ili da ga nosim? Mada nr bih zbog prethodnog iskustva, pisah ..

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 663
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
16.8.2015 20:11:53   
emicaa
Ma ne treba ti aceton,možeš ga svugdje kupit,ne rizikuj user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 664
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
16.8.2015 20:19:48   
dunja RR
Oki, a koliko stoji gel lak? user posted image Opet ja user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 665
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
16.8.2015 20:21:19   
wivern
Emice ja u blizini imam radnju gde se na veliko prodaju sve stvarcice za kozmeticke i frizerske salone, moze da se kupi i na malo naravno.
I svasta nesto tu kupujem a nameracila sam se na tu lampu samo tako. Jer mi obican lak stoji jedan dan max (skoro sam kupila jedan obican izdrzi mi i 7 dana, nemam pojma sta se desilo :) )
Koja je marka tog gel-laka, da znam da ga izbegavam user posted image
Zavisi od noktiju, mojoj koleginici je stajao po dve-tri nedelje.

< Poruku je uredio wivern -- 16.8.2015 20:22:15 >


_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 666
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
16.8.2015 20:23:09   
veselicaa
Dunja gel lak bi trebao da drzi 10 dana,mada mozda i ne izdrzi jer ces cesto biti u vodi.Obavezno stavi bazu,pa dva sloja laka i nadlak tako bi trebalo da bude dobro.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 667
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
16.8.2015 20:34:22   
dunja RR
E pa to, ako ne mož da izdrži 10 dana, onda neću da ga stavljam, bolje mi je onda običan. Jer ja stvarno ne volem da idem po salonima i sedim tamo, a posebno sada ni nemam kad. Išla bih samo ako sam sigurna da ću biti mirna na moru. Znači onda sigurna opcija je jedino gel, ali to se posle turpija, hmmm.


I ja tako svake godine isto pred more potam, i na kraju ponesem 2-3 obična laka i tamo mackamuser posted image

Hvala vam user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 668
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
16.8.2015 20:45:52   
adulence
Dunja ja gel lak kmam na rukama vec dve godine ,a na korekcije idem na 3-5 nedelja kako kad...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 669
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
5.9.2015 15:59:03   
Trcosava
E ženske, ja samo da pohvalim essece ''''gel lak''''

Piše na njemu gel, ali nije gel. Samo je gel efekat. elem, fora je da se ne maže nikakav podlak - kad sam namazala ljuštio se kao kad ljuštiš narandžu. Isto neki essence podlak je bio. Sledeći put sam bez podlaka i em se nije skidao, em mi nokti se nisu listali. Na moru je izdržao jedno 3 dana (na rukama). Mislim pre toga je bio namazan jedno 4 user posted image

Ups pardoniram. hahaha to jesu gel lakovi, ali im ne treba lampa. I kao piše da treba essence gel podlak i nadlak. ništa od toga nemam na noktima. Osim laka hahaha

A cena je po meni smešna - ovde je 1.69€ user posted image

U dinarima to dođe oko 200

Uzela sam neki kreč beli (za crtanje), zeleno žuti (ko me ima na fejsu, to je ona boja što imam na nogama sa zvezdom), ljubičanstveni (isto ima jedna slika mojih nogu buhahaha) i sa šljokicama providni (taj sam uzela kao za Anu)

KLIK

KLIK

KLIK



< Poruku je uredio Trcosava RR -- 5.9.2015 16:01:32 >


_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 670
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
5.9.2015 21:11:52   
emicaa
Evo Trćo i ja namazah tako za probu da vidim koliko će trajati.


_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 671
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
6.9.2015 10:07:54   
wivern
Trco pa to je skupo user posted image
Emice javi kako je ispalo

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 672
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
6.9.2015 10:35:27   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: wivern RR

Trco pa to je skupo user posted image
Emice javi kako je ispalo

Napisah i u dinarima, da ne bude jedan ali vredan user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 673
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
6.9.2015 11:59:43   
wivern
Pa i u dinarima uvek mogu da dodam još jednu nulu user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 674
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
7.9.2015 16:47:04   
Modessty
ja se sve kanim da odem kod neke kozmetičarke da mi stavi taj gel ili šta je već. Samo ne znam da li će to moji nokti izdržati. Čim malo izrastu krenu da se listaju. A običan lak mi traje jedan dan, najviše dva dana! Nemam bre vremena da svaki drugi dan mažem lak na nokte! Zato bi ja sad da nešto uradim što će da traje bar mesec dana. Jel ima neki lagani gel ili šta već, da mi ne upropasti nokte? I šta uopšte da tražim od kozmetičarke. Ja neznam koja je razlika između tih što idu pod lampu i onih što ne idu.


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 675
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







KOŽA ŠTITI NAS, MI ŠTITIMO KOŽU!
Eucerin® Oktobar – mesec suve kože
Isprobani recept mladolikih mama!
Odmor, hidriranost i adekvatna svakodnevna nega kože bi bili dobitna kombinacija za mladolikost! Međutim, nije uvek lako...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here