|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  26 27 [28] 29 30   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
7.9.2015 21:23:35   
emicaa
Mod oni što ne idu pod lampu se skidaju acetonom,kao drugi normalni lakovi a oni što idu pod lampu ima tečnost za njih alu malo duže traje skidanje.Uglavnom nema turpijanja.


_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 676
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
8.9.2015 9:41:55   
Modessty
hvala emice. Evo Trca mi reče da isprobam neki essence gel lak.
Ovi obični mi stvarno ne traju ni dva dana. Nemam vreme za lakiranje svaki dan. Zato i razmišljam dal da dajem pare kozmetičarki ili da to sama radim, bez lampe naravno
nekad sam sam crtala po noktima, a sada nemam vreme ni kremu da stavim nalice, a kamo li da mažem lak. Kad krenem sa mazanjem laka obavezno se Nikola probudi ili plače ili se Danilu piški......

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 677
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
8.9.2015 9:45:29   
emicaa
Evo ga dva dana kako sam nalakirala i na desnoj ruci upola spao user posted image
Mod ja lakiram tek naveče kad Dora zaspi ,ovako nema šanse.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 678
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
8.9.2015 10:31:47   
nata11
Ja juce skinula gel lak. Neznam ni zasto ga stavljam kada mi posle njega treba 3 meseca da ocitavim nokte. Dobijem tako volju da imam uglancne nokte ali se ne isplati user posted image

_____________________________





(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 679
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
8.9.2015 11:11:11   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: emicaa

Evo ga dva dana kako sam nalakirala i na desnoj ruci upola spao user posted image
Mod ja lakiram tek naveče kad Dora zaspi ,ovako nema šanse.

Jel??? Onaj??? Ja ako dnevno ne operem dve mašine sudova, ne operem ni jednu (ručno) pa mi stoji. Biće da je do nokta. Jer meni ni jedan ne drži na rukama, osim ovog.

Jesi mazala podlak? Meni se ljuštio sa podlakom, ja sinoć namazala jedan sloj, pa danas drugi. Tako jedino uspe da mi se osuši kako valja user posted image

Inače, mala caka - mrzim šljokice, ali one se najteže skidaju i sa acetonom, kamo li ovako. Pa ako lak to dozvoljava, onda tresnite neke najmanje upadljive šljokice perko laka.
Oni sedef isto duže drže.


_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 680
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
8.9.2015 11:15:29   
emicaa
Taj taj ali ruku na srce po cjeli dan nešto perem,ili kući ili na poslu moram stalno nešto oprati.Nisam stavljala podlak.Večeras ću opet stavit iako mi na lijevoj ruci još izgleda kao friško nalakirani.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 681
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
8.9.2015 11:46:38   
wivern
Ja ga jos nisam kupila :(. Danas bih mogla, pa da ga isprobam.
I ja mislim da je do nokta, meni ni jedan ne drzi ni dan. Osim ovog poslednjeg koji stoji po nedelju dana . Neki rimelov 60 seconds. Kupila u lilly-ju za 100 din.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 682
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
8.9.2015 19:34:46   
emicaa
Ja nemam pojma do čega je ali me nervira,a još više me nervira da dajem svako dviće sedmice pi 35 franaka da mi oni rade gel lak a pitanje je i da li bi i on držao toliko.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 683
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
10.9.2015 9:30:06   
Modessty

IZVORNA PORUKA: nata11

Ja juce skinula gel lak. Neznam ni zasto ga stavljam kada mi posle njega treba 3 meseca da ocitavim nokte. Dobijem tako volju da imam uglancne nokte ali se ne isplati user posted image


e tako je bilo meni! zato sam i u nedoumici da li da ga uopšte stavljam

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 684
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
10.9.2015 9:54:10   
NadaR
Ja i dalje furam ombre nokte u svim bojamauser posted image Trenutno imam bordo- ljubicasto. Premazem nekim bezbojnim sa sitnim sljokicama i mirna sam 4-5 dana dok mi ne dosadi.




_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 685
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
10.9.2015 10:58:57   
Trcosava
Meni evo stoji već treći dan čini mi se. A perem sudove minimum 4 puta dnevno. Ruke su mi suve užasno, počela je već i koža sa strane nokta da mi puca user posted image

Sad ću turim i sliku. Da na pomenem da ribam žicom isto.
user posted image

< Poruku je uredio Trcosava RR -- 10.9.2015 11:02:09 >


_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 686
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
19.10.2015 0:02:55   
wivern
Zene ja kupila neki Zoya lak, mat sivi. EEekstra je kad se namaze, samo jos da vidim koliko ce mi stajati na noktima.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 687
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
19.10.2015 8:43:17   
Trcosava
Ja nikako da ispišem da su oni lakovi šit user posted image

One koje sam prvi put kupila su trajali, posle uzela neki mat teget i neki crveni i skidaju se užasno user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 688
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
19.10.2015 18:17:40   
nata11
I meni su mat uzas sto se tice trajnosti. Namazes uvece ujutru ga vec nema na pocetku nokta.

_____________________________





(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 689
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
19.10.2015 18:26:30   
wivern
Moj jos uvek netaknut, stoji. Ribala sam i sudove i patose danas . Namazala sam ga u subotu uvece user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 690
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
7.11.2015 22:47:19   
Ana RR
Ja koristim najčešće Essie lakove, omiljena boja mi je bahama mama user posted image upravo ga namazah i sad ima da dreždim dok se potpuno ne osuši user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 691
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
16.11.2015 9:07:27   
mali_mis
Deborah gel effect lak mi traje pa bar 5 dana, essence mi se iskrza na vrhovima vec posle 1 dan user posted image
Nokti su mi stradali dok sam radila, svaki put kad uhvatim prokleti kofer ode jedan nokat. Sad cekam da mi malo porastu, pa odoh da turim gel i ne razmisljam user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 692
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
16.11.2015 10:42:35   
Animsaj9
Mali mis jel ima tih deborinih sa gel efektom u dm ili Lilly i koja je cena?

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 693
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
16.11.2015 11:02:11   
emicaa
Kad se već tema malo aktivirala da vas nešto priupitam.
Jeste li vidjale na videima prije nego što počnu sa lakiranjem ili šaranjem nokta da kožicu okolo namažu nečim kao sjaj za usne i posle kad lak predje na to samo ogule okolo.Jeste li isprobavale to?

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 694
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
16.11.2015 11:07:14   
mali_mis

IZVORNA PORUKA: Animsaj9

Mali mis jel ima tih deborinih sa gel efektom u dm ili Lilly i koja je cena?


U dm ima, u subotu je cena bila 505 din, tako nesto, mislim da je neka akcija, valjda vazi jos uvek. A u lilly nesto u poslednje vreme nisam videla deborah.

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 695
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
16.11.2015 11:10:45   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: emicaa

Kad se već tema malo aktivirala da vas nešto priupitam.
Jeste li vidjale na videima prije nego što počnu sa lakiranjem ili šaranjem nokta da kožicu okolo namažu nečim kao sjaj za usne i posle kad lak predje na to samo ogule okolo.Jeste li isprobavale to?


Emice, to možeš i sama da napraviš. Skoro sam gledala na YouTube kako žena napravila od lepka to. Nisam isprobavala.


_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 696
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
16.11.2015 11:25:06   
emicaa
Trćo sjećaš li se možda kako se zove?

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 697
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
16.11.2015 11:45:50   
Trcosava
Jok, ali sad ću potražim pa ću staviti link

Našla! Klik

< Poruku je uredio Trcosava RR -- 16.11.2015 11:49:47 >


_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 698
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
10.1.2016 20:37:41   
bebironcic

IZVORNA PORUKA: emicaa

Dunja možeš otići u salon da ti stavi gel lak da ne kupuješ i lampu i gel lak bez veze ali za skidanje ne moraš ići.Ja ga imam i radim sama sebi ali lampu imam već tri godine.
Mogu se sad kupiti i neki gel lakovi koji ne idu u lampu ali ne znam koliko oni drže.

Evo mene na RR posle 100 godina...vidim da sama radis gel lak pa me interesuje koje gel lakove koristis tj.kog proizvodjaca.user posted image

_____________________________

Ako problem moze da se resi,nema svrhe nervirati se,a ako ne moze,nerviranje nece pomoci!!!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 699
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
11.1.2016 7:17:17   
wivern
Ja sam na kraju otišla i uradila nokte. Nije moglo drugačije, kkrnje mi se nenormalno i rascvetavaju, do mesa. Organizam mi je otišao u aut od stresova i nejela.
I sad sam baš zadovoljna, barem mi ruke lice na nešto.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu bebironcic)
Direktna veza do poruke: 700
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  26 27 [28] 29 30   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  26 27 [28] 29 30   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







NIVEA pantalonice za oblikovanje i zatezan...
PET RAZLOGA ZBOG KOJIH ĆETE ODMAH ZAVOLETINIVEA Q10 pantalonice za oblikovanje & zatezanje tela
Berkesel torbe i nakit - ponesi nesvakidaš...
Brend „Berkesel“, uplovite u svet ručno rađenog nakita i unikatnih torbi „Made in Zrenjanin“.



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here