|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  24 25 [26] 27 28   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Lak za nokte
12.3.2015 13:46:17   
veselicaa
China glaze lakovi mi se mnogo svidjaju,cena posebno,bas su pristupacni a kvalitet je ok.Trenutno koristim essie lakove,oni su duplo skuplji od china glaze.

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 626
   RE: Lak za nokte
12.3.2015 13:49:36   
wivern
Veselice meni su esse dobri ali ne toliko dobri kolika im je cena. Malo ga preterase. Opi mi je nakada bio dobar ali su mu se pokvarili. Meni se inace svi lakovi skinu za dan, max dva ako je neki kvakitetniji lak.
Sad na sajmu kozmetike sam gledala da kupim neku manju lampu i gel lak i bog da me vidi.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 627
   RE: Lak za nokte
12.3.2015 13:54:41   
veselicaa
Tacno tako,ja ne vidim razliku izmedju china glaze i essie,mada kada imas dva deteta i tonu sudova za pranje,plus ribanje i pranje,ne bi mi trajao ni lak od milion dinara user posted image E to za gel ti nije losa ideja,moja sestra kupila,naucula i stalno stavlja gel na njene nokte,ne stavlja nadogradnju.Ja volim da su mi nokti sredjeni,evo i moja A. pokupila to od mene,barata sa turpijom kao neka manikirkauser posted image

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 628
   RE: Lak za nokte
12.3.2015 13:58:10   
wivern
Manja lampa kosta do 1500 din, i par gel-lakova i mirna sam. Mazem nokte na svakih 7-10 dana. Vise mi se isplati nego stalno da trcim na manikir. Mada se tamo lepo istracarim user posted image


_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 629
   RE: Lak za nokte
12.3.2015 14:00:58   
veselicaa
Nisu skupe te lampe za kucno koriscenje.Ja isto volim da idem kod manikira ali kako mi je bas daleko,sat vremena kolima,onda sam prinudjena da sama sredjujem nokte.Mada nije ni to lose izvestila sam se bas.

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 630
   RE: Lak za nokte
12.3.2015 14:47:00   
Bibilib
Volim da su mi nokti uredni i namazani....

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 631
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
12.3.2015 14:50:22   
mali_mis
Ja kad stanem pored China Glaze police, ne mogu da se odlucim, meni se sve svidja, ja bih kuci sigurno otisla sa najmanje 10 komada user posted image Essie sam videla samo na par mesta.

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 632
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
12.3.2015 15:15:45   
emicaa
Essence gel povukli iz prodaju,ja ću za dupe da se ugrizem,da sam bar znala pa da sebi na vrijeme uzmem rezervi.Zna li iko od vas koja marka ih još ima.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 633
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
12.3.2015 15:26:31   
Adriana83
Ja sam sebi sad skoro uzela lampu i gelove.Sama sebi i samo sebi radim nokte.Do sad mi se vec sve isplatilo. Nokti su mi uvek uredni,a sad mi vec i dosta brzo ide.Prvi put kad sam radila trebalo mi je 45 minuta za jedan nokat user posted image sad mi treba 10-tak minuta.Obicno radim uvece kad klinci polezu i to ne sve od jednom nego po potrebi.Uvek imam obican frenc,to mi ide uz sve,najjednostavnije mi je i ne primeti se toliko ako ne uradim sve nokte od jednom.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 634
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
16.7.2015 21:50:15   
veselicaa
Sto sam nabasala na lepu boju laka,ja ni ne znam koja je to boja.Malopre sam namazala i samo se divim user posted image Moje dete kupilo u Liliju,marka je Malena platila sam ga 145 dinara a ovde kod nas su 0,50 e. Super jeftin lak a boje prelepe.
Evo,moj je broj 11 klik

< Poruku je uredio veselica -- 16.7.2015 21:55:19 >

(odgovor članu Adriana83)
Direktna veza do poruke: 635
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
16.7.2015 21:58:08   
QueenJ
Ja ne mogu da vidim koja je boja, piše mi page not found. user posted image
Ja godinama idem kod jedne devojke, otprilike jednom mesečno i stavljam gel na svoje nokte.
Nokte na nogama mažem sama, tj. pokušavam, jer sm toooliki antitalenat za lakiranje noktiju, da me nekad sramota što sam žensko.

_____________________________

Shvatio je da mu je ona ne samo bliska, već da sada ne zna gde prestaje ona, a počinje on.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 636
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
16.7.2015 22:28:21   
veselicaa
Queen popravila sam udji sad user posted image
Imam i broj 14 mnogo lepa boja,mat plava sa dobrim nadlakom traje mi i nekoliko dana.

(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 637
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
16.7.2015 22:32:38   
QueenJ
ooo, čega sve tu ima, da se raspametiš.

_____________________________

Shvatio je da mu je ona ne samo bliska, već da sada ne zna gde prestaje ona, a počinje on.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 638
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
16.7.2015 22:38:18   
veselicaa
A kod mene su samo 0,50 e kazi koliko komada da ti saljemuser posted image

(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 639
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
16.7.2015 22:44:09   
emicaa
Jaooo Veselice,jel ti znaš da sam zaludjena lakovima,od ovih mi se možda desatak ne svidja a sve drugo može user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 640
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
16.7.2015 22:55:04   
veselicaa
Emice jel si probala ovu marku?Ja slucajno jos zimus nasla kod deteta u torbici ovaj lak broj 14(kupila joj strina) a sada kupila br 11,lakovi su odlicni za tako male pare.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 641
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
16.7.2015 23:03:39   
vikiveki
Veselice,ja do sada nisam čula a ni videla ovu marku laka za nokte,ali izgleda da je baš kvalitetan.user posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 642
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
16.7.2015 23:12:04   
Sanjica26 RR
Sad ces vesilice svima da saljes. Bolje da nisi rekla. user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 643
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
16.7.2015 23:31:20   
veselicaa
Sanjice ti samo kazi,tebi saljem odmah user posted image
Evo i slike,zanemarite sto sam malo umazala zanoktice nemam ni kap acetona u kuci,kupicu sutrauser posted image
user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 644
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
16.7.2015 23:41:45   
Sanjica26 RR
Wow kakva boja. Ja ne vidim nigde umazano. Ali lep ti je ovaj dezen gde si stavila ruku.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 645
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
16.7.2015 23:52:07   
veselicaa
Dezen je sa haljinice user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 646
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
17.7.2015 7:25:53   
mali_mis
Imam Malena lak br. 33. Super mi izgleda iz bocice, ali kad ga nalakiram nije to to, ne slaze mi se uz mene user posted image Tih lakica ima u Lilly.
Poslednji lak sto sam uzela je China Glaze, neki neonac, i biser, tek kad mi se oljustio posle 2 dana skontam da to ide preko krec belog laka. A one base i top lakove mi je mama urnisala. I pre neki dan kupim i krec beli, i nikako da sednem i odradim.
Nego, videla sam da Deborah ima neki lak-gel, sto ne mora pod lampu, ako je neko probao, nek javlja utiske.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 647
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
17.7.2015 7:48:22   
emicaa
Veselice nisam još ni čula za njih,šteta user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 648
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
17.7.2015 11:51:58   
veselicaa
Mali mis china glaze lakovi su super,ja ih bas volim.Nisam koristila te Deborah gel lakove ali jesam max factor oni su super.Deborah senke i rumenila su odlicna.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 649
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
18.7.2015 1:10:47   
choopa choops
Imaju ti Malena lakovi i kod nas, jeftini su. Ja sam uzela žuti, ali nije nešto. E sad možda je do boje...

Inače, ne znam jesam li pisala, ali meni su najbolji lakovi od Avona (jedino što me nervira što moraju da se poručuju, a ja ne znam nijednu Avon damuuser posted image /ovo mi zvuči grzno kao animir dama/ pa onda mi je problem da ih poručim). I dobri su mi još KIKO Milano, nema ih kod nas nažalost, ali su odlični.user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 650
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  24 25 [26] 27 28   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  24 25 [26] 27 28   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







MELA B3 revolucionarno rešenje protiv hipe...
photo
Ovaj revolucionarni proizvod, kreiran u saradnji s vodećim svetskim dermatolozima i stručnjacima za hiperpigmentaciju, d...
Preporuka dermatologa za prvi korak u borb...
Bubuljice i akne problem su sa kojom se ne suočavaju samo mladi, već i oni stariji od 25 godina. Zajedničko za obe grupe...



Anketa

ime za deckica
pisuljica



david (34%)

luka (34%)

andrej (33%)


Ukupan broj glasova: 89

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here